آهنگ سخته مسلمون بودن هیچکس به همراه لینک دانلود و متن

0 دیدگاه

آهنگ سخته مسلمون بودن هیچکس سومین آهنگ رو نمایی شده از آلبوم جدید هیچکس یعنی مجاز می باشد. هیچکس بنیانگزار گروه ملتفت و یکی از پر طرفدار ترین و قدیمی ترین خوانندگان در سبپ رپ ایران است. وی در تاریخ 12 فروردین سال 1392 با انتشار یک قطعه صوتی، سال نو را به طرفداران خود تبریک گفت و همچنین اعلام کرد که کار بر روی آلبوم جدید هیچکس یعنی مجاز آغاز شده است و به زودی منتشر می شود. او همچنین اعلام کرد که در این آلبوم علاوه بر حضور اعضای گروه ملتفت، آهنگ سازان دیگری برای همکاری حضور خواهند داشت.

انتشار آلبوم مجاز هیچکس

از زمان خبر ساخت این آلبوم تابه امروز حدود شش سال می گذرد. و در واقع این انتظار برای طرفداران گروه ملتفت و خصوصا هیچکس بیار طولانی گشت. ولی خبر خوش این که چندی پیش در تاریخ 12 اسفند، سروش هیچکس خبر انتشار این آلبوم را در تاریخ 12 فروردین سال 1399 اعلام کرد و همچنین باید بگوییم که پیش فروش این آلبوم آغاز شده است و شما می توانید با مراجعه به آدرس سایت www.hichkas.me که توسط خود این تیم معرفی شده است، نسبت به پیش خرید این آلبوم اقدام کنید و مطمئن باشید که از هزینه کردن برای این اثر پشیمان نخواهید شد. در ادامه توضیحاتی راجع به آهنگ سخته مسلمون بودن از هیچکس ارائه کرده ایم.

دانلود آهنگ سخته مسلمون بودن هیچکس

آهنگ سخته مسلمون بودن هیچکس

شما همزمان با انتشار آلبوم مجاز هیچکس، می توانید نسبت به دانلود آهنگ سخته مسلمون بودن از آلبوم مجاز را نیز دریافت کنید و بشنوید.. لازم به ذکر است که این آهنگ به صورت تک خوانی توسط هیچکس می باشد و هم چنین آهنگ سازی آن بر عهده ی مهدیار آقاجانی، عضو گروه ملتفت و دوست قدیمی سروش هیچکس که در واقع یکی از بهترین و نابغه آهنگ سازان ایران است، بوده است.

  • متن آهنگ سخته مسلمون بودن نیز به محض انتشار آن در همین مقاله قرار داده خواهد شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0