بیوگرافی شهیاد خواننده (علیرضا قاسمی) و بهترین آهنگ های او

0 دیدگاه

شهیاد از خوانندگان ایرانی بسیار خوب کشور ایران که متولد 2 خرداد 1359 در تهران می باشد و این خواننده خوب و پر طرفدار فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر شاخه ماشین آلات صنعتی می باشد. این خواننده به دلیل علاقه خیلی زیادی که به موسیقی داشت لیسانس موسیقی اش را از دانشگاه آلمان گرفت. این خواننده گیتار و پیانو را به صورت خیلی حرفه ای انجام می دهد و در کنار خوانندگی، نوازندگی هم می کند. خانواده این خواننده شهیاد را خیلی به موسیقی تشویق می کردند و زمانی که سن خیلی کمی داشت او را به کلاس های ساز و پیانو ثبت نام می کردند. بعد از مدتی خانواده این خواننده تصمیم به مهاجرت به آلمان را گرفتند. این خواننده در سن 13 سالگی اولین تجربه اجرا بر روی صحنه را داشته است. او بسیار تمرین کرد تا توانست به این درجه از مشهوریت دست پیدا کند.

شهیاد کیست؟

شهیاد کیست؟

شهیاد از خوانندگان ایرانی مقیم خارج ویکی پدیا را می خواهیم معرفی کنیم، شهیاد خواننده بسیار خوب ایران که در خارج از کشور زندگی می کند و متولد 2 خرداد 1359 در تهران می باشد. این خواننده بسیار معروف فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر شاخه ماشین آلات صنعتی است و به دلیل علاقه خیلی زیادی که به موسقی داشته است و لیسانس موسیقی از دانشگاه آلمان گرفته است و الان در کنار خوانندگی، نوازندگی می کند. این خواننده محبوب مدتی را در تهران زندگی می کرد اما به دلیل اصرار پدر و مادر ایران ترک کرد و به آلمان رفت و در آن کشور به ادامه تحصیل پرداخت و در آن جا زندگی خوبی را برای خود شروع کرد.

این خواننده پر طرفدار ایرانی در حال حاضر در خارج از کشور به حرفه خود می پردازد و با گروه های مختلف خوانندگی و آهنگ سازی کار می کند. این خواننده در همه جای دنیا مخاطبان زیادی دارد و افراد زیادی در ایران و خارج آهنگ های این خواننده پاپ را دوست دارند. این خواننده در آلمان زندگی می کند و مدتی را با گروهی در ترکیه کار می کرد. شهیاد آلمان را خیلی دوست دارد و در آن کشور زندگی بسیار خوبی دارد و بیشتر کنسرت های خود را در آن کشور اجرا می کند. در این مقاله به بیوگرافی شهیاد می پردازیم.

عکس های شهیاد را در کجا ببینیم؟

عکس های این خواننده محبوب را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این خواننده محبوب خیلی در اینستاگرام فعال است و شهیاد به دنبال کار های متنوع در عرصه شغلی خود است و تا الان پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. او عکس های زیادی از خود و کنسرت های خود را در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است و تا الان آهنگ های خیلی زیادی از خود منتشر کرده است. عکس های این خواننده و کلیپ های کنسرت شهیاد در آپارات و سایت های مختلف منتشر شده است. بیشتر طرفداران این خواننده کلیپ ها و عکس های این خواننده را خیلی دوست دارند و بیشتر این کلیپ های او را در یوتیوب و یا آپارات مشاهده می کنند.

برترین آهنگ های شهیاد کدامند؟

شهیاد آهنگ های خیلی زیادی را تا الان خوانده است و کنسرت های زیادی را اجرا کرده است و یک خواننده قدیمی و خوب است که طرفداران خیلی زیادی در همه جای دنیا دارد. در اینجا چند مورد از آهنگ های این خواننده را معرفی می کنیم.

باران

نام آهنگ بسیار خوب این خواننده است که تا الان طرفداران خیلی زیادی تا الان داشته است.

حلقه طلایی

نام آهنگ دیگر شهیاد است که بیشتر جوانان این آهنگ ایشان را خیلی دوست دارند.

دلبر

نام آهنگ خیلی زیبای این خواننده است که با استقبال شدید مردم رو به رو شد.

چه حاشیه های برای این خواننده به وجود آمد؟

تمام خواننده ها حاشیه های زیادی دارند و این خواننده معروف هم مانند دیگر افراد معروف حاشیه هایی دارند و مهم ترین حاشیه این خواننده در مورد ازدواج او با باران بوده است که شهیاد این حاشیه ها را تکذیب کرد و حاشیه های دیگر در مورد رابطه این خواننده با دوست دختر هایی که داشته است می باشد. البته مردم در مورد افراد مشهور و سلبریتی ها حاشیه های بسیاری می سازند، اما او بدون توجه به حاشیه ها تمام سعی و تلاش خود را بر روی حرفه و کار خود قرار داده است و تا به امروز موفق عمل کرده است.

آیا تا به حال مصاحبه ای با شهیاد انجام شده است؟

تا الان مصاحبه های خیلی زیادی با شهیاد از خوانندگان پاپ ایرانی شده است و قسمتی از این مصاحبه ها در آپارات بوده است و معروف ترین مصاحبه این خواننده در برنامه تاک شو بوده است و برنامه های دیگری در آلمان با این خواننده خوب مصاحبه کرده اند و در مورد شخصیت خود خواننده و نوع و سبک آهنگ های او و حتی علت مهاجرت این خواننده سرشناس را در این برنامه پرسیده اند.

شهیاد در چه شهری زندگی می کند؟

این خواننده در سن 9 سالگی با خانواده خود به کشور آلمان مهاجرت کرد و در آن کشور به تحصیلات خود ادامه داد. رشته تحصیلی این خواننده مهندسی کامپیوتر شاخه ماشین آلات صنعتی می باشد و این خواننده لیسانس موسیقی هم دارد و به دلیل علاقه خیلی زیادی که به خوانندگی و موسیقی داشته است در رشته اصلی خود شروع به کار نکرده است. این خواننده آهنگ های زیادی در آلمان منتشر کرده است و زندگی خیلی خوبی در آن کشور دارد. این خواننده گیتار و پیانو را خیلی حرفه ای یاد گرفته است و در این زمینه بسیار فعالیت می کند.

آدرس اینستاگرام شهیاد چیست؟

شما می توانید آدرس پیج اینستاگرام این خواننده را پیدا کنید و دنبال کنید و این خواننده علاوه بر اینکه آهنگ های خود را در اینستاگرام می گذارد بعضی اوقات از زندگی خود و مدل گیتار و پیانو که تمرین می کند در استوری هایش به اشتراک می گذارد. افراد زیادی در پیج شخصی این خواننده پیام های خیلی زیادی می گذاشتند و علاقه خود را نسبت به آهنگ های این خواننده اعلام می کرد و شهیاد اینستا خود را باز گذاشته است تا علاقه مندان بتوانند خیلی راحت این ایشان را پیدا و دنبال کنند.

این خواننده معروف در اینستا فعالیت خیلی زیادی دارد و آهنگ های خود را در پیج اصلی خود در اینستاگرام منتشر می کند و یوتیوب شهیاد فعال است و در یوتیوب آهنگ های معروف این خواننده مانند شهیاد و باران، شهیاد بیشتر، ترانه شناسی، شهیاد حلقه طلایی، شهیاد دلبر، شهیاد دل دل، شهیاد پدر، شهیاد سخت نگیر، شهیاد دارم میرم را منتشر کرده است و بیشتر آهنگ های این خواننده در یوتیوب تصویری و یا کنسرت های آن ها وجود دارد.

برای دانلود آهنگ های شهیاد چه کاری باید انجام دهیم؟

دانلود آهنگ های این خواننده خوب و جذاب را می توانید از گوگل و یا سایت های مختلف پیدا کنید و دانلود کنید و البته سعی کنید که از سایت هایی استفاده کنید که کیفیت بیشتری داشته باشد. این خواننده آهنگ های خود را بر روی سایت های خیلی معتبر به اشتراک می گذارد تا همه بتوانند آهنگ های او را به راحتی دانلود کنند و اینکه کیفیت آهنگ های این خواننده را 320 انتخاب کنید. در حال حاضر تمام سایت ها کیفیت خیلی خوبی دارند و همه آهنگ های این خواننده با کیفیت خوب ضبط شده است. اما باز هم سایت هایی وجود دارند که از بقیه سایت ها بهتر است و شما می توانید با یک سرچ کوچک تمام این آهنگ های این خواننده خوب را پیدا کنید و آهنگ مورد علاقه خود را دانلود کنید.

همسر شهیاد کیست؟

یک مدتی شایعه شده بود که این خواننده با باران ازدواج کرده است که بعد از مدتی این خواننده این خبر را تکذیب کرده است و این خواننده معتقد است که ازدواج مراحل خاصی دارد و نمی شود به همین راحتی ها تصمیم برای ازدواج بگیرد. این خواننده به احتمال خیلی زیاد هنوز تصمیمی در مورد ازدواج ندارد.

درآمد این خواننده از کجاست؟

درآمد این خواننده از خوانندگی، کنسرت هایی که اجرا می کند و ترانه سازی به دست می آورد و اما خود این خواننده از لحاظ مالی مشکلی ندارند. این خواننده سعی دارد که آهنگ های بیشتری را در کارنامه کاری خود ثبت کند. این خواننده توانست با اولین آلبوم خود درآمد خیلی زیادی را بدست بیاورد. درآمد این خواننده کم نیست و شاید در آلمان کار دیگری در رشته تحصیلی اش هم انجام می دهد و به احتمال زیاد این خواننده از لحاظ مالی مشکلی ندارند.

سوالات متداول

 1. غذا های مورد علاقه شهیاد چه چیز های است؟

  غذا های مورد علاقه شهیاد بیشتر پیتزا و فست فود است و به این غذا ها علاقه بیشتری دارد.

 2. کنسرت جدید شهیاد در چه تاریخی است؟

  تاریخ کنسرت جدید شهیاد هنوز مشخص نشده است و این خواننده کنسرت خود را در آلمان برگزار می کند.

 3. چرا شهیاد به خارج از کشور مهاجرت کرد؟

  شهیاد به خاطر خانواده اش از سن 9 سالگی به خارج از کشور مهاجرت کرده است.

 4. دوست صمیمی شهیاد چه کسانی است؟

  شهیاد با شهرام صولتی بسیار صمیمی است و با هم بسیار در ارتباط هستند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0