ساشا سبحانی مدیر سایت شرط بندی abt90 و حواشی او این روزها تیتر همه پیج ها در فضای مجازی شده است. با اینکه خودش شروع کننده این حواشی نبوده اما پس از وارد شدن شروع به تهدید و افشاگری می‌کند. پرستو صالحی هم این بار با توهین به ساشا سبحانی در یکی از مصاحبه‌هایش سیبل و هدف ساشا‌سبحانی شد و پس از شیلا خداداد و بهاره رهنما نوبت به او رسید.

ماجرای ساشا سبحانی و پرستو صالحی

ماجرای ساشا سبحانی و پرستو صالحی

ساشا سبحانی و پرستو صالحی جمله است که زمانی تیتر همه پیج های خبری شده بود به علت دعوای این دو نفر که در فضای مجازی با یکدیگر داشتند. قبل از اینکه وارد حواشی پیش آمده در مورد این دو نفر بشویم کمی با ساشا سبحانی و پرستو صالحی آشنا شویم و اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی آنها به دست آوریم.
دنبال کننده های فضای مجازی به خصوص اینستاگرام ساشا سبحانی را به دلیل زندگی جذاب و لاکچری اش پیگیری می‌کنند. او متولد سال ۱۳۶۷ در تهران است. پدرش احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا میباشد. این آقازاده مثل بقیه آقازاده‌ ها تفریحات و کارها و ماشین‌های خود را مخفی نمی کند و از هر کار و تفریحی که در طول روز انجام می دهد در اینستاگرام فیلمی می گذارد و به دلیل همین زندگی لاکچری و پر از تفریح بود که در اینستاگرام معروف و حتی محبوب شد و امروزه یا به واسطه اخلاق یا پول و یا آقازاده بودن با افراد مشهور و موفق ایرانی و هم خارجی در ارتباط است. حتی در کلیپی که از خود او در پیج اینستاگرامش منتشر شد شاهد حضور کریم بنزما ستاره تیم رئال مادرید در ماشین ساشا‌ سبحانی بودیم او فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCAB در ونزوئلا می باشد و حالا در فضای اینستاگرام در حال نشان دادن زندگی لاکچری خود به دیگران است.

بعضی از مردم اعتقاد دارند ساشا‌ سبحانی به واسطه پول‌های پدرش اینگونه زندگی دارد و مشغول تفریحات لاکچری می باشد. اما خود او این حرف را تکذیب می‌کند و می‌گوید من از همان ابتدا روی پای خودم ایستادم و هرچه امروز دارم نتیجه زحمت هایی است که تا حالا کشیدم. به گفته خود او وقتی که به واسطه شغل پدرش در ونزوئلا زندگی می کرده است در آنجا مدرسه رفته و زبان اسپانیایی یاد گرفته است. از ۱۲ سالگی به ونزوئلا رفتیم و در ۱۵ سالگی کاملا به زبان اسپانیایی مسلط بودم.

او اینگونه ادامه داد: آن زمان که ۱۵ یا ۱۶ سال داشتم وقتی هیئت‌های ایرانی از ایران به ونزوئلا می آمدند دم هتل های آنها می‌رفتم و می‌گفتم من برایتان ترجمه می‌کنم و روزی ۵۰ دلار میگیرم. پس از یک سال کار در آنجا کارمند یک شرکت خصوصی شدم و این سرمایه و ثروتی که الان دارم از زرنگی خودم بوده است و هیچ وقت از رانت پدرم استفاده نکرده‌ام، حتی موقعی که مأموریت پدرم تمام شد و پدر و مادرم از ونزوئلا رفتند من در آنجا ماندم و تا ۲۲ سالگی تنهایی زندگی و کار کردم. پس مردم نباید من را قضاوت الکی کنند و بگویند شرایط امروز من نتیجه فعالیت ها و زحمت های پدرم بوده و من از سرمایه و رانت او برای پیشرفت و ساختن زندگی ایده‌آلم استفاده کرده‌ام. در ادامه بیشتر به ماجرای ساشا سبحانی و پرستو صالحی می پردازیم.

دعوای ساشا سبحانی و پرستو صالحی

دعوای ساشا سبحانی و پرستو صالحی

پرستوصالحی در یکی از مصاحبه‌هایش خطاب به مجری گفت: این آدم اصلا حقیر و کوچک است که نباید بهش توجه شود همین توجه ها او را نشان داده و بزرگ کرده است. از ابتدا نباید بهش پرداخته می‌شد و جواب ابلهان خاموشی است. او پس از حمایت از شیلا خداداد در برابر ساشا سبحانی دعوایشان با ساشا سبحانی آغاز شد و پس از جواب ساشا سبحانی در اینستاگرامش او در این مصاحبه چنین حرف‌هایی را به ساشا سبحانی گفت. در این مصاحبه حرف های جنجالی درباره دلار ۱۶ هزار تومانی و بی لیاقتی مسئولین هم توسط پرستو صالحی زده شد و در آخر گفت انشاالله درد و بلای مردم ایران بخوره تو سر هرچی مسئول بی لیاقت است.
ساشا سبحانی پس از حرف های پرستو صالحی در مصاحبه‌اش، در لایو اینستاگرام چنین سخن گفت: پرستو صالحی آدم بدرد نخوری است و خیلی دوست دارد خودش رو بیاره بالا و معروف کنه و دوباره درباره من حرف زده است. مثل اینکه از دو تا از دوستانش یادش رفته که کاری کردم که توی خونواده هاشون هم دعوا درست شد ولی برای پرستو صالحی درس عبرت نشد. بی احترامی برای بی شوهری پرستو صالحی کرد و او را به میز تلویزیون تشبیه کرد و گفت منتظر جواب جدی من باش و در آخر ساشا سبحانی پرستو صالحی را روانی نامید.

حمله تند ساشا به خانم صالحی

حمله تند ساشا به خانم صالحی

پس از بحث ها و جنجال ها بین ساشا سبحانی و بهاره رهنما و همچنین شیلا خداداد این بار شاهد دعوای ساشا سبحانی و پرستو صالحی هستیم. ساشا سبحانی هم هر سه را تهدید به افشاگری درباره زندگی شخصی‌شان کرد که چنین کارهایی هم از ساشا سبحانی بعید نیست و باید منتظر واکنش های بعدی یکی از آن ها در این جدال باشیم. شناختن مقصر در این بحث های پیش آمده اندکی سخت است و نمی شود یکی از آنها را مقصر تمام اتفاقات پیش آمده دانست.

پاسخ به سوالات متداول کاربران

 1. ایا پرستو صالحی بازداشت است؟

  خیر، پرستو صالحی در سال 1399 در اینستاگرام خود نوشت که به دلیل حضور در مراسم قربانیان انهدام هواپیمای اوکراین و پست های اینستا گرامی اش احضار شده و اکنون با قید وثیقه آزاد است

 2. شغل ساشا سبحانی در زمان معموریت داشتن پدرش در ونزوئلا چه بود؟

  به گفته خود او در 15 و 16 سالگی وقتی هیئت های ایرای از ایران به ونزوئلا می آمدند به دم هتل های آنها می رفته و می گفته است که من برایتان ترجمه می کنم و روزی 50 دلار می گیرم.

 3. ایا ساشا سبحانی افشاگری در مورد پرستو صالحی کرده است؟

  خیر،ساشا سبحانی و پرستو صالحی گفت منتظر پاسخ من باش؛ باید برای فهمیدن این سوال منتظر واکنش ساشا سبحانی باشیم.

 4. در حال حاضر ساشا سبحانی در چه کشوری زندگی می کند؟

  در حال حاضر او در کشور اسپانیا خانه مدرن و لاکچری دارد و در آنجا به تنهایی زندگی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید