در این مقاله به بررسی مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دعوای جدید سجاد غریبی

سجاد غریبی مقلب به هالک ایرانی یک مبارزه جنجالی دیگر پیش رو دارد. نزدیک به دو ماه پیش بود که شاهد مبارزه هالک ایرانی با غول بریتانیایی مارتین فورد بودیم. کلیپ های زیادی از مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد در شبکه های مجازی پخش شد. این مبارزه حواشی زیادی به همراه خود داشت. در چند کلیپ معلوم شد که این مبارزه بیشتر نمادین بوده است. حالا نوبت به دومین مسابقه فرا رسیده است. با ما همراه باشید تا در ادامه به جزئیات بیشتری بپردازیم.

دعوای سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

دعوای سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

پس از مبارزه نا تمام با مارتین فورد. ورزشکار قزاقستانی کلیپی از خود منتشر کرد. در این کلیپ ورزشکار قزاقستانی با لحن نا مناسب و توهین آمیز سجاد را به مبارزه دعوت کرد. بلافاصله هالک ایرانی نسبت به کلیپ واکنش داد و اعلام کرد: خودت را آماده شکست کن. در طی چند روز اخیر شاهد ایجاد حواشی در بین طرفداران هالک ایرانی و گوریل قزاقستان بوده ایم. باید ببینیم کدام ورزشکار قهرمان این مسابقه خواهد بود.

فیلم مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

قبل از شروع مسابقه فیلم مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان با یکدیگر ملاقات کردند. در این ملاقات دو ورزشکار با یکدیگر درگیر شدند. بلافاصله فیلم مبارزه هالک ایرانی – گوریل قزاقستان در فضای مجازی منتشر شد. پس از مدت ها انتظار امروز زمان مسابقه فرا رسیده است. در این مبارزه یک نفر برنده اعلام خواهد شد.

برنده بازی سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

تا پایان امشب برنده بازی هالک ایرانی و گوریل قزاقستان اعلام خواهد شد. هر دو ورزشکار طرفداران زیادی دارند. هر کدام یک از آنها خواهان این هستند که ورزشکار مورد نظرشان قهرمان شود. البته با توجه به منتشر شدن کلیپ از دو ورزشکار خیلی از مردم بر این عقیده هستند به احتمال زیاد گوریل قزاقستانی برنده این رقابت خواهد بود.

بازی جدید سجاد غریبی

امیدواریم در بازی جدید سجاد غریبی شاهد یک مبارزه نفس گیر باشیم. متسفانه دررقابت قبلی نتوانستیم مبارزه ای از سجاد مشاهده کنیم. تا حالا سجاد در مسابقه حرفه ای شرکت نکرده است. باید ببینیم سجاد غریبی و گوریل قزاقستان در مسابقه امشب چه می کنند.

آیا سجاد می تواند هواداران خود را امشب خوشحال کند؟ خیلی از طرفداران او به خاطر حواشی و ساختگی بودن مبارزه اش با مارتین فورد واکنش نشان دادند. این واکنش های منفی در نهایت باعث این شد که سجاد در یک کلیپ از طرفدارانش عذر خواهی کند.

هالک ایرانی و گوریل قزاقستان

در مقاله های بعد به برنده و نتیجه مسابقه هالک ایرانی و گوریل قزاقستان اشاره خواهیم کرد. به نظر شما برنده مسابقه چه کسی خواهد بود؟

سوالات متداول

  1. برای بار چندم است که سجاد غریبی و گوریل قزاقستان در مقابل یکدیگر قرار می گیرند؟

    برای بار اول است که این دو ورزشکار با یکدیگر مبارزه می کنند.

  2. لقب ورزشکار قزاقستانی چیست؟

    گوریل لقب ورزشکار قزاقستانی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید