سام صابری از استریمر های جوان ایرانی می باشد که معروفیت ویژه جهانی در دنیای گیم و گیمر ها دارد و تقریباً همه گیمر ها در سطح جهان او را می شناسند. در ادامه بیشتر می خواهیم با این شاخ بازی های رایانه ای آشنا شویم پس با ما همراه باشید.

بیوگرافی سام صابری

بیوگرافی سام صابری

گیمر ها و استریمر ها نیز هم اکنون به دنیای سلبریتی ها اضافه شده اند و از این جهت نگاه ویژه ای به آن ها می شود. البته تنها هواداران خودشان هستند که آن ها را می شناسند و کم پیش می آید که علاقه مندان به مثلاً فیلم و سریال شناختی از گیمر ها داشته باشند. به دلیل این که گیمر ها به صورت غیر مستقیم از زیر مجموعه سلبریتی ها به حساب می آیند مصاحبات متعددی با آن ها شده است که در این مصاحبات از موقعیت های مختلف خود سخن ها گفته اند و بیوگرافی خود را شرح داده اند. وقتی نام این گیمر را می شنویم ممکن است با خود بگوییم که سام صابری کیه؟ با سام صابری نیز مصاحباتی شده است ولی اطلاعاتی از بیوگرافی خود نداده است و به گفته خودش همین که دیگران به ظاهر او را بشناسند کفایت می کند. او در مصاحباتش تنها به حرفه خود پرداخته است و از کار و بازی های خود سخن به میان آورده است. جالب است بدانید که او در حرفه خودش مهارت های ویژه ای دارد و این مهارت ها را به سبب تلاش های بی وقفه ای که طی سالیان عمر خودش کرده است کسب کرده است. هم اکنون او از شاخ های دنیای گیمر ها می باشد و این در حالی است که رقبای سر سنگین و پر ادعا و البته قوی خود را شکست می دهد و صاحب پیروزی ها و افتخارات زیادی شده است.

SamSaberi در توییچ

توییچ نام پلتفرم مخصوصی است که گیمر ها در آن پخش های جریانی یا همان استریم های خود را به نمایش قرار می دهند. یعنی زمانی که دارند بازی می کنند و از مهارت های خود رونمایی به عمل می آورند. اگر شما نیز علاقه مند به تماشای بازی های دیگران هستید می توانید عضو این سایت شوید و به صورت شبانه روزی استریم های گیمر های محبوب خود را تماشا کنید. سام صابری در توییچ نیز جزء شاخ های آنلاین می باشد که با بازی های جذابی که از خود به نمایش دیگران قرار می دهد افتخارات فراوانی را نصیب خود کرده است. در توییچ معمولاً بازی های سبک بتل رویال هواداران چشمگیری دارند چرا که این بازی ها بسیار جذاب و البته سخت می باشند و کسانی که می خواهند در این بازی ها تکنیک ها و فنون جدیدی یاد بگیرند به تماشای استریم این بازی ها می پردازند. سام از گیمر های حرفه ای می باشد که هر نوع بازی ای که می کند را در توییچ به نمایش قرار می دهد و هواداران زیادی را به دور خود برای تماشای گیم پلی های خود جمع می کند. شما نیز می توانید او را دنبال کنید و از هواداران او شوید. سام صابری در اپارات نیز فعالیت دارد و فیلم های آموزشی بازی های خود را در آپارات آپلود می کند تا بیشتر در دسترس دیگران باشد و شما نیز می توانید با جستجوی عبارت « سام صابری جدید » به جدید ترین کلیپ های این شاخ گیمر ها دست پیدا کنید. ناگفته نماند او در بازی های شوتر یک اسنایپر قوی و درجه یک می باشد که برای اموزش اسنایپ سام صابری می توانید کلیپ های شوتینگ او را ببینید که معمولاً در بازی های بتل رویال مانند فورت نایت قابل مشاهده است.

سام صابری در تیک تاک

سام صابری در تیک تاک

اپلیکیشن تیک تاک از اپلیکیشن هایی است که کاربران حاضر در آن به تماشا و آپلود فیلم ها و کلیپ های مختلفی می پردازند. این اپلیکیشن مورد استقبال گیمر ها نیز واقع شده است و آن ها در این برنامه هم فعالیت می کنند و البته هواداران زیادی از گیمر ها نیز در این شبکه به تماشای فیلم ها و کلیپ های گیمر های محبوب خود می پردازند. سام صابری علاوه بر توییچ به عضویت در این شبکه پرداخته یعنی همان شبکه تیک تاک و او با حضور در این برنامه اقدام به نمایش قرار دادن کلیپ های متعدد از گیم و هنر نمایی های خود در بازی ها کرده است. حضور گرم او در این شبکه باعث شده است تا طرفداران گیم علاقه بیشتری به بازی های رایانه ای داشته باشند و خیلی از این طرفداران نیز به این حرفه ورود پیدا کنند و از حرفه ای ها شوند. شما نیز می توانید با عضویت در برنامه تیک تاک اقدام به دنبال کردن کلیپ های زیبای این شاخِ بازی بپردازید و از تماشای ویدیو های او لذت ببرید.

حاشیه های SamSaberi

حاشیه های SamSaberi

در رابطه با حاشیه های سام صابری یکی از استریمر های ایران باید بگوییم که او در دنیای سلبریتی ها یکی از بی حاشیه ترین هاست. البته معمولاً تمام گیمر ها بی حاشیه هستند و این یکی از خصوصیات گیمر ها به شمار می رود. البته معمولاً حاشیه سازی با جنجال آفرینی ها شروع می شود که خوشبختانه گیمر ها تمام جنجال های آن ها عادی و در حوزه گیم و بازی های کامپیوتری می باشد که این امری بسیار طبیعی و عادی است و در واقع کار غیر عادی انجام نمی دهند. حالا باید صبر کنیم ببینیم در آینده آیا رفتار گیمر هایی مانند سام تغییر می کند که به سبب همین تغییر رفتار ها حواشی متعددی علیه آن ها ساخته شود یا خیر. شما اگر عبارت « SamSaberi twitch » را در فضای مجازی و موتور های جستجوگر سرچ کنید خواهید دید که این گیمر و استریمر حرفه ای تنها کلیپ های بازی های خود را به اشتراک قرار می دهد و این اشتراک گذاری یا به صورت پخش زنده می باشد و یا به صورت فیلم های بایگانی شده است. به خوبی می توانید متوجه شوید که حاشیه سازی از جانب وی نمی باشد.

سام صابری استریمر

در دنیای گیمر ها استریمر های زیادی هستند که روزانه در حال فعالیت و کسب شهرت می باشند. آن ها از این طریق روز به روز مشهور تر می شوند و تا جایی به این کار می پردازند که استریمری یک عضو از زندگی شان می باشد و در حقیقت به عنوان یک شغل و منبع درآمد از آن استفاده می کنند. سام صابری در میان میلیون ها نفر استریمر، یک استریمر و یک گیمر فوق العاده حرفه ای به حساب می آید که در سایت هایی مانند توییچ به پخش های زنده و پر طرفداری مشغول می شود و در این فضا علاقه مندان به تماشای استریم و گیم های آنلاین را به دور خود جمع می کند و خودش و تمام تماشاچیانش از این کار ها لذت می برند و در حقیقت بخشی از زندگی آن ها همین گیم ها و استریم ها می باشد که حسابی خود شان را با آن سر گرم می کنند. سام در این دنیای گیم ها رفقای ایرانی و خارجی زیادی دارد که هر از گاهی با آن ها به رقابت های تنگاتنگ می پردازد و گاهی برنده می شود و گاهی هم شکست می خورد که این برد و باخت ها همگی از شیرینی های استریمری می باشد.

مصاحبه با SamSaberi

چون گیمر ها هم از دسته سلبریتی ها به حساب می آیند که چند وقتی است به دنیای سلبریتی ها وارد شده اند با آن ها از رسانه های مختلف و ویژه در حوزه بازی های کامپیوتری مصاحباتی شده است و هر کدام در مصاحبات خود بیشتر به حرفه و مهارت خود می پردازند و کمتر از زندگی شخصی شان سخنی به میان آورده اند. سام صابری نیز از کسانی است که مصاحبات مختلفی با او شده است و به جرأت می توان او را کسی معرفی کرد که تمایل ندارد زیاد از زندگی شخصی اش چیزی بگوید و به گفته خودش همین که هوادارانش او را در حد یکی از شاخ های گیمر ها می شناسند کفایت می کند. شما می توانید مصاحبات گوناگون با سام را در فضای مجازی ببینید. گاهی اوقات در پیج شخصی خود در اینستاگرام اقدام به پخش لایو هایی از خود و حرفه هایش می کند و در آن ها با هواداران خود حرف می زند و گاهی اوقات آموزش هایی در حوزه گیم به آن ها می دهد. هواداران او نیز طرفدار کلیپ های وی هستند و همیشه دوست دارند تمامی کلیپ های او را ببینند.

درآمد سام صابری چقدر است؟

درآمد سام صابری چقدر است؟

گیمر ها و استریمر های معروف در جهان از راه گیمری به کسب درآمد مشغول می باشند و این در حالی است که بعضاً به درآمد های نجومی دست پیدا می کنند و در واقع این مقامی که در آن حاضر می باشند را به عنوان شغل اصلی خود برگزیده اند. استریمر ها را می توان از راحت طلبان جوامع معرفی کرد چرا که آن ها بازی می کنند و سرگرم می شوند و در عین حال پول هم به دست می آورند و دلیل راحت بودن آن ها همین است که با بازی کردن و سرگرم شدن به درآمد می رسند. سام صابری نیز از جمله کسانی است که در دنیای گیم و استریم به درآمد های بالایی دست پیدا می کند و از این طریق مخارج و درآمد خود را تأمین می کند. وقتی به به پخش استریم می پردازد بینندگان زیادی به لایو او می آیند و بازی او را تماشا می کنند و از تماشای آن ها لذت می برند و به جهت تشویق او امتیازات و مبالغی را به او می دهند که بخشی از درآمد او را تأمین می کند. البته چون سام در اینستاگرام هم فعال است احتمالاً از واینر های درجه یک هم به حساب می آید و از این طریق نیز درآمد بالایی دارد. این درآمد ها با توجه به سن سام صابری مناسب و تا حدودی بالا می باشد.

با توجه به درآمد بالای این استریمر بدون شک این سوال در ذهن شما شکل می گیرد که چگونه استریمر شویم! در این مورد می توانید از لینک راهنما استفاده کنید و استریمر شدن را از همین حالا استارت بزنید.

اینستاگرام SamSaberi چیست؟

همان طور که گفته شد این گیمر و استریمر حرفه ای در شبکه اینستاگرام هم فعالیت دارد که فعالیت او در این شبکه هم در زمینه گیم و هم استریم می باشد. اگر به پیج او در اینستاگرام سر بزنید می‌توانید تمام تصاویر و ویدیوهای او را ببینید که او در زمانی که بازی می کند از خود ویدیوها و عکس هایی می‌ گیرد و در پیج اینستاگرامش منتشر می کند که البته این کارها از یک گیمر بعید نیست چرا که فعالیت او اختصاص به حوزه گیم و استریم دارد و طبیعی است که از فعالیت هایش در پیج اینستاگرامش منتشر کند. همچنین در ویدیو های او نکات آموزشی زیادی وجود دارد که علاقه مندان به تماشای کلیپ های او می توانند این نکات را یاد بگیرند و در مهارت خود بگنجانند. در قسمت فالوور های این گیمر حرفه ای می توان کسانی را دید که در یوتیوب و آپارات نیز او را دنبال می کنند و البته بخش اعظمی از فالوور های او را گیمر ها و استریمر های دیگر تشکیل می دهند که به عنوان یار و دوست سام او را دنبال می کنند و همچنین سام آن ها را دنبال می کند و گاهی اوقات هم ویدیو ها و لایو های مشترک با آن ها دارد. در دنیای مجازی چیزی به نام سام صابری ویکی پدیا فعلاً وجود ندارد و ممکن است که در آینده به ویکی پدیا اضافه شود.

عکس SamSaberi

عکس SamSaberi

سام صابری در فضای مجازی تصاویر زیادی دارد که با جست و جو کردن نام او می توانید تصاویر مختلف و متعدد او را ببینید. البته انتشار تصاویر از سوی گیمر ها به منظور کسب شهرت امری عادی تلقی می شود. بیشتر افراد که به بازی های رایانه ای علاقه دارند او را در توییچ می شناسند. آن ها او را به عنوان کسی که به بازی های رایانه ای مشغول است و در این زمینه حرفه ای می باشد می شناسند و جالب است بدانید که او از استریمر های درجه یک در میان کاربران خارجی نیز به حساب می آید. تصاویر او در توییچ و در شبکه های استریمر ها به وفور یافت می شود و به صورتی است که اگر یکی از دوست داران بازی های رایانه ای تصویر سام را ببیند فوراً او را شناسایی می کند و متوجه می شود که او از شاخ های گیمر ها می باشد. اگر به پیج اینستاگرام سام هم سر بزنید می توانید تصاویر و ویدیو های فراوانی از او مشاهده کنید و این در حالی است که هزاران نفر پیج او را فالو دارند که اکثر آن ها دنبال کنندگان او در شبکه های گیم و استریم می باشند. برخی از کاربران در جهان هستند که دوست دارند حداقل یک بار هم که شده سام را از نزدیک ببینند و با او عکس برداری کنند و خاطره ای بسیار شور انگیز را برای خود رقم بزنند.

بیشترین دونیت سام صابری

دونیت به معنای امتیاز دادن می باشد. در واقع اگر کسی در دنیای مجازی دونیت کند امتیاز هایی دارد می دهد. مثلاً در مواقعی یک ویدیو بسیار زیبا می باشد و تولید کننده هم زحمات فراوانی برای این ویدیو کشیده است؛ تماشاچی از دیدن آن ویدیو لذت می برد و به خاطر این که خوشش آمده است سعی می کند به آن ویدیو جالب امتیاز دهد که به نفع تولید کننده آن باشد و در حقیقت او را تشویق می کند تا به ساخت کلیپ های بیشتری روی آورد. این امتیاز دادن ها در واقع همان دونیت کردن می باشد که در دنیای مجازی و در بخش ویدیو ها و گیم ها و استریم ها درخشندگی ویژه ای دارد. دونیت ها در استریم ها جایگاه ویژه ای دارند و بیشترین تبادلات دونیت در این مکان ها که پاتوق گیمر ها می باشند رد و بدل می شوند. سام صابری نیز مانند دوستان استریمرش تا به حال به سبب بازی های زیبایی که می کند دونیت های فراوانی به او اهدا شده است. این دونیت ها به دلیل این که تعداد بالایی می باشند برای او بسیار پولساز هستند و یکی از راه های کسب درآمد سام و سایر گیمر ها به حساب می آید. اطلاعات زیادی در خصوص بیشترین دونیت سام صابری در دست نیست ولی این مطلب روشنی است که دونیت های او از بیشترین دونیت ها به حساب می آید که یک استریمر از آن خود می کند و تمامی این ها به سبب تلاش های بی وقفه او به جهت بهتر بازی کردن است. اهنگ دونیت سام صابری نیز بسیار مشهور می باشد که کاربران وقتی دونیت می کنند این آهنگ برای آن ها پخش می شود.

یوتیوب سام صابری

یوتیوب سام صابری

همان طور که مسلم است تمامی گیمر ها در جا های مختلف از فضای مجازی به فعالیت مشغول می باشند که در ازای این فعالیت ها به معروفیت و همچنین درآمد های بالایی دست پیدا می کنند. سام صابری با وجود این که در توییچ و آپارات مشغول فعالیت کردن می باشد و از این راه ها به کسب درآمد پرداخته است در یوتیوب هم حضور دارد. حضور او در شبکه بین المللی یوتیوب بسیار فعال می باشد و این در حالی است که بسیاری از کاربران یوتیوبی در سر تا سر دنیا او را به خوبی می شناسند و همه می دانند که او یک گیمر حرفه ای به حساب می آید. سام در این شبکه هم به کسب شهرت و البته کسب درآمد پرداخته است و یکی دیگر از راه های پول به دست آوردن او همین یوتیوب می باشد. او ویدیو های گیم های خود را در یوتیوب بارگذاری می کند و کاربرانی که موفق نشده اند در توییچ استریم های او را ببینند به یوتیوب روی آورده و به تماشای استریم های این استریمر به صورت غیر زنده می پردازند. البته او گاهی اوقات در یوتیوب نیز به پخش زنده رجوع کرده و بازی های خود را به صورت لایو از طریق یوتیوب به نمایش دیگران قرار می دهد.

سوالات متداول

 1. سام صابری کیست؟

  یکی از گیمر ها و استریمر های معروف در سطح جهانی می باشد که در دنیای گیم و استریم بسیار درخشندگی دارد و تقریباً تمام گیمر های دنیا او را می شناسند چرا که همه بازی های او را دیده اند و او را از شاخ های مجازی در بخش گیم ها می دانند.

 2. سام صابری کجاست؟

  اطلاعی از مکان و محل زندگی سام در دسترس نیست ولی به نظر می رسد که او در تهران باشد و چیزی که یقیناً از آن مطمئن هستیم این است که او در ایران می باشد.

 3. ماشین سام صابری چیست؟

  به دلیل این که او یکی از استریمر های پولدار به حساب می آید می توان گفت که ماشین او از سری ماشین های لاکچری می باشد و البته در تصاویرش با ماشین های مختلفی دیده شده است.

 4. سام صابری متأهل است یا مجرد؟

  از این مورد هم اطلاعی در دست نیست ولی به نظر می رسد که او مجرد است چرا که بیشتر اوقات خود را صرف گیم و استریم می کند و اگر متأهل بود یقیناً تایم های فعالیت هایش کوتاه تر می شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید