شورت آواکیان یکی از بهترین و با سابقه ترین آهنگ سازان، نوازندگان و تنظیم کنندگان ارمنی تبار ایرانی از نظر خوانندگان ایرانی و طرفداران آن ها می باشد که در تاریخ 26 تیر 1347 به دنیا آمده است. در ادامه این مقاله شما را با بیوگرافی این هنرمند بیشتر آشنا می کنیم.

شوبرت آواکیان کیست؟

شوبرت آواکیان کیست؟

شوبرت در سال 1347 و در شهر تهران متولد شده است و از کودکی مادر و پدرش او را برای یادگیری موسیقی تشویق می کردند، البته او از دوران کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشته است که همین علاقه و حمایت های خانواده اش باعث شده تا یکی از معروف ترین آهنگ سازان و نوازندگان خوانندگان پاپ ایرانی باشد. این هنرمند اولین کیبورد خود را در سن 4 سالگی داشته است و این کیبورد را به عنوان هدیه از خاله اش دریافت می کند. در سن 11 سالگی همراه برادر 15 ساله خودش که گیلبرت نام دارد تمرینات خودش را انجام می داده است.

عکس های شوبرت آواکیان

این هنرمند از آهنگ سازان خوانندگان قدیمی ایرانی در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است به عنوان آهنگ ساز و تنظیم کننده با چهره های سرشناسی چون شهرام شب پره، لیلا فروهر، ابی، گوگوش، ویگن، شهره، اندی و منصور هم کاری داشته است. می توانید برای دیدن عکس های بیشتر از این هنرمند از طریق سایت های اینترنتی معتبر و مختلف و شبکه های اجتماعی اقدام نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام شوبرت آواکیان چیست؟

همان طور که می دانید امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی معروف و محبوب اینستاگرام می باشد که تمامی سلبریتی ها و افراد مشهور در آن فعالیت دارند. در این شبکه اجتماعی می توانید عکس و فیلم های بسیار زیادی را منتشر کنید. باید بدانید که شوبرت در فضای مجازی و در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و عکس و فیلم های زیادی را از خودش به اشتراک می گذارد. برای دیدن عکس های بیشتر و مطلع شدن از اخبار جدید این هنرمند می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

حوزه فعالیت شوبرت آواکیان چیست؟

حوزه فعالیت شوبرت آواکیان چیست؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم شوبرت یکی از بزرگ ترین تنظیم کنندگان، آهنگ سازان و نوازندگان در موزیک ایرانی است. او تا امروز در زمینه های نوازندگی، آهنگ سازی برای خوانندگان مشهور و تنظیم کنندگی فعالیت داشته است و در طی سال های فعالیتش موفقیت های بسیار زیادی را کسب کرده است و امروزه بسیاری از نوازندگان نسل جوان او را الگوی خودشان قرار می دهند. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که با عشق ورزیدن به موسیقی کار می کند و گفته است که نواختن ساز های مختلف روح به او می بخشد.

درآمد شوبرت آواکیان

همان طور که می دانید، کار های هنری و زشته موسیقی درآمد بسیار زیادی دارد. باید بدانید که شوبرت از دوران کودکی اش در خانواده ای نسبتا مرفه بزرگ شده است و تا امروز از طریق آهنگ سازی و تنظیم برای خوانندگان سرشناسی چون شهرام شب پره، لیلا فروهر، ابی، گوگوش، ویگن، شهره، اندی و منصور کسب درآمد بسیار زیادی داشته است و یکی از ثروتمند ترین آهنگ سازان ایرانی محسوب می شود. البته جالب است بدانید که او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که هیچ وقت به کارش نگاه بیزنسی نداشته است و همیشه به خاطر علاقه ای که به موسیقی داشته کار کرده است.

بهترین کار های شوبرت آواکیان

بهترین کار های شوبرت آواکیان

شوبرت پیانو را نزد یکی از اساتید معروف و با سابقه پیانو به نام ایساق آموزش دیده است و در سن 15 سالگی در یک گروه شروع به نواختن پیانو کرده است. هم چنین جالب است بدانید که او در سن 18 سالگی شروع به شناخت موسیقی ایرانی کرده است و در یکی از کنسرت های ویگن حضور پیدا کرده است. او در سن 20 سالگی با آهنگ سازی آهنگ می گم بمونی نمی شه برای لیلا فروهر خواننده مشهور ایرانی به شهرت بسیار زیادی رسید.

انگار نه انگار (از آلبوم قشنگه منصور)

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم، شوبرت یکی از آهنگ سازان حرفه ای و با سابقه ایرانی می باشد که تا امروز برای تعداد بسیار زیادی از خوانندگان مشهور آهنگ ساخته است. یکی از آهنگ هایی که این هنرمند برای خواننده مشهور ایرانی منصور ساخته است قطعه انگار نه انگار از آلبوم قشنگه منصور نام دارد.

واویلا ( از آلبوم آتش شهرام شب پره)

شهرام شب پره یکی از خوانندگان مشهور و قدیمی در ایران می باشد که تا امروز فعالیت های بسیار زیادی داشته است. او با آهنگ سازان بسیار زیادی هم کاری داشته است و یکی از این آهنگ سازان شوبرت می باشد. آلبوم آتش شهرام یکی از آلبوم های معروف این خواننده می باشد که آهنگ واویلا را با آهنگ سازی شوبرت منتشر کرده است.

سال سفر (از آلبوم یک بوسه لیلا فروهر)

همان طور که می دانید لیلا فروهر یکی از خوانندگان مشهور ایرانی می باشد که به عنوان بهترین خوانندگان زن ایرانی می باشد که تا امروز آهنگ و آلبوم های زیادی را منتشر کرده است و یکی از آلبوم های زیبای او یک بوسه می باشد که آهنگ سال سفر با آهنگ سازی شوبرت به انتشار رسیده است.

دین شوبرت آواکیان

در مورد دین این هنرمند باید بدانید که اخبار دقیقی در دسترس نمی باشد، اما با توجه به اسم و فامیل او احتمال آن که او مسیحی باشد زیاد می باشد. هم چنین این هنرمند یکی از نوازنده های ماهر و حرفه ای گیتار می باشد و در یکی از مصاحبه هایش گفته است که دوست دارد هر روز به یادگیر یک ساز بپردازد و گیتار یکی از ساز های مورد علاقه او می باشد.

همسر این هنرمند کیست؟

همسر این هنرمند کیست؟

در مورد وضعیت تاهل این هنرمند باید بدانید که اخباری در دسترس نمی باشد و او تاکنون در هیچ کدام از مصاحبه هایش و لایو های اینستاگرامی اش در مورد ازدواج و همسرش صحبتی نکرده است. این سوال برای افراد بسیار زیادی از طرفداران او به وجود آمده بود که همسر او چه کسی است، می توانید اخبار جدید او را در سایت های اینترنتی مشاهده کنید.

تخصص این آهنگ ساز در کدام ساز است؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند نه تنها در زمینه آهنگ سازی و تنظیم کنندگی، بلکه در زمینه نوازندگی ساز های مختلف هم تبحر بسیار زیاد و خاصی نیز دارد. او از دوران کودکی اش علاقه بسیار زیادی به ساز داشته است و اولین کیبوردش را در سن 4 سالگی از خاله اش دریافت کرده است. وی یکی از بهترین نوازندگان پیانو، گیتار و کیبورد می باشد. او در سن 15 سالگی به عنوان یک نوازنده در یک گروه عضو می شود و نوازندگی را به صورت جدی تر و حرفه ای تر دنبال می کند.

دانلود آهنگ های شوبرت آواکیان

برای دانلود آهنگ هایی که این هنرمند سازنده آن ها می باشد می توانید از طریق کانال های تلگرامی و سایت های معتبر اینترنتی اقدام نمایید و آهنگ هایی که او برای خوانندگان مختلف ایرانی ساخته است را با کیفیت های 320 و 128 دانلود کنید. این آهنگ های برای خوانندگانی چون ویگن، لیلا فروهر، سپیده، منصور، ابی و گوگوش ساخته شده است و به عنوان بهترین آهنگ های این خواننده به شمار می روند. هم چنین در طی سال هایی که این هنرمند فعالیت هنری داشته است افتخارات و جوایز بسیار زیادی کسب کرده است و فعالیت های چشمگیر و خوبی را در کارنامه اش ثبت کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا اعتیاد شوبرت آواکیان حقیقت دارد؟

  همیشه برای افراد مشهور و سلبریتی ها شایعات و حاشیه های بسیار زیادی به وجود می آید و یکی از حاشیه هایی که برای این هنرمند به وجود آمده بود اعتیاد او بوده است که او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که از هیچ نوع مواد مخدری استفاده ندارد و در کل اهل دود و دم و مشروبات الکلی نمی باشد.

 2. آیا طلاق شوبرت آواکیان از همسرش حقیقت دارد؟

  همان طور که در این مقاله مطرح کردیم اخباری در مورد همسرو زندگی شخصی این هنرمند در دسترس نمی باشد. شایعاتی در مورد طلاق شوبرت از همسرش به وجود آمد که از سمت این هنرمند تایید و یا تکذیب نشده است. اخبار جدید این هنرمند را می توانید در سایت های اینترنتی دنبال کنید.

 3. شوبرت آواکیان در کدام گروه ها عضو بوده است؟

  این هنرمند بعد از یادگیری پیانو نزد یکی از اساتید پیانو به نام ایساق و در 15 سالگی در یک گروه شروع به نواختن ساز کرد. او در اولین گروهی که عضو بوده است همین گروه می باشد که در آن نوازندگی ساز را بر عهده داشته است و بعد از آن در یکی از معروف ترین گروه های ایرانی که چندین سال فعالیت داشته است به نام بلک کتس عضو می شود و در این گروه مشغول به ساخت آهنگ و تنظیم شده است.

 4. شوبرت آواکیان در کجا زندگی می کند؟

  همان طور که می دانید بسیاری از خوانندگان و سلبریتی های معروف چه قبل و چه بعد از انقلاب به خارج از کشور مهاجرت کرده اند و شوبرت آواکیان در مرحله اول به آلمان نقل مکان می کند و بعد از آلمان به آمریکا مهاجرت می کند. او هم اکنون در آمریکا زندگی می کند. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که از زندگی در خارج از کشور راضی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید