بیوگرافی شهرزاد کمال زاده + اطلاعاتی در مورد بیماری خاص او و علایقش

0 دیدگاه

شهرزاد کمال زاده یکی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی می باشد که فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۰ شروع کرده است و در این ۲۰ سال فعالیتش در فیلم‌ های بسیار حرفه‌ ای و جذابی ایفا نقش کرده است. اولین فعالیتش را با مجموعه تلویزیونی هزار چشم شروع کرد و بعد از آن در فیلم‌ های بسیار محبوبی مثل راه طولانی و عقاب صحرا خوش درخشیده در ادامه به معرفی بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همچنین بیماری شهرزاد کمال زاده که امروزه بسیار در فضای مجازی خبرساز شده است خواهیم پرداخت پست تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

شهرزاد کمال زاده کیست؟

شهرزاد کمال زاده کیست؟

همانطور که پیداست شهرزاد کمال زاده ویکی پدیا را درگیر خود کرده است و با توجه به اطلاعات موجود از او می‌توان گفت در ۷ فروردین ۱۳۶۴ در شهر تهران به دنیا آمده است و یکی از بازیگران حرفه ای تلویزیون و سینما ایرانی می‌ باشد که از سال ۱۳۸۰ فعالیتش را در سینما و تلویزیون ایران شروع کرد اولین مجموعه تلویزیونی که در آن همکاری کرد فیلم «هزاران چشم» به کارگردانی کیانوش عیاری بود حضور این بازیگر جوان در این فیلم باعث شد که توجه تمامی هنرمندان سینما را به خود جلب کند و همچنین بعد از این فیلم در فیلم هایی چون «راه طولانی» و «عقاب صحرا» هم ایفا نقش کرد.

در رابطه با وضعیت تاهل وی می‌توان گفت که مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است، گفته شده است که اصالتاً تهرانی می باشد و همچنین اطلاعات اندکی در مورد خواهر شهرزاد کمال زاده هم در فضای مجازی منتشر شده است که او در رابطه با این خبر ها هیچ وقت اکشنی نشان نداده است پس نمی توان ادعا کرد که این خبر ها راست بوده است.

شهرزاد کمال زاده در فیلم های سینمایی چون: برمودا، اولین امضا برای رعنا، ذوب شدن، پادشاه، روزگاری عشق و خیانت، بشارت به شهروند هزاره سوم، عقاب صحرا، آدم‌ کش، سپید و سیاه، کابوس، نامزده آمریکایی من، هم خانه و دیشب باباتو دیدم آیدا و سریال های خانگی چون: بگذارید میترا بخوابد، شب های مافیا، شام ایرانی ۲ و همچنین در مجموعه‌ های تلویزیونی چون: گاندو ۲، بوی باران، دختر گمشده، سفر در خانه محکومین، در قصه ها زندگی می کنند، مرز خوشبختی، دیوار شیشه ای، آرام می گیریم، آمین، نیاز، زمستان گرم، رنگ شک، زخم، بچه های نسبتاً بد، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، راه طولانی، دارا و ندار، روزگار قریب، ساعت شنی، قاب های خالی، شب های برره، اکسیژن و هزار چشم بازی کرده است.

درامد شهرزاد کمال زاده

این بازیگر از درآمد نسبتاً خوبی برخوردار است زیرا شهرزاد کمال زاده در فیلم های بسیاری ایفا نقش کرده است پس می‌توان گفت از تمامی این فیلم ها درآمدی را کسب کرده است و علاوه بر بازیگری به تبلیغات در اینستاگرام هم می پردازد. همه این موارد باعث شده است که درآمد او به درآمد پولدارترین بازیگر ایران بسیار نزدیک شود.

مصاحبه با این بازیگر

از سال ۱۳۸۰ که در فیلم هزاران چشم بازی کرد بسیار محبوب واقع شد و بعد از آن در فیلم های تلویزیونی و سینمایی بسیاری ایفا نقش کرد که در این ۲۰ سال فعالیتش از او مصاحبه های زیادی گرفته شده است در یکی از مصاحبه هایش از او سوال شد که از همکاری اش با رضا کیانیان و افسانه بایگان صحبت کند و او اعتراف کرد در ۱۶ سالگی در یکی از پروژه ها در کنار رضا کیانیان و افسانه بایگان بازیگری کرده است و معتقد است بودن در کنار این بزرگوار استرس اش را کاهش داده و باعث شده است که تجربه های بسیاری را از این دو بازیگر معروف و مشهور فراگیرد.

عکس شهرزاد کمال زاده

عکس های بسیاری از Shahrzad kamalzadeh در فضای مجازی وجود دارند که برای مشاهده و دانلود این عکس ها کافیست به اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و گوگل سر بزنید و همچنین تازه ترین و جدید ترین عکس هایش را در پیج پابلیک اش منتشر می کند عده‌ ای به دنبال عکس شهرزاد کمال زاده و خواهرش می باشند که متاسفانه عکس واضحی از این دو موجود نمی باشد.

فیلم هایی که شهرزاد کمال زاده بازی کرده است

این بازیگر تلویزیون و سینما ایران از سال ۱۳۸۰ در این حوزه شروع به فعالیت کرده است در فیلم‌ های تلویزیونی، سینمایی و سریال های خانگی بسیاری ایفا نقش کرده است که در تمامی این فیلم ها توانسته است بسیار خوش بدرخشد فیلم های شهرزاد کمال زاده با موضوع و محتوا های متفاوتی بوده است که در ادامه قصد داریم به معرفی تعدادی از فیلم هایی که در آن بازی کرده است بپردازیم‌ و همچنین توضیحی مختصر از آن فیلم ها را ارائه کنیم.

فیلم گاندو ۲

این فیلم یک مجموعه تلویزیونی می باشد که محصول ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۹ است، این فیلم به کارگردانی جواد افشار، نویسندگی آرش قادری و تهیه‌ کنندگی مجتبی امینی منتشر شد و همچنین از شبکه سه سیما پخش می شود که البته به دلیل سبک امنیتی آن بسیاری از مسئولان کشور به این فیلم خرده گرفتند و تصمیم بر این شد که بعد از انتخابات ۱۴۰۰ ادامه این فیلم پخش شود در این فیلم بازیگران معروفی چون پندار اکبری، شهرزاده کمال زاده، داریوش فرهنگ، سوگل طهماسبی، جواد طاهری، خسرو شهرزاد و غیره بازی می کنند.

ژانر این فیلم امنیتی می باشد و همچنین داستان این سریال از این قرار است که در مورد شخص های جاسوس و دو تابعیتی در گروه مذاکره کننده هسته‌ ای و وزارت امور خارجه ایران است در این فیلم تلویزیونی امنیتی از پیشامد های اتفاق افتاده در انتقال یکی از وزیر های کشور خارجه پرده برداری شده است، به دلیل همین داستان امنیتی مدتی پخش آن ممنوع شد.

فیلم تلویزیونی بوی باران

یک مجموعه تلویزیونی می باشد که به کارگردانی محمود معظمی و به نویسندگی افرادی چون عباس نعمتی، عباس ریاحی و صنم کاظمی در ۲۵ خرداد تا ۹ شهریور ۱۳۹۸ منتشر شد. بازیگران این فیلم رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سید مهرداد ضیایی، مهدی سلوکی، حمیرا‌ ریاضی، شهرزاد کمال زاده، سپیده خداوردی، فخرالدین صدیق شریف، مهوش صبرکن، رحمان باقریان، معصومه آقاجانی، مریم کاویانی، احسان امانی، مرتضی کاظمی ،شیوا خنیاگر، شمسی فضل الهی، زهره صفوی و … بودند.

این فیلم از شبکه تماشا و شبکه یک در سال ۱۳۹۸ پخش می شد. نقش‌ های اصلی این فیلم را کسانی چون رضا کیانیان در نقش سیاوش ستوده، رویا نونهالی در نقش سیمین بهرامی، نرگس محمدی در نقش ترانه ناصری، مهدی سلوکی در نقش پیمان ناصری، شهرزاد کمال زاده در نقش مرجان جاوید، محمدرضا هاشمی در نقش شهاب ستوده، مهوش صبرکن در نقش منیژه کرمی و شمسی فضل الهی در نقش خانم جان داشتند.

سینمایی اولین امضا برای رعنا

این فیلم سینمایی به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی علی ژکان و همچنین نویسندگی افرا ابراهیم نیا و علی ژکان در ۲۵ دی ۱۳۹۸ منتشر شد. این فیلم سینمایی توزیع کننده آن نیمروز فیلم بود همچنین بنر و یا لوگو فیلم عکس شهرزاد کمال زاده می باشد. در این فیلم چند نفر از بازیگران مشهور سینما چون فلور نظری، نادر نادرپور، شهین تسلیمی، حمیدرضا هدایتی، علیرضا جلالی تبار و شهرزاد کمال زاده خوش درخشیده اند. فروش گیشه این فیلم ۱۶.۴۰۹.۰۰۰ هزار تومان می باشد.

خلاصه فیلم از این قرار است که جهانگیر گلستانه چند سال پیش با رعنا ازدواج می کنند این زوج یک پسر ۶ ساله به اسم نیما دارند، پدر این خانواده (جهانگیر) سه تا کتاب چاپ کرده اما از هیچ کدام از این کتاب ها پولی بدست نیاورده است. این خانواده سه نفره در یک خانه اجاره ای (که صاحب خانه از آشنایان جهانگیر است) زندگی می‌کنند اما بعد از مدتی صاحب خانه به آن ها اطلاع می‌دهد که خانه را تخلیه کنند و قصد دارد خودش در خانه ساکن شود که این خبر زندگی خانواده جهانگیر را بسیار به هم می ریزد.

سینمایی نامزد آمریکایی من

این فیلم سینمایی به کارگردانی داوود توحید پرست، تهیه کنندگی عبدالرضا ساعتچی فرد و نویسندگی یاسمن کفایتی و داوود توحید پرست در تاریخ ۱۳۸۷ به مدت ۹۰ دقیقه منتشر شد که فیلمبرداری این فیلم سینمایی توسط مجتبی رحیمی در کشور ایران انجام شد. این فیلم از از محبوبیت زیادی برخوردار نیست زیرا بازیگران بسیار مطرحی در این فیلم بازی نکرده اند و بازیگرانی چون مجید حاجی زاده، داوود توحید پرست، شهرزاد کمال زاده، مژگان بیات، ثریا قاسمی، منوچهر علیپور، میترا صفایی، مهدی مدرسی، پریسا رضایی، رونا قیصر نژاد و محمود محکمی در این فیلم سینمایی ایفا نقش کرده اند.

سینمایی دیشب باباتو دیدم آیدا

این فیلم به کارگردانی رسول صدر عاملی و تهیه‌ کنندگی علی سرتیپی و رسول صدر عاملی منتشر شده است و همچنین این فیلم سینمایی بر اساس قصه بابا نورا از مرجان شیر محمدی نوشته شده است نویسندگانی چون کامبوزیا پرتوی و رسول صدر عاملی زحمت متن فیلم را کشیده اند. ژانر و موضوع این فیلم اجتماعی می‌باشد که بازیگران مشهوری چون سوفی کیانی، شراره دولت‌ آبادی، شاهرخ فروتنیان، طناز طباطبایی، خاطره اسدی، شهرزاد کمال زاده، الهام باقر نژاد و احترام برومند در این فیلم ۹۰ دقیقه ای بازی کرده‌ اند.

داستان فیلم از این قرار است که آیدا (نقش اصلی فیلم) متوجه می شود که پدرش با یک زن غریبه رابطه احساسی برقرار کرده است و … همچنین پوستر این فیلم سینمایی عکسی از سوفیا کیانی است و این فیلم برنده جایزه بهترین فیلم سینمایی بیستمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان شد و جایزه های دیگری چون جایزه بهترین فیلمنامه توسط رسول صدرعاملی در مجمع سینما کودک شد.

سینمایی بشارت به یک شهروند هزاره سوم

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی محمد هادی کریمی و تهیه کنندگی علی لدنی در تاریخ ۱۳۹۱ انتشار یافت. بازیگران معروف سینما ایران چون نیکی کریمی، شهرزاد کمال زاده، مهدی احمدی، حمید فرخ نژاد، امیر‌حسین‌ آرمان، ساعد سهیلی، بیتا فرهی و هنگامه قاضیانی در این فیلم ایفا نقش‌ داشته اند. مدت زمان این فیلم 92 دقیقه بود که فیلمبرداری آن توسط یلدا جبلی در کشور ایران انجام شد.

داستان این فیلم در مورد اعتقادات و ایمان معنوی بود که هنگامه قاضیانی در نقش کارشناس حوزه علمیه، نیکی کریمی در نقش مدیر مدرسه، امیرحسین آرمان در نقش برادر مقتول، ساعد سهیلی در نقش برادر مقتول و حمید فرخ نژاد هم در نقش پلیس بازی می کردند.

سینمایی روزگاری عشق و‌خیانت

فیلم سینمایی که به تهیه کنندگی روح الله شمقدری و کارگردانی داوود بیدل در سال ۱۳۹۲ منتشر شد. بازیگران مطرح این فیلم کسانی چون میلاد کی مرام، نسرین مقانلو، سحر قریشی، حسن جوهرچی، جمشید هاشم پور، همایون ارشادی و شهرزاد کمال زاده بودند. نقش شهرزاد کمال زاده در این فیلم سینمایی «پروانه» بود.

اینستاگرام شهرزاد کمال زاده

شهرزاده کمال زاده با آیدی shahrzadkamalzadeh در اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت می کند، ۴۶۶ کا دنبال کننده دارد و با جرات می توان گفت تمامی فالوور های اینستاگرام شهرزاد کمال زاده حقیقی هستند زیرا از بازیگر های محبوب در بین جوانان کشور می باشد بیشتر محتوا پست هایش در رابطه با عکس های تک نفره از خودش می باشد که تمامی عکس ها توسط دوربین‌ های حرفه‌ ای و آتلیه ای در مکان های لاکچری ثبت شده‌ اند که البته تیزر فیلم و عکس هایی که در آن ایفا نقش می کند هم در پیج اینستاگرامش منتشر می کند و تمامی عکس های مربوط به برنامه خندوانه، شام ایرانی و شب های مافیا در پیج اینستاگرام ثبت شده‌ اند.

همچنین انتظار می رود که عکس پدر شهرزاد کمال زاده و یا عکس های بیشتری از شهرزاد کمال زاده و مادرش در پیج اینستاگرامش مشاهده شود اما متاسفانه تمامی عکس ها مربوط به خودش و حوزه کاری اش می باشد که امروزه در اینستاگرامش از مردم مظلوم و شریف خوزستان هم حمایت های بسیاری کرده و مخالف طرح صیانت حقوق کاربران بوده است ناگفته نماند که تمامی عکس هایش با حجاب کامل می باشد و همانند دیگر هنرمندان و سلبریتی ها پست های غیر نامتعارف منتشر نمی‌کند.

شهرزاد کمال زاده چند سال دارد؟

او در ۷ فروردین ماه ۱۳۶۴ در تهران متولد شده است که اکنون ۳۶ سال سن دارد او از ۱۶ سالگی در عرصه تلویزیون و سینما ایران فعالیت داشته است و با جرئت می توان گفت که ۳۶ سال از عمرش را به بطالت نگذرانده و از زندگی بسیار خوب و مطلوبی برخوردار بوده است و همچنین فیلم های تلویزیونی و سینمایی بسیار جذابی از خودش به جا گذاشته است، در کنار بازیگران معروف و مشهور سینما ایران مشغول به بازیگری بوده است که این همکاری باعت با تجربه شدن و معروفیت اش شده است بی شک اگر او در کنار بازیگران مشهور فیلم بازی نمی کرد امروز از این جایگاه و معروفیت برخوردار نبود.

حاشیه های شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده از بازیگران بی حاشیه در سینما و تلویزیون ایران می باشد که البته مدتی پیش اظهاراتی را بیان کرد و گفت سینما ایران پیشنهادات بی شرمانه ای به بازیگران زن می دهد و فضا ناسالمی را در سینما ایجاد کرده‌ اند که البته در ادامه افرادی هم می باشند که از این فضا به نحو احسنت استفاده می کنند و در راستا راه درست و پیشرفت قدم بر می دارند و حتی اظهار کرد که همکارانش به او گفته اند زن هایی که متاهل می شوند دیگر مثل دوران مجردی شان از آن ها دعوت به همکاری در فیلم ها نمی شود که او در ادامه گفت چنین موضوعی برایش غیر قابل باور می باشد.

شام ایرانی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده در فصل ۸ سریال شام ایرانی با بازیگران مشهوری چون مریم امیرجلالی، فلور نظری و بهاره رهنما ملاقات کرد در این سریال اتفاقات بسیار عجیبی اتفاق افتاد که یکی از حواشی جنجالی آن دعوا مریم امیرجلالی، فلور نظری و بهاره رهنما می باشد که در این قسمت از سریال شام ایرانی مریم امیرجلالی به گیاهخواران توهین می کند و لقب گوسفند را به آن ها می دهد! به همین منظور بهاره رهنما و فلور نظری نسبت به حرفش ری اکشن نشان می‌ دهند و باعث ایجاد حواشی و جنجال های بسیاری می شود کارگردان این سریال سعید ابوطالب می باشد که سبک و ژانر آن اجتماعی خانوادگی است. همچنین این سریال باعث شده است که بازیگران زن و مرد بیشتر به آشپزی و مهمان نوازی بپردازند که در سال ۱۳۹۹ منتشر شد. حاشیه هایی در مورد پاهای شهرزاد کمال زاده در این سریال منتشر شد که هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این شایعه و حاشیه ها در دست نیست!

همسر شهرزاد کمال زاده کیست؟

این بازیگر جوان و محبوب سینما ایران تا به امروز که ۳۶ سال سن دارد مجرد بوده و با هیچ فردی وارد رابطه نبوده است و خبر هایی که در مورد ازدواج او شنیده می شود کاملاً دروغ می باشد و تمامی آن ها توسط منبع موثق تکذیب شده است در یکی از مصاحبه هایش گفت که اگر یک روز ازدواج کند هیچ وقت ازدواج و زندگی زناشویی او موجب کمرنگ شدنش در سینما و تلویزیون نخواهد شد زیرا به بازیگری و کارش بسیار علاقه دارد و هیچ چیزی نمی‌تواند مانع علاقه اش شود.

شهرزاد کمال زاده و متین ستوده

باید بدانید که متین ستوده از بازیگران تلویزیون، سینما و تئاتر ایران می باشد که تنها 36 سال سن دارد که تا به امروز توانسته است در بین مردم ایران به عنوان یک بازیگر و هنرپیشه شناخته شود، شاید امروزه نام متین ستوده و شهرزاد کمال زاده را در کنار یک دیگر شنیده باشید که تنها دلیلش تشابه ظاهری و چهره این دو بازیگر می باشد و معتقدند که این دو بازیگر جوان از لحاظ قیافه شبیه به هم می باشند که البته عده ای هم بر این باور اند که هیچ شباهتی به یکدیگر ندارند!

این دو تا به امروز در کنار هم در هیچ فیلم سینمایی و یا تلویزیونی بازی نکرده اند و با جرات می توان گفت فقط به خاطر تشابه چهره اسم شان در کنار یکدیگر قرار گرفته است.

شهرزاد کمال زاده در خندوانه

شهرزاد کمال زاده به همراه دیگر بازیگران که معروف ترین آن ها شبنم قلی خانی بود در فصل هفتم و قسمت ۲۲ مسابقه خندوانه حضور پیدا کرد که در این مسابقه شبنم قلی خانی و همچنین شهرزاد کمال زاده در مسابقه ادا بازی شرکت کردند این قسمت از خندوانه بسیار به یاد ماندنی و جذاب بود زیرا مسابقه ادا بازی که شبنم قلی خانی و شهرزاد کمال زاده در آن شرکت کردند برای بینندگان بسیار خنده دار و هیجان آور بود.

در آخر این دو بازیگر معروف و مشهور از دعوت رامبد جوان و دیگر دست اندرکاران برنامه خندوانه بسیار تقدیر و تشکر کردند و تمامی فیلم های قسمت بیست و دوم این برنامه در اپلیکیشن های آپارات، یوتیوب، اینستاگرام و گوگل قابل مشاهده و دانلود می باشد ناگفته نماند که در آن شب بیاد ماندنی عکس های بسیار جذاب و زیبایی هم گرفته شد.

شهرزاد کمال زاده در دورهمی

تا به امروز این بازیگر جوان و معروف در برنامه دورهمی مهران مدیری دعوت نشده است و اگر تیتری با موضوع دورهمی در کنار اسم این بازیگر مشهور مشاهده می کنید قطعاً دورهمی دوستانه ای می باشد که با سحر قریشی و دیگر بازیگران در زمان شیوع ویروس کرونا در یکی از مکان های لاکچری برگزار کردند این دورهمی بسیار خبر ساز شد و تمامی عکس هایش در فضای مجازی منتشر شد که شهرزاد کمال زاده نسبت به این عکس ها هیچ واکنشی نشان نداد زیرا هیچ جواب قانع‌ کننده‌ ای برای این عکس‌ ها نداشت. پس با توجه به اطلاعات موجود می توان گفت که شهرزاد کمال زاده در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور پیدا نکرده است!

شهرزاد کمال زاده در بیمارستان

بعد از انتشار فیلم گاندو ۲ شهرزاد کمال زاده در اینستاگرامش اطلاع داد که در بیمارستان بستری است و از تمام فالوور هایش خواست که برای بهبود و سلامتی اش دعا کنند که تمامی هوادارانش بسیار کنجکاو شدند که بیماری این بازیگر چیست او در پاسخ به این سوال جواب داد که بیماری اش مشخص نیست و پزشکان نتوانسته اند نوع بیماری اش را تشخیص دهند و تا زمانی که بیماری اش شناسایی نشود هیچ حرفی از آن نخواهد زد.

بیماری شهرزاد کمال زاده چیست؟

این بازیگر جوان و حرفه ای مدتی است که در بیمارستان بستری می باشد تاکنون نوع بیماری اش مشخص نشده است ‌عده ای گمان کردند که او به ویروس کرونا دچار است اما بعد از مدتی متوجه شدند که کرونا ندارد اما علائم حیاتی مانند بدن‌ درد، حال جسمی و روحی نامطلوبی را دارد. شهرزاد کمال زاده طی استوری بیان کرد که پزشکان موفق نشده اند بیماری اش را به صورت دقیق تشخیص دهند به همین خاطر مجبور است تا زمان تشخیص بیماری اش در بیمارستان بستری باشد و در ادامه استوری هایش بیان کرد که حال جسمی اش از روز های اول بیماری اش خیلی بهتر است و جای نگرانی نیست!

سوالات متداول

 1. شهرزاد کمال زاده متولد چه سالی است؟

  ۱۳۶۴.

 2. همسر شهرزاد کمال زاده کیست؟

  مجرد می باشد.

 3. اکنون شهرزاد کمال زاده کجاست؟

  تهران.

 4. بیماری شهرزاد کمال زاده چیست؟

  تاکنون پزشکان نتوانسته اند نوع بیماری اش را تشخیص دهند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0