بیوگرافی شهناز تهرانی + دلیل اخراج او از آمریکا و حواشی جدید او

0 دیدگاه

یکی چهره های ماندگاری که از سال های خیلی دور در بین مردم معروف بوده است و تا کنون توانسته توجه مردم را به خود جلب کند این چهره می باشد. شهناز تهرانی یکی از آرتیست های زمان انقلاب و حال حاضر است که بسیاری از افراد به شغل او و فعالیت های هنری او آشنا هستند.

افرادی که دچار تحولات زیادی در زندگی می شوند همیشه تیتر اصلی رسانه ها هستند چون افراد زیادی را نسبت به خود کنجکاو می کنند و این موضوع باعث می شود تا بیشتر از قبل مورد توجه قرار گیرند.شهناز تهرانی حواشی زیادی داشته است و با اینکه سن زیادی دارد اما خیلی پر شور به این اخبار پر و بال می دهد واسم او یکی از نام هایی است که بی دلیل در سایت های زرد همیشه پر رنگ است. در ادامه به موضوع فساد شهناز تهرانی و تمامی جزئیات زندگی او می پردازیم تا کسانی که شاید تا کنون با او آشنا نبوده اند این چهره را به خوبی بشناسند.

 • شاید شما هم درباره سایت شهناز تهرانی مطالبی را شنیده باشید! برای دیدن سایت او کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
شهناز تهرانی کیست؟

شهناز تهرانی کیست؟

این چهره یکی از بازیگران و خوانندگان مطرح ایرانی محسوب می شود که در داخل ایران به دنیا آمده است و فعالیت های گسترده ای انجام داده است اما چند سالی است که به کشور دیگری سفر کرده است. او متولد 1333در شهر تهران می باشد که هم اکنون 68 سال سن دارد. مذهب شهناز تهرانی شیعه است اما هیچ گاه قوانین این مذهب را رعایت نکرده است و در تمامی مراحل زندگی خود پیرو آن نبوده است. نسبت شهناز تهرانی با نسرین مقانلو شایعه ای بیش نیست چون در سال های اخیر اخباری پیرامون زندگی شخصی این دو نفر منتشر شد و بسیاری از رسانه ها اعلام کردند که او مادر نسرین مقانلو است اما پس از آن از طرف افراد زیادی تکذیب شد و همچنین آن دو نفر این موضوع را تایید نکردند و کاملا مشخص شد که واقعیت ندارد .تحصیلات این چهره تا زمان دبیرستان بوده است چون پس از پایان آن دوره از زندگی خود وارد فعالیت های هنری تلوزیون شده است.

بیشتر مردم آن را در کلیپ های موزیکال که با حجی جون ساخته بود شناختند چون بسیار پر بازديد بوده اند. این چهره در محله آریانا در شهر تهران در خانواده ای در سطح متوسط متولد شده است که مادر او خانه دار و پدرش فروشنده بوده است. پدر او قبل از ازدواج با مادرش با زن دیگری ازدواج کرده بود که چند فرزند نیز دارد. این چهره سه برادر تنی از پدر و مادر خود دارد که روابط بسیار نزدیکی با يکدیگر دارند و این موضوع را به تمامی دوستان خود ثابت کرده اند. پدر و مادر او در زمان کودکی او از یکدیگر جدا شدند اما خانواده آن ها هرگز دچار مشکلات اخلاقی نشدند. او از کودکی به کار هنری علاقه فراوانی داشته است و حتی همیشه در مسابقات رقص و اجرا شرکت می کرده است و جایزه دریافت می کرده است. او از سن کم و از دوران مدرسه وارد تاتر شده است و توانسته با درخشش خود توجه افراد را به خودش جلب کند. این چهره یکی از افرادی است که سال های زیادی است مهاجرت کرده و به دلایل شرایط سخت زندگی کشور های مختلفی را برای زندگی تجربه کرده است. اولین فعالیت هنری او که بازیگری محسوب‌ می شد در سال 1348 بود. او در دوران فعالیت خود جایزه های زیادی دریافت کرده است که مهم ترین آن ها در جشن سینمای ایران سیمرغ بلورین بهترین بازیگر بود و برای او بسیار قابل اهمیت بوده و هست چون نتیجه تلاش های شخصی این فرد محسوب می شود. آخرین اخباری که از او در دسترس است موضوع احداث سایت شرط بندی توسط وی می باشد؛ که حواشی زیادی را برای او ایجاد کرده است. نام سایت او تهرانی بت می باشد.

شغل شهناز تهرانی چیست؟

او یکی از چهره های معروف و شناخته شده در تمامی شغل ها محسوب می شود چون در سال های فعالیت خود اکثر شغل ها را تجربه کرده است و توانسته در سال های زیاد بدرخشد. او در سال هایی که در رسانه ها حضور داشته است علاقه خودش به کار های مختلفی که انجام می دهد را نشان داده است. به طور ثابت نمی توان گفت شغل این چهره چیست چون در کار های مختلفی حضور دارد. امروزه افراد می توانند به راحتی از شغل اصلی خود انصراف دهند و به شغل دیگری که علاقه دارند رجوع کنند. همچنین امکان فعالیت در چند شغل به صورت همزمان برای تمامی افراد امکان پذیر است و این موضوع بستگی به توانایی های حرفه ای افراد دارد

حبازیگر

فیلم شهناز تهرانی در تمامی سال های فعالیت خود بسیار معروف و درخشان بوده است چون اولین کاری که او برای شروع آغاز کرده است و سابقه زیادی در این زمینه دارد. او بهترین جوایز خود را در شغل بازیگری کسب کرده است.

مجری

او سال های زیادی است که در شبکه های خارجی معروف اجرای زنده و مستقیم و گاهی اجرای غیر مستقیم می کند و برنامه هایی که در مناسبت های مهم برگزار می شوند را به خوبی اداره می کند.

گوینده رادیو

گویندگی رادیو یکی از علاقه های اصلی شهناز تهرانی محسوب می شود و او به خاطر اینکه بتواند آرزوی خودش را به واقعیت تبدیل کند توانسته در زمینه های مختلفی تلاش کند. او صدای خوبی دارد و می تواند با تسلط کافی صدای خودش را به گوش مردم برساند.

خواننده

به واسطه صدای خوبی که دارد در زمینه خوانندگی نیز فعالیت دارد و آهنگ های زیادی را با همکاری دوستانش منتشر کرده است. او یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی است. آهنگ های شهناز تهرانی طرفداران زیادی دارد و این روز ها مهم ترین فعالیت جدی او محسوب می شود.

معروف ترین فیلم های شهناز تهرانی کدامند؟

این چهره قبل از انقلاب فعالیت های بسیار زیادی در زمینه حضور در فیلم های سینمایی داشته است که تعداد آن ها تقریبا به 122 فیلم می رسد. این چهره قبل از انقلاب در تاتر های زیادی حضور داشته است. او 9 سال در تاتر جامعه باربد، تاتر ملت و دهقان فعالیت داشته است و تا یک سال بعد از انقلاب نیز ادامه داشته است. او پس از انقلاب چند سالی است حضور نداشت که مشخص شد در زندان اوین است و بعد از آزادی مجبور به ترک کشور شد و بقیه فعالیت هنری خودش را در خارج از کشور ادامه داد. در ادامه به معروف ترین فیلم های این هنرمند که بسیار پر طرفدار بوده اند اشاره می کنیم.

پری خوشگله

پری خوشگله یکی از مشهور ترین فیلم های سینمایی این چهره می باشد که در سال 1335 منتشر شد و او نقش پری را در آن بازی کرد.

پشمالو

یکی دیگر از فیلم های مشهور این هنرمند پشمالو است که در سال 1355 به اکران رسید و در زمان خودش از مهم ترین آثار آن زمان بوده است.

رفاقت

در این فیلم شهناز تهرانی با نام ستاره حضور داشت. این فیلم در زمان قبل از انقلاب و زمانی که این چهره فعالیت گسترده داشته است به پخش رسیده است.

عکس های شهناز تهرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

شهناز تهرانی فردی با اعتماد به نفس است و همیشه به داشتن ظاهری خوب اهمیت می دهد و همیشه سعی می کند با بهترین برند های جهانی و با بهترین میکاپ ها در مراسم های مختلف حاضر شود. عکس های زیادی از این هنرمند در فضای مجازی و سایت های اینترنتی وجود دارند چون تصاویر زیادی از این چهره گرفته می شود و در مدت زمان های کوتاهی بروز رسانی می شوند. شهناز تهرانی از زمان جوانی خود و زمانی که جوان و پر شور تر از حال حاضر بود تا به حال به انتشار عکس های خود از سوی هنرمندان عکاس واکنش خوبی نشان داده است. چون به این موضوع اهمیت می دهد و همیشه دوست دارد مورد توجه دوربین باشد چون معتقد است چهره خوبی برای به تصویر کشیده شدن دارد. تصاویر مختلفی در حالت های مختلف و با لباس های برند و گوناگون در مراسم های شخصی و عمومی از این چهره وجود دارد که شما می توانید با جستجو نام او به این موارد دسترسی پیدا کنید.

شهناز تهرانی در اینستاگرام هم فعالیت دارد؟

شهناز تهرانی یکی از چهره های مشهوری است که زیاد اهل فضای مجازی نیست و مانند دیگر چهره ها فعالیت زیادی ندارد اما اینستاگرام در دنیای امروز نقش مهمی در زندگی افراد مشهور دارد و یکی از راه های تبلیغاتی مهم محسوب می شود، ازین رو همه چهره ها در این بستر صفحه شخصی دارند که در آن عکس و فیلم های شخصی خود و موضوعات مربوط به حرفه خود را با مردم به اشتراک می گذارند. اینستاگرام راه اصلی ارتباط نزدیک افراد سلبریتی با مردم کشور های مختلف که طرفداران آن ها محسوب می شوند می باشد. شهناز تهرانی در اینستاگرام پیج شخصی دارد که در آن پست های متعددی از خود او منتشر شده است. این چهره خیلی در این فضا حضور ندارد و هیچ وقت لایو و استوری نمی گذارد برای همین تعداد دنبال کننده های آن ثابت هستند و فقط کسانی که از قدیم طرفداران آن بوده اند جزء دنبال کننده های پیج او هستند.

شهناز تهرانی کجا زندگی می کند؟

یکی از سوالاتی که ذهن طرفدارن این چهره را مشغول کرده است این موضوع است که شهناز تهرانی کجاست. در ادامه به جزئیات محل سکونت او اشاره می کنیم. این هنرمند متولد شهر تهران از کشور ایران است اما به دلایل مختلفی که مرتبط با شغل و حرفه او بود به خارج از ایران مهاجرت کرد. اولین سفر او در سال 1362 به آمریکا بود. در آن کشور با حجی جون آشنا شد و توانست همکاری درخشانی را با این چهره آغاز کند. این چهره کارت سبز حضور دائم در کشور آمریکا را نداشت و نمی توانست به صورت نا محدود در این محل زندگی و فعالیت کند برای همین در سال 1387 از آن جا اخراج شد. این هنرمند بعد از آمریکا به کشور های دبی و کانادا مهاجرت کرد و چند سالی در این کشور ها زندگی کرد اما نتوانست ادامه بدهد و در نتیجه به کشور ترکیه سفر کرد و در آن جا ساکن شد و فعالیت های شغلی خودش را به صورت جدی ادامه داد. شهناز تهرانی پس از جابه جایی های فراوان در حال حاضر ساکن کشور اسرائیل می باشد و در این کشور احساس راحتی و رضایت دارد چون در تمامی مصاحبه های جدید خود می گوید کشور دلخواه من اسرائیل است. او هرگز از دلتنگی برای کشور زادگاهش ایران نمی گوید چون معتقد است شرایط سختی را تجربه کرده است و یادآوری آن ها تلخ است. این هنرمند زبان انگلیسی قوی دارد و به همین واسطه زندگی در کشور های زبان خارجه برای او دشوار نیست. او همیشه در تمامی کشور هایی که حضور داشته است به زبان انگلیسی صحبت می کند.

همسر شهناز تهرانی کیست؟

شهناز تهرانی یکی از هنرمندانی است که متاهل بوده است و همیشه به زندگی با جفت خود اهمیت فراوانی داده است. او یکی از چهره هایی است که تا کنون دوبار ازدواج کرده است و در حال حاضر با همسر دوم خود زندگی می کند. اولین ازدواج او که در زمان حاملگی او انجام شد در سال 1354 بود که او فقط 18 سال سن داشت و سر پروژه فیلم پشمالو با همسر خود آشنا شده بود و در زمان ازدواج آن دو مخالفت هایی زیادی شکل گرفت اما هیچ کدام از آن ها به چنین موضوعاتی توجه نکردند. حاصل این ازدواج دختری به نام شرمینه بود که بسیار زیبا و خوش چهره است و برای مادرش ارزشمند است. پس از سال ها این ازدواج به دلایل شخصی که هیچ وقت بیان نشده است به جدایی ختم شد و بعد از گذشت سال ها این چهره با فردی به نام کوروش که از لحاظ سنی نزدیک به اوست ازدواج کرد و همیشه در تمامی رسانه ها و مصاحبه های خود از این موضوع تعریف می کند و عشق خالصانه خودش به همسرش را ابراز می کند. عکس فرزندان شهناز تهرانی و همسر او در سایت های اینترنتی و صفحات اینستاگرام آن ها وجود دارد.

شهناز تهرانی تا کنون چه جایزه هایی کسب کرده است؟

جایزه هایی که شهناز تهرانی دریافت کرده است مربوط می شود به جشنواره های فیلم که در ایران یا خارج از کشور برگزار شده اند. این چهره با اینکه فعالیت گسترده ای درزمینه های مختلف داشته است و همیشه جزء هنرمندان فعال بوده است جایزه های زیادی دریافت نکرده است چون به این موضوع عقیده ندارد و اهمیت معنوی کار هایی که در آن مشارکت داشته است برای این شخص بیشتر است. بسیاری از افراد فقط برای کسب مقام بالا تر و خود نمایی و یا دریافت جایزه در زمینه هنر فعالیت می کنند اما شهناز تهرانی جزء این افراد نیست. او در تمام سال هایی که آهنگ منتشر کرده است و یا در زمینه اجرا و بازیگری تلاش کرده است با تمام علاقه و خلوصی که داشته است ظاهر شده است. این فرد همیشه برای دیگران آرزو های خوبی دارد و معتقد است اگر یکی از همکاران او بتواند جایگاه خوبی داشته باشد برای او قابل ستایش است و اهمیتی ندارد که خودش نتوانسته به چنین چیزی دست پیدا کند. یکی از خصوصیات بارز شهناز تهرانی دقیقا همین موضوع است و یکی از دلایل اصلی جذابیت یک هنرمند در هر مکان و زمان چنین خصوصیات اخلاقی می باشد.

شهناز تهرانی چه حاشیه هایی داشته است؟

حاشیه و اخبار زرد برای تمامی هنرمندان ملموس و طبیعی است چون هر کدام از آن ها در شرایط مختلف حرفه ای خود وارد این موضوعات شده اند و کاملا با چنین مواردی آشنا هستند. شهناز تهرانی در زمان اخبار منتشر شده از ازدواج خود دچار حواشی زیادی شد و رسانه های مختلفی او را مورد تهدید قرار دادند همچنین به واسطه مهاجرت به کشور اسرائیل و اعلام علاقه زیاد به این منطقه و مردم آن کشور خودش را از چشم بسیاری از مردم ایرانی انداخت و مورد حملات شدید لفظی از سوی مردم کشور ایران قرار گرفت، یکی دیگر از مواردی که در مورد این چهره بسیار گفته می شود روابط نزدیک او با سازمان های مختلف است چون این بانو در هر شرایطی با هر مشکلاتی سرکار است و جزء چهره های هميشه حاضر در صحنه است. چنین مواردی مهم ترین حاشیه های شهناز تهرانی هستند که امروزه در تمامی سایت های زرد اینترنتی قابل مشاهده هستند البته که باید گفت این هنرمند هیچ وقت نسبت به چنین گفته هایی واکنش‌ نشان نمی دهد. درباره سایت شرط بندی او نیز پیش از این اشاراتی داشتیم.

شهناز تهرانی قبل عمل

امروزه انجام عمل های جراحی زیبایی در بین مردم تمامی جهان مخصوصا بانوان ایرانی رایج شده است. تمامی بانوان هنرمندی که در رسانه ها مشاهده می کنید حداقل یک عمل جراحی انجام داده اند و امکان ندارد کسی با سن بالا با چنین ظاهری که آن ها دارند وجود داشته باشد چون بالا رفتن سن یکی از دلایل اصلی چروک شدن پوست و خراب شدن چهره جوانی است. یکی از این افرادی که به انجام چنین عمل هایی وابسته شده است این چهره ماندگار در عرصه هنر و سینما است.شهناز تهرانی بعد از عمل از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی کرد. او یکی از افرادی است که به عمل های جراحی علاقه مند است و حتی انجام آن را برای افرادی که شرایط لازم را دارند امری واجب و طبیعی می شمارد. او سن بالایی دارد اما از لحاظ ظاهری خیلی مشخص نیست چون او عملی های زیبایی فراوانی از جمله تزریقات، پروتز، کشیدن پوست انجام داده است که باعث شده سن اصلی او و ظاهر طبیعی چهره او پوشیده شود. بسیاری از افرادی که طرفداران جدی او محسوب می شوند بر این عقیده هستند که چهره شهناز تهرانی قبل از عمل چهره بهتر و شیرین تری داشته و در آن زمان بوده است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

فیلم های شهناز تهرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

تمامی فیلم هایی که شهناز تهرانی در آن ها حضور داشته است دارای مجوز رسمی از صدا و سیما داخل کشور و یا سازمان های خارج از کشور هستند و در زمانی که به پخش رسیده اند در تمامی سایت های سینمایی قرار داده شده اند و یا از طریق تلوزیون پخش شده اند. بنابراین آرشیو کار های این چهره مشهور و قدیمی در تمامی رسانه ها وجود دارند و امکان دسترسی به آن ها برای افراد علاقه مند به راحتی ممکن است. شهناز تهرانی در فیلم های مختلفی نظیر فیلم کوتاه، فیلم های کمدی و موزیکال و فیلم‌ های سینمایی تاثیر گذاری حضور داشته است و نقش آفرینی های موثری داشته است که باعث شده در بین مردم محبوب شود. فیلم های این بازیگر از سال های گذشته تا به حال با کیفیت های مختلفی برای عموم قابل دسترس قرار گرفته است تا کسانی که علاقه دارند با کیفیت بهتری تماشا کنند. البته که کیفیت های بالا حجم بالاتری نسبت به کیفیت های متوسط و پایین دارند و این موضوع برای همه افراد روشن و واضح است برای دانلود سریع تر شما علاقه مندان می توانید نام فیلم مورد نظر خود از کارهای این چهره را در سایت های مربوطه و یا کانال هایی که در زمینه اشتراک فیلم فعال هستند وارد کنید و به موردی که مد نظر شما می باشد دسترسی پیدا کنید.

آهنگ های شهناز تهرانی را چگونه دانلود کنیم؟

شهناز تهرانی در استانبول آهنگ های زیادی را به اشتراک گذاشته است که بسیار پر بازدید بوده اند و علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص داده است. این چهره یکی خوش صدا ترین بانوان ایرانی است که با وجود سن بالایی که دارد بسیار پر انرژی است و آهنگ های شاد و جذابی را اجرا کرده است تمامی آهنگ های منتشر شده از شهناز تهرانی در سایت های خارجی و حتی داخلی وجود دارند چون در زمان انتشار آن ها خبر اشتراک گذاری آن ها در سایت ها منتشر می شود و افراد می توانند برای دسترسی سریع به گوگل مراجعه کنند.

سوالات متداول

 1. شهناز تهرانی در حال حاضر ساکن کدام کشور است؟

  در حال حاضر این چهره در کشور اسرائیل زندگی می کند و فعالیت های شغلی خود را در این کشور ادامه می دهد.

 2. شهناز تهرانی چند سال سن دارد؟

  شهناز تهرانی متولد سال ‌1333می باشد و در حال حاضر 68 ساله است.

 3. شغل اصلی شهناز تهرانی چیست؟

  شغل اصلی شهناز تهرانی بازیگری است اما او در شغل های دیگر نیز فعالیت می کند و درآمد زایی می کند.

 4. آیا دسترسی به عکس های شهناز تهرانی برای همه افراد ممکن است؟

  تمامی عکس های این چهره پر حاشیه در سایت های اینترنتی وجود دارند و برای همه مردم به راحتی قابل دسترس است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0