سمیرا سالی یکی از معروف ترین یوتیوبر ها و استریمر های ایرانی است. او اوایل در آپارات فعالیت داشت و بعد از گذشت مدتی وارد توییچ و یوتیوب شد. او علاوه بر استریم، بازی کردن خودش از بازی های معروف و ترند را آپلود می کند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با این یوتیوبر آشنا شوید.

سمیرا سالی کیست؟

سمیرا سالی کیست؟

ممکن است شما هم نام سمیرا سالی از بهترین یوتیوبر های ایران را شنیده باشید، بهتر است بدانید سمیرا یکی از استریمر های ایرانی و یوتیوبر های معروف توی کامیونیتی فارسی است. بنا بر گفته های خودش بجز استریم کردن، علاقه زیادی به وکالت و وکیل بودن دارد. سمیرا یک خواهر و یک برادر دارد که برادرش در حدود 8 سال از سمیرا کوچک تر است و خواهر او 5 سال از سمیرا بزرگ تر است. سمیرا در دانشگاه رشته کامپیوتر و برنامه نویسی خوانده است. او در تاریخ 9 اسفند سال 1396 فعالیت خودش را شروع کرد، این دختر با استعداد گذاشتن ویدیو های خودش را ابتدا از آپارات شروع کرد و بعد از گذشت یک ماه به توییچ رفت و ادامه فعالیت های خود را در توییچ انجام داد، او بعد از مدتی شروع به بازی کردن fortnite شد.

سمیرا بعد از توییچ وارد یوتیوب شد و چنل خودش را راه اندازی کرد، اولین ویدیویی که در چنل یوتیوب خود گذاشت در تاریخ 13 مرداد سال 1399 بود. سمیرا بیش تر به استریم و فعالیت کردن در اپلیکیشن توییچ علاقه مند است. با این حال او در اینستاگرام هم پیج دارد و در این شبکه اجتماعی کم و بیش فعالیت می کند. سمیرا به دلیل اینکه زیاد در یوتیوب فعالیتی ندارد دنبال کننده هایش مدتی است که در حدود 11.8 هزار نفر مانده است و به این رقم اضافه نشده است، اگر شما از طرفداران او هستید بهتر است او را در شبکه های مجازی دنبال کنید و از او حمایت کنید.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

همانطور که پیش تر گفتیم او از سال 1396 فعالیت خودش را شروع کرد، اما در ابتدا ویدیو های خودش را در آپارات آپلود می کرد اما آن طور که انتظار داشت بازدید نداشت و باعث معروفیت و محبوبیت او نشد. به همین خاطر او تصمیم گرفت در توییچ ویدیو های خود را بگذارد و کم کم با گذشت زمان او بیشتر دیده شد. اما بهتر است بدانید این استریمر زمانی محبوب شد که شروع به بازی کردن کرد و ویدیو های بازی خود را با مخاطبینش به اشتراک گذاشت.

سمیرا بازی های ترند و معروف را انتخاب می کند و بازی می کند و تجربه های خود را با مخاطبین به اشتراک می گذارد. سمیرا در سال 1399 به یوتیوب آمد و چنلی را با نام خود راه اندازی کرد و تعدادی ویدیو در چنل خود گذاشته است و بیشترین ویدیو او که حدود صد هزار بازدید داشته است، ویدیویی درباره جملات مخ زنی و با عنوان آموزش مخ زنی است که در حدود یک سال پیش این ویدیو را در یوتیوب خود گذاشته است.

عکس های سمیرا سالی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های سمیرا سالی را در کجا مشاهده کنیم؟

همانطور که پیش تر گفتیم او یک استریمر معروف است، ما در این سایت برای شما تعدادی از بهترین عکس های این یوتیوبر را قرار داده ایم تا شما براحتی تصاویر او را مشاهده کنید. البته شما می توانید با سرچ کردن نام او در گوگل و مراجعه به قسمت تصاویر، مجموعه ای از عکس های او را تماشا و یا دانلود کنید. همچنین شما با داشتن آدرس پیج اینستاگرام سمیرا سالی می توانید پست ها و استوری های او را تماشا کنید و یا از آن ها اسکرین شات بگیرید و در گالری خود داشته باشید.

آدرس پیج اینستاگرام سمیرا سالی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سمیرا سالی چیست؟

اگر شما اینستاگرام داشته باشید می توانید پیج این دختر پر انرژی و فعال را تنها با سرچ کردن آیدی او داشته باشید. آدرس پیج او در اینستاگرام (samirasaly) می باشد، که در حدود 80.9 هزار نفر فالوور دارد و شما نیز می توانید با فالوو کردن پیج او را داشته باشید و از پست ها و استوری های او با خبر شوید. البته او زیاد پست نمی گذارد و بیشتر استوری می گذارد. او هم اکنون که در ایران اینستاگرام هم فیلتر شده و به سختی و با فیلترشکن باز می شود در این اپلیکیشن فعالیت دارد و با دوست داران خود از طریق استوری گذاشتن در ارتباط است.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

او بعد از آن که در توییچ فعالیت خود را شروع کرد تصمیم گرفت چنل یوتیوب خود را راه اندازی کند و در یوتیوب هم فعالیت داشته باشد، به همین دلیل چنلی با نام( SamiraSaly) در یوتیوب درست کرد و به صورت رسمی در تاریخ 13 مرداد سال 1399 فعالیت خودش را با گذاشتن یک ویدیو در یوتیوب آغاز کرد. با گذشت چند سال از شروع فعالیت او در یوتیوب، فقط 48 تا ویدیو در چنل یوتیوب خودش آپلود کرده است، همانطور که سمیرا گفته بود او بیش تر در توییچ فعالیت دارد و با توجه به شواهد معلوم است در یوتیوب فعالیت زیادی ندارد. او هم اکنون در اینستاگرام هم فعال است و روزانه با گذاشتن استوری با مخاطبین خود در ارتباط است.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

شما می توانید ویدیو های این استریمر ایرانی را در چنل یوتیوب خود او مشاهده کنید، و یا اگر توییچ دارید در چنل توییچ سمیرا ویدیو های او را تماشا کنید. همچنین می توانید با سرچ کردن در گوگل و مراجعه به قسمت ویدیو ها، تمام ویدیو های او را تماشا کنید اما با این کار برای او استریم زده نمی شود بنابراین شما با تماشای ویدیو های او در یوتیوب می توانید برای او استریم بزنید. اما همانطور که گفتیم او بیشتر ویدیو های خود را در توییچ می گذارد و در یوتیوب فعالیت زیادی ندارد.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

یوتیوب جذاب ترین روش تولید محتوای ویدیویی این روزها است. جدا از اینکه خودتان می توانید از ویدیو‌ها کسب درآمد کنید یوتیوب هم بر اساس بازدید ویدیو به شما مبلغی را پرداخت می کند. تبلیغات منبع اصلی درآمد یوتیوبرهای ایرانی است، اما 3 فاکتور در میزان درآمد آن ویدیو موثر است. اول اینکه کاربر چند ثانیه از تبلیغ را مشاهده کند، کلیک کاربر روی تبلیغ و آخر تعداد دفعاتی که تبلیغ در ویدیو شما نمایش داده می شود. (ویدیو های طولانی معمولا بیش از 1 بار تبلیغ نمایش داده می شود). اگر بخواهیم یک رقم متوسط در نظر بگیریم به ازای هر 1000 نمایش ویدیو‌، یوتیوب 1 تا 10 دلار پرداخت می کند. البته اسم سمیرا جزو پردرآمد ترین یوتیوبر های ایرانی نیست چون زیاد فعالیت در یوتیوب ندارد متاسفانه و بیشتر در توییچ فعال است. از پر درآمد ترین یوتیوبر های ایرانی می شود به پوربلک، پوتک، سوگنگ، آتوسا مدگل و فرشاد سایلنت نیز اشاره کرد.

سمیرا سالی کجا زندگی می کند؟

سمیرا سالی کجا زندگی می کند؟

مدتی بود که شایعه شده بود این یوتیوبر از ایران رفته است و همانند اکثریت ایرانیان مقیم ترکیه شده است، اما بهتر است بدانید او همچنان در ایران و ساکن تهران است. این دختر پر انرژی سفر های زیادی می رود ولی تاکنون از ایران برای همیشه مهاجرت نکرده است.

آیا سمیرا سالی ازدواج کرده است؟

آیا سمیرا سالی ازدواج کرده است؟

بعد از اینکه سمیرا معروف تر شد و فالوور های او زیاد شدند مخاطبان او درباره زندگی خصوصی او کنجکاو شدند و بعد از یکسری اتفاق بعضی از مخاطبان گفتند که سمیرا سالی با فرشاد سایلنت ارتباط دارد و حتی عده ای می گفتند سمیرا از ایران به همین دلیل مهاجرت کرده است، اما بهتر است بدانید که این گفته ها درست نبوده و نیست و در حد شایعه باقی مانده است.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب سمیرا سالی چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب سمیرا سالی چقدر است؟

همانطور که می دانید او بیش تر در توییچ فعالیت دارد و فعالیت زیادی در یوتیوب ندارد، اما او در سال 1399 شروع به ویدیو گذاشتن در یوتیوب کرد و تا الان که سال 1401 است تنها در چنل یوتیوب خود 48 ویدیو آپلود کرده است که بسیار کم است اما او در حال حاضر در چنل یوتیوب خود 11.8 هزار دنبال کننده دارد که این رقم همچنان بالاتر نرفته است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. این یوتیوبر فعالیت خود را از چه سالی شروع کرد؟

    وی از تاریخ 9 اسفند سال 1396 فعالیت خود را شروع کرد. در ابتدا او ویدیو های خود را در آپارات می گذاشت و بعد از گذشت مدتی فعالیت خود را در توییچ آغاز کرد. او در تاریخ 13 مرداد سال 1399 اولین ویدیو خود را در چنل یوتیوب خودش گذاشت و رسما فعالیت یوتیوب را شروع کرد، اما او بیش تر در توییچ فعالیت دارد.

  2. آیا او پیج اینستاگرام دارد؟

    با این حال که عمده فعالیت های او در یوتیوب و توییچ است، اما او در اینستاگرام هم پیج دارد و کم و بیش در این شبکه اجتماعی هم فعالیت می کند. او در اینستاگرام خود 80.9 هزار نفر فالوور دارد و شما نیز می توانید با سرچ آیدی samirasaly پیج او را داشته باشید.

  3. آیا سمیرا تک فرزند است؟

    سمیرا یک خواهر و یک برادر دارد، که سمیرا 5 سال از خواهرش کوچک تر است و برادرش حدود 8 سال از سمیرا کوچک تر است، و سمیرا فرزند وسط خانواده محسوب می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید