شادی خاقانی جهانگرد پر ماجرا و شادی که به عنوان یک تراول بلاگر شناخته شده است؛ که در اتریش ساکن بوده و این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او به جاهای مختلف سفر می کند و شادی خود را به دیگران نیز انتقال می دهد. شادی خاقاتی بسیار پر انرژی است و از کودکی رویای سفر با دوستانش را داشته است. او تجربه سفرهایش را با کاربران فضای مجازی مثل اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک می گذارد و از این طریق علاقه مندان بسیاری را به پیج های خود جذب کرده است.

شادی خاقانی کیست؟

شادی خاقانی کیست؟

شادی خاقانی یکی از بهترین یوتیوبر های ایران است که در اتریش ساکن می باشد. وبلاگ او بسیار پر طرفدار است و جهان گردی و سفر به دور دنیا را می توان با او تجربه کرد. در کانال او می توان به هند سفر کرد و از زیبایی های آنجا لذت برد، می توان به دیسکو و پارتی رفت و رقصید و شادی کرد یا می توان با حیوانات و طبیعت زیبا همراه شد. این یوتیوبر این روز ها بسیار سر و صدا به پا کرده است.

شادی خاقانی در سال ۱۳۷۰ در کشور اتریش از مادر و پدری ایرانی به دنیا آمده است و هم اکنون در این کشور زندگی می کند. شادی خاقانی عاشق سفر کردن است و محتوای اصلی کانال یوتیوب و پیج اینستاگرامش هم مربوط به سفرهایش است.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

شادی خاقانی شش سال پیش کانال یوتیوب خود را راه اندازی کرد و از سفر هایش فیلم و کلیپ های فان و خنده دار و جالب درست می کند. کلیپ هایش را در کانالش گذاشت و از طریق آن در دنیای مجازی معروف شد. او می گوید هدف اصلی اش سفر است و علاقه زیادی به فعالیت در یوتیوب ندارد و سفر هایش را فدای کلیپ گذاری در یوتیوب نمی کند. او دو سال پیش در مصاحبه ای گفت که تا کنون ۲۶ کشور دنیا را دیده است و بخشی از سفر هایش را در یوتیوب گذاشته است.

او در پاسخ به سوال مجری که پرسید آیا هنوز قصد سفر داری؟ گفت: بله تعداد سفر هایی که رفته ام بسیار کم است. در دنیا حدود ۱۹۵ کشور و شاید هم بیشتر وجود دارد و من می خواهم به همه آن ها سفر کنم. تعداد افرادی که با آن ها دوست هستم و یا همکار و آشنای من هستند، در اطرافم زیاد بوده و آن ها نیز بسیار سفر می کنند. دوستان من هم سفر های کاری زیادی دارند و به کشور های زیادی رفته اند. من همیشه از آن ها در مورد سفر هایشان می پرسم و اطلاعات جمع می کنم تا مقصد بعدی ام را مشخص کنم.

اتریش کشوری بسیار امن و با امکانات است و برای سفر در آن می توان به راحتی اقدام کرد. این کشور در همسایگی کشور های زیبای زیادی است که بسیار به هم نزدیک هستند. سفر در این منطقه بسیار راحت است، به همین دلیل کار برای شادی خاقانی را بسیار راحت کرده است.

عکس های شادی خاقانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شادی خاقانی را در کجا مشاهده کنیم؟

در دنیای امروز می توان عکس سلبریتی ها اینستاگرام معروف و حتی کم تر معروف را در صفحه های اجتماعی و پیج های زیادی پیدا کرد. حتی با سرچ کردن نام آن فرد می توان در وبلاگ های باز شده در گوگل نیز عکس های آن ها را دید. عکس های شادی خاقانی در اینستاگرام نیز وجود دارد، پس اگر علاقه مند به دیدن عکس های او هستید، می توانید آن ها را در گوگل و اینستاگرام ببینید. شادی خاقانی اینستا فعالی هم دارد که می توان به آن مراجعه کرد و عکس و کلیپ هایش را تماشا کرد.

آدرس پیج اینستاگرام شادی خاقانی چیست؟

در اینستاگرام و یوتیوب پیج افراد مختلف را می توان با سرچ کردن نامشان در قسمت جستجو پیدا کرد. شادی خاقانی یوتیوبر معروف در اینستاگرام و یوتیوب کانال داشته و در آن فعالیت دارد. نامش را در قسمت جستجو وارد کنید و وارد کانالش شوید. البته فن پیج های زیادی هم برای این افراد ایجاد می شود که از روی عکس ها و پست های گذاشته شده می توان فهمید که این پیج اصلی است و یا پیجی است که فن ها درست کرده اند. او در پیج و کانال خود عکس ها و کلیپ های بسیاری می گذارد. به دلیل چهره جذاب و صحبت های دل نشین و همراه با مردم بودنش، کلیپ هایش به سرعت معروف شد و توانست افراد زیادی را به خود جذب کند.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

در یوتیوب، این اپلیکیشن پر محتوا و جذاب دنیای مجازی، چنل افراد معروف به راحتی قابل دستیابی است. اما از آن جایی که این فضای هیجان انگیز و این اپلیکیشن مفید و پر از کلیپ های جذاب در ایران فیلتر است، برای وارد شدن به آن حتما باید فیلتر شکن داشت و سپس آن را باز کرد. بعد از وارد شدن به یوتیوب می توان نام شادی خاقانی را سرچ کرد و کانالش را پیدا کرد. شادی خاقاتی بسیار سر زنده و اهل گفتگو و مصاحبه می باشد. افراد زیادی به عنوان مجری با او مصاحبه کرده اند و در پیج خود گذاشته اند، بنابراین با سرچ نامش احتمالا گفتگوهای او را نیز مشاهده خواهید کرد و اطلاعات بیشتری از آن ها به دست می آورید.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

شادی خاقانی در یکی از مصاحبه هایش در دو سال پیش اعلام کرد که هدف اصلی اش سفر کردن است . او هیچ گاه سفر هایش را فدای یوتیوب و ساختن کلیپ نمی کند. او حواسش پرت کلیپ هایش نمی شود و سعی می کند، تنها از سفرش لذت ببرد. اما در هنگام عبور از جنگل ها، لذت بردن از هوای پاک و تجربه ی دویدن با حیوانات و همچنین در هنگام رقص و شادی و نوشیدن و خوردن خوراکی های خوشمزه و لذت بخش وقت کوچک و محدودی را صرف فیلم گرفتن می کند. او زیبایی ها و شادی هایش را با مردم به اشتراک می گذارد که برای تماشای آن ها می توان به یوتیوب و اینستاگرام او مراجعه کرد. عکس های شادی خاقانی هم در اینستاگرام وجود دارد و می توان آن ها را تماشا کرد.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد یوتیوبر ها به تعداد بازدید از کلیپ هایشان بستگی دارد و به ازای هر تعداد مشخصی یوتیوب مبلغی را برای آن شخص واریز می کند، بنابراین اشخاص زیادی علاقه به فعالیت در یوتیوب دارند. زیرا تنها با خوشی و شادی و ساخت کلیپ های جذاب و پر مخاطب می توانند پولی به دست بیاورند که این مبلغ بسیار زیاد است. یوتیوبر ها باید بسیار خلاقیت داشته باشند و کلیپ های جذاب و مناسب با علاقه و نیاز بینندگان ایجاد کنند تا بتوانند تعداد بازدیدشان را بالا ببرند.

شادی خاقانی نیز در تلاش است تا کلیپ هایی که در یوتیوبش می گذارد بسیار جالب و تماشایی باشد. او هم اکنون یک یوتیوبر معروف است بنابراین درآمد زیادی دارد ولی مبلغ آن مشخص نیست. او هیچ گاه به این سوال پاسخ نمی دهد و می گوید این مبلغ ثابت نیست و درآمد اصلی زندگی ام ربطی به یوتیوب و فعالیتم در آن ندارد. او هیچ گاه یوتیوب و فعالیت در آن را جدی نمی گیرد و بیشتر برای سرگرمی در آن کلیپ های فان می گذارد.

شادی خاقانی کجا زندگی می کند؟

شادی خاقانی اتریش را به عنوان محل زندگی خود معرفی می کند. او در این کشور ساکن است و به گفته ی خودش در همین کشور نیز متولد شده است. پدر و مادر شادی خاقانی ایرانی هستند و سال ها پیش به اتریش مهاجرت کرده اند. آن ها در اتریش صاحب فرزندی زیبا شدند و نامش را شادی گذاشتند تا شادی دهنده ی زندگی شان باشد. شادی بسیار خوب و روان فارسی صحبت می کند و این امر به دلیل پاس داشتن فرهنگ و زبان ایرانی توسط پدر و مادرش می باشد.

آیا شادی خاقانی ازدواج کرده است؟

شادی خاقانی بسیار اهل سفر است و می خواهد با مردی ازدواج کند که مانع سفر هایش نشود و در این راه همراهش باشد. او در پیجش عکس های دو نفری با پسری ناشناس گذاشته است، این شخص به نظر نامزدش است که در سفر هایش همراهی اش می کند.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب شادی خاقانی چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب شادی خاقانی چقدر است؟

با افزایش کلیپ ها و جذاب شدن و خنده دار شدن آن ها تعداد سابسکرایب های یوتیوبر ها زیادتر می شود. تعداد سابسکرایب های شادی خاقانی هم به دلیل افزایش جذابیت کلیپ هایش روز به روز در حال افزایش است. از آن جایی که مردم عاشق سفر در دنیا زیاد هستند، افراد زیادی او را دنبال می کنند و از کلیپ هایش لذت می برند. برای به دست آوردن تعداد دقیق سابسکرایب های شادی خاقانی می توان وارد کانال یوتیوبش شد و از آن جا این تعداد را مشاهده کرد.

سوالات متداول

  1. هدف آینده شادی خاقانی چیست؟

    او همچنان قصد سفر دارد و می خواهد تجربه هایش را زیاد تر کند.

  2. آیا شادی خاقانی به ایران هم آمده است؟

    شادی خاقانی علاقه زیادی به سفر به ایران دارد و چندین بار به کشور زیبای ایران سفر کرده است.

  3. آیا شادی خاقانی هزینه زیادی صرف سفرهایش می کند؟

    او می گوید که کشور های زیبای زیادی نزدیک به اتریش هستند و تنها با یک ساعت رانندگی با ماشین شخصی می تواند وارد کشور همسایه شود، بنابراین تعداد زیادی از سفر هایش نیاز به هزینه زیادی ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید