طبق مهم ترین اخبار سلبریتی ها که بدستمان رسیده، سیجل خواننده قدیمی گروه زدبازی و یکی از اعضا اصلی این گروه، تصمیم به جدایی از این گروه گرفته است. خروج سیجل از زدبازی احتمالا اولین قدم برای پایان این گروه خواهد بود.

علت تصمیم سیجل برای خروج سیجل از زدبازی چیست؟

اختلاف عقیده شدید سیجل با سامان ویلسون، سهراب ام جی و البته علی رضا جی جی، اصلی ترین دلیل خروج او از گروه زدبازی می باشد. پس از اعتراضات ایران و سرکوب این اعتراضات توسط دولت، تقریبا تمام جامعه هنری جهت یکسانی گرفتند و سمت مردم ایستادند. اما سامان ویلسون و علیرضا جی جی و سهراب ام جی ساز مخالف زدند و در جبهه دولت و حکومت ایستاندند. همین مسئله باعث شد گروه زدبازی تقریبا تمام محبوبیت خود را نزد مردم از دست دهد و تبدیل به یک گروه منفور شود.

آینده گروه زدبازی چگونه خواهد بود؟

همانطور که می دانید به تازگی سپهر خلسه و همچنین بهزاد لیتو هم به گروه زدبازی پیوسته بودند. اما ماجراهای اخیر باعث شده خلسه و لیتو هم از این گروه فاصله بگیرند. علت اصلی هم تنفر شدید مردم نسبت به سهراب ام جی و سامان ویلسون و تا حدی علیرضا جی جی می باشد. این افراد به جای اینکه در کنار مردم بایستند تصمیم گرفتند نمک روی زخم آنها بریزند.

خروج سیجل از زدبازی با آلبوم سول‌ جل

سیجل در آلبوم سول‌ جل به طور کامل اختلاف نظرش با سایر اعضای زدبازی را علنی کرد و مسیرش را از آنها جدا کرد. این آلبوم شامل 13 ترک بود که بیشتر آنها نیز اعتراضی بودند. پس از این آلبوم استوری ها و پست ها و البته کامنت های سیجل همگی نشان از خروج او از زدبازی دارند.

خروج سیجل از زدبازی چرا مهم است؟

سیجل به سلطان کورس ایران شهرت دارد. کورس بهترین آهنگ های زدبازی را سیجل نوشته است. همچنین او یکی از اصلی ترین اعضا این گروه بوده است و خروجش می تواند زدبازی را به کلی به حاشیه ببرد. همچنین با فاصله گرفتن خلسه و لیتو هم احتمالا 4 عضو دیگر این گروه نتوانند به فعالیت خود مثل سابق ادامه دهند.

5/5 - (2 امتیاز)