بیوگرافی ساسی مانکن و همسرش بیتا + 5 حاشیه جنجالی ساسی که باید بدانید

0 دیدگاه

ساسی مانکن یکی از رپر های نسل اول پر حاشیه رپ فارسی می باشد که در این مقاله می‌ خواهیم درباره این خواننده معروف صحبت کنیم. اگر می ‌خواهید اطلاعاتی درباره این خواننده معروف به دست بیاورید تا پایان مقاله همراه ما باشید. البته در این مقاله سعی می‌کنیم اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم را به صورت کاملاً صحیح و دقیق باشند.

نکته مهم و جنجالی در مورد ساشا راه اندازی گروه اکس بند (x band) بود. او خود در این گروه فعالیت نمی کند و تماما زیر نظر او مدیریت می شود. برای شناخت بیشتر با این گروه از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

ساسی مانکن کیست؟

ساسی مانکن کیست؟

این فرد یکی از خوانندگان معروف ایرانی می باشد که آهنگ های زیادی خوانده است و موزیک ویدیو های زیادی منتشر کرده و نام اصلی او ساسان حیدری یافته می باشد اما مردم او را با نام ساسی مانکن می ‌شناسند. البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم این فرد یکی از ترانه سرا ها و آهنگساز های معروف می باشد که سبک خوانندگی اش رپ و پاپ می باشد. این خواننده معروف متولد ۳۰ آبان سال ۱۳۶۷ می باشد و هم اکنون ۳۲ سال سن دارد. 

این خواننده معروف از سن کم فعالیتش را در عرصه موسیقی آغاز کرد اما بعد از چند سال که در این عرصه فعالیت می‌ کرد جزو برترین خوانندگان ایرانی شناخته شد. البته چند وقتی است که گفته می شد که این فرد مدل می باشد که این حرف کاملا دروغ بود زیرا او تنها در عرصه خوانندگی فعالیت می ‌کند. بیوگرافی ساسی مانکن اینگونه است که او متولد ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۶۷ می باشد و هم اکنون ۳۲ سال سن دارد که این خواننده معروف متولد شهر اهواز می باشد و در عرصه موسیقی فعالیت می‌کند و جزو برترین خوانندگان ایرانی شناخته شده است.

اینستاگرام ساسی مانکن چگونه می‌باشد؟

اینستاگرام یکی از برنامه ‌های جهانی است که امروزه طرفداران زیادی دارد و افراد معروف زیادی هستند که در این برنامه فعالیت می‌ کنند. البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم تنها افراد معروف در این برنامه فعالیت نمی‌ کنند بلکه افراد عادی هم در این برنامه فعالیت می‌ کنند اما یکی از خوانندگان معروف به نام ساسی مانکن در اینستاگرام فعالیت می ‌کند و حواشی زیادی در فضای مجازی دارد. او در اینستاگرام فالوور های زیادی دارد وی پست های بسیاری در اینستاگرام منتشر کرده است.

 البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم زمانی که این خواننده معروف با دنیا جهانبخت دوست بود، عکس های زیادی در اینستاگرام منتشر کردند اما بعد از اینکه با هم کات کردند تمام آن عکس هایی را که هر دویشان در پیج اینستاگرامشان داشتند پاک کردند. همانطور که گفتیم این خواننده فالوور های زیادی در اینستاگرام دارد و تاکنون توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. این سلبریتی معروف در اینستاگرام حدود ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور دارد که این تعداد فالوور بسیار زیاد می باشد. او تا کنون ۲۱۳۰ پست در اینستاگرام منتشر کرده است که شما می توانید پست های او را در پیج اصلی اینستاگرامش مشاهده کنید. البته فن پیج های زیادی با نام این خواننده معروف در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند اما شما از تعداد فالووری که هر پیج دارد به راحتی می توانید پیج اصلی اینستاگرام او را پیدا کنید.

 البته یک نکته مهم درباره پیج اینستاگرام ساسی مانکن این است که پیج اصلی اینستاگرام او تیک آبی خورده است که البته تیک آبی به این منظور می باشد فالوور های او زیاد هستند. اگر شما پیج اینستاگرام این خواننده معروف را فالو نکرده اید می توانید نام او را در قسمت جستجوی اینستاگرامتان وارد کنید و پیجش را اگر مایل بودید فالو کنید و جزو فالوور هایش شوید. او بیشتر پست هایی که در اینستاگرام منتشر می‌ کند عکس می‌ باشند البته او دمو آهنگ هایش را هم در اینستاگرام منتشر می کند.

 البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم او تنها عکس و دمو آهنگ هایش را در اینستاگرام منتشر نمی کند بلکه موزیک ویدیو هایش را هم در اینستاگرام می گذارد که شما می توانید تمام موزیک ویدیو های او را در پیج اصلی اینستاگرامش ببینید. این خواننده معروف در  اینستاگرام ۱۰۶ نفر را فالوو کرده است. ساسی مانکن اینستا به این منظور می باشد که این خواننده معروف با فعالیت در اینستا توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و فالوور های زیادی جذب کند. لازم به ذکر است که به شما بگوییم این خواننده در اینستاگرام ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور دارد.

یوتیوب ساسی چگونه می‌باشد؟

یوتیوب یکی دیگر از برنامه‌ های جهانی است که افراد زیادی در آن فعالیت می‌ کنند و توانسته اند با فعالیت در این برنامه به معروفیت زیادی برسند که این خواننده معروف هم با فعالیت در یوتیوب توانسته به معروفیت بیشتری برسد. شما می‌توانید ویدیوهای زیادی از این بازیگر معروف را در یوتیوب مشاهده کنید که البته لازم به ذکر است به شما بگوییم که او ولاگ های زیادی در یوتیوب می‌ گذارد و افراد زیادی هستند که او را در یوتیوب دنبال می‌ کنند و او را سابسکرایب کرده اند و اگر شما هم مایل هستید می ‌توانید چنل یوتیوب او را سابسکرایب کنید. البته شما می توانید موزیک ویدیو آهنگ ساسی مانکن سمیه نرو را هم از طریق برنامه یوتیوب مشاهده کنید که تنها این موزیک ویدیو در یوتیوب قابل مشاهده نیست بلکه موزیک ویدیو های بیشتری هستند که شما می توانید تمامی آنها را در یوتیوب مشاهده کنید زیرا یوتیوب مانند برنامه ‌هایی مانند گوگل می باشد که از تمامی افراد ویدیو در آن موجود است.

البته او ولاگ و ویدیو های مختلف هم در یوتیوب منتشر می ‌کند که شما می توانید تمامی آنها را در چنل یوتیوب این خواننده معروف تماشا کنید. البته این خواننده ویدیو های زیادی با افراد معروف در یوتیوب منتشر کرده است که این ویدیو ها توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده اند و یکی از ویدیو هایی که با یکی از افراد معروف منتشر کرد با خواننده معروفی به نام ابی بود و زمانی که این خواننده معروف ویدیو اش را با ابی در یوتیوب منتشر کرد توجه افراد زیادی به آنها جلب شد.

کلاب هاوس ساسی مانکن چگونه می‌باشد؟

در این بخش از مقاله می‌خواهیم توضیح مختصری در مورد کلاب هاوس خواننده مشهور و پر طرفدار یعنی ساسی مانکن به شما بدهیم. اگر می‌ خواهید اطلاعاتتان درباره کلاب هاوس این شخص بیشتر شود در این قسمت از مقاله با ما همراه باشید. این روز ها صبحت بسیاری در مورد کلاب هاوس می شود که ممکن است در فضای مجازی درباره آن شنیده باشید و یا در برخی از کلیپ ها دیده باشید که اشخاص معروف در مورد کلاب هاوس صحبت می‌ کنند و آن را برای جذب مخاطبان بیشتر تبلیغ می کنند.

در واقع کلاب هاوس برنامه پیچیده ای نیست بلکه جزو برنامه هایی با چت صوتی می‌باشد که کار با آن تقریبا آسان است یعنی شما برای استفاده از نسخه اندروید این برنامه‌ کافی است توسط کاربری دیگر که قبل از شما در آن فعالیت دارد به این برنامه دعوت شوید. ساسی مانکن یکی از این افراد معروف می باشد که در کلاب هاوس فعالیت زیادی دارد و آن را برای دیگران تبلیغ می‌ کند.

همچنین او در پیجی که در اینستاگرام دارد با انتشار چند ویدیو از توضیحاتش در مورد کلاب هاوس این برنامه‌ را بیشتر به مردم معرفی می‌کند و همچنین آن را با هوادارانش به اشتراک می گذارد تا آنها نیز متوجه چنین مطلبی شوند. دلیل اینکه این روز ها بیشتر افراد معروف و شناخته شده آن را تبلیغ می‌ کنند این است که آنها به خاطر معروفیت خود می‌توانند تاثیر بسیار بالایی برای جذب کاربران داشته باشند.

عکس های ساسی مانکن را در کجا ببینیم؟

در این بخش از مقاله می خواهیم به شما بگوییم که از طریق چه برنامه هایی می توانید عکس های این خواننده معروف را تماشا کنید. اگر می خواهید بدانید که از طریق چه برنامه هایی می توانید عکس این خواننده معروف را ببینید در این بخش از مقاله همراه ما باشید. برنامه‌ های زیادی هستند که عکس های خوانندگان و بازیگران و افراد معروف را در آنها  می‌ توان مشاهده کرد که یکی از برنامه ‌هایی که به راحتی می توانید عکس های این بازیگر معروف را مشاهده کنید گوگل می باشد.

البته گوگل تنها برنامه‌ ای نیست که می ‌توان در آن عکس های این خواننده را تماشا کرد بلکه برنامه های بیشتری هستند که شما به راحتی می‌توانید عکس‌ های این سلبریتی را در آن ها تماشا کنید. همانطور که گفتیم برنامه‌ های دیگری مانند تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و توییتر هم هستند که می توانید عکس های این خواننده را مشاهده کنید. برای مثال شما می توانید نام این خواننده معروف را در قسمت جستجو یکی از این برنامه هایی که ذکر شد وارد کنید و تمام عکس های او را ببینید.

آهنگ های برتر ساسی مانکن نامشان چیست؟

این خواننده معروف یکی از بهترین و معروف ترین خوانندگان ایرانی شناخته شده است که آهنگ های زیادی خوانده و ما در این قسمت از مقاله می ‌خواهیم برخی از آهنگ های زیبای این خواننده را به شما بگوییم. اگر می ‌خواهید نام ‌آهنگ هایی که این خواننده تاکنون خوانده است را بدانید در این قسمت از مقاله همراه ما باشید. البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم ما در این قسمت فقط ۳ تا از آهنگ های این خواننده را به شما می ‌گوییم ولی شما می توانید آهنگ های بیشتر او را در سایت های مختلف گوگل مشاهده کنید اما آهنگ هایی که ما در این قسمت از مقاله به شما می‌ گوییم جزو برترین آهنگ های این خواننده هستند.

ساسی مانکن جنتلمن

یکی از آهنگ های زیبای این خواننده معروف آهنگ جنتلمن می باشد که این آهنگ جزو پرطرفدار ترین آهنگ های این خواننده معروف شناخته شده است. شما می توانید این آهنگ زیبا را از طریق های مختلفی دانلود کنید که یکی از برنامه‌ هایی که به راحتی می ‌توان آهنگ جنتلمن را دانلود کرد برنامه گوگل می باشد. البته برنامه‌ های دیگری هم هستند که می ‌توانند آهنگ های این خواننده معروف را از طریق آنها دانلود کنید. لازم به ذکر است که به شما بگوییم آهنگ جنتلمن زمانی که منتشر شد افراد زیادی آن را دانلود کردند که به گونه ای این آهنگ در زمان منتشر شدنش جزو برترین آهنگ‌های این خواننده معروف شناخته شد و رکورد دانلود را به خود اختصاص داد. البته این آهنگ جزو آهنگ های ساسی مانکن قدیمی می باشد زیرا این آهنگ چند سال پیش منتشر شد برای همین این آهنگ جزو آهنگ هایی قدیمی او می باشد. 

ساسی مانکن دکتر

یکی دیگر از آهنگ‌های زیبای این خواننده معروف آهنگ دکتر می باشد که در سال ۱۳۹۸ منتشر شد و زمانی که این آهنگ منتشر شد جنجال و غوغای زیادی به پا کرد شما اگر مایل باشید که این آهنگ را دانلود کنید می توانید از طریق برنامه گوگل این آهنگ زیبا را دانلود کنید البته این آهنگ جزو برترین آهنگ های این خواننده می باشد که بسیار زیبا و پرطرفدار بوده است.

ساسی مانکن تهران توکیو

همانطور که گفتیم این خواننده معروف آهنگ های زیادی خوانده است که هر کدام از این آهنگ ها به گونه‌ای زیبا هستند اما یکی از پرطرفدارترین و برترین آهنگ هایی که این خواننده معروف تاکنون خوانده است آهنگ تهران توکیو می باشد که بسیار طرفدار داشت و افراد زیادی بودند که این آهنگ زیبا را دانلود کردند و از شنیدنش لذت بردند. شما می توانید این آهنگ زیبا را دانلود کنید و ببینید که این آهنگ زیبا چگونه می باشد. او در موزیک ویدئو این موسیقی تبلیغات سایت شرط بندی ریور پوکر را انجام داد که خب با حاشیه های زیادی همراه بود.

کلیپ جدید ساسی مانکن چگونه است؟

در این بخش از مقاله می خواهیم در مورد کلیپ ها و موزیک ویدیو هایی که ساسی مانکن می‌سازد و منتشر می کند صحبت کنیم. این خواننده معروف و پرطرفدار در بین نوجوانان طرفداران بیشتری دارد زیرا او آهنگ های شاد بسیار زیادی می خواند و مرتبط با آهنگ هایش کلیپ های مختلف و متعددی منتشر می‌کند و یا اینکه کلیپ هایی از تفریحات خود و همچنین فعالیت هایش با دیگران به اشتراک می‌گذارد. افراد بسیاری هستند که علاقه مند هستند تا کلیپ های این فرد را تماشا کنند. معمولاً کلیپ های کوتاه مدتی در مورد آهنگ هایی که می خواند و یا کسانی که با آنها می‌خواهد موزیک ویدیو درست کند منتشر می‌ کند که البته برخی از کلیپ هایش کمی طولانی هستند. 

شما می توانید کلیپ های بسیار زیبا و جالبی را که در برخی از آنها رقص وجود دارد را در برنامه‌ های مختلفی که این شخص کلیپ هایش را منتشر کرده و یا افراد دیگر آن کلیپ ها را منتشر کرده اند مشاهده کنید. اگر مایل بودید می‌ توانید برای مشاهده کلیپ های او به گوگل بروید و نام این خواننده محبوب را در قسمت جست و جوی گوگل بنویسید تا فیلم های مربوط به آن برای شما نمایش داده شود. ممکن است هنگامی که شما در فضای مجازی در برنامه‌ های مختلف در حال دیدن کلیپ های خوانندگان هستید، کلیپ های این خواننده معروف هم به چشمتان خورده باشد. بیشتر کلیپ هایی که این خواننده خوش صدا از خود منتشر کرده است کلیپ های رقص هستند که مخاطبان بسیار زیادی دارند.

شما می توانید برای مشاهده کلیپ های بیشتر از این فرد به یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید زیرا در این برنامه ها کلیپ های بیشتری می‌گذارد. شما می‌ توانید به پیج اینستاگرامی ساسی بروید و در آنجا کلیپ هایی که در پیج خود گذاشته است را مشاهده کنید. گاهی اوقات این خواننده قبل از اینکه موزیک ویدیوی آهنگی را منتشر کند کلیپ کوتاهی از خودش و کسانی که در موزیک ویدیو با او همکاری دارند می گیرد و توضیح مختصری درباره کلیپ و ویدیو خود می‌دهد و می‌ گوید که در چه زمانی و یا در چه تاریخی موزیک ویدیو خود را با هواداران و دیگر افراد به اشتراک می گذارد. 

شاید شما هم کلیپ جدیدی را که ساسی مانکن منتشر کرده است را دیده باشید. برخی افراد می‌گویند در کلیپ جدیدش که در فضای مجازی پخش شده است، در حال ساخت آهنگ جدیدی می باشد که هنوز آن را منتشر نکرده است. ساسی مانکن قدیمی یعنی اینکه او کلیپ های قدیمی از ساخت آهنگ هایش در فضای مجازی منتشر کرده است.

همسر ساسی مانکن کیست؟

افراد معروف و مشهور بسیاری هستند که با هم رفت و آمد دارند و با هم در ارتباط اند که در این راستا می‌ توانیم به ساسی مانکن و خوانندگان دیگری که با آنها ارتباط دارند اشاره کنیم که ممکن است کلیپ های مختلفی را در گوگل دیده باشید که او به خانه ابی خواننده مشهور رفته بود و در آنجا یکی از آهنگ های زیبای شادمهر عقیلی را با همکاری برخی از دوستانش که در آن مهمانی حضور داشتند خوانده بود که این کلیپ بازخورد بسیاری در فضای مجازی داشت و افراد بسیاری بودند که این کلیپ را دیده بودند و درباره آن اظهار نظر کردند.

 شما می توانید برای مشاهده این کلیپ به برنامه های مختلفی بروید و با جست و جوی نام این خواننده و نام آهنگی که خوانده است آن را پیدا کنید. موزیک ویدیو ساسی مانکن سمیه نرو در سال ۱۴۰۰ منتشر شد که طرفداران بسیاری هم داشت و به خوبی دیده شد. ساسی مانکن پارمیدا به این معنی است که این خواننده معروف و موفق در عرصه خوانندگی سال‌ ها پیش آهنگی را منتشر کرد که نام آن پارمیدا بود. ساسی مانکن استاد یعنی اینکه او آهنگ زیبا و جالبی خوانده و منتشر کرده است که بیشتر در مجالس عروسی پخش می‌شود که طرفداران زیادی هم دارد.

ساسی و الکسیس تگزاس چه رابطه‌ای باهم دارند؟

این خواننده مشهور و پرطرفدار تاکنون با افراد بسیاری موزیک ویدیو ساخته و منتشر کرده است که یکی از این افراد که با او همکاری داشته اند الکسیس تگزاس بوده است که در یکی از موزیک ویدیو های ساسی حضور داشته که همین باعث شد تا موزیک ویدیو آهنگ سمیه نرو یا همان تهران توکیو جنجال زیادی به پا کند و توجه افراد بسیاری را جلب کند. دلیل اینکه حضور این شخص در کلیپ و یا موزیک ویدیو ساسی مانکن جنجال به پا کرده بود.

الکسیس تگزاس در کدام کلیپ این خواننده بوده است؟

الکسیس تگزاس یکی از بازیگران معروف و شناخته شده پورن استار آمریکایی می‌ باشد که در موزیک ویدیو تهران توکیو با ساسی همکاری کرد و در یک کلیپ کوتاه چند دقیقه ای در کنار ساسی به ایرانی ها با زبان فارسی سلام کرد که شما می‌ توانید این کلیپ را با جست و جو در سایت های مختلف آن را مشاهده کنید. ساسی مانکن پلی کن به این منظور است که این خواننده آهنگ زیبای دیگری منتشر کرده است و این نام را برای آن انتخاب کرده است. ساسی مانکن وای چقدر مستم من یکی دیگر از آهنگ های این خواننده مشهور و پرطرفدار می باشد که در سال انتشارش بسیار شنونده داشت و همه آن آهنگ را دوست داشتند.

دانلود آهنگ جدید ساسی مانکن چگونه ممکن می شود؟

در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت که آهنگ جدید ساسی مانکن را از چه طریقی می توانید دانلود کنید. برنامه های زیادی هستند که می توانید آهنگ این خواننده معروف و خوانندگان دیگر را از طریق آنها دانلود کنید یکی از این برنامه‌ها گوگل می باشد و البته برنامه‌های دیگری هم هستند که می توانید آنجا آهنگ دانلود کنید یکی دیگر از برنامه‌هایی که می‌توانید آهنگ جدید این خواننده معروف را از طریق آن دانلود کنید گوگل می باشد.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی ساسی مانکن چگونه است؟

  اینگونه است که او متولد ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۶۷ می باشد و هم اکنون ۳۲ سال سن دارد.

 2. نام زن ساسی مانکن چیست؟

  نام زن این خواننده معروف بیتا می باشد که عکس های زیادی از او در گوگل موجود است.

 3. موزیک ویدیو ساسی مانکن نرو سمیه را از طریق کدام برنامه می توان تماشا کرد؟

  از طریق برنامه‌ هایی مانند یوتیوب و گوگل و اینستاگرام و برنامه‌هایی از این قبیل می‌توانید تماشا کنید.

 4. آهنگ جدید ساسی مانکن را از چه طریقی می توان دانلود کرد؟

  شما می‌توانید آهنگ جدید او را از طریق گوگل و تلگرام و برنامه‌های دیگر دانلود کنید‌.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0