سارا حاتمی یا همان مائده در سریال زهم کاری و حواشی زندگی شخصی او

0 دیدگاه

سارا حاتمی یکی از بازیگران نسل جوان و قدرتمند سینما می باشد که در آخرین فعالیت خود در سریال زخم کاری به ایفای نقش پرداخته است. وی در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به دنیا آمده است و با توجه به سن کمی که دارد از توانمندی های زیادی بهره مند می باشد. او از بازیگران نو ظهور و تازه وارد سینما محسوب می شود که با بازی در سریال و مجموعه خانگی زخم کاری توانسته است معروفیت بسیار زیادی را به دست آورد.

در این مقاله قصد داریم که شما را با این شخص به صورت دقیق آشنا کنیم و توضیحاتی را در رابطه با زندگی شخصی او به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جالب و جذابی پیرو این موضوع و خانم سارا حاتمی بهره مند شوید.

محتوا پنهان
سارا حاتمی کیست؟

سارا حاتمی کیست؟

سارا حاتمی یکی از بازیگران نسل جوان و تازه وارد در سینمای ایران می باشد؛ حاشیه های زیادی نظیر اینکه او از بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی است برای تا به امروز ایجاد شده است. درباره او باید بیان شود که با بازی در مجموعه خانگی زخم کاری توانسته است معروفیت بسیار زیادی را به دست آورد. او در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به دنیا آمده است و در تهران چشم به جهان گشوده است. وی در حال حاضر در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل کردن می باشد و از طریق کلاس بازیگری توانست به این سریال وارد شود و با بازی در کنار آقای مرتضی امینی تبار در نقش مائده معروفیت زیادی را به دست آورد. وی نزدیک به یک سال و نیم نزد آقای اشکان خطیبی به کلاس بازیگری می رفته است و سپس اشکان خطیبی او را به کیومرث مرادی پیشنهاد می کند. در واقع کیومرث مرادی مسئول انتخاب بازیگران سریال زخم کاری بود و با گرفتن تست از سارا حاتمی وی را برای نقش مائده انتخاب کردند.

سارا حاتمی پیش از بازی کردن در این سریال نزدیک به 10 جلسه سوار کاری را با آقای مرتضی امینی تبار را تجربه کرده و آموزش های کافی را دیده بود. وی می گوید آقای جواد عزتی به من گفته بود که سارا تو اکنون در حال انجام کاری هستی که بسیار تاریخی می باشد و حتی تا سال ها بعد نیز اسم تو را جست و جو کنند اسم زخم کاری می آید. در ظاهر، زندگی سارا حاتمی بسیار زیبا به نظر می رسد و برخی فکر می کنند که پدر و مادرش بسیار او را دوست می دارند. این در حالی می باشد که سارا یک زندگی پر از تشنج و نا آرام را دارد. سارا حاتمی فعالیت های بازیگری خود را از حدود 2 سال گذشته در تئاتر آغاز کرده است و در این سریال پر مخاطب توانسته است در کنار بازیگران بزرگی مانند جواد عزتی و هانیه توسلی به ایفای نقش بپردازد.

آدرس پیج اینستاگرام سارا حاتمی چیست؟

برخی از هنرمندان و افراد معروف تلاش می کنند که بتوانند در فضا هایی مانند اینستاگرام و کلاب هاوس با طرفداران خود ارتباط داشته باشند. آن ها با منتشر کردن عکس ها و ویدئو هایی از فعالیت های روزانه خود دنبال کننده های بیشتری را به خود جلب می کنند. یکی از این افراد نیز خانم سارا حاتمی می باشد که با فعالیت کردن در اینستاگرام و منتشر کردن فعالیت های خود در این فضا، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

وی در این فضا با آدرس اینستاگرامی sarahatami.official@ فعالیت می کند و پست های زیادی را نیز در آن جا منتشر کرده است. وی تا به حال با انتشار 30 پست توانسته است هفتاد و هشت هزار و چهارصد نفر را به خود جذب کند. این در حالی می باشد که سارا حاتمی در صفحه خود تنها پانصد و چهل و هشت نفر رادنبال کرده است. او در صفحه شخصی خود لایو های زیادی را با دوست داران و طرفداران خود به اشتراک می گذارد و با آن ها یک گفت و گوی صمیمی را رقم می زند. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این پیج را در برنامه پر طرفدار و پر تعامل اینستاگرام پیدا کنید و در صورت تمایل او را دنبال نمایید.

عکس های سارا حاتمی را چگونه مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های سلبریتی ها و افراد معروف مانند بازیگران تلویزیونی و همچنین بازیکنان فوتبال راه ها و روش های زیادی وجود دارد که در این قسمت می خواهیم به شما معرفی کنیم. یکی از این راه ها مراجعه به سایت ها و صفحات اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این عکس ها را پیدا کنید و آن ها را ببینید. همچنین شما می توانید در پیج های اینستاگرامی نیز عکس های زیادی را از این شخص مشاهده کنید. البته خانم سارا حاتمی در این فضا دارای فن پیج های زیادی نیز می باشد که عکس ها و تصویر های زیادی را از او منتشر کرده اند. جالب است بدانید که این شخص در برنامه هایی مانند کلاب هاوس و توئیتر نیز دارای صفحه می باشد و عکس هایی را نیز از خود منتشر کرده اند. در ادامه همین پست شما می توانید عکس با کیفیت و در جه یکی را که از این شخص که از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی وبرای شما تهیه کرده ایم را مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای سارا حاتمی به وجود آمد؟

برخی از افراد معروف و سلبریتی ها با ایجاد حاشیه هایی برای خود سعی می کنند که دنبال کننده های بیشتری را به خود جذب کنند و توجه افراد زیادی را به خود جلب نمایند. در این میان فردی مانند خانم سارا حاتمی تا به حال هیچ حاشیه ای را نداشته است و از افراد کم سر و صدای سینمای ایران محسوب می شود. البته مدتی قبل برخی این طور عنوان کردند که خانم سارا حاتمی از کشور خارج شده است و به ترکیه مهاجرت کرده است. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی خود این شخص در یکی از لایو های خود در اینستاگرام این طور عنوان کردند که به هیچ عنوان از کشور خارج نشده است و قصد این کار را نیز ندارد. شما می توانید این لایو را در فضا های مختلفی مانند یوتیوب و سایت ها و صفحات مختلف اینترنتی مشاهده کرده و در صورت تمایل آن ها را دانلود کنید.

همسر سارا حاتمی کیست؟

برخی از افراد هستند که در رابطه با زندگی شخصی سلبریتی ها و افراد معروف کنجکاو هستند و می خواهند بدانند که همسر بازیگران چه کسانی می باشند و خانواده آن ها را چه افرادی تشکیل می دهد. در این میان بعضی از اشخاص این سوال را می پرسند که همسر خانم سارا حاتمی که بازیگر نقش مائده در سریال زخم کاری بوده است چه کسی می باشد؟ در این رابطه تحقیقات و جست و جو های زیادی را برای شما انجام دادیم و به نتیجه جالبی نیز دسترسی پیدا کردیم. خانم سارا حاتمی دارای همسر نمی باشد و او در حال حاضر مجرد است. گفته می شود که وی تنها 16 سال سن داشته و هنوز برای ازدواج کم سن و سال می باشد.

نسبت سارا حاتمی با لیلا حاتمی چیست؟

اگر شما نیز از افرادی هستید که نام خانم سارا حاتمی که از جنجالی ترین بازیگران ایرانی است؛ را شنیده اید حتما برای یک بار هم که شده از خود پرسیده اید که نسبت سارا حاتمی با لیلا حاتمی چه می باشد؟ در این رابطه تحقیقات و جست و جو های بسیاری انجام شد که در این قسمت می خواهیم به این سوال پاسخ بدهیم. در واقع می توانیم به این نتیجه برسیم که سارا حاتمی با لیلا حاتمی هیچ رابطه فامیلی با یک دیگر ندارند و ارتباطی نیز در میان این دو نفر نمی باشد. البته در اوایل حضور وی در سریال های تلویزیونی برخی عقیده داشتند که سارا خواهر زاده خانم لیلا حاتمی می باشد. اما این دو نفر تکذیب کردند و این طور عنوان کردند که هیچ رابطه خونی با یک دیگر نداشته و تنها تشابه فامیلی با هم دارند.

سارا حاتمی دختر کیست؟

سوالات بسیاری در رابطه با خانواده خانم سارا حاتمی که بازیگر نقش مائده در سریال خانگی زخم کاری می باشد وجود دارد. یکی از این سوالات این می باشد که سارا دختر چه کسی می باشد و خانواده او چه افرادی هستند؟ در این باره تحقیقات و جست و جو های زیادی را در صفحات و سایت های مختلف اینترنتی انجام دادیم. در رابطه با خانواده سارا حاتمی هیچ اطلاعاتی در اینترنت موجود نمی باشد و نمی دانیم که وی فرزند چه کسی است. البته تنها نکته ای که در رابطه با آن ها وجود دارد این است که می دانیم سارا حاتمی از خانواده ای آرام برخوردار نمی باشد.

سارا حاتمی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

سارا حاتمی که از بازیگران نوجوان توانمند می باشد تا به حال کار های سینمایی و تلویزیونی بسیاری را بازی کرده است. وی سابقه حضور در فیلم های بسیاری را داشته است. در این قسمت می خواهیم برخی از این فیلم ها را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

زخم کاری

زخم کاری، یکی از فیلم های سینما خانگی می باشد که کارگردان آن آقای محمد حسین مهدویان می باشد. این سریال در سال 1400 ساخته و در 15 قسمت منتشر شده است. در این فیلم بازیگران بزرگی مانند جواد عزتی، رعنا آزادی ور و همچنین هانیه توسلی ایفای نقش داشته اند. در این سریال پر مخاطب و بسیار موفق خانم سارا حاتمی نیز در نقش مائده به ایفای نقش پرداخته است و توانسته است در این سریال بسیار دیده شود. این سریال در نمایش خانگی منتشر شده است و افراد زیادی را نیز به خود جذب کرده است.

بانوی عمارت

بانوی عمارت از دیگر سریال های خانم سارا حاتمی می باشد که در آن ایفای نقش داشته است. این مجموعه پر مخاطب را آقای عزیز الله حمید نژاد کارگردانی کرده است و تهیه کننده آن نیز شخصی به نام مجید مولایی می باشد. در این سریال افرادی مانند مریم مومن، مینا وحید و حسام منظور نقش آفرینی کرده اند و در سال 2018 نیز در شبکه 1 سیما به نمایش درآمده است. بانوی عمارت در شهر های تهران، کاشان و قزوین تهیه شده است و در این شهر ها تولید شده است.

نیسان آبی

جدید ترین سریال نمایش خانگی نیسان آبی می باشد که خانم سارا حاتمی نیز در آن نقش داشته است. از دیگر بازیگران این سریال خانگی می توان به حسین یاری، مهران غفوریان و سحر قریشی اشاره کرد که در سال 1400 تهیه و تولید شده است. راوی این سریال نیز آقای بهادر ملکی می باشد و همچنین کارگردان آن آقای منوچهر هادی است. نیسان آبی تا به حال در 15 قسمت در برنامه هایی مانند فیلیمو منتشر شده است.

بزنگاه

یکی از مجموعه های تلویزیونی بزنگاه می باشد که کارگردان آن آقای رضا عطاران می باشد. این سریال در 13 سال گذشته یعنی در سال 2021 تهیه و منتشر شده است. در سریال بزنگاه افرادی مانند مرجانه گلچین، رضا عطاران و حمید لولایی ایفای نقش داشته است. در سریال بزنگاه خانم سارا حاتمی 3 ساله بوده و نقش یک کودک را بر عهده داشته است.

سارا حاتمی چند سال دارد؟

ممکن است برخی از افراد این سوال را از خود بپرسند که این بازیگر نسل جوان یعنی خانم سارا حاتمی که در سریال محبوب و پر مخاطب زخم کاری نقش داشته است در چه سالی به دنیا آمده است و اکنون چند سال سن دارد؟ در این رابطه تحقیق ها و جست و جو های زیادی را انجام دادیم و به نتایجی نیز دسترسی پیدا کردیم. خانم سارا حاتمی در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به دنیا آمده است و اکنون 16 ساله بوده و در دوره دبیرستان به سر می برد. این شخص در حال حاضر در رشته ریاضی و فیزیک مشغول به تحصیل می باشد و از حدود 2 سال گذشته فعالیت حرفه ای خود را در سینما آغاز کرده است. این شخص در سال هزار و سیصد و نود و هشت با بازی کردن در تئاتر و همچنین رفتن به کلاس های بازیگری آقای اشکان خطیبی توانست مورد توجه او قرار بگیرد و به همین ترتیب نیز به دنیای بزرگ بازیگری وارد شود.

سارا حاتمی در زخم کاری

اگر شما نیز از افرادی هستید که سریال نمایش خانگی زخم کاری را تماشا کرده اید، حتما تا به حال نام خانم سارا حاتمی را شنیده اید. در اوایل بازی های این دختر نوجوان برخی این گونه تصور می کردند که او دختر خواهر خانم لیلا حاتمی می باشد و با او رابطه خونی دارد. وی در این سریال توانست نقش مائده یعنی دختر سعید چنگیزیان را بازی کند و با بازی در این سریال به خوبی بدرخشد. خانم سارا حاتمی در یکی از مصاحبه ها و لایو های خود این طور عنوان می کند که آقای جواد عزتی به وی گفته است تو در حال حاضر در نقشی بازی می کنی که قرار است برای تو تاریخ ساز شود. به شکلی که در آینده هر کس که نام تو را در سایت های مختلف اینترنتی و هر فضای دیگری جست و جو کند نام سریال زخم کاری را می بیند. سارا حاتمی برای بازی کردن در این سریال و ایفای نقش مائده، ناچار شد که 10 جلسه کلاس های اسب سواری را ببینید و در این ورزش مهارت های زیادی را کسب کند. شما می توانید برای دانلود سریال زخم کاری که این بازیگر نوجوان در آن نقش داشته است به برنامه هایی مانند نماوا و یا فیلیمو مراجعه کرده و این فیلم تماشایی را مشاهده کنید.

سارا حاتمی در بانوی عمارت چه نقشی داشت؟

بانوی عمارت که یکی از بهترین سریال های تولید شده در سال های اخیر می باشد در شبکه 1 سیما و در سال نود و هشت به پخش رسید. در این سریال بازیگران بزرگی مانند مریم مومن، مینا وحید، غزل شاکری و همچنین سارا حاتمی ایفای نقش داشته اند. در زمان پخش این سریال خانم سارا حاتمی 14 ساله بود و در نقش کلفت خانه ارباب بازی کرده است. این ابتدای ورود سارا به دنیای بازیگری می باشد، اما در این فیلم نتوانست چندان دیده شود. شما می توانید برای دیدن عکس های این خانم بازیگر که از هنرمندان توانمند و تازه وارد به سینمای ایران می باشد به پیج سریال بانوی عمارت بروید و تصویر های زیادی را از این شخص مشاهده کنید. همچنین شما می توانید کلیپ های زیادی را از این فرد در فضا های مختلفی مانند یوتیوب و یا برنامه هایی مانند کلاب هاوس ببینید. سکانس های بازی خانم سارا حاتمی در بانوی عمارت در سایت های مختلفی مانند آپارات و نماشا نیز قابل دیدن می باشد. شما می توانید با یک سرچ و جست و جوی ساده این کلیپ ها را ببینید و در صورت علاقه مندی آن ها را دانلود کنید.

آیا این بازیگر جایزه ای هم دریافت کرده است؟

بیشترین سوالی که ممکن است ذهن افراد زیادی را به خود درگیر کرده باشد این است که آیا خانم سارا حاتمی که از بازیگران توانمند نوجوان و نسل جوان سینمای ایران می باشد تا به حال جایزه هایی را دریافت کرده است؟ در این رابطه و جایزه های خانم سارا حاتمی جست و جو ها و تحقیقات زیادی را انجام دادیم و به نتایجی نیز دسترسی پیدا کردیم. در پاسخ باید بگوییم که این شخص تا به حال جایزه ای را نتوانسته است دریافت کند و موفق به دریافت افتخارات زیادی نشده است. البته این آغاز ورود خانم حاتمی به عرصه بازیگری می باشد و آینده بسیار روشنی در انتظار این شخص می باشد. همان طور که خود نیز بر این موضوع واقف هستید و از این موضوع اطلاع کامل دارید، سارا توانست با بازی در سریال زخم کاری به خوبی دیده شود و همچنین درخشش های زیادی را داشته باشد. پس می توان این پیش بینی را کرد که سارا حاتمی بتواند در آینده با نقش های بی نظیر خود جایزه ها و افتخارات زیادی را به دست آورد.

سارا حاتمی از تئاتر وارد دنیای بازیگری شد؟

صحبت های زیادی درباره نحوه ورود سارا حاتمی به دنیای بازیگری وجود دارد که در این قسمت می خواهیم به آن ها بپردازیم. برخی عقیده دارند که سارا از طریق بازی در تئاتر و دیده شدن در این فضا توانسته است به عرصه بازیگری وارد شود و در نقش مائده جا بیفتد. این در حالی می باشد که خود سارا حاتمی که ایفا گر نقش مائده در سریال زخم کاری بوده است، این گونه عنوان می کند که برای کلاس های بازیگری نزد آقای اشکان خطیبی آموزش دیده است. وی این گونه اضافه می کند که آقای اشکان خطیبی من را به کیومرث مرادی برای بازی در سریال زخم کاری معرفی کرده است. کیومرث مرادی که مسئولیت انتخاب بازیگران این سریال را بر عهده داشته است، با گرفتن تست بازیگری از خانم سارا حاتمی او را به عنوان بازیگر نقش مائده و دختر سعید چنگیزیان در این فیلم پر طرفدار و پر مخاطب قبول می کند. نحوه ورود خانم سارا حاتمی، این بازیگر نوجوان و پر طرفدار از طریق کلاس های بازیگری اشکان خطیبی می باشد نه از طریق صحنه تئاتر. البته وی سابقه حضور در بازی های تئاتر را نیز دارا می باشد و در این عرصه نیز توانسته است به خوبی بدرخشد.

سوالات متداول

 1. خانم سارا حاتمی یا همان بازیگر نقش مائده در زخم کاری در چه سالی به دنیا آمده است و در چه سالی به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شده است؟

  این بازیگر محبوب و معروف در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به دنیا آمده است و در حال حاضر 16 سال سن دارد. وی در سال هزار و سیصد و نود و هشت به صورت حرفه ای وارد عرصه بازیگری شده است.

 2. خانم سارا حاتمی چگونه به سریال زخم کاری معرفی شده است و در این سریال پر مخاطب چه نقشی ایفا کرده است؟

  وی توسط آقای اشکان خطیبی به کیومرث مرادی که مسئولیت انتخاب بازیگران این سریال را بر عهده داشته است، معرفی شده است. سارا حاتمی در این سریال در نقش مائده و دختر آقای سعید چنگیزیان توانسته است به خوبی بدرخشد.

 3. آیا سارا حاتمی خواهر زاده لیلا حاتمی می باشد؟

  برخی این طور عنوان می کردند که این دو نفر رابطه خونی دارند، اما در واقع باید بگوییم که سارا حاتمی و لیلا حاتمی فقط تشابه فامیلی دارند و هیچ رابطه خونی میان این دو نفر نمی باشد.

 4. سارا حاتمی در چه سریال هایی ایفای نقش داشته است؟

  او در سریال هایی مانند زخم کاری و بانوی عمارت توانسته است به خوبی بدرخشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0