بیوگرافی شکیلا خواننده با نام اصلی شکیلا محسنی صداقت

0 دیدگاه

یکی از خوانندگان ایرانی نام آشنایی دارد و دارای طرفداران بسیاری می باشد، شکیلا نام دارد. شکیلا با صدای بی نظیری که دارد توانسته به خوبی در زمینه موسیقی فعالیت کند و به مراتب بسیار بالایی از این عرصه دست یابد. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به بیوگرافی این خواننده مطرح بپردازیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

شکیلا کیست؟

شکیلا کیست؟

ممکن است تا به امروز نام این خواننده از خوانندگان پاپ ایرانی را شنیده باشید اما تا به حال اطلاعاتی کامل در مورد بیوگرافی شکیلا به گوشتان نخورده باشد. در این قسمت می توانید با زندگی شخصی این خواننده بیشتر آشنا شوید. شکیلا محسنی صداقت، متولد 13 اردیبهشت 1341 در شهر تهران می باشد. یعنی می توان گفت که سن شکیلا تا به امروز 59 سال می باشد. او اشاره کرده است که برای اولین بار در سن 4 سالگی یکی از آهنگ های پوران را خوانده است و از آن پس با تشویق پدر و مادرش در زمینه موسیقی قدم برداشت.

وی در سال 1350، زمانی که تنها 9 سال داشت، توسط فریدون فرحزاد در یک برنامه تلویزیونی به دلیل صدای خوبی که داشت به مردم معرفی شد، اما به دلیل مشکلاتی، پدر و مادر وی اجازه فعالیت حرفه ای در زمینه موسیقی را به او ندادند. پس از مرگ پدرش، در سن 16 سالگی نزد کلاس های استاد محمود کریمی، الفبای موسیقی را آموخت، اما زمانی که جمهوری اسلامی روی کار آمد، وی دیگر نتوانست در این زمینه فعالیتی داشته باشد. او به همین دلیل تصمیم گرفت برای توسعه کار خود و هم چنین ادامه تحصیل، محل زندگی اش را تغییر دهد و در سال 1358 به کشور آمریکا مهاجرت کرد.

وی در آمریکا ابتدا در زمینه مهندسی کامپیوتر شروع به تحصیل کرد، اما علاقه ای به این رشته نداشت و تصمیم گرفت تا از دانشگاه انصراف دهد. او به تشویق دوستانش، در سال های بعد از انصراف به خوانندگی پرداخت اما بعد ها تصمیم گرفت تا در کالج موسیقی وارد شود و خوانندگی را به صورت حرفه ای بی آموزد. او در این زمینه آن قدر حرفه ای شد که در سن 27 اولین آلبوم خود به نام با من مدارا کن را منتشر کرد.

عکس های شکیلا را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده کردن عکس های شکیلا خواننده مطرح ایرانی، می توانید از قسمت جست و جو تصاویر گوگل و هم چنین صفحه اینستاگرام وی عکس های او را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. در ادامه این مقاله به صورت اختصاصی به اینستاگرام این خواننده می پردازیم. شما می توانید با مراجعه به این صفحه، جدید ترین عکس های این خواننده را با کیفیتی بسیار خوب در کنار ویدیو های او مشاهده کنید. هم چنین برای استفاده از قسمت تصاویر گوگل نیز کافیست نام این خواننده را در این قسمت جست و جو کنید.

آدرس پیج اینستاگرام شکیلا چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، این خواننده به صورت رسمی در اینستاگرام دارای یک صفحه رسمی می باشد. شما می توانید با مراجعه به اپلیکیشن اینستاگرام و جست و جو shakila.music در این اپلیکیشن، به راحتی وارد صفحه رسمی این خواننده شوید. این صفحه به همراه یک تیک آبی برای شما نمایان می شود. این موضوع یعنی این صفحه از سوی اینستاگرام تایید شده است و تنها صفحه رسمی این خواننده می باشد.

همسر این خواننده کیست؟

این خواننده در طول زندگی خود، دو بار ازدواج کرده است. بار اول، وی با آقای بابک محسنی ازدواج کرد که ثمره این ازدواج دو پسر به نام شهراد و بهراد می باشند. هر دو پسر این خواننده در حال حاضر در کشور آمریکا زندگی می کنند. پس از گذر زمان و وجود اختلاف بین شکیلا و همسرش، آن ها از یکدیگر جدا شدند. در این بین شکیلا سعی کرد تا بتواند در زمینه موسیقی پیشرفت داشته باشد. این پیشرفت ادامه داشت تا این که وی علیرضا توانگر، نوازنده و آهنگساز آشنا شد و ازدواج کرد.

چه حاشیه هایی برای شکیلا به وجود آمد؟

شکیلا همواره سعی داشته تا خود را از حاشیه به دور نگهدارد، اما موضوعی که این جا در به وجود می آید، شکایت دختر پرویز مشکاتیان از این خواننده می باشد. زمانی که پرویز مشکاتیان از دنیا رفت، خبر بازخوانی آهنگ وطن من از خانوم شکیلا به دختر این شخص می رسد. او در یک نامه اشاره می کند که زمانی که این خبر به گوش من رسید، آن قدر سوگوار بودم که نمی توانستم پیگیر باشم. او اشاره کرده که خانوم شکیلا بدون اجازه این کار را انجام داده است و وی به عنوان دختر این آقا پیگیری های قانونی این کار را بر عهده می گیرد.

برترین آهنگ های شکیلا چه نام دارند؟

این خواننده به صورت رسمی از سال 1368 تا امروز در زمینه موسیقی در حال فعالیت می باشد. همین موضوع باعث شده است تا در کارنامه کاری خود، آهنگ های بسیار جذابی را ثبت کرده باشد. در این قسمت تعدادی از آهنگ های این خواننده را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

شکیلا رسوای زمانه

اولین آهنگی که از این خواننده قرار است به شما معرفی کنیم که بسیار جذاب می باشد و توانسته تعداد زیادی از نظرات مثبت را به خود جلب کند، آهنگ رسوای زمانه می باشد. این آهنگ را قطعا تا به امروز تمامی شما شنیده اید و به دلیل آهنگسازی بی نظیری که دارد آن را به عنوان بهترین های شکیلا می شناسید.

مژده آزادی

آهنگ مژده آزادی که در سال 1388 منتشر شد، یکی دیگر از آهنگ های مطرح این خواننده ایرانی می باشد. آهنگ مژده آزادی را می توانید به راحتی از تمامی سایت های معتبر با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید.

کمی با من مدارا کن

آهنگ کمی با من مدارا کن که نام اولین آلبوم این خواننده نیز می باشد، اولین آهنگی است که شکیلا به صورت حرفه ای آن را منتشر کرد. این آهنگ پس از این که این خواننده وارد کالج موسیقی شد، منتشر شد.

شکیلا غوغای ستارگان

آهنگ غوغای ستارگان نیز دیگر آهنگ مطرح این هنرمند خانوم ایرانی می باشد. اگر تا به امروز این آهنگ را نشنیده اید، پیشنهاد می کنیم برای این که به قدرت صدای این خواننده پی ببرید، حتما آن را گوش دهید.

شعله بیدار

و در آخر، آهنگ شعله بیدار، دیگر آهنگ برتر و مطرح این خواننده می باشد که جزء بهترین ها قرار گرفته است. این آهنگ را نیز می توانید به راحتی از تمامی سایت های معتبر با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

اگر ویدیو های مصاحبه با شکیلا را مشاهده کرده باشید، می بینید که وی همواره اشاره کرده است که شغل اصلی او خوانندگی می باشد و در زمینه های دیگر مانند آهنگسازی و یا ترانه سرایی فعالیتی ندارد. او سال هاست که در این شغل به صورت حرفه ای در حال فعالیت می باشد و کاملا نیز به عنوان یک هنرمند خانوم ایرانی، توانسته نام خود را بدون حاشیه تا به امروز آشنا نگهدارد.

اولین آهنگ شکیلا چه نام داشت؟

همان طور که اشاره رکردیم، این خواننده پس از این که تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر را کنار گذاشت، به تشویق دوستانش خوانندگی را ادامه داد. او در این زمینه نیز توانست به خوبی خود را نشان دهد و به همین دلیل تصمیم گرفت به کالج موسیقی برود. اولین آهنگ این خواننده که درواقع او را به همراه دیگر آهنگ هایش به عنوان اولین آلبوم نیز منتشر کرد، آهنگ کمی با من مدارا کن بود که در سال 1368 منتشر شد.

آیا شکیلا بیماری خاصی دارد؟

شکیلا محسنی تا به امروز به بیماری خاصی مبتلا نشده است و به طور کاملا سالم در زمینه موسیقی در حال فعالیت می باشد. ممکن است دو دوران کرونا، او نیز مانند دیگر خوانندگان به این بیماری مبتلا شده باشد و به خوبی نیز آن را پشت سر گذاشته باشد. اما به طور کلی او به بیماری خاصی مبتلا نبوده و در سلامت کامل زندگی می کند.

بهترین آلبوم های شکیلا چه نام دارد؟

شکیلا تا به امروز آلبوم های بسیار زیادی را منتشر کرده است که از بین آن ها تعداد زیادی جزء بهترین آلبوم های این خواننده قرار گرفته اند. اگر بخواهیم تعدادی از بهترین آلبوم های شکیلا را نام ببریم باید بگوییم آلبوم گریه در رگبار، آخرین کوکب، غیبت نور و فرشته بانو، بهترین آلبوم های این خواننده مطرح ایرانی می باشد که همگی تعداد زیادی آهنگ های بسیار جذابی را در خود جای داده است.

درآمد شکیلا چقدر است؟ 

معمولا عدد مشخصی از این که درآمد خوانندگان چقدر می باشد مشخص نیست. اما می توان گفت که آن ها بیشتر درآمد خود را با بستن قرار داد با کمپانی های مختلف موسیقی و یا برگزاری انواع کنسرت های مختلف در کشور های متعدد، به دست می آورند. درآمدی که آن ها از کنسرت ها دریافت می کنند، معمولا مبلغی بسیار زیاد می باشد. همین موضوع باعث می شود تا برخی از این خواننده ثروت بسیار زیادی را برای خود داشته باشند.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ های این هنرمند خانوم ایرانی، شما از چندین روش می توانید استفاده کنید. روش اول، اگر مد نظرتان آهنگ به خصوصی است، می توانید با جست و جو نام این آهنگ به همراه نام خواننده مانند شکیلا آغوش امید، شکیلا خط سوم و یا شکیلا تو خاموشی، از طریق انواع سایت های معتبر آن ها را دانلود کنید. اما در روش دوم، اگر مد نظرتان آهنگ به خصوصی نبود و به صورت گلچین قصد دانلود آهنگ های این خواننده را دارید، می توانید با جست و جو دانلود بهترین آهنگ های شکیلا یک جا، 20 آهنگ برتر شکیلا ایرانی و یا قشنگ ترین آهنگ شکیلا این آهنگ ها را دانلود کنید.

کنسرت های شکیلا

این خواننده پس از این که توانست به خوبی در زمینه موسیقی فعالیت داشته باشد، شروع به برگزاری انواع کنسرت های متعدد کرد. او آهنگ هایی که در این کنسرت ها نیز اجرا کرده است را در قالب یک آلبوم به نام کنسرت، ارائه داده است. کنسرت های این خواننده در شهر هایی مانند لس آنجلس آمریکا، ملبورن استرالیا و لندن انگلستان برگزار شده اند. در این کنسرت ها معمولا اهنگ شاد شکیلا و یا آهنگ های شکیلا قدیمی غمگین توسط این خواننده اجرا می شد.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی شکیلا چیست؟

  نام اصلی شکیلا، شکیلا محسنی صداقت، متولد 13 اردیبهشت 1341 در تهران می باشد. وی در آمریکا تحصیل کرده و از سال 1368 در زمینه خوانندگی در حال فعالیت است.

 2. چگونه می توان آهنگ های این خواننده را دانلود کرد؟

  با استفاده از انواع سایت های معتبر می توانید به راحتی تمامی آهنگ های این خواننده را مانند آهنگ های شکیلا قدیمی و یا دانلود آهنگ شکیلا از مولانا از تمامی سایت های معتبر دانلود کنید.

 3. آیا این خواننده ازدواج کرده است؟

  این خواننده دو طول زندگی خود دو بار ازدواج کرده است. در ازدواج اول صاحب دو پسر شده و در ازدواج دوم فرزندی ندارد.

 4. چه حاشیه ای برای این خواننده به وجود آمده است؟

  شکیلا به دلیل باز خوانی قطعه وطن من از پرویز مشکاتیان، بدون گرفتن اجازه از وی، باعث شد تا پس از مرگ وی، دختر این شخص از شکیلا شکایت کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0