با توجه به پیشرفت های بسیار زیادی که سجادی نسبت به ابتدای شروع فعالیت در عرصه رپ و هیپ هاپ فارسی داشته است و همچنین با توجه به پرسش های بسیار زیادی که طرفداران او در ارتباط با بیوگرافی و زندگی نامه اش در سایت های مختلف و اینستاگرام مطرح می‌کنند ما تصمیم گرفتیم تا در یک مقاله به طور کامل راجع به زندگی نامه او صحبت کنیم و با تحقیقاتی که انجام داده ایم یک بیوگرافی کامل را از او به ثبت برسانیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شود پس در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی سجادی خواننده

بیوگرافی سجادی خواننده

همان طور که بسیاری از شما علاقه‌مندان و مخاطبان و همینطور طرفداران رپ و هیپ هاپ فارسی نیز می دانید این سبک از موسیقی در کشورمان امروزه به قدری وسیع و گسترده شده است که دیگر وارد شدن در آن نه تنها کار سختی نمی باشد بلکه هر کسی می تواند تا با ضبط کردن صدای خود و گذاشتن آن روی یک بیت به راحتی آهنگ های مورد نظر خود را حتی با کیفیت پایین بسازد و منتشر نماید.

در واقع در حال حاضر این که یک نفر بتواند تا به عنوان یک آرتیست و یا یک خواننده در موسیقی زیر زمینی ایران فعالیت داشته باشد اصلاً کار سختی نبوده و قطعاً هر یک از شما در اطراف خود یک و یا چند نفر را می شناسید که اقدام به خوانندگی در این زمینه می کنند و اغلب آن ها برای به دست آوردن یک آینده روشن در این عرصه قدم بر می دارند که فقط عده ای از آن ها شانس و توانایی رسیدن به آینده ای را که برای خود متصور می شوند را خواهند داشت و مابقی این افراد حتی بعد از چندین سال فعالیت در این عرصه به این علت که زیاد قوی کار نمی کنند و یا دلایل مختلف دیگری، از آن کناره گیری کرده و دیگر به عنوان خواننده فعالیت نخواهند کرد.

اما افراد زیادی نیز هستند که نه تنها وارد این عرصه می شوند بلکه می توانند تا در بین علاقه مندان به موسیقی هیپ هاپ که تعداد آن ها در کشورمان کم هم نمی باشد به شهرت برسند و به علت کار های قوی و بسیار حرفه ای که می سازند و منتشر می کنند، می توانند تا برای خود اسم و رسمی در این عرصه از موسیقی کشورمان به دست بیاورند که در واقع این اتفاق یک اتفاق سخت بوده و نیازمند استعداد واقعی و همین طور پشتکار بسیار خوبی می باشد که فرد بتواند تا از صفر شروع کرده و تا درجه بالایی از شهرت در بین این همه آرتیست حرفه ای که مارکت را تصاحب کرده‌اند، بالا بیاید.

شخصی که در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با بیوگرافی هو برای شما صحبت کنیم یکی از همین افراد بوده چه توانسته است با وجود افزایش روز افزون تعداد خواننده ها و رپر های هیپ هاپ کشورمان با پشتکار بسیار زیادی که دارد و همین طور استعداد بی بدیل خود در این مارکت وارد شده و تا حدی خوب و قوی کار کند که با خواننده های بزرگ هیپ هاپ ایران وارد فعالیت شده و همکاری هایی را داشته باشد.

این رپر خوب و خوش تکنیک کشورمان سجادی می باشد که با توجه به سن بسیار کمی که نسبت به سایر همکاران و فعالان در هیپ هاپ ایران دارد اما توانسته است تا در مدت کوتاهی فعالیت حرفه ای در این سبک از موسیقی کشورمان تا حد بالایی معروف شده و تعداد زیادی دنبال کننده و طرف دار داشته باشد که در واقع طرف دار واقعی بوده و کار های او را دنبال می کنند.

بیوگرافی sajjadi رپر

بیوگرافی sajjadi رپر

سجادی در واقع لقب رپی و اسم هنری سجاد خواننده موسیقی زیر زمینی کشورمان می باشد که حدود دو سال است که وارد عرصه موسیقی در هیپ هاپ ایران شده و در این دو سال به طور کاملاً حرفه ای و مانند بزرگ ترین رپر ها و آرتیست های کشور مان فعالیت می کند که همین موضوع نیز سبب شده است تا بتواند در بین مخاطبان رپ فارسی که این روزها به علت زیاد شدن تعداد آرتیست هایی که به عنوان خواننده در این عرصه فعالیت دارند، دیگر به هر خواننده ای توجه نکنند، شناخته شده و به خوبی دیده شود که این دیده شدن سبب جذب هوا دار و دنبال کننده برای او شده و اکنون سجادی به عنوان یکی از رپر های نوپا و تازه کار موسیقی زیر زمینی ایران شناخته می شود.

در واقع سجادی اکنون به عنوان رپر های نسل چهارم و پنجم رپ فارسی به حساب می آید که با توجه به سن پایینی که نسبت به سایر آرتیست های این مارکت دارد اما توانسته است تا به خوبی با آن ها به رقابت بپردازد و با توجه به قدمت پایینش موفق شده است که با چند نفر از این آرتیست های مطرح کشورمان همکاری هایی را داشته باشد که به گفته هواداران آن ها جزو بهترین آهنگ های شان معرفی شده است. در ادامه بیشتر در ارتباط با این همکاری ها صحبت خواهیم کرد.

سجادی و همسرش

سجادی و همسرش

برای پرداختن به موضوع بیوگرافی سجادی و همسرش باید بگویم که او در حال حاضر یک رپر بسیار جوان بوده و بیشتر از ازدواج تشنه به دست آوردن شهرت و معروفیت دربین دوستداران و علاقه مندان رپ و هیپ هاپ فارسی بوده و خیلی کم به ازدواج فکر می کند و این موضوع سبب شده است که او تا کنون به کسی پیشنهاد ازدواج ندهد و در حال حاضر سجادی مجرد می باشد. او حتی در صفحه در اینستاگرام یک عکس هم با یک خانم ندارد و یه هیچ خبری را در ارتباط با ازدواجش از صفحات رسمی اش در فضای مجازی منتشر نکرده است.

بيوگرافي سجادی

بيوگرافي سجادی

با توجه به تحقیقات ما در ارتباط با زندگینامه سجادی باید بگویم که او متولد نوزدهم ماه جولای سال ۱۹۹۷ می باشد که اکنون حدود ۲۳ سال سن داشته و در بین رپر ها و آرتیست هایی که در حال حاضر در رده های پاپ فارسی فعالیت گسترده دارند از سن پایینی برخوردار بوده و به عنوان یکی از جوان ترین آرتیست های رپ و هیپ هاپ فارسی شناخته می شود که در آهنگ های خود از سبک خاصی برای خواندن استفاده می کند.

او در خانواده‌ای اهل ادب متولد شد و به همین علت توانست تا با توجه به اهمیت داشتن درس و دانشگاه در خانواده‌ اش تحصیلات عالیه خود را نیز انجام داده و اکنون در حال تحصیل در رشته کامپیوتر در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی شهر تهران می باشد و این که گفته می شود در ارتباط با رشته تحصیلی اش نیز فعالیت های حرفه ای را انجام می دهد که به کسب درآمد برای او ختم شده است.

سجادی همچنان علاقه بسیار زیادی به ورزش داشته و در ورزش هایی مانند بوکس و همینطور فوتبال فعالیت دارد که فعالیت او حرف های نبوده و فقط در حد و اندازه لذت بردن از ورزش و به دست آوردن سلامتی و تندرستی می باشد که باعث شده است تا او تقریباً ۱۰ ساعت از مدت زمان هفتگی خود را به طور کامل به این ورزش ها اختصاص بدهد.

شروع رپ از سنین پایین

سجادی در واقع از همان سال‌ های ابتدای نوجوانی اش با مقوله رپ و هیپ هاپ آشنا شد که این آشنایی را با آهنگ های سروش هیچکس و همین طور گروه زدبازی به دست آورد چرا که این گروه ها اولین گروه‌ هایی بودند که در ایران شروع به خواندن رپ و هیپ هاپ کردند.

البته به گفته خود سجادی در آن زمان که او در دوره راهنمایی تحصیل می کرد خواننده هایی مانند ساسی مانکن نیز در زمینه رپ و بیشتر در سبک ۶ و ۸ آن فعالیت داشتند که به علت این که بسیار زیاد آهنگ تولید می کردند و در بین مخاطبان و هواداران شان منتشر می نمودند به نوعی در آن سال‌ ها جزو ترند ترین خواننده های موسیقی زیر زمینی شناخته می شدند و آهنگ های آن ها در مهمانی ها و سیستم ماشین ها در خیابان پخش می‌شد.

اما سجادی هیچگاه سبک خوانندگی افرادی مانند ساسی مانکن و یا سایر اشخاصی که در آن زمان معروف بودند را برای خوانندگی خود انتخاب نکرد بلکه تصمیم گرفت تا سبک خاصی را برای خود انتخاب کند که در واقع سند هویت او باشد و بتواند تا با استفاده از این سبک نام خود را در رپ و هیپ هاپ فارسی ماندگار کند. و این موضوع را می توانید با گوش دادن آهنگ ها و کار های او به خوبی متوجه بشوید.

دوست دختر سجادی

دوست دختر سجادی

در ارتباط با روابط شخصی و خصوصی سجادی با دختر او هیچ گونه مطلبی منتشر نشده و خودش نیز از این قضایا پرده برداری نکرده است به احتمال زیاد علاقه‌ای به این موضوع ندارد تا هواداران و مخاطبانش از روابط شخصی او با اشخاص مختلف با خبر شوند بنابراین ما نیز به این موضوع دامن نزده و از کنار آن عبور می کنیم.

زندگی رپی سجادی

زندگی رپی سجادی

سجادی بعد از آشنایی با رپ توسط آهنگ هایی که رپر های صاحب نام و قدیمی ایرانی منتشر میمی کردند توانست تا به این سبک از موسیقی علاقه‌ مند شده و سعی خود را بکند که تمامی آهنگ ها و موزیک ویدیو هایی را که در این مارکت تولید می‌ شوند را دنبال کرده و بیشتر از قبل با این سبک از موسیقی ارتباط برقرار کند که این کار را بیشتر برای آهنگ ها و آثار آرتیست هایی انجام می داد که به لحاظ سبک بیشتر به او شبیه بود و علاقه بسیاری به آن ها داشت.

به گفته خود سجادی او بیشتر کار های اعضای گروه کاغذ با مدیریت حصین ابلیس مدیر سایت شرط بندی سنگین بت و همین‌ طور گروه‌ های ملتفت و دیوار را دنبال می کرد که بعد از رسیدن به سن ۲۰ سال علاقه او به آهنگ ها و موزیک هایی که امیر خلوت و گروه اپیکور نیز می ساختند بیشتر و بیشتر شد و این موضوع تا حدی جلو رفت که او بعد از شروع فعالیتش به صورت جدی با آن ها وارد همکاری شد و توانست تا فیت هایی را با آن ها ببندد که بسیار مورد توجه هواداران رپ و هیپ هاپ قرار گرفت.

یکی از نکات قابل توجه در ارتباط با شروع به کار سجادی و معروف شدن او در عرصه موسیقی زیر زمینی ایران یعنی رپ و هیپ هاپ وجود دارد همکاری های او با شخصیت های معروف و سرشناس رپ و هیپ هاپ فارسی می باشد که بسیار مورد توجه عده زیادی از دنبال کنندگان این سبک از موسیقی در کشورمان قرار گرفته و سبب شده است که حرف و حدیث های زیادی در ارتباط با سجادی و همین طور معروفیت و شهرت او در این عرصه از موسیقی به وجود بیاید که کمی برای او و هواداران و همین طور اطرافیانش آزار دهنده بوده و ناراحت کننده می باشد.

سجادی آرتیستی نو پا ولی با تکنیک در رپ

سجادی آرتیستی نو پا ولی با تکنیک در رپ

اگر شما نیز مانند ما در ارتباط با شروع فعالیت های این آرتیست تازه کار و نوپای رپ و هیپ هاپ فارسی جستجو کرده باشید متوجه می شوید که اولین فعالیت رسمی و حرفه ای او در یکی از آلبوم های مهم هیپ هاپ ایران بود که تحت عنوان رینگ منتشر شد و خواننده های زیادی که معروف نیز بودند در آن حضور داشته و عده ای نیز مانند سجادی از رپر های تازه کار و نوپای کشورمان دران فعالیت کرده بودند.

با این که نام آن آلبوم رینگ بود سجادی نیز خود ترک رینگ را خواند که به عنوان ترک اصلی آلبوم بوده و می شود گفت که برای خواندن آهنگ اصلی یک آلبومی که شخصیت‌ های بزرگ رپ فارسی در آن حضور دارند باید در صورتی که یک آرتیست بی نام و نشان خواندن آن را بر عهده گرفته است مبلغی را نیز به آرتیست های بزرگ و یا آن کمپانی بپردازد تا نام او را در کنار شخصیت های بزرگ و سرشناس در یک آلبوم قرار بدهند و در واقع می توانیم بگوییم که سجادی برای حضور پیدا کردن در آلبوم رینگ باید مبلغی را پرداخت کرده باشد که در واقع این کار را برای استارت شهرتش انجام داده است.

اما حرف و حدیث ها در ارتباط با فعالیت های سجادی درست بعد از این آلبوم به وجود آمد چرا که او به عنوان دومین فعالیت رسمی و حرفه ای در رپ فارسی یک فیت با امیر خلوت منتشر کرد که با توجه به پیشینه امیر خلوت که خودش بارها و بارها اعلام کرده بود که رپرهای تازه کار می توانند با او با پرداخت مبلغی همکاری داشته باشند و در واقع از این راه برای خود درآمد کسب می‌کرد، باعث شد تا علاقه مندان به رپ در ارتباط با سجادی اینگونه نظریه پردازی کنند که او با پرداخت پول به خواننده های بزرگ رپ فارسی سعی در معروف شدن دارد.

به این موضوع وقتی دامن زده شد که سجادی به عنوان چهارمین ترک رسمی خود با یکی از غول های رپ فارسی یعنی محمدرضا شایع هم کاری کرد که این موضوع دیگر قابل انکار نبود و نمیشد که یک رپر تازه کار آن قدر حرفه‌ ای باشد که در همان کار های ابتدایی اش با رپر های بزرگی مانند امیر خلوت و محمدرضا شایع فیت بدهد که تازه این افراد تنها کسانی نبودند که حاضر به همکاری با سجادی شدند بلکه اعضای گروه اپیکور نیز تا به حال دو همکاری موفق را با سجادی داشته اند که این موضوع نشان داد کع تا حدی صحبت های مخاطبان رپ فارسی در ارتباط با نحوه به شهرت رسیدن سجادی حقیقت دارد.

در ضمن یکی دیگر از موضوعاتی که نشان می دهد که این آرتیس جوان کشورمان از اوضاع مالی خوبی برخوردار می باشد این است که آهنگ های او در سایت رادیو جوان که یکی از معتبرترین سایت های رپ فارسی می باشد و با خوانندگان معروف موسیقی کشور قرارداد دارد منتشر می‌شود که می تواند نشان دهنده خرج هایی باشد که سجادی برای رسیدن به شهرت انجام داده است.

آهنگ های سجادی

آهنگ های سجادی

سجادی تاکنون آهنگ های زیادی را خوانده که تقریباً تعداد آن ها به ۲۰ عدد نزدیک شده است و در واقع این ۲۰ عدد از آهنگ های او همگی جزو فعالیت‌ های حرفه ای او بوده و در بین آن ها چندین همکاری با رپر های معروف مارکت موسیقی زیر زمینی ایران دیده می‌ شود که در این قسمت به چند تا از این همکاری ها می پردازیم.

سجادی بعد از اولین آهنگ رسمی اش با نام رینگ یک همکاری با امیر خلوت داشت که نام این آهنگ ماها بی گدار بود که اولین همکاری او در زمینه رپ فارسی بود و به علت حضور امیر خلوت که از شهرت بالایی در ایران برخوردار است این آهنگ سجادی از تعداد پلی بالایی برخوردار شد.

همچنین سجادی بعد از انتشار آهنگ دختر که سومین ترک رسمی او بود یک همکاری جذاب با محمدرضا شایع داشت که نام این آهنگ دارم بوده و به علت حضور محمدرضا شایع که تقریباً تمامی آهنگ هایش از پلی بالایی برخوردار است این آهنگ سجادی نیز بسیار شنیده شد و بر شهرت او در هیپ هاپ فارسی افزود.

سجادی بعد از انتشار دو سینگل ترک دوباره یک همکاری دیگر با محمدرضا شایع انجام داد که این آهنگ جزو زیبا ترین کار های این دو آرتیست بوده و ورس های آن ها بسیار از نظر مخاطبان جالب و جذاب نوشته شده است که نام این آهنگ خیز بود و یکی از پر مخاطب ترین آهنگ های ایندو آرتیست شناخته می شود.

بعد از دومین همکاری سجادی با محمدرضا شایع او تقریبا حدود ۸ سینگل ترک را منتشر کرد که تقریباً در این آهنگ ها توانست تا خودش را به مخاطبانش نشان دهد و بگوید که از استعداد بالایی در هیپ هاپ برخوردار می باشدو سرانجام در ۱۶ اسفند سال ۹۸ با گروه اپیکور همکاری کرده و آهنگ خوب کردیم تهرانو را منتشر کرد که این موزیک نیز بسیار قابل توجه هواداران شان قرار گرفت.

آهنگ جدید سجادی

جدید ترین آهنگی که تا کنون از سجادی منتشر شده است آهنگ ترس می باشد که حدود یک ماه قبل از انتشار آن تیزر این موزیک هم از اینستاگرام و هم از کانال تلگرام سجادی منتشر شد و هواداران آن انتظارش را می کشیدند که بالاخره در تاریخ بیست و چهارم مهرماه سال ۹۹ منتشر شد و ترک بسیار جالبی از آب درآمده که توصیه می‌کنیم حتماً آن را دانلود کرده و گوش کنید.

آهنگ جدید سجادی

حاشیه های سجادی

در ارتباط با حواشی به وجود آمده برای سجادی و یا توسط او باید بگوییم که تاکنون از این آرتیست جوان موسیقی زیرزمینی ایرانی هیچ حاشیه های منتشر نشده و به عنوان یکی از ساکت ترین رپر های این مارکت شناخته می‌شود.

حاشیه های سجادی

سوالات متداول

  1. سجادی چند سال سن دارد؟!

    او متولد ۷۶ بوده و اکنون ۲۳ ساله است.

  2. محل تولد و زندگی سجادی کجاست؟!

    او در تهران متولد شده و زندگی می‌کند.

  3. جدید ترین ترک سجادی چه نام دارد؟!

    نام جدبد ترین ترک او ترس می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید