شکیب غلامی کیست؟ بررسی رابطه شکیب غلامی و فریال

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره ی یکی از لزبین ها و شاخ های اینستاگرام با شما صحبت کنیم. او به عنوان یک تامبوی چیست و لزبین در اینستاگرام فعالیت می کند و به راحتی به این موضوع در پیج خود اشاره می کند. در این مقاله سعی داریم درباره ی بیوگرافی شکیب غلامی با نام اصلی شکیبا غلامی با شما صحبت کنیم و درباره ی فعالیت های او در پیج اینستاگرام اش و این که زندگینامه شکیب غلامی تا به حال به چه صورت بوده است با شما گفتگویی داشته باشیم.

شکیب غلامی کسیت

جدول بیوگرافی شکیب غلامی

تاریخ تولد شکیب غلامی:26 فروردین 1379
جنسیا شکیب غلامی:دختر ترنس
شغل شکیب غلامی:سلبریتی های اینستاگرام
اطلاعات خانوداه شکیب غلامی:آیسان (خواهر)، سامی (برادر)

شکیب غلامی کسیت

قبل از هر چیزی به این موضوع که شکیب غلامی از سلبریتی های اینستاگرام بیوگرافی اش چطور است می پردازیم. شکیب در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه متولد شده است و هم اکنون ۲۰ سالگی خود را سپری می کند. او که در حال حاضر در اوج جوانی خود است به عنوان یک لزبین در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و افراد زیادی او را دنبال می کنند. لزبین به معنی یک زن هم جنس گرا که شکیب نیز به عنوان لزبین این شرایط و این ویژگی را دارد.

پدر و مادر او نام شکیبا را برای او انتخاب کردند ولی بعد از ورود او به دنیای اینستاگرام او نام شکیب را برای خود برگزید. شکیب که در بیست و شش فروردین ماه ۱۳۷۹ به دنیا امده است هم اکنون در شهر کرج استان تهران زندگی می کند ولی اصالت او به استان همدان بر می گردد و او در این استان متولد شده است. او یک خواهر و یک برادر دارد.

خواهر شکیب کیست و به چه کاری مشغول است

خواهر او با نام ایسان حدود ۵ یا ۶ سال سن دارد و تا به حال در کلیپ های ویدیویی زیادی همراه برادرش بوده است و چند دابسمش نیز برای پیج خواهرش بازی کرده است. ایسان در پیج شکیب بسیار محبوب است و فالوور های پیج شکیب کلیپ های خواهرش را دوست دارند. او یک برادر بزرگتر از خود هم دارد که نام او سامی است ولی زیاد در فعالیت های شکیب حضور ندارد و اطلاعات زیادی از او نداریم. شکیب غلامی یا همان شکیبا غلامی دوران مدرسه را بدون مشکل و با موفقیت سپری کرد و برای تحصیل اش رشته ی تربیت بدنی را انتخاب کرد و در این رشته مشغول به تحصیل شد.

او برای ادامه دادن ورزش رشته ی تکواندو را برگزید. شکیب غلامی در دوران نوجوانی خود مشکلاتی جنسی داشت که به خاطر این مشکلات او را تامبوی و لزبین نامیدند. تامبوی به دخترانی می گویند که از خود رفتار های پسرانه بروز می دهند و لباس های پسرانه می پوشند، موهای خود را پسرانه کوتاه می کنند و سعی دارند خود را در ظاهر پسر جلوه دهند.

شکیب غلامی با توجه این موضاعات گرایش های خاصی هم به جنس موافق خود یعنی دختران دارد و با دوست دختر خود یعنی فریال نیکفر رل می زند. این دو دوست رابطه ی خوبی با هم دارند. شکیب غلامی مدتی بعد از راه اندازی پیج اینستاگرام خود و فعالیت در ان متوجه شد که افراد زیادی هستند که حال و هوای ان ها مانند خودش است.

بعد از ان تصمیم گرفت به صورت جدی تر در پیج اینستاگرامش فعالیت کند تا جایی که او در حال حاضر چند پیج با نام خود در اینستاگرام مدیریت می کند که پیج شکیب غلامی او با نام ghshkib حدود هفتاد و پنج هزار فالور دارد. او اکثر ویدیوهایش را با لایکی می سازد و در این نرم افزار فعالیت زیادی دارد. لایکی یک پلتفرم ایجاد ویدیو و اشتراک گذاری ویدیو های کوتاه برای شبکه های مجازی است.

شکیب غلامی دوستان زیادی دارد که او را در پیشرفت پیج اش یاری می کنند. دوستان او مبین رعیتی با نام مستعار مبینا و طاها بهمنی با نام مستعار تارا هستند که در بسیاری از کلیپ های پیج او حضور دارند و توانسته اند با بازی در کلیپ های او جذب فالور زیادی را داشته باشند. مبینا رابطه ی خیلی صمیمی با شکیب دارد و او هم مانند شکیب یک تامبوی و لزبین است.

شکیب غلامی دختره یا پسر

همان طور که در قبل هم به این موضوع اشاره کردیم شکیب غلامی با نام شکیبا غلامی یک دختر است که به عنوان یک تامبوی و لزبین شناخته شده است. لزبین به زنان و دخترانی می گویند که هم جنس گرا هستند و به گروه زنان و دختران گرایش بیشتری دارند. او سعی دارد با مدل موی پسرانه و لباس های پسرانه ای که می پوشد خود را یک پسر جلوه دهد.

شکیب غلامی و فریال

شکیب غلامی یک دوست دختر فاب دارد که با او در رابطه ی عاشقانه است و در کلیپ های احساسی اش با فریال بازی می کند. فریال مانند شکیب یک لزبین نیست ولی علاقه ی زیادی به او دارد و آن ها مدت زیادی است که با هم دوست هستند و رل می زنند.

شکیب غلامی اینستا

پیج شکیب غلامی در اینستاگرام حضور فعال دارد و اینستاگرام شکیب غلامی باعث شهرت و دیده شدن او شده است. او در پیج اینستاگرامش دابسمش های زیادی را منتشر کرده است. دابسمش شکیب غلامی بسیار مورد علاقه ی فالوور های او است و شکیب با توجه به با خبر بودن از این علاقه روز به روز سعی می کند دابسمش های جدیدتری را ضبط کند و در پیج خود به اشتراک بگذارد. این ویدیوها که او منتشر می کند بازدید های بالا دارد و بازخورد کلیپ های او گاهی مرز چند هزار بازدید را رد می کند و به چند میلیون بازدید می رسد.

عکس های این اینساگرامر

عکس های زیادی از دوستان شکیب و فریال در صفحه شکیب غلامی وجود دارد که می توان با مراجعه به پیج او ان ها را دید. عکس شکیب غلامی با روسری، شال و مقنعه در فضای مجازی وجود دارد که متعلق به دوران نوجوانی او است و زمانی که او به مدرسه می رفت. او در شبکه های اجتماعی دیگر هم حضور دارد و از جمله این شبکه ها می توان به شبکه ی تلگرام اشاره کرد که تلگرام شکیب غلامی اعضای زیادی دارد و در ان فعالیت می کند.

شکیب غلامی و خواهرش

ایسان خواهر کوچک تر شکیب غلامی با توجه به سن کمی که دارد توانسته حضور فعالی در پیج شکیب داشته باشد و با توجه به این که او سن کمی دارد از محبوبیت زیادی در بین فالوور های شکیب برخوردار است.

شماره شکیب غلامی چنده؟

شماره تلفن شکیب غلامی در اینستاگرام پخش شده است که با یک جستجو در اینترنت می توان این شماره را پیدا کرد و در تمام فضای مجازی پخش شده است. این شماره به واسطه ی یکی از دوستان او منتشر شده است البته او بعد از انتشار این شماره را سوزاند.

درامد شکیب غلامی به چه صورت است

شکیب غلامی از اینستاگرام خود درآمد خوبی را کسب می کند و توانسته از راه تبلیغاتی که در این پیج انجام می دهد ماهیانه مبلغ قابل توجهی را به عنوان درامد برای خود و حتی دوستانش کسب کند و همین موضوع باعث شده است که روز به روز بیشتر از قبل سعی در این داشته باشد که فالورهای خود را افزایش دهد تا بازخورد تبلیغات خود را بالاتر ببرد. در این مورد اگر شما هم می خواهید بدانید که چگونه اینفلوئنسر شویم و درآمد خود از تبلیغات را بیشتر کنید می توایند از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

یوتیوب شکیب غلامی

شکیب غلامی یکی از تیک تاکرهای ایرانی و از بلاگرهای فعال در شبکه های اجتماعی است که با ساخت کلیپ و دابسمش های مختلف توانسته نظر کاربران پلتفرم های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک را به خود جلب کند. بیش از هزار نفر دنبال کننده این شخص در اینستاگرام هستند و در شبکه تیک تاک نیز افراد زیادی ویدیو های مربوط به شکیب غلامی را بازی می ‌کنند.

بنابراین او در یوتیوب هم فعالیت دارد، چرا که یوتیوب نه تنها شبکه‌ ای برای انتشار کلیپ ها در عرصه جهانی است، بلکه به عنوان یک منبع درآمد نیز برای افراد شناخته می ‌شود. در شبکه یوتیوب تمامی کلیپ ها و دابسمش هایی که تاکنون شکیب غلامی به همراه دیگر دوستانش اجرا و ساخته اند نیز وجود دارد و اگر در یوتیوب فعالیت دارید می توانید از طریق این شبکه تمامی کلیپ و دابسمش های مربوط به این شخص را مشاهده کنید.

جنسیت شکیب غلامی از زبان خودش

نام اصلی این شهر شکیبا غلامی می باشد که پس از شهرت در شبکه های مجازی خود را به عنوان شکیب معرفی کرده و با این عنوان به شهرت رسیده است. بنابراین شکیبا غلامی یک دختر می باشد، البته از نوع لزبین و تامبوی به این معنا که به ظاهر دختر می باشد اما با تمایلاتی و خصوصیات پسرانه. به همین خاطر است که همواره او با ظاهر و تیپی پسرانه دیده می ‌شود و حتی با دختری به نام فریال نیز رابطه عاشقانه دارد.

همچنین تمام دوستان و اطرافیان او که در دابسمش ها و کلیپ هایش معمولاً دیده می شوند نیز افرادی لزبین هستند. البته در برخی منابع خبری اینطور گفته شده که او اقدام به عمل جراحی تغییر جنسیت کرده و جنسیت خود را از دختر به پسر تغییر داده است. اما اینکه آیا این خبر صحت دارد یا خیر نمی ‌توان با قطعیت در رابطه با آن اظهار نظر کرد.

رابطه مبین رعیتی با این اینستاگرامر چیست؟

مبین رعیتی یکی دیگر از بلاگر های فعال در شبکه های اجتماعی می باشد که از دوستان صمیمی شکیب غلامی نیز محسوب می‌شود. آنها تاکنون کلیپ و دابسمش های زیادی را با همکاری دیگر اجرا کرده اند که تمامی آنها در شبکه های اینستاگرام و یوتیوب وجود دارد. جالب است بدانید که مبین رعیتی نیز در اصل مبینا نام دارد و یک دختر می باشد اما او هم مانند دوست صمیمی اش یعنی شکیب یک تامبوی است. دختری که تمایلات و خصوصیات پسرانه دارد و معمولاً با ظاهری پسرانه در کلیپ هایش ظاهر می شود.

جالب است بدانید که آنها علاوه بر مشارکت و همکاری در شبکه های مجازی در زمینه فروش لباس های اسپرت و لش نیز با یکدیگر فعالیت دارند. آن ها صاحب یک بوتیک در مهر شهر کرج می باشند و با مشارکت یکدیگر این بوتیک را اداره می کنند. این طور به نظر می رسد که آنها از مشارکت با یکدیگر درآمد خوبی به دست می آورد، چه مشارکتی که از طریق فروشندگی به دست می آورند و چه مشارکتی که با انجام تبلیغات در شبکه های مجازی برای آنها حاصل می شود.

برادر شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی در یک خانواده پنج نفره متولد شده و اصالتی همدانی دارد. او فرزند وسط خانواده است و یک برادر بزرگتر از خود به نام سامی و خواهر کوچک به نام آیسان دارد. برخلاف که شکیب که فعالیت گسترده ‌ای در شبکه های اجتماعی دارد و بیش از هزاران کاربر شبکه ها دنبال کننده او در این عرصه هستند، اما برادر او چندان شناخته شده و مطرح نیست و اطلاعات زیادی در رابطه با او وجود ندارد.

اما بهتر است بدانید که او در برخی از کلیپ هایش از خواهرش آیسان نیز استفاده کرده و در برخی از این کلیپ و دابسمش ها می توان خواهر شکیب یعنی آیسان را نیز مشاهده کرد. اینطور به نظر می ‌رسد که شکیب و خواهرش آیسان رابطه ای صمیمی با یکدیگر دارند. هرچند که اختلاف سنی آنها با یکدیگر تقریباً زیاد می‌ باشد، چرا که شکیب حدود ۲۲ سال می رسد و خواهرش یک دختر بچه چهار پنج ساله است.

آِیا shakib gholami قصد مهاجرت دارد؟

مهاجرت موضوعی است که این اواخر در میان بلاگر ها و شاخ های مجازی به شدت رواج یافته است. چراکه برای این دسته از افراد محدودیت ها و موانع زیادی در ایران وجود دارد و همین محدودیت ها سبب شده آنها آنطور که می خواهند در شبکه های اجتماعی فعالیت نداشته باشند. از زمان گسترش شبکه های اجتماعی و ظهور افرادی به عنوان بلاگر در ایران، شاهد مهاجرت بسیاری از این افراد هستیم که اکثر آن ها در کشور ترکیه مقیم شده اند.

در رابطه با شکیب غلامی نیز این احتمال وجود دارد که او در آینده تصمیم بگیرد از ایران مهاجرت کند. به خصوص اینکه یک لزبین و همجنسگرا می باشد که از این نظر با محدودیت بیشتری در مقایسه با دیگران مواجه است. چرا که همجنسگرایی موضوعی است که به هیچ عنوان در داخل کشور ایران قابل توجیه و پذیرش نیست.

علاوه بر این اکثر این افراد پس از مهاجرت فعالیت های خود را گسترش بیشتری دادند و قطعاً به شهرت و طرفداران بیشتری نیز دست یافته اند. با این حال نمی‌توان با قطعیت در رابطه با اینکه آیا این شخص قصد مهاجرت دارد یا خیر اظهار نظر کرد چرا که یک موضوع کاملاً شخصی می باشد و تاکنون در رابطه با آن اظهار نظری نکرده است.

داستان خودکشی شکیب واقعیت دارد؟

یکی از روش ها و در واقع ترفندهایی که اکثر بلاگر ها برای جذب مخاطب و بالا نگه داشتن آمار فالوورانشان استفاده می کنند حاشیه‌ سازی و شایعه پراکنی می باشد. به این صورت آنها هر از چند گاهی به صورت کاملاً ساختگی ماجرا یا اتفاقی را پیرامون خود مطرح می‌ کنند تا حس کنجکاوی کاربران شبکه‌های اجتماعی را تحریک کرده و این گونه آمار بازدیدهای پیج خود را افزایش دهند. داستان خودکشی شکیب نیز یکی از همین موضوعات می باشد.

خبری که به سرعت در شبکه های اینترنتی و پلتفرم های اجتماعی منتشر شد و طرفداران این شخص تصور کردند که او خودکشی کرده و مرده است. در حالیکه خیلی زود دروغ بودن این خبر اعلام شد و کاربران به این نتیجه رسیدند که این خبر نیز مانند دیگر خبرهای پیرامون افرادی مانند شکیب غلامی فقط شایعه ای بیش نبوده است.

سوالات متداول

 1. شکیب غلامی کیست؟

  شکیب با نام واقعی شکیبا غلامی در ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ در شهر همدان به دنیا امده است و هم اکنون در کرج تهران به فعالیت مشغول است. او یکی از اینفلوئنسر های اینستاگرام است که خود را یک لزبین می داند.

 2. شکیب غلامی با چه کسی رل می زند؟

  دوست دختر فابریک او فریال نیک فر نام دارد که تمام کلیپ های احساسی اش را با او ضبط می کند ان ها بسیار به هم علاقه دارند. فریال مانند شکیب یک لزبین نیست.

 3. اینستاگرام شکیب غلامی در چه وضعیتی است؟

  شکیب در اینستاگرام چند پیج دارد که خودش ان ها را اداره می کند و توانسته با همکاری دوستانش این پیج را فعال نگه دارد و فالور های زیادی را جذب پیچ خود کند. پیج او جزو پیج های فعال اینستاگرام است.

 4. دوستان فاب شکیب چه کسانی هستند؟

  شکیب دوستان زیادی دارد که در پیشرفت پیج اش او را یاری می کنند. از این دوستان می توان به مبین رعیتی با نام مستعار مبینا و طاها بهمنی با نام مستعار تارا اشاره کرد که در بسیاری از کلیپ های پیج او حضور دارند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0