شهرام صولتي متولد 21 آبان 1336 در تهران از خوانندگان قدیمی ایرانی می باشد و فارغ التحصيل موسيقي از دبیرستان موسيقي تهران هستند و شهرام صولتی یک خواهر به نام شهره صولتي دارد که از ديگر خوانندگان ايران هستند و این خواننده هم در خارج از کشور زندگی می کنند. نام اصلی این خواننده ابراهيم می باشد و دو برادر به نام هاي شاهرخ و بيژن دارد که یکی در نیویورک و برادر دیگر او در ايران زندگي مي کند. شهرام صولتی درسال 1356 اولین آلبوم خود را به اسم توبه منتشر کرد و این آلبوم در بین جوانان بسیار مشهور شد، و بعد از چند سال این خواننده بسیار مشهور شد و تصمیم گرفت که برای همشه از ایران مهاجرت کند.

شهرام صولتی کیست؟

شهرام صولتی کیست؟

شهرام صولتی از خوانندگان ایرانی را به شما معرفی می کنیم. شهرام صولتي خواننده خوب ایران متولد 21 آبان 1336 در تهران می باشد، شهرام صولتی فارغ التحصيل موسيقي از دبیرستان موسيقي تهران می باشد. این خواننده در زمان انقلاب در سال 1357 به آمریکا مهاجرت کرد و در آن جا ساکن شد. این خواننده در آن کشور به ادامه تحصیل پرداخت و زندگی خوبی برای خود درست کرد. این خواننده تا الان 3 بار ازدواج کرده است که به دلایل نا معلومی به جدایی کشیده شده است.

این خواننده معروف را همه مردم ایران و خارج از کشور می شناسند و آهنگ های معروف این خواننده در سایت ها شهرام صولتی گل گلدون من، شهرام صولتی عزیزترین، شهرام صولتی حالیته، شهرام صولتی بسه بسه، شهرام صولتی دلم رفت و شهرام صولتی احساس، این آهنگ های خیلی معروف این خواننده است و طرفداران او خاطره های خیلی زیادی با آهنگ های او دارند. کنسرت کامل شهرام صولتی و دانلود آلبوم شهرام صولتی در بسیاری از سایت های اینترنتی وجود دارد. در این مقاله به بیوگرافی شهرام صولتی می پردازیم.

عکس های شهرام صولتی را در کجا ببینیم؟

عکس های این خواننده از خوانندگان پاپ ایرانی را می توانید در اینستاگرام وی و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این خواننده محبوب بسیاری از آهنگ های خود را در پیج خود منتشر می کند. زیرا شهرام هم خوانندگی و هم کار ترانه سازی انجام می دهند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به ایشان پیشنهاد شده است. این خواننده عکس های زیادی از همسرش و خواهرش یعنی شهره صولتی در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است. این خواننده با ابی دوستان خیلی صمیمی هستند و تا الان چند آهنگ را این خواننده در کنار هم خوانده اند. این خواننده علاوه بر اینکه عکس های خود را در اینستاگرام می گذارد بیشتر اوقات برای معرفی آهنگ های خود در پیج اینستاگرامش منتشر می کند و طرفداران خود را خوشحال می کند.

برترین آهنگ های شهرام صولتی کدامند؟

برترین آهنگ های شهرام صولتی کدامند؟

شهرام صولتی آهنگ های خیلی زیادی را تا الان خوانده است و کنسرت های زیادی را اجرا کرده است و یک خواننده قدیمی و خوب است که طرفداران خیلی زیادی در همه جای دنیا دارد. در اینجا چند مورد از آهنگ های این خواننده را معرفی می کنیم.

دوست دارم با تو بمونم

نام آهنگ شهرام صولتی است که طرفداران خیلی زیادی داشته است و این آهنگ شاد را همه دوست داشتند. این آهنگ در آمریکا و ایران بسیار مشهور شده است.

عاشقتم

عاشقتم نام دیگر آهنگ این خواننده خوب است و این آهنگ در کنسرت آمریکا اجرا شده است. این آهنگ را جوانان بیشتر دوست داشتند و بسیاری از آن ها با این آهنگ خاطره دارند.

مادر

این نام آهنگ دیگر این خواننده است که برای مادر خود خوانده است و آهنگ آن بسیار زیبا و شنیدنی می باشد.

وسوسه

نام آهنگ این خواننده است که تا الان بسیار طرفدار داشته است و بسیاری از جوانان آهنگ های این خواننده را دوست دارند.

مکتب عشق

آهنگ بسیار جذاب این خواننده بسیار خوب است که در آمریکا طرفداران زیادی داشته است و طرفداران ایرانی این خواننده آن را بسیار دوست داشته اند.

چه حاشیه های برای این خواننده به وجود آمد؟

حاشیه های زیادی در مورد این خواننده بوده است مانند ازدواج های ناموفق و یا اختلافاتی با شهره صولتی دارد و ماجرای درگیری های او و شب پره و خیلی چیز های دیگر اما این خواننده تمام این حاشیه ها را تکذیب کردند. حاشیه های زیادی برای همه سلبریتی های خارج و داخل کشور گفته می شود که بعضی از آن ها درست و بعضی از این حاشیه ها نادرست و اینکه اکثر افراد معروف در جامعه هم بیشتر این حاشیه ها را تکذیب می کنند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با شهرام صولتی انجام شده است؟

تا الان چند برنامه در آمریکا با این خواننده خوب مصاحبه کرده اند و در مورد شخصیت خود فرد و نوع و سبک آهنگ های او حتی علت مهاجرت این خواننده خوب را در این برنامه پرسیده اند برنامه هایی مانند جوانان رادیو و شبکه BBC تا الان چند بار با این خواننده مصاحبه کرده است.

شهرام صولتی در چه شهری زندگی می کند؟

صولتی در زمان انقلاب به کشور آمریکا مهاجرت کرد و الان در لس آنجلس زندگی می کند. خواهر این خواننده یعنی شهره صولتی در آن کشور است و مجری و خواننده می باشد. او آمریکا را خیلی دوست دارد و چند باری هم در آن کشور ازدواج کرده است که به دلایل نا معلوم از همسران خود جدا شده است.

آدرس اینستاگرام شهرام صولتی چیست؟

شهرام صولتی در اینستاگرام فعالیت می کنند و شما می توانید پیج های اصلی آن ها را با استفاده از علامت های آبی رنگی که کنار اسم این خواننده معروف در اینستاگرام هست سرچ کنید و این خواننده را دنبال کنید. شهرام صولتی اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به آن ها علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت آن ها دنبال کنند و از بازی و زندگی آن ها با خبر شوند. یوتیوب شهرام صولتی فعال است و این خواننده آهنگ ها و فیلم کنسرت های خود را در یوتیوب به اشتراک می گذارد و در اینستگرام رقص هوتن و شهرام صولتی را می توانید ببینید و اگر آهنگ های این خواننده را دوست دارید می توانید پیج شهرام صولتی و یوتیوب او را دنبال کنید و اجرای آهنگ ابی توسط شهرام صولتی در یوتیوب منتشر شده است.

برای دانلود آهنگ های شهرام صولتی چه کاری باید انجام دهیم؟

برای دانلود آهنگ های شهرام صولتی چه کاری باید انجام دهیم؟

دانلود آهنگ های این خواننده خوب و جذاب را می توانید از گوگل و یا سایت های مختلف پیدا کنید و دانلود کنید و البته سعی کنید که از سایت هایی استفاده کنید که کیفیت بیشتری داشته باشد. این روزها با وجود اینترنت آهنگ های خیلی زیادی را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید. این خواننده آهنگ های خود را بر روی سایت های خیلی معتبر به اشتراک می گذارد تا همه بتوانند آهنگ های او را به راحتی دانلود کنند و اینکه کیفیت آهنگ های این خواننده را 320 انتخاب کنید. البته نمی توانیم بگیم که چه سایتی بهتر است. چون الان تمام سایت ها کیفیت خیلی خوبی دارند و همه آهنگ ها را بسیار خوب به دست مخاطب می رسانند. اما باز هم سایت های وجود دارد که از بقیه سایت ها بهتر است و شما می توانید با یک سرچ کوچک تمام این آهنگ های این خواننده خوب را پیدا کنید و آهنگ مورد علاقه خود را دانلود کنید.

همسر شهرام صولتی کیست؟

این خواننده تا الان سه بار ازدواج کرده است که دوبار آن نا موفق بوده است و در سال 1388 این خواننده با نازینه شهبازیان که از مجریان و آرایشگران برنامه های آمریکا هستند که 25 سال این زوج با هم اختلاف سنی دارند اما با تمام این چیز ها ازدواج آن ها در آن سال اتفاق افتاد و در مورد جدا شدن آن ها هنوز چیزی منتشر نشده است و این خواننده سه فرزند دارد. این خواننده در مورد مسائل ازدواج و همسرانش چیزی را در رسانه ها توضیح نداده اند.

درآمد این خواننده از کجاست؟

درآمد این خواننده از خوانندگی، کنسرت هایی که اجرا می کند و ترانه سازی به دست می آورد و اما خود این خواننده از لحاظ مالی مشکلی ندارند. این خواننده سعی دارد که آهنگ های بیشتری را در کارنامه خوانندگی ثبت کند. این خواننده توانست با اولین آلبوم خود درآمد خیلی زیادی را بدست بیاورد. درآمد این خواننده کم نیست و شاید در آمریکا کار دیگری مانند بیزینس هم انجام می دهد اما خوب در این مورد هنوز چیزی نگفته اند. زندگی کردن در آمریکا بسیار سخت است و به احتمال زیاد این خواننده از لحاظ مالی مشکلی ندارند.

سوالات متداول

 1. ازدواج دوم شهرام صولتی با چه کسی بوده است؟

  او بار دوم با خانمی به نام آزيتا ارباب ازدواج کردند که ازدواج این زوج بعد از یک سال به جدایی ختم شد.

 2. آیا شهرام صولتی قصد دارد به ایران بیاید؟

  این خواننده چند سالی است که برای همیشه از ایران رفته است و قصد بازگشت به ایران را ندارند.

 3. اولین آهنگ شهرام صولتی چه نام داشت؟

  اولین آهنگ این هنرمند به نام سنگ دل بود که خیلی در بین جوانان مشهور شد و طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کرد.

 4. آیا شهرام صولتی در تولد ابی بوده است؟

  این خواننده از دوستان ابی است و به احتمال زیاد در تولد این خواننده خوب بوده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید