شیما کاتوزیان کیست؟ بررسی بیوگرافی اینفلوئنسر ایرانی مقیم آمریکا

0 دیدگاه

شیما کاتوزیان بلاگرهای ایرانی است، که از زمانی که به کشور آمریکا مهاجرت کرده است، به شهرت رسیده است. او در زندگی خود تا به حال تجربه های جذابی داشته است، که شنیدن آن ها برای مخاطب بسیار دلنشین و جذاب است. این دختر زیبای ایرانی در زمینه های مختلفی تا به الان فعالیت داشته است و می توان از او به عنوان یک انسان هدف مند و موفق نام برد. شیما در پیج خود بسیار فعال می باشد و هر از گاهی ویدیوهای جذابی از خود در حین آرایش و میکاپ روزانه منتشر می کند.

این دختر جوان در حال حاضر در شرکت تسلا کار می کند و در زمینه کاری خود نیز بسیار موفق است. شیما در حال حاضر در سن سی و سه سالگی به سر می برد. بسیاری از طرفدار های او این دختر جوان را به دلیل خاطره های بامزه اش دنبال می کنند. شیوه تمام ابعاد زندگی خود را با مخاطبانش در میان گذاشته و از آن ها نظر خواهی می کند. یکی از دلایلی که شیما در میان مردم ایران بسیار جای گرفته است، این می باشد، که خودش است. این دختر زیبا در پی کسب شهرت بی دلیل نیست. بلکه تمام رفتارها و حرف های او کاملا صمیمانه و خودمانی است. همین مورد فالوورهای بسیاری را برای او جذب کرده است.

برای آشنایی با این دختر جوان و شناخت مسیری که او در زندگی خود طی کرده است، توصیه می شود، که این مقاله را با دقت دنبال کنید. اگر شما نیز مشتاق به دانستن مسیر مهاجرت شیما هستید، با این مقاله همراه شوید.

بیوگرافی شیما کاتوزیان

بیوگرافی شیما کاتوزیان

شیما کاتوزیان یکی از سلبریتی های اینستاگرام و یا بهتر است بگوییم اسنفلوئنسرهای مشهور ایرانی است. البته شیما به تازگی به شهرت رسیده است و در میان مردم کشور خود شناخته شده است. این دختر بسیار فعال بوده و در زمینه های مختلفی تا به الان فعالیت کرده است. یکی از دلایل موفقیت در زندگی امروزش را می توان سخت کوشی و شجاعت دانست. شیما از تجربه کردن فضاهای جدید نترسیده است و همیشه علایق خود را دنبال کرده است.

این دختر جوان و زیبای ایرانی در شهر تهران متولد شده است و تا قبل از مهاجرت نیز در این شهر سکونت داشته است. شیما در سال 1367 هجری شمسی زاده شده است. روز تولد او بیست و یک اردیبهشت ماه می باشد. شیما در شرکت تسلا مشغول به کار می باشد. سازنده و موسس این شرکت ایلان ماسک بوده و این شرکت به روز ترین اتومبیل های موجود در دنیا را تولید می کند. یکی از دلایل موفقیت شیما در زندگی، رشته دانشگاهی او است. چرا که این دختر زیبا در رشته زبان انگلیسی تحصیل کرده است. در کنار نیز به زبان فرانسوی و ترکی نیز مسلط می باشد. دانستن این سه زبان در زندگی او شرایطی را ایجاد کرد، که در کنار سخت کوشی به موفقیت دست پیدا کند.

شیما تا به حال در کشورهای مختلفی ساکن بوده است و سال های بسیاری است، که از ایران مهاجرت کرده است. این دختر جوان در ابتدا به کشور ترکیه مهاجرت کرده و سپس مدتی در کشور روسیه ساکن بود. بعد از آن نیز به آمریکا رفته و در یکی از ایالت های آن همراه با همسر ایرانی خود در حال زندگی است. شیما که از ابتدا حضور در ایران را دوست نداشت و به فکر مهاجرت بود، تمام تلاش خود برای ترک وطن را انجام داد. او با این که معتقد است، که مهاجرت بسیار سخت می باشد. از شرایط فعلی خود احساس رضایت می کند.

علت مهاجرت شیما کاتوزیان چه بود؟

علت مهاجرت شیما کاتوزیان به کشور ترکیه شغل انتخابی او بود. شیما در زمانی که در ایران زندگی می کرد، در زمینه رشته خود و مترجمی زبان و یا کلاس های آموزشی فعال بود. او مدتی نیز در یک هتل مشغول به فعالیت بود و انواع مختلف کارها را تجربه کرده است. شیما که از دوره نوجوانی متوجه علاقه خود به شغل مهمانداری شده بود. در تلاش برای رسیدن به آرزوی خود بود. شیما بعد از آن که درس خود را در مقطع لیسانس به پایان رساند. یک دوره مهمانداری در ایران گذراند، اما در ایر لاین های ایرانی نتوانست، که مشغول به کار شود.

اما از آن جایی که یک مرحله به شغل دلخواه خود نزدیک شده بود، در ایر لاین های خارج ایران به دنبال موقعیت شغلی بود. در همان زمان متوجه شد، که در کشور ترکیه تقاضا برای مهماندار وجود دارد. در نتیجه در ایر لاین موجود در ترکیه مشغول شد و برای مدتی کشور خود را ترک کرد. اما از آن جایی که شیما قصد برگشت به ایران را نداشت، بعد از اخراج از ایر لاین موجود در ترکیه، برای کشور روسیه اقدام کرد.

کشور روسیه در آن زمان برای یکی از ایر لاین های شخصی خود، که مسئول جت های شخصی بود، نیاز به مهماندار داشت. شیما برای مدتی در روسیه مهماندار جت های شخصی بود. سپس این دختر جوان به این نتیجه رسید، که شغل مهمانداری برای او جذابیتش را از دست داده است. در نتیجه برای مهاجرت به کشور آمریکا اقدام کرد. بعد از حضور در کشور آمریکا با سرمایه ای که داشت، در دوره های استخدامی شرکت تسلا شرکت کرد. بعد از مدتی در این شرکت استخدام شده و توانست برای خود زندگی خوبی را در این کشور بسازد. شیما به مدت 4 سال است، که به کشور آمریکا مهاجرت کرده است. او بعد از مدت کوتاهی از حضور در این کشور با همسرش آشنا شد.

همسر این اینفلوئنسر محبوب کیست؟

همسر شیما کاتوزیان کامیار نام دارد. کامیار که چند سالی از شیما بزرگ تر است، یک مرد ایرانی است. اما از کودکی در کشور آمریکا با والدین خود زندگی کرده است، در نتیجه قادر به صحبت به فارسی نیست. البته او صحبت های فارسی شیما را متوجه می شود، اما صحبت کردن برای او سخت است. مدت کوتاهی بعد از آشنایی آن ها با یک دیگر، تصمیم به ازدواج گرفتند. شیما در حال حاضر کم تر از 4 سال است، که با کامیار ازدواج کرده است. کامیار در خانه مشغول به کار است و اغلب کار های خانه را نیز او انجام می دهد. اما بخش عمده ای از کار شیما در خارج از خانه می باشد و او زمان زیادی را در خانه نیست.

کامیار با والدین خود در آمریکا ساکن است و مهاجرت برای او به اندازه شیما سخت نبوده است. از آن جایی که شیما مدت زمان کمی است به این ایالت آمده است، کامیار در کار های حقوقی بسیار به او کمک کرده و پشتیبان او است. رابطه این زوج بسیار زیبا بوده و حامی یک دیگر هستند. کامیار با خانواده شیما نیز ارتباط خوبی دارد . شیما دارای یک خواهر می باشد، که در ایران ساکن است. خواهر او کوچک تر بوده و دارای یک فرزند نیز هست.

اینستاگرام شیما کاتوزیان

پیج اینستاگرام شیما کاتوزیان در سال جدید مخاطبان بسیاری پیدا کرده است. در این پیج تمام ابعاد زندگی شیما مشاهده می شود. این دختر جوان در پیج خود راجب مسائل و خاطره هایی که دارد، سخن می گوید. یکی از دلایل شهرت شیما نمایش حقیقت زندگی خود است. او قصد در نشان ندادن سختی های زندگی خود ندارد و از ساعت های بالای تایم کاری خود نیز صحبت می کند. یکی از جذاب ترین بخش های پیج شیما ویدیوهای صبح می باشد. اغلب ویدیوهایی که شیما منتشر می کند، در صبح زود گرفته می شوند.

این ویدیوها به شکلی است، که شیما در آن به آرایش و مرتب کردن چهره خود می پردازد. در عین حال نیز یکی از موضوعات و دغدغه های خود را بیان می کند. این موضوعات و دغدغه ها اغلب با بیان خاطره های جالب و بامزه همراه است. شیوه بیان او نیز بسیار جذاب بوده و مخاطب را جذب می کند. شیما یه دلیل تجربه های مختلفی که تا به الان در زندگی خود داشته است، الگو بسیاری از مخاطبان خود می باشد. این دختر جوان و زیبا چهره، در پیج خود عکس های شخصی بسیاری منتشر می کند. بخش بسیاری از پست ها و یا استوری های پیج او مربوط به تصاویر خودش است. در نتیجه برای مشاهده عکس ها او پیج اینستاگرام شیما گزینه مناسبی است.

پیج این دختر جوان در حال حاضر دارای 327 هزار فالور می باشد. شیما در پیج خود بسیار فعال است و دائما از شرایط خود در طول روز و یا محیط کارش استوری می گذارد. اغلب استوری های شیما بسیار بامزه و خنده دار هستند. شیما اغلب در پی اتفاق های زیبا و بامزه است و محل کار و یا زندگی خود را شرح می دهد. او در پی یاد دادن موردی نیست، در نتیجه نمی توان او را بلاگر دانست. نام پیج اینستاگرام او herosheemaz می باشد.

آدرس یوتیوب شیما کاتوزیان چیست و در این پلتفرم در چه خصوصی محتوا تولید می کند؟

این روزها مشاهده می‌ شود که اکثر بلاگرها و چهره‌ های معروف اینستاگرام که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارند در یوتیوب هم فعالیت خود را شروع کرده اند و در این شبکه اجتماعی هم فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل شیما کاتوزیان نیز می‌ باشد.

حال اگر تمایل دارید تا آدرس شیما کاتوزیان یوتیوب او را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و عبارت (ShimaKatouzian) را جستجو کنید تا به این گونه چنل یوتیوب او برای شما نمایش یابد.

بهتر است که بدانید به طور معمول شیما در چنل یوتیوب خود ویدیوهایی با موضوعات مختلف همچون: ویدیوهای آرایشی، ولاگ، چالش و … را ضبط و آپلود می‌ کند. حال شما با سابسکرایب کردن چنل شیما کاتوزیان youtube او و فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که شیما ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

شیما کاتوزیان کتاب هم دارد؟

شیما از آن دسته از افراد فعال و پرکاری است که طبق گفته‌ هایش تا به اکنون در زمینه‌ های مختلفی مشغول به کار بوده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل کتاب این چهره معروف نیز منتشر شد.

در این مورد بهتر است بدانید کتاب (من احمق) نوشته شیما کاتوزیان است و انتشارات آراسبان آن را منتشر کرده است. شیما یکی از شخصیت‌ های شناخته‌ شده در فضای مجازی همچون اینستاگرام است که طرفداران و دنبال‌ کننده بسیار زیادی هم دارد. حال مدتی قبل شیما کتابی به نام من احمق را نوشت و از این طریق با مخاطبان و طرفدارانش ارتباط برقرار کرد.

جالب است بدانید پس از این که شیما این کتاب را نوشت و به چاپ رساند، مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران و مخاطبان این اینفلوئنسر معروف قرار گرفت.

قد شیما کاتوزیان چقدر است؟

شیما یکی از معروف‌ ترین و محبوب‌ ترین اینفلوئنسر های ایرانی است که مدتی است به آمریکا مهاجرت کرده است و در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در فضای مجازی همچون اینستاگرام دارد. شیما در زندگی خود تا به اکنون تجربه‌ های بسیار جذابی داشته است که شنیدن آن ها برای مخاطبانش بسیار جذاب و دلنشین است.

این دختر زیبای ایرانی با قد 163 سانتی‌ متر در حال حاضر در زمینه های مختلفی به فعالیت می‌ پردازد و از این رو به عنوان یک انسان هدفمند و موفق شناخته می‌ شود.

ازدواج شیما کاتوزیان چه سالی بود؟

خیلی از مخاطبان و طرفداران شیما تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او و همسرش اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید همسر او کامیار نام دارد که یک ایرانی الاصل است، اما از دوران کودکی در کشور آمریکا بزرگ شده است. به همین دلیل به خوبی فارسی صحبت نمی‌ کند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدت کوتاهی پس از آشنایی شیما و همسرش کامیار آن ها تصمیم گرفتند تا با یکدیگر ازدواج کنند. شیما کمتر از 4 سال است که با کامیار ازدواج کرده است.

در رابطه با کامیار بهتر است بدانید که او در دوران کودکی به همراه با والدین خود به آمریکا مهاجرت کرده است. در حال حاضر نیز کامیار در خانه مشغول به کار است و به طور معمول کار های خانه را نیز او انجام می دهد. اما بخش عمده ای از کار شیما کاتوزیان در خارج از خانه می باشد و او زمان زیادی را در خانه نیست.

بررسی حاشیه های این سلبریتی

بهتر است بدانید از زمانی که شیما فعالیت خود را به عنوان اینفلوئنسر شروع کرده است، تمام تمرکز و هدف خود را بر روی حرفه‌ اش و پیشرفت در آن قرار داده است و از حواشی پیرامونش دوری کرده است. به همین دلیل تا به امروز حاشیه آنچنانی در پیرامون این اینفلوئنسر معروف مشاهده نشده است.

از این رو می‌ توان این گونه بیان کرد که او یکی از بی‌ حاشیه‌ ترین اینفلوئنسرهای حال حاضر در اینستاگرام می‌ باشد. این موضوع باعث شده است تا در میان کاربران اینستاگرام به محبوبیت بسیار زیادی برسد.

شیما کاتوزیان توییتر هم دارد؟

در حال حاضر شیما در اکثر شبکه‌ های مجازی که مورد استقبال مردم قرار گرفته اند فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد تا به این گونه بتواند به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزاید. حال این موضوع را هم باید افزود که شیما در توییتر هم فعالیت دارد و هر از گاهی توییت می‌ زند.

افشاگری شیما کاتوزیان

مدتی قبل شیما یک ویدیو به عنوان افشاگری در چنل یوتیوب خود آپلود کرد که این ویدیو پس از انتشار از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد. البته ناگفته نماند که شیما در این ویدیو در مورد موضوع جالبی صحبت کرده است. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که عنوان ویدیو او کمی گمراه کننده است. با این حال می‌ توانید با مراجعه به چنل یوتیوب شیما به مشاهده این ویدیو بپردازید.

بچه دار شدن این فرد شایعه است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، مدتی است که شیما با شخصی به نام کامیار ازدواج کرده است و در حال حاضر زندگی بسیار خوبی در کنار همسرش دارد.

حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل اخباری در رابطه با بچه‌ دار شدن این اینفلوئنسر معروف در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار با جنجال‌ های زیادی رو به رو شد و خیلی از کاربران به ویژه مخاطبان شیما تمایل پیدا کردند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که شیما در یکی از استوری‌ های خود در اینستاگرام تمام این اخبار را تکذیب کرد. او در این باره بیان کرد که فعلاً قصد بچه‌ دار شدن را ندارد و می‌ خواهد بر روی حرفه‌ اش تمرکز کند.

هم چنین او در ادامه صحبت‌ های خود از مخاطبان و طرفدارانش درخواست کرد تا اخباری که در پیرامون او منتشر می‌ شود را باور نکنند، چرا که اکثر این اخبار شایعه‌ ای بیش نمی‌ باشد که توسط عده‌ ای برای بالا بردن بازدید پیجشان منتشر می‌ شود.

سوالات متداول

 1. شیما کاتوزیان در چه روزی متولد شده است؟

  شیما کاتوزیان در 21 اردیبهشت ماه متولد شده است.

 2. نام پیج شیما چه می باشد؟

  نام پیج اینستاگرام شیما کاتوزیان، herosheemaz می باشد.

 3. نام همسر شیما چیست؟

  نام همسر شیما کامیار می باشد.

 4. شیما چند سال است، که به کشور آمریکا مهاجرت کرده است؟

  شیما کاتوزیان در حدود 4 سال است، که به کشور آمریکا مهاجرت کرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0