اگر تمایل دارید تا در رابطه با اسکوچیچ که یکی از سرمربی های برتر جهان است؛ اطلاعات جالب و مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 • در صورت تمایل می توانید مقاله “اخراج اسکوچیچرا مطالعه کنید تا از همه ی پشت پرده اخراج اسکوچیچ از تیم ملی برای جام جهانی 2022 را متوجه شوید.
اسکوچیچ کیست؟

اسکوچیچ کیست؟

دراگان اسکوچیچ (Dragan Skočić) از پر حاشیه ترین مربی های جهان است که متولد 3 سپتامبر 1968 است. وی بازیکن سابق و مربی فوتبال، اهل کرواسی می باشد. او در تاریخ 21 بهمن 1398 رسماً هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اولین بازی تیم ملی فوتبال ایران با سرمربی گری اسکوچیچ، بازی تدارکاتی تیم ملی و ازبکستان در 17 مهر 1399 بود که این بازی با پیروزی دو بر یک ایران به پایان رسید.

اسکوچیچ با تیم ملی ایران به جام جهانی فوتبال 2022 صعود کرد، هم چنین او رکورد ده برد متوالی را دارد. این موضوع را هم باید افزود که وی در فوتبال باشگاهی ایران سابقهٔ سرمربیگری در تیم‌ هایی از جمله ملوان، نفت تهران، فولاد، خونه به خونه و صنعت نفت را نیز دارد. او فارغ التحصیل لیسانس در رشته حرکت شناسی از دانشگاه زاگرب و مدرک مربیگری حرفه ای یوفا است.

عکس های اسکوچیچ را در کجا مشاهده کنیم؟

اسکوچیچ یکی از سرمربی های سرشناس و معروف است که در ایران نیز توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس اسکوچیچ مربی تیم ملی بپردازند و به این گونه بیشتر با او آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که می توانید با مراجعه به صفحات مجازی این سرمربی مانند اینستاگرام عکس های متعددی از او را در لوکیشن‌ های مختلف جستجو و مشاهده نمایید.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود در اینترنت نیز می توانید عکس های متعددی از این سرمربی اهل کرواسی را جستجو کنید و برای این کار کافیست تا نام او را در اینترنت سرچ کنید تا به این گونه عکس‌ های مختلفی از او برای شما نمایش یابد. هم چنین در اینترنت علاوه بر عکس می توانید اطلاعات جالبی را در رابطه با این که چرا اسکوچیچ سرمربی تیم ملی شد، اسکوچیچ ملوان، نتایج بازی های اسکوچیچ، قهرمانی فولاد با اسکوچیچ را نیز بدست آورید.

پیج اینستاگرام اسکوچیچ چیست؟

اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این مربی معروف را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام او را در قسمت سرچ این شبکه جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از 180 کا فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام وی می توانید از جدید ترین اخبار این مربی معروف مطلع شوید و هم چنین به مشاهده عکس های متعددی از او در لوکیشن‌ های مختلف که در صفحه خود برای طرفدارانش منتشر کرده است، بپردازید.

اسکوچیچ سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

اسکوچیچ سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

اسکوچیچ از زمانی که فعالیت خود را به عنوان مربی آغاز کرد در تیم های متعددی به عنوان مربی حضور داشته است که در این قسمت قرار است به این موضوع بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رییکا کرواسی

وی کار مربیگری خود را در باشگاه فوتبال رییکا شروع کرد و 2 سال موفق در جام کرواسی فصل 2005/ 2004 و 2006 / 2005 را به خود اختصاص داد.

اینتربلوک لیوبلیانا اسلوونی

او در سال 2007 سرمربی باشگاه اسلوونیایی اینتربلوک لیوبلیانا شد، در حالی که این باشگاه در یک وضعیت دشوار و سخت در مقیاس لیگ بود. البته پس از دو سال از تأسیس باشگاه و تحت هدایت او، باشگاه نتایج برجسته در لیگ اول اسلوونی به دست آورد.

العربی کویت

در فصل 2009–2010، اسکوچیچ از طرف مدیریت باشگاه العربی کویت به عنوان سرمربی این تیم متمول انتخاب گردید.

النصر عربستان

درخشش او در لیگ کویت باعث شد تا نظر تیم النصر عربستان به دراگان جلب شود و این‌ گونه بود که او پس از کویت، در فصل 2010–2011، توسط باشگاه فوتبال النصر به خدمت درآمد.

فولاد خوزستان

او فصل 2014/2015 و فصل بعد از آن هدایت باشگاه فولاد خوزستان را بر عهده‌ داشت.

تیم ملی ایران

در ماه بهمن 1398 او به عنوان مربی تیم ملی ایران انتخاب شد. دراگان در 15 مهر 1400 با برد مقابل امارات در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، توانست به رکورد ده برد متوالی با تیم ملی ایران دست یابد.

اسکوچیچ در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

اسکوچیچ در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اسکوچیچ در دورانی که به عنوان بازیکن فعالیت داشته است در کرواسی برای باشگاه فوتبال رییکا، در اسپانیا برای باشگاه‌ های فوتبال لاس پالماس و هم چنین کامپوستلا و در امارات متحده عربی برای اتحاد بازی کرده است. او نخستین بازیکنی بود که از لیگ فوتبال کرواسی به خارج از کشور رفت و به بازی حرفه‌ ای مشغول شد.

موضوعاسکوچیچ
اسکوچیچ مربیاو بازیکن سابق و مربی فوتبال فعلی اهل کرواسی می باشد که تا به اکنون در تیم های متعددی به عنوان مربی حضور داشته است.
حضور اسکوچیچ به عنوان بازیکناو در دورانی که به عنوان بازیکن فعالیت داشته است برای باشگاه رییکا، باشگاه‌ های فوتبال لاس پالماس و کامپوستلا و در امارات متحده عربی برای اتحاد بازی کرده است.
تحصیلات این مربی او فارغ التحصیل لیسانس در رشته حرکت شناسی از دانشگاه زاگرب و مدرک مربیگری حرفه ای یوفا است.
در حال حاضر مربی کدام تیم است؟ در حال حاضر او مربی تیم ایران است، وی در ماه بهمن 1398 به عنوان مربی تیم ملی ایران انتخاب شد.


اسکوچیچ تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

اسکوچیچ در طول دوران فعالیت خود توانسته افتخارات متعددی را به عنوان مربی کسب کند که از مهم ترین این افتخارات می توان به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2022 قطر و رکورد 10 برد متوالی اشاره کرد. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات کامل و دقیق تری را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به ویکی پدیای او مراجعه نمایید.

اسکوچیچ از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

اسکوچیچ بعد از پایان کار خود به عنوان بازیکن، به تکمیل دانش خود با شرکت در کلاس‌ های مربیگری در آکادمی فوتبال کرواسی پرداخت و موفق به کسب دیپلم مربی UEFA-PRO و کارشناسی حرفه‌ ای شد. او از سال 2004 وارد دنیای مربیگری شد.

اسکوچیچ اکنون مربی چه تیمی است؟

بهتر است که بدانید در حال حاضر وی مربی تیم ایران است. او در ماه بهمن 1398 به عنوان مربی تیم ملی ایران انتخاب شد.

همسر اسکوچیچ کیست؟

همسر اسکوچیچ کیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید دراگان اسکوچیچ کروات 53 ساله مدت ها قبل با خانمی ازدواج کرده است و در حال حاضر دارای دو فرزند یک پسر و یک دختر می باشد. می توانید عکس های اسکوچیچ و همسرش را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

درآمد هر فصل اسکوچیچ چقدر است؟

یکی از سوالات پرتکراری که برای برخی از افراد به وجود می آید، این است که درآمد اسکوچیچ چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که بیان شده است که دستمزد دراگان در 4 ماه و یا به عبارتی 120 روز، روزانه حدود 27 میلیون تومان می باشد. البته دستمزد 27 میلیونی روزانه برای یک مربی با رزومه کم در این اوضاع اقتصادی کشور و فدراسیون فوتبال رقم زیادی است، اما این ارقام در مقابل غرامت‌ 100 میلیاردی قرارداد ویلموتس یک شوخی است و رقمی ناچیزی به شمار می رود.

اسکوچیچ چه حاشیه هایی داشته است؟

در پیرامون اسکوچیچ نیز تا به اکنون حاشیه‌ هایی مشاهده شده است که از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به موضوعاتی مانند: اخراج اسکوچیچ از تیم ملی، استعفای اسکوچیچ، درگیری هایی که با برخی از بازیکنان داشته است و … اشاره کرد. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل او در مصاحبه‌ ای با وچرنی لیست صحبت‌ هایی در مورد بازیکنان ایرانی کرد که این موضوع با حواشی زیادی رو به رو شد و حتی درگیری هایی بین او و برخی از بازیکنان ایرانی نیز به وجود آمد.

سوالات متداول

 1. اسکوچیچ کیست؟

  دراگان اسکوچیچ (Dragan Skočić) زاده 3 سپتامبر 1968 است. وی بازیکن سابق و مربی فعلی فوتبال، اهل کرواسی می باشد.

 2. او در حال حاضر مربی کدام تیم است؟

  بهتر است که بدانید در حال حاضر او مربی تیم ایران است، وی در ماه بهمن 1398 به عنوان مربی تیم ملی ایران انتخاب شد. او با تیم ملی ایران به جام جهانی فوتبال 2022 صعود کرد و هم چنین رکورد ده برد متوالی را دارد.

 3. در دورانی که او به عنوان بازیکن فعالیت داشته در کدام تیم ها حضور داشته است؟

  در دورانی که دراگان به عنوان بازیکن فعالیت داشته است در کرواسی برای باشگاه فوتبال رییکا، در اسپانیا برای باشگاه‌ های لاس پالماس و هم چنین کامپوستلا و در امارات متحده عربی برای اتحاد بازی کرده است.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های این سرمربی معروف بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های این سرمربی معروف روش های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه نمایید و نام دراگان اسکوچیچ جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. با مراجعه به اینستاگرام وی نیز می‌ توانید عکس های او را مشاهده نمایید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید