بیوگرافی شل بیوتی بلاگر ایرانی که با سلبریتی های زیادی در رابطه بوده است

10 دیدگاه

شل بیوتی یا صدف ترابی یکی از بیوتی بلاگرهای محبوب ایرانی است، که از ایران مهاجرت کرده است. صدف در حرفه خود بسیار توان مند است و این حرفه را به صورت جدی دنبال می کند. این دختر زیبا و جوان ایرانی در پیج اینستاگرام خود ویدیوهای آموزشی آپلود می کند. این ویدیو ها بسیار دیده می شوند و روز به روز به تعداد مخاطب های او افزوده می شود. او در یوتیوب نیز ویدیوهای خود را منتشر می کند و کانال دارد.

بعد از شناخت این که بلاگر کیست باید بدانید صدف در کنار این که یک بیوتی بلاگر و میکاپ آرتیست می باشد، در زمینه اینفلوئنسری نیز فعال است. چرا که او بخش های مختلف زندگی خود را نیز برای کاربرهایش به نمایش می گذارد. برای مثال رابطه او با همسرش کسری جز آن بخش هایی است، که بسیار مورد توجه مخاطبان او می باشد. صدف نیز با علم بر این مورد درباره همسر خود و تایم های دو نفره شان پست های زیادی منتشر می کند. در کنار نیز یکی از بخش های پر طرفدار پیج او، ویدیوهای همراه با کسری است.

صدف مدتی است، که به شیوه بیوتی بلاگرهای خارج از ایران و مشهور، سایت خود را راه اندازی کرده است. فضای این سایت همانند فضای پیج و ویدیوهای او صمیمی و راحت است. در این سایت نیز در کنار فروش محصول و آموزش، به مسائل شخصی زندگی او که مخاطب بیشتری دارد، پرداخته شده است. به شکلی که در سایت شخصی او، دو قسمت کسری و دلسا موجود می باشد، که در دسترس مخاطب است.

برای آشنایی بیش تر و کامل تر با این دختر جوان و زیبا توصیه می شود، که این مقاله را با دقت و توجه دنبال کنید. اگر شما نیز در آرزوی تبدیل شدن به یک بیوتی بلاگر هستید، بهتر است، که در این مقاله با ما همراه شوید.

محتوا پنهان

بیوگرافی شل بیوتی

شل بیوتی با نام اصلی صدف ترابی در سال 1994 میلادی و یا همان 1373 هجری شمسی زاده شده است. این دختر جوان متولد روز چهاردهم خرداد ماه می باشد. صدف در شهر تهران زاده شده است و در این شهر نیز تا قبل از مهاجرت سکونت داشت. او در حال حاضر همراه با همسر خود در پاریس ساکن است. اصن دختر جوان در یک خانواده 4 نفره متولد شد. صدف یک خواهر کوچک تر از خود دارد، که نام او دلسا می باشد.

بر اساس مصاحبه هایی که با صدف شده است، او از کودکی به این حرفه علاقه مند بوه است. صدف که از همان کودکی نیز بسیار زیبا بود، پتانسیل ورود به این حرفه را داشت. او در ابتدا در تهران به کلاس ها و دوره های موجود برای گریم رفت. البته چندین دوره نیز برای میکاپ گذراند، که باعث شد، او در مسیر هدف خود جدی تر عمل کند. البته تلاش ها و دوره های این دختر جوان در این جا به پایان نرسید. خانواده او با ادامه این حرفه از سمت او مخالف بودند. اما زمانی که متوجه علاقه بسیار دختر خود در این زمینه شدند، او را برای گذراندن دوره ای در کشور امارات فرستادند.

در آن دوره درباره به روز ترین و مهم ترین نکات آرایشی و میکاپ صحبت شد. البته ان دوره برای او گواهی نیز به همراه داشت، که مسیر کاری او را حرفه ای تر کرد. بعد از ان که صدف به ایران برگشت، با متودها و روش های تازه و نوینی برگشت. همین مورد باعث شد، تا در زمینه حرفه خود سریع تر پیشرفت کند. صدف از همان ابتدا با بیوتی بلاگری آغاز کرد. به شکلی که ویدیوهای آموزشی خود را در اینستاگرام منتشر می کرد. در ابتدای شروع کار خود مخاطب های بسیاری را به سمت خود جذب کرد. چرا که تعداد بیوتی بلاگرهای زن ایرانی به دلیل محدودیت های موجود بسیار کم می باشد.

همسر شل بیوتی چه نام دارد؟

همسر شل بیوتی کسری عباسی نام دارد. رابطه کسری و صدف پر از فراز و نشیب بوده است. به شکلی که این زوج برای رسیدن به یک دیگر سختی های بسیاری را تحمل کرده اند. البته عمر رابطه آن ها طولانی است، چرا که از کسری و صدف از زمانی که او 20 سال داشت، با یک دیگر آشنا شدند. این آشنایی تا به الان ادامه پیدا کرده و منجر به ازدواج شد. کسری و صدف به مدت 5 سال با یک دیگر در رابطه بودند. سپس بعد از 5 سال تصمیم به ازدواج گرفته و از ایران مهاجرت کردند. این زوج بسیار حامی یک دیگر هستند و در رشد و پیشرفت فردی به هم کمک می کنند. رابطه این دو یکی از بخش های جذاب پیج صدف می باشد.

صدف و کسری در سال 1398 هجری شمسی بود، که با یک دیگر نامزد کردند. آن ها پس از گذشت 4 سال از آشنایی شان رابطه خود را به خانواده ها اطلاع دادند. در نتیجه رابطه آن ها شکل جدی تری گرفت. صدف و کسری در پی ان بودند، که بلافاصله بعد از ازدواج خود به پاریس مهاجرت کنند. در نتیجه تا زمانی که کارهای ویزا و مهاجرت آن ها درست نشده بود، تصمیم به ازدواج نداشتند. در سال 1399 هجری شمسی و تنها یک سال بعد از دوران نامزدی، صدف و کسری با یک دیگر ازدواج کردند. البته آن ها برای ازدواج خود مراسم نداشتند. چرا که در دوره کرونا بود و قادر به برگزاری مراسم نبودند.

صدف و کسری در همان سال به پاریس مهاجرت کرده و در حال حاضر نیز زندگی بسیار خوبی با یک دیگر دارند. ویدیو هایی که در پیج صدف از رابطه شان منتشر می شود، اغلب چالش های زوج ها می باشد، که این زوج جوان نیز آن ها را اجرا می کنند.

آیا شل بیوتی طلاق گرفته است؟

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که شل بیوتی یا همان صدف ترابی در 18 اردیبهشت 1394 با همسر خود کسری ازدواج کرده است و همچنان نیز با وی می باشد. اخیرا اما حواشی در رابطه با این بلاگر به وجود آمده است و برخی مدعی می باشند که این زن و شوهر از هم جدا شده اند. علاوه بر این تعدادی دیگر از مخاطبین این چهره معروف گمان دارند که او قبل از آشنایی با کسری یک بار دیگر هم ازدواج کرده و طلاق گرفته است. با این حال باید بگوییم که تمامی این خبرها دروغ می باشند و این بلاگر تجربه طلاق را نداشته است.

خود شل بیوتی نیز بارها در رابطه با چنین موضوعاتی صحبت کرده و مدعی شده که منتقدین و یا مخاطبان نباید در رابطه با این گونه مسائل شایعه ایجاد کنند چرا که گاهی این موضوعات باعث دردسرهای بزرگی می شوند. او همچنین بیان می کند که علاقه زیادی به همسر خود دارد و از بودن با او بسیار خوشحال می باشد. تصاویر زیادی از شل بیوتی و کسری موجود می باشد که می توانید از طریق پیج اینستاگرامشان مشاهده بکنید.

علاوه بر این همچنین ویدیوهایی از عروسی شل بیوتی موجود می باشد که در شب ازدواجش گرفته شده اند. این کلیپ ها در زمان پخش بسیار وایرال بودند و در سطح گسترده ای نیز دیده شدند. صدف ترابی مدعی می باشد که زندگی با کسری برای او به اندازه ای زیباست که از شنیدن خبرهای دروغ مربوط به ازدواجش شوکه می شود. او همچنین بیان می کند که این نخستین باری نیست با چنین حاشیه هایی رو به رو می شود اما همچنان به این مسائل عادت نکرده است. به هر حال باید بگوییم که این چهره معروف تا کنون طلاق نگرفته است و مطابق با ادعاهایی که دارد به هیچ عنوان در فکر چنین اقداماتی نیز نمی باشد.

معرفی برندهای مورد انتخاب شل بیوتی

معرفی برندهای مورد انتخاب شل بیوتی

اگر پیج شل بیوتی را دنبال کنید متوجه خواهید شد که این بلاگر در زمینه میکاپ و زیبایی فعالیت دارد و معمولا سعی می کند نحوه آرایش های ترند و همچنین روتین پوستی مناسبی را به دنبال کننده های خود آموزش بدهد. این چهره معروف همچنین گاهی برخی از برندهای آرایشی را تبلیغ می کند و از این طریق پول خوبی نیز به دست می آورد. در واقع این بلاگر همیشه سعی دارد برندهایی را معرفی کند که کیفیت بالایی دارند. در ادامه به معرفی برخی از برندهای مورد علاقه وی خواهیم پرداخت.

محصولات آرایشی لاپری

شل بیوتی تاکنون در رابطه با این برند تبلیغاتی انجام داده است و مدعی می باشد که در لیست محصولات آرایشی محبوب او قرار دارد. او در رابطه با کرم پودر این برند توضیحات زیادی داده است و بیان کرده که تست حیوانی ندارد، وگان می باشد و به شدت مورد پسندش است.

از دیگر محصولاتی که شل بیوت به آن ها علاقه دارد می توانیم برند لاپری را معرفی کنیم. این بلاگر مدعی می باشد که کرم پودر چنین برندی کاور بسیار بالایی داشته و همچنین بوی خوبی نیز دارد که باعث شده توجه وی به آن جلب بشود.

محصولا آرایشی مک

همچنین باید بگوییم که شل بیوتی علاقه زیادی نیز به محصولات آرایشی مک دارد و مدعی می باشد که این برند بسیار با کیفیت است. او همیشه سعی دارد مخاطبان خود را برای استفاده از این برند تشویق بکند.

علاوه بر این باید بگوییم محصولات و برندهای آرایشی زیادی وجود دارند که صدف ترابی به آن ها علاقه دارد و معمولا اطلاعات زیادی در رابطه با چنین محصولاتی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. وی همیشه با این برندها آرایش هایی را انجام می دهد تا علاوه بر آموزش یک میکاپ حرفه ای معرفی محصولات و همچنین پروسه تبلیغات را نیز به خوبی پیش ببرد. در نتیجه اگر از علاقه مندان به انجام میکاپ های حرفه ای هستید و می خواهید با بهترین برندهای آرایشی آشنا بشوید حتما پیج اینستاگرام شل بیوتی را دنبال بکنید.

پیج اینستاگرام صدف ترابی

پیج و صفحه اینستاگرام شل بیوتی با نام shellbeauty1 در حال فعالیت است. این پیج در حال حاضر مخاطب های بسیاری دارد. به خصوص از سال گذشته که این زوج به پاریس مهاجرت کرده اند، میزان مخاطب های این پیج بیش از پیش افزایش یافته است. در پیج صدف می توان موارد مختلفی را مشاهده کرد. برای راحت تر شدن بررسی موارد مختلف آن ها را به صورت موردی بیان خواهم کرد :

 • عکس های شخصی صدف
 • عکس های صدف و کسری
 • عکس های صدف و خانواده اش به خصوص همراه با دلسا
 • ویدیو های آموزش آرایش و میکاپ
 • ویدیو های آموزشی و نکات بهداشتی
 • چالش های تیک تاک همراه با کسری
 • گریم های مختلف
 • نقد و بررسی برند های مختلفی داخل ایران و یا خارج از ایران
 • معرفی برندهای محبوب و برتر دنیا
 • معرفی محصولات جدید هر یک از برند ها

درآمد این بیوتی بلاگر از چه روش هایی است؟

اگر اینستا شل بیوتی را دنبال کنید متوجه خواهید شد که این چهره معروف از لحاظ مالی شرایط مناسبی دارد. در واقع وی با توجه به فعالیت هایی که تاکنون داشته است توانسته ثروت زیادی به دست آورد. همچنین در رابطه با راه های درآمدی او باید بگوییم که شل بیوتی معمولا در اینستاگرام خود تبلیغات زیادی می کند و با توجه به تعداد دنبال کننده های میلیونی که دارد مبالغ هنگفتی دریافت می کند. علاوه بر این ها او با فعالیت در یوتیوب و به اشتراک گذاشتن ویدیوهای آموزشی نیز پول زیادی به دست می آورد.

در ادامه باید بگوییم که این چهره معروف اخیرا برند آرایشی را راه اندازی کرده است و محصولات زیبایی زیادی تولید می کند. جالب است بدانید که چنین محصولاتی به دلیل شهرت این بلاگر در ایران فروش زیادی دارند و همین موضوع باعث شده صدف ترابی بیزینس گسترده ای داشته باشد و ثروت بیشتری نیز به دست آورد. این چهره معروف یکی از خانم های موفق ایرانی می باشد که توانسته با استعداد و پشتکار خود به اهدافش برسد.

در نتیجه باید بگوییم که با توجه به همه این موارد کاملا مشخص می باشد که شل بیوتی از لحاظ مالی شرایط بسیار مناسبی دارد. البته لازم است بدانید که او تا کنون جزئیات زیادی از میزان دقیق درآمد و یا دارایی خود در اختیار مخاطبان نگذاشته است. در واقع بسیار از افراد معروف نیز چنین هستند و همه مسائل خود را با طرفدارانشان به اشتراک نمی گذارند.

سایت شل بیوتی چگونه است؟

شل بیوتی و یا صدف ترابی دارای یک وب سایت مشهور می باشد، که به تازگی راه اندازی شده است. راه اندازی وب سایت در میان بلاگرهای ایرانی بسیار کم رنگ تر می باشد. چرا که این حرفه هم چنان در میان مردم به خوبی جایگاه خود را پیدا نکرده است. اما در دیگر کشورها و به خصوص کشور های اروپایی توجه به بلاگرها بسیار بالا است و این شغل دارای درآمد بسیاری است. صدف نیز برای راحت تر شدن کسب و کار خود و کسب درآمد، وب سایت خود را با نام shellbeauty راه اندازی کرده است.

این وب سایت به پشتیبانی سه زبان فرانسوی، انگلیسی و فارسی می پردازد. در این سایت فضا ساده و راحت است. به شکلی که مخاطب می تواند بخش های مختلف مورد نظر خود را به راحتی پیدا کند. در وب سایت صدف ترابی عکس های شخصی بسیاری از او موجود می باشد. تعدادی ویدیو آموزشی و نکات مهم آرایشی و بهداشتی نیز در سایت او موجود می باشد. البته تمام ویدیوهای صدف هنوز در سایت او قرار نگرفته است. بخشی از سایت به معرفی صدف می پرازد و مسیر رسیدن به جایگاه فعلی او را از زبان خودش بازگو می کند. در قسمت دیگری از این سایت، به معرفی دو برند محبوب جهان پرداخته می شود، که صدف با آن ها قرار داد دارد. این برندها شامل هدا بیوتی، سیگما و اینگلات می باشد.

بخش دیگری از سایت نیز فروش محصولات می باشد. در قسمت فروش محصولات دو مورد ارائه می شود. قسمتی فروش ماسک های دست ساز و خانگی صدف است. اما قسمت دیگر آن فروش محصولات آرایشی و بهداشتی برندهای محبوب جهانی است، که در سایت صدف با قیمت بهتر و مناسب تری عرضه می شوند. البته لازم به ذکر است، که این سایت بسیار تازه کار است و هم چنان زمان لازم است، تا پیشرفت کرده و کامل شود.

شل بیوتی چه عمل های زیبایی داشته است؟

اگر از دنبال کننده های این بلاگر باشید حتما صحبت هایی در رابطه با لیفت صورت شل بیوتی شنیده اید و در رابطه با عمل های زیبایی که داشته است اطلاع دارید. در واقع باید بگوییم که این بلاگر تا کنون برخی عمل های زیبایی انجام داده است و اکنون چهره ای بسیار زیبا دارد. به عنوان مثال این چهره محبوب بینی خود را عمل کرده، صورتش لیفت شده و برخی تغییرات دیگری نیز در ظاهر خود به وجود آورده است.

در نتیجه کاملا طبیعی می باشد که حواشی نیز برای او به وجود آمده است. برخی از مخاطبان و منتقدین این بلاگر مدعی می باشند که او قبل از چنین عمل هایی آنچنان زیبا نبوده و همیشه سعی دارد که این تغییرات را مخفی کند. با این حال اما باید بگوییم که شل بیوتی از آن دسته بلاگرهایی می باشد که به راحتی اطلاعاتی از جراحی های خود به مخاطبانش داده است. او همچنین مدعی می باشد که قبل از عمل نیز صورت خود را دوست داشته و زشت نبوده است.

به هر حال تصاویر زیادی از قبل و بعد از عمل این چهره معروف موجود می باشد که با دیدن آن ها متوجه خواهید شد تا چه اندازه تغییر کرده است. در واقع معمولا افرادی که در زمینه زیبایی فعالیت دارند همیشه با چنین حواشی و موضوعاتی رو به رو هستند. این افراد به طور کامل بر این موضوع آگاه هستند و سعی دارند که به نظرات منفی توجهی نداشته باشند.

چه حواشی در خصوص شل بیوتی وجود دارد؟

شل بیوتی میکاپ آرتیست معروف ایرانی نیز همانند هر چهره محبوب دیگری همیشه حواشی را داشته است. وی در ابتدا که به شهرت رسید به چنین شایعاتی واکنش زیادی نشان می داد اما اکنون که در سطح گسترده تری فعالیت دارد سعی می کند که با آگاهی به این موضوعات اهمیتی ندهد. یکی از این شایعات در رابطه با سن این بلاگر می باشد. در واقع برخی افراد مدعی هستند که او سنش بیشتر از آن چیزی است که اعلام کرده. خود صدف نیز بارها در این خصوص حرف زده و مدعی شده که دلیلی برای دروغ گفتن نمی بیند و همیشه با مخاطبان خود رو راست است.

علاوه بر این نیز از دیگر حواشی مربوط به این چهره معروف می توان به انتقادها و موضوعات مربوط به نوع فعالیت او اشاره کرد. در واقع مدتی پیش برخی از افراد ادعا کردند که افرادی چون شل بیوتی نباید این گونه در سطح وسیعی دیده بشوند چراکه استعداد خاصی ندارند و هنرمندان دیگری لایق چنین توجهی می باشند. در این راستا بلاگرهای زیادی به چنین ماجراهایی واکنش نشان دادند که شل بیوتی نیز یکی از آن ها بود. در واقع این چهره معروف در ابتدا توجهی نداشت اما بالاخره در یکی از ویدیوهای خود بیان کرد که برای رسیدن به جایگاهی که اکنون دارد تلاش زیادی کرده است.

او همچنین مدعی شد که اگر به نظر بسیاری افراد کار وی ساده می باشد پس چرا آن ها در این مسیر موفق نبوده اند. در واقع این بلاگر سعی دارد به همه بفهماند که فعالیت هایش ارزشمند بوده و یک هنرمند می باشد. در نتیجه باید بگوییم که اگر از علاقه مندان به این میکاپ آرتیست ایرانی هستید همیشه سعی داشته باشید اطلاعات مربوط به وی را از منابع معتبر دنبال بکنید. به عنوان مثال یکی از این موارد صفحه اینستاگرام او می باشد که معمولا در این پیج اطلاعات زیادی در رابطه با شل بیوتی موجود است.

نیم نگاهی به مطرح ترین میکاپ های شل بیوتی

شل بیوتی همیشه سعی دارد میکاپ های متنوعی را به مخاطبان خود یاد بدهد. این چهره معروف گاهی ویدیوهای آموزشی از آرایش های بسیار غلیط دارد و یا گاهی سعی می کند یک نمونه میکاپ ساده را یاد بدهد. او همچنین تا کنون کلیپ هایی از خود منتشر کرده و سعی داشته که در آن ها به دنبال کننده هایش یاد بدهد برای محیط های مختلف آرایش های خاصی داشته باشد.

این ویدیوها معمولا با عنوان میکاپ با شل بیوتی منتشر می شوند. جالب است بدانید که این بلاگر در برخی از کلیپ های آرایشی خود سعی دارد خاطراتی از زندگی اش را تعریف کند و یا به توضیح موضوع خاصی بپردازد تا از این طریق ارتباط نزدیک تری با مخاطبان خود داشته باشد. تمامی این محتواهای آموزشی معمولا با بازدید، لایک و کامنت های زیادی همراه هستند و باید بگوییم که این موضوع بر روی پیج این بلاگر تاثیرات مثبت زیادی دارد. بیشتر دنبال کننده های این چهره معروف خانم ها می باشند و او به خوبی می داند که چه محتوایی برای آن ها مناسب است.

این بلاگر نه تنها با استفاده از استعداد خود بلکه با توجه به ارتباط نزدیکی که با دنبال کننده هایش دارد توانسته در سطح گسترده ای محبوب و معروف بشود. این روزها بلاگرهای آرایشی زیادی وجود دارند که با شل بیوتی رقابت می کنند و سعی دارند فالوورهای بیشتری نسبت به وی جذب بکنند.

ماجراهای پشت عروسی شل بیوتی

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که عروسی این بلاگر یکی از لاکچری ترین جشن های مربوط به چهره های معروف اینستاگرامی می باشد. گفته می شود که لباس عروس شل بیوتی بسیار گران قیمت می باشد و مخصوص این چهره معروف طراحی شده است. تمامی تصاویر و ویدیوهای مربوط به عروسی این بلاگر نشان می دهند که چنین جشنی در یک محیط بسیار لاکچری برگزار شده و بهترین پذیرایی و برنامه ها نیز در آن انجام شده است. در تمامی این عکس ها زیبایی ظاهری صدف ترابی به هیچ عنوان قابل انکار نیست.

این بلاگر مدل موی بسیار ساده اما به شدت زیبا دارد و آرایشی ملیح بر روی صورت او دیده می شود. گفته می شود که او برای انتخاب میکاپ آرتیست و آرایشگر خود بسیار سختگیرانه عمل کرده و همیشه مدعی بوده که در آن شب باید بهترین ظاهر را داشته باشد که البته نیز همین طور هم بود. ویدیوهای این عروسی در سطح گسترده ای وایرال شدند و افراد زیادی مشتاق دیدن این جشن بزرگ بودند.

شل بیوتی بارها در رابطه با جشن عروسی خود صحبت کرده و مدعی شده که یکی از بهترین شب های زندگی اش بوده است. او می گوید در آن شب واقعا همه چیز عالی برگزار شده و هیچ نگرانی نداشته است. همچنان اما تصاویر و ویدیوهای عروسی این بلاگر به طور گسترده در اینستاگرام و یوتیوب او موجود می باشد و به راحتی می توانید همه آن ها را ببینید.

مطرح ترین رقابای صدف ترابی در زمینه بیوتی بلاگری چه کسانی هستند؟

افراد زیادی هستند که در اینستاگرام همچون شل بیوتی در زمینه آرایشی فعالیت دارند. بسیاری از آن ها نیز موفق می باشند و دنبال کننده های میلیونی دارند و به نوعی رقیب شل بیوتی هستند. هر کدام از این چهره های معروف سعی دارند با فعالیت بهتر، بیشتر از بقیه دیده بشوند. در ادامه به معرفی برخی از رقبای شل بیوتی خواهیم پرداخت.

صدف بیوتی

صدف بیوتی یکی از بیوتی بلاگرهای معروف ایرانی می باشد که تا کنون فعالیت زیادی در این زمینه داشته و بسیار هم مطرح می باشد. این چهره معروف نیز یکی از رقبای اصلی شل بیوتی بوده و تا کنون بارها مقایسه هایی در رابطه با آن ها وجود داشته است.

الناز گلرخ

از دیگر بیوتی بلاگرهایی که بیشترین تعداد فالوور را دارد می توان به الناز گلرخ اشاره کرد. وی در زمینه زیبایی بسیار مطرح می باشد و یکی دیگر از رقبای شل بیوتی است. گفته می شود که بلاگرهایی چون صدف ترابی نیز با الهام از الناز گلرخ به فعالیت های زیبایی پرداخته اند.

امل بیوتی

امل بیوتی نیز از دیگر بیوتی بلاگرهای محبوب و دوست داشتنی ایرانی می باشد. این بلاگر در سطح گسترده ای معروف می باشد و باید بگوییم که از رقیب های نزدیک به شل بیوتی است که در یک سطح فعالیت دارند.

دسترسی به آدرس یوتیوب شل بیوتی چگونه ممکن می شود؟

شل بیوتی این روزها علاه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت زیادی دارد. در واقع این بلاگر در چنین اپلیکیشنی ویدیوهای آموزشی زیادی منتشر می کند و با توجه به تعداد دنبال کننده های میلیونی او همه این کلیپ ها بازدیدهای بالایی دارند. علاوه بر این باید بگوییم که او در این فضا ولاگ هایی از انواع سفر و تفریحات خود را نیز در اختیار مخاطبانش قرار می دهد که باید بگوییم بسیار پرطرفدار می باشند.

برای دسترسی به کانال یویتیوب شل بیوتی کافی است نام وی را در این اپلیکیشن به انگلیسی جست و جو کنید و با سابسکرایب کردن او در جریان تمامی ویدیوهایی که منتشر می کند قرار بگیرید. در واقع این روزها یوتیوب نه تنها به عنوان یک محیط برای سرگرم می باشد بلکه افراد مختلفی سعی دارند پول خوبی از این راه به دست آورند و این اپلیکیشن منبع درآمدی آن ها می باشد. شل بیوتی نیز همانند یک فرد آشنا به سوشال مدیا هیچ وقت از این فضا غافل نمی شود و همیشه سعی دارد فعالیت هایی در آن داشته باشد.

امین فردین چه افشاگری هایی در خصوص این بلاگر داشته است؟

امین فردین یکی از یوتیوبرهای معروف ایرانی است که همیشه سعی دارد افشاگری هایی در رابطه با برخی سلبریتی ها داشته باشد. وی تا کنون در مورد شل بیوتی هم افشاگری هایی داشته است و سعی کرده نظر مخاطبان را در رابطه با این چهره معروف عوض کند. در واقع وی مدعی شده که شل بیوتی به همسر خود خیانت کرده و با فردی دیگر وارد رابطه شده است. این یوتیوبر همچنین بیان می کند که شواهدی نیز برای اثبات صحبت های خود دارد. با این حال اما او هیچگاه چنین شواهدی را در اختیار مخاطبان قرار نداده است و به نظر می رسد که ادعاهای وی دروغ می باشند.

جالب است بدانید که شل بیوتی نیز توجه زیادی به این صحبت های امین فردین نداشته و همیشه سعی کرده در آرامش و به دور از حاشیه به انجام فعالیت های خود بپردازد. در نتیجه نمی توان افشاگری ها و ادعاهای امین فردین را در رابطه با این بیوتی بلاگر و یا هر چهره معروف دیگر به طور قطعی باور کرد.

مروری بر مصاحبه های صدف ترابی یا Shell beauty

صدف ترابی یا همان شل بیوتی معروف تا کنون آنچنان مصاحبه ای نداشته است و معمولا خود در پست ها و ویدیوهای یوتیوبش با مخاطبان به گفت و گو می نشیند. این بلاگر همیشه اطلاعاتی در رابطه با زندگی خود در اختیار مخاطبانش قرار می دهد و در واقع سعی دارد از این راه کمکی به آن ها بکند تا به دنبال اهداف خود بروند. این بلاگر مدعی می باشد سال های زیادی تلاش کرده تا اکنون در چنین جایگاهی قرار دارد.

علاوه بر این او در بسیاری از صحبت های خود بیان کرده که از کودکی علاقه زیادی به آرایش کردن داشته است و معمولا در آن دوران همیشه با لوازم آرایشی مادرش صورت خود را آرایش می کرده است. به هر حال وی اکنون به هدف خود رسیده و در سطح گسترده ای مطرح می باشد.

برندهای ممنوعه از نظر شل بیوتی کدامند؟

شل بیوتی همیشه به عنوان یک بلاگر معروف ایرانی که در زمینه زیبایی و محصولات آرایشی فعالیت دارد سعی می کند برندهایی را به مخاطبان خود معرفی کند که با کیفیت هستند. در واقع این چهره محبوب مدعی می باشد که هیچکس نباید از برندهای نامرغوب استفاده کند چرا که در طولانی مدت باعث آسیب رسیدن به پوست آن ها می شوند. او همچنین مدعی است به برندهای آرایشی که تست حیوانی دارند علاقه ای ندارد.

شل بیوتی هم اکنون کجا سکونت دارد؟

در این رابطه باید بگوییم که شل بیوتی در ایران به دنیا آمده است اما مدتی بعد به خارج از این کشور مهاجرت می کند. وی اکنون در کشور فرانسه و شهر پاریس ساکن است و بیان می کند که عاشق آن جا می باشد. او همچنین مدعی شده که بنظرش پاریس یک از زیباترین شهرهای دنیا می باشد و به نظر می رسد که فعلا تصمیم در خصوص مهاجرت دوباره نداشته باشد. ویدیوها و تصاویر زیادی از این چهره معروف موجود می باشد که در پاریس گرفته شده است. این عکس ها و کلیپ ها معمولا بسیار حرفه ای می باشند و توسط عکاس های معروفی گرفته شده اند.

شل بیوتی گاهی در صحبت های خود در رابطه با چگونگی زندگی در پاریس صحبت می کند و سعی دارد که اطلاعات کاملی از آن جا را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد. همچنین باید بگوییم که او چندین ولاگ نیز از پاریس گردی های خود به اشتراک گذاشته است.

سوالات متداول

 1. صدف ترابی در چه سالی متولد شد؟

  صدف ترابی در سال 1994 میلادی متولد شد.

 2. محل سکونت شل بیوتی کجاست؟

  محل سکونت شل بیوتی در حال حاضر پاریس می باشد.

 3. کسری و صدف در چه سالی ازدواج کردند؟

  کسری عباسی و صدف ترابی در سال 1399 هجری شمسی در تهران ازدواج کردند.

 4. نام خواهر شل بیوتی چه می باشد؟

  نام خواهر شل بیوتی و یا صدف ترابی، دلسا می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0