بیوگرافی سینا سرلک و لیست آهنگ های غمگین این خواننده

0 دیدگاه

همان طور که می دانید امروزه تعداد خوانندگان ایرانی بسیار زیاد شده است و تعداد خوانندگان خوب بسیار کم است. یکی از بهترین خوانندگان ایرانی سینا سرلک می باشد که در آبان ماه 1361 در الیگودرز لرستان متولد شده است. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با بیوگرافی این خواننده محبوب بیشتر آشنا کنیم.

سینا سرلک کیست؟

سینا سرلک کیست؟

این خواننده از خوانندگان پاپ ایرانی محبوب فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا از دانشگاه تهران می باشد و جالب است بدانید که از شاگردان استاد محمدرضا شجریان می باشد، موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدر و با ملودی های بختیاری شروع کرده است و کار خوانندگی اش را در سنین کودکی ؛ازه کرده است و در سن 7 سالگی در سریال شاخه طوبی در سال 1367 ترانه محلی خواند و نواختن تمبک را زیر نظر استادان با سابقه ای چون حسن جزایی و جمشید محبی آموزش دیده است.

عکس های سینا سرلک را در کجا ببینیم؟

این هنرمند در طی سال هایی که در زمینه خوانندگی فعالیت داشته است در رشته موسیقی و تنبک مقام اول را در بخش موسیقی نواحی در نهمین جشنواره فجر در سال 1372 و در سن11 سالگی و در بین بزرگان این موسیقی را کسب کرد و بعد از آن جایزه بود که برای سینا اتفاق جریان سازی افتاد. هم چنین شما می توانید برای دیدن عکس های بیشتر از این خواننده مشهور از طریق شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر اینترنتی او را دنبال کنید و به راحتی عکس های بسیار زیادی را از این هنرمند مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام سینا سرلک چیست؟

همان طور که می دانید امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب اینستاگرام می باشد که تمامی افراد معمولی و سلبریتی ها در آن فعالیت می کنند. در اینستاگرام می توانید عکس و فیلم های بسیار زیادی را به اشتراک بگذارید. هم چنین باید بدانید که سینا در این شبکه اجتماعی و در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد و به صورت روزانه عکس و فیلم های زیادی را از خودش به اشتراک می گذارد. می توانید برای دیدن عکس های بیشتر و مطلع شدن از اخبار جدید او را در اینستاگرام دنبال کنید. هم چنین این خواننده فن پیج های زیادی دارد و به صورت روزانه لایو های زیادی می گیرد.

همسر این خواننده کیست؟

در مورد وضعیت تاهل این هنرمند باید بدانید که او متاهل می باشد و در آذر ماه سال 1390 ازدواج کرده است و ثمره این ازدواج یک دختر با نام ساغر می باشد. او در کنار همسرش بسیار خوشبخت می باشد. شهرت این خواننده محبوب بیشتر تیتراژ دو سریالی معروفی است که خوانده است سریال خانه ای در تاریکی سال 1382 و سریال مرده متحرک سال 84 دو سریالی است که سینا تا به حال خوانندگی آن ها را برعهده داشته است و با خواندن این آهنگ ها به شدت مورد توجه قرار گرفت.

چه حاشیه هایی برای سینا سرلک به وجود آمد؟

همان طور که می دانید همیشه برای افراد مشهور و سلبریتی ها درگیر حواشی و شایعات بسیار زیادی می شوند و برخی از این حواشی برای آن ها دردسر ساز می شود. یکی از حواشی این خواننده این است که در سال 1396 در پی شکایت اردلان سرفراز شاعر و ترانه سرا از سینا به دلیل اجرای قطعه برخیز، دادگاه بدوی کیفری تهران او را به دو سال حبس تعزیری محکوم کرد، باید بدانید که این آهنگ سروده سرافراز می باش و قبل از این نام محتاج توسط ابی خواننده خوانده شده بود. سینا این آهنگ را در مجموعه نمایش خانگی شهرزاد بازخوانی کرده است.

برترین آهنگ های سینا سرلک چه نام دارند؟

در طی سال هایی که این هنرمند فعالیت هنری داشته است موفق به انتشار آهنگ های زیادی شده است که در ادامه شما را با برترین آهنگ های این خواننده آشنا می کنیم. هم چنین در طی سال هایی که فعالیت داشته است مصاحبات زیادی با او انجام شده است. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که همه نوع موسیقى گوش می کند و معتقد است که حضور همگی برای پیشبرد موسیقی لازم است، اما دلیل توجه بیش از اندازه جوان‌ ها به موسیقى پاپ را چیزى جز آسان‌ گوار بون آن نمی داند. او علاقه زیادی به سفر کردن دارد و تا به امروز مسافرت های زیادی رفته است.

آهنگ کجایی

اگر به آهنگ های سینا علاقه مند هستید باید بدانید که یکی از بهترین آهنگ های این هنرمند کجایی نام دارد. این آهنگ را در سال 2017 منتشر کرده است و جزء پرمخاطب ترین و زیباترین آهنگ این خواننده می باشد. این آهنگ زیبا را می توانید با کیفیت 320 و 128 دانلود کنید و از شنیدن این آهنگ زیبا لذت ببرید.

آهنگ زیر سقف دودی

یکی از آهنگ های زیبا و پر طرفدار این هنرمند زیر سقف دودی نام دارد که بسیار جدید و محبوب می باشد. این خواننده در یکی از مصاحبه هایش گفته است که آهنگ باید ارزش شنیده شدن را داشته باشد و همیشه آهنگ هایی را را منتشر کرده است که ارزش شنیده شدن داشته باشد. این آهنگ یکی از با مفهموم ترین آهنگ این هنرمند می باشد.

آهنگ چرا ساکتی

این هنرمند در یکی از مصاحبه هایش گفته است که در مورد آینده فکر می‌ کنم ولی همیشه اعتقاد داشته‌ ام که کسی موفق است که در زمان حال زندگی کند. او اعتقادات خاص خودش را دارد. یکی دیگر از آهنگ های معروف و زیبای این خواننده چرا ساکتی نام دارد. این آهنگ را دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

آهنگ دوباره

این خواننده برای آهنگ هایش سبک پاپ را انتخاب کرده است و او در یکی از مصاحه های دیگرش گفته است که همه نوع موسیقى گوش می کند و معتقد است که حضور همگی برای پیشبرد موسیقی لازم می باشد، اما دلیل توجه بیش از اندازه جوان‌ ها به موسیقى پاپ را چیزى جز آسان‌ گوار بون آن نمی داند. یکی دیگر از آهنگ های این هنرمند دوباره نام دارد.

آهتگ هم خواب

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند تا امروز آهنگ های زیادی را برای سریال شهرزاد منتشر کرده است و یکی از این آهنگ های زیبا هم خواب نام دارد. این آهنگ بسیار پرمخاطب بوده است و این آهنگ بسیار مناسب با سریال شهرزاد بوده است.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

این هنرمند شغل دیگری ندارد و تنها در زمینه خوانندگی فعالیت می کند. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است، زندگی نیمی از من می باشد و کار دیگری را به آن ترجیح نمی دهم. من با علاقه قلبی که به این کار داشته ام توانستم یکی از بهترین خوانندگان ایران باشم و هیچ موقع به چشم بیزنسی به آن نگاه نکردم.

اولین آهنگ سینا سرلک چه نام داشت؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم کار سینا خوانندگی را از سنین کودکی شروع کرد و در 7 سالگی در سریال شاخه طوبی در سال 1367 ترانه محلی خواند و این اولین آهنگ او بوده است. او بعد از آن و به مدت 6 سال زیر نظر نصر فرهنگ فر فعالیت خودش را ادامه داده است و مدتی هم زیر نظر کیوان ساکت به آموزش ساز تار پرداخت.

آیا سینا سرلک بیماری خاصی دارد؟

در طی سال های اخیر شایعات زیادی در مورد بیماری قلبی سینا به انتشار رسید که او در یکی از مصاحبه هایش این شایعات را تکذیب کرد و گفته است که سالم می باشد و هیچ نوع بیماری ندارد. هم چنین او گفته است که اهمیتی به این شایعات ندارد و بر این عقیده می باشد که حرف برای سلبریتی ها زیاد می باشد.

بهترین آلبوم های سینا سرلک چه نام دارد؟

این خواننده در طی سال هایی که فعالیت هنری در زمینه خوانندگی داشته است تعداد بسیار زیادی آلبوم منتشر کرده است و در ادامه شما را با برترین آلبوم های این هنرمند آشنا می کنیم. هم چنین یکی از جوایزی که او کس کرده است این است که نامزد دریافت تندیس حافظ بهترین خواننده ترانه تیتراژ در نوزدهمین جشن حافظ برای مجموعه تلویزیونی حوالی پاییز در سال 1398 را کس کرده است.

آلبوم راه و ماه

امروزه طرفداران به موسیقی پاپ بسیار زیاد شده است و اگر شما هم از شنیدن موسیقی پاپ لذت می برید بهتر است آهنگ های این خواننده را دانلود کنید و باید در نظر داشته باشید که آلبوم راه و ماه اولین آلبوم منتشر شده از این هنرمند است که در سال 1388 منتشر شده است و بسیار خاص و زیبا است.

آلبوم رومی 2

این هنرمند رابطه ای صمیمانه و هم کاری زیادی با خواننده معروف سیاوش چاوشی دارد و در یکی از مصاحبه هایش گفته است که تا امروز الگو برداری های زیادی از محسن چاوشی داشته است و در کنار ایشان به موفقیت های بسیار زیادی رسیده است. او آلبوم رومی 2 را در سال 1388 منتشر کرده است و جزء بهرین آلبوم هایش است.

آلبوم افسانه عشق

باید بدانید که سینا یکی از موفقیت های خودش را در انتشار آلبوم افسانه عشق می داند که آن را در سال 1389 منتشر کرده است و موفق شده است تا با این آلبوم به شهرت بسیار زیادی برسد. این آلبوم را با کیفیت انتخای خود و در سایت های اینترنتی مختلف دانلود نمایید و از شنیدن آن لذت ببرید.

درآمد سینا سرلک چقدر است؟

همان طور که می دانید امروزه افراد زیادی از خوانندگی کسب درآمد دارند و این خواننده جزء پر درآمد ترین خوانندگان ایران است. هم چنین باید بدانید که این خواننده از طریق قربان سلیمانی نوازنده مشهور دوتار حاج، به استاد آواز ایران، محمدرضا شجریان معرفی شد و او سینا را به شاگردی پذیرفت و 8 سال ردیف‌ های آوازی و تکنیک‌ های صدا سازی را به او آموخت.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

شما می توانید برای دانلود آهنگ های جدید این خواننده و آهنگ های سینا سرلک بخند رفیق، سینا سرلک دلتنگی، سینا سرلک زیر سقف دودی، سینا سرلک چه کنم، سینا سرلک شهرزاد، سینا سرلک بدون تو، سینا سرلک یار قدیمی، سینا سرلک چیزی بگو و آهنگ نیمه پنهان سینا سرلک می توانید از طریق کانال های تلگرامی و سایت های معتبراینترنتی اقدام نمایید و این آهنگ ها را ا کیفیت 320 و 128 دانلود کنید.

کنسرت های سینا سرلک

این هنرمند در طی سال هایی که فعالیت داشته است به اجرای کنسرت های متعددی پرداخته است و در این کنسرت ها از تمام سنین حضور پیدا می کردند. هم چنین جالب است بدانید که بلیت های کنسرت این هنرمند در طی مدت زمان کوتاهی به فروش می رسد.

ماجرای مهاجرت سینا سرلک چه بود؟

در مورد مهاجرت این خواننده باید دانید که در تاریخ 18 مرداد 1400 سینا سرلک در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر از مهاجرت خود به آمریکا می‌ دهد و برای مردم سرزمینش بهترین‌ ها را آرزو می‌ کند. اما اخبار دیگری در مورد زندگی او در دسترس نمی باشد و می توانید اخبار جدید مهاجرت این هنرمند را در سایت های معتر اینترنتی مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. سینا سرلک نزد چه کسی ساز تار را آموزش دیده است؟

  این هنرمند با گذشت زمان و بعد از نواختن تمبک به مدت 6 سال زیر نظر نصر فرهنگ فر فعالیت خود را ادامه داد و مدتی هم نزد کیوان ساکت به آموزش دیدن ساز تار مشغول بوده است. این هنرمند در نواختن ساز تار بسیار حرفه ای می باشد.

 2. هم کاری سینا سرلک و محسن چاووشی در چه آهنگی بوده است؟

  همان طورکه در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند در بسیاری از آهنگ های سریال شهرزاد فعالیت داشته است و باید بدانید که این خواننده مشهور در سریال شهرزاد هم با محسن چاوشی به شدت درخشید و آهنگ های زیاد و به یاد ماندنیاز خود به جای گذاشت.

 3. سرگرمی های سینا سرلک چیست؟

  این خواننده در چند سال اخیر صاحب فرزند دختری شد که او قسمتی از زندگی او را پر کرده است و آن قدر سرش شلوغ است که به هیچ کاری نمی رسد و او گذرندان اوقاتش با فرزندش را بزرگ ترین سرگرمی خود می داند. هم چنین او علاقه زیادی به نواختن ساز تار دارد.

 4. برنامه ریزی سینا سرلک برای آینده چگونه است؟

  این خواننده در یکی از مصاحبه هایش گفته است که در مورد آینده فکر می‌ کنم ولی همیشه اعتقاد داشته‌ ام که کسی موفق است که در زمان حال زندگی کند و اعتقاد دارم اگر عنصر زمان را از دست بدهی، می‌ توانی خیلی عقب بیفتی و آن اتفاقاتی که قرار است بیفتد، دیگر نخواهد افتاد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0