سجاد عبادی کیست؟ حضور سجاد عبادی در مراسم تشییع آزاده نامداری

0 دیدگاه

سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری، در حال حاضر یکی از داغ ترین سوژه های رسانه های ایران است. این مرد جوان که سال ها پیش با آزاده نامداری ازدواج کرد، درگیر شایعه های مربوط به این زن جوان شد. آزاده در روز های بعد از ازدواج خود با سجاد بود، که ممنوع التصویر شد. آغاز رابطه این زوج از ابتدا همراه با حاشیه بود و در نهایت نیز با شایعات موجود به پایان رسید. آزاده نامداری یکی از مجریان محبوب و پر مخاطب ایرانی بود، که به دلیل شیطنت یک خبرنگار مورد حمله رسانه ها و طرفدار های خود قرار گرفت. چرا که از او عکسی بی حجاب در فضای عمومی منتشر شده بود. البته آزاده سریعا این عکس را رد کرد. اما حجاب سخت گیرانه او در جلوی دوربین باعث شده بود، که متهم به ریا و فریبکاری مردم شود.

این اتفاق ها زمانی رخ داد، که آزاده و سجاد با یک دیگر ازدواج کرده بودند. سجاد به گفته آزاده از او در تمام این مراحل سخت حمایت کرده بود. آن ها که رابطه و زندگی عاشقانه ای داشتند، بچه دار نیز شدند. اما به ناگاه چندی پیش خبر مرگ و خودکشی آزاده در فضای مجازی منتشر شد. این خبر آنقدر ناگهانی و عجیب بود، که توجه بسیاری را به سمت این خانواده جلب کرد. در ابتدا رسانه ها این خبر را با عنوان قتل منتشر کردند. اما پزشکی قانونی به صورت رسمی این مورد را رد کرده و آن ها خودکشی دانست. این خودکشی همراه با مقدار زیادی قرص صورت گرفته بود.

سوالی که ذهن بسیاری را درگیر کرد، علت خودکشی این زن جوان و با انگیزه بود. اما در کنار مورد مشکوک دیگری نیز مشاهده می شد، چرا که سجاد در خانه نبوده است و همراه با دخترشان به مسافرت رفته بود. اگر علاقه مند به دانستن واقعیت این ماجرا هستید و مشتاق اید تا همسر آزاده نامداری را بهتر بشناسید، توصیه می شود، که این مقاله را از دست ندهید.

بیوگرافی سجاد عبادی

بیوگرافی سجاد عبادی

سجاد عبادی یکی از معروف ترین آقازاده ایران به حساب می آید. چرا که پدر او در ایران از سمت و جایگاه خوبی برخودار است. سجاد در روز چهارم ماه اسفند و سال 1360 هجری شمسی و در شهر تهران زاده شده است. این مرد جوان از آازده نامداری تنها سه سال بزرگ تر بود. چرا که آزاده نامداری متولد در روز نهم آذز ماه سال 1363 هجری شمسی متولد شد. آزاده اصالتا کرمانشاهی می باشد، اما در تهران بزرگ شده است. این پسر جوان در یک خانواده سیاسی زاده شده است. چرا که پدر او رحیم عبادی نام دارد. رحیم عبادی یکی از سران ممکلت در دوره ریاست جمهوری سید محمد خاتمی بوده است. پدر این مرد جوان، در آن دوره از ریاست جمهوری ریاست سازمان ملی جوانان در کشور را بر عهده داشته است.

این مرد جوان که در خانواده ای سیاسی بزرگ شده بود. در ادامه تحصیل خود نیز مسیر پدرش را پیش گرفت. به شکلی که او در رشته سیاست گذاری فارق التحصیل شده است. این مرد جوان دارای مدرک دکتری می باشد. او در مقطع کارشناسی و ارشد نیز در رشته روابط بین الملل تحصیل کرده است. این آقازاده ایرانی بعد از آن که دکتری خود را گرفت. در کنار پدر در دانشگاه البرز مشغول به کار شد. سمت او در این دانشگاه ریاست حوزه و روابط عمومی دانشگاه بود. دانشگاه مهر البزر غیر انتفاعی می باشد و در تهران قرار دارد. پدر سجاد در گذشته قائم مقام این داشنگاه بوده است.

این پسر جوان ایرانی در خانواده ای 4 نفره متولد شده است. مادر او فریده ماشینی نام دارد. سجاد تک پسر بوده و تنها یک خواهر دارد. مادر سجاد تا قبل از فوتش، به عنوان رئیس کمیسیون زنان حزب منحله در حال فعالیت بود. این خانواده از سال های بسیاری است، که در دولت سمت ها و عنوان های مختلفی را دارا هستند. برای مثال پدر سجاد تا به الان در عنوان های مختلفی قرار گرفته است. او مدتی نیز در آموزش و پرورش فعال بود. زمانی نیز یکی از رئیس های اصلی دانشگاه فرهنگیان بود.

سجاد عبادی چه کاره است؟

یکی از سوال های مهمی که در مورد سجاد عبادی بسیار مطرح می شود، شغل او می باشد. همان طور که در بالا اشاره شد، این مرد جوان در حال حاضر ریاست روابط عمومی دانشگاه غیر انتفاعی مهر البزر را بر عهده دارد. اما نمی توان این مورد را تنها کار این مرد جوان دانست. چرا که در میان آقازاده ها چند شغل داشتن بسیار طبیعی و مرسوم است. از طرفی پدر او، رحیم عبادی، تا به حال در سمت ها و عنوان های مختلفی فعالیت داشته است. به همین خاطر طبیعی است، که پسرش نیز به همین شکل تغییر شغل و سمت بدهد. اما سجاد تا به الان تنها در ریاست دانشگاه مهر البزر فعال بوده است. شاید بتوان مهم ترین شغل این مرد جوان ایرانی را آقازاده بودن دانست.

یکی از شغل هایی که این مرد جوان به تازگی دریافت کرده است، در ژنو می باشد. این طور که پیداست، سجاد در ژنو ریاست قسمتی را قبول کرده است. او از آن جایی که در دوره ای پدرش ریاست فدراسیون جوانان را عهده دار بود، حال سمتی مشابه را دریافت کرده است. او در حال حاضر نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران را به عهده گرفته است.

آیا سجاد عبادی قبلا ازدواج کرده بود؟

یکی از سوال هایی که درباره این مرد جوان بسیار پرسیده می شود، ازدواج گذشته او می باشد. چرا سجاد قبل از آن که با آزاده نامداری وارد رابطه شود و ازدواج کند، ازدواج کرده بود. سجاد عبادی و آزاده نامداری خیلی سال پیش یک دیگ را شناخته بودند. آن ها به طبع کارشان با یک دیگر آشنا شده بودند. اما این اشنایی در همان سال ها گم شده بود. چرا که هر کدام مشغول به دغدغه های خود گشته بودند. این در شرایطی است، که سجاد و آزاده در سال های ابتدایی کار او و زمانی که دوران اوج آزاده بود با هم دیگر ملاقات کرده بودند. اما این ملاقات از ابعاد کاری بیش تر نشده بود و برای مدت زیادی نیز به پایان رسیده بود.

سجاد و آزاده بعد ها هر کدام ازدواج های ناموفقی را تجربه کردند. هر دو ان ها در دوره ای از زندگی خود وارد رابطه های غلطی شدند. در کنار به سذعت نیز آشسیب ان را دیدند. برای مثال یکی از رابطه های نادرست آزاده، ازدواج او با فرزاد حسنی بود. این زوج بعد از مدت کوتاهی از یک دیگر طلاق گرفتند. اما آینده این ازدواج از همان ابتدا مشخص بود. چرا که آن ها جز شغل مشترک هیچ نقطه اشتراک دیگری نداشتند. آزاده و فرزاد حسنی به سرعت از هم طلاق گرفته و به رابطه اشتباه خود پایان داند. این اتفاق برای سجاد کمی دیر تر رخ داد. سجاد نیز در زندگی خود رابطه و ازدواجی نادرست را دارد. او نیز در زمانی انتخاب نادرستی داشت و آسیب ان را نیز متحمل شد. در این مورد می توانید به لیست طلاق سلبریتی ها نگاه بندازید تا ببیتنید که لاق گرفتن بین این افراد امری طبیعی می باشد.

البته نمی توان در این شرایط دست تقدیر و سرنوشت را بی اساس خواند. چرا که شاید همه این اتفاق ها شرایطی را حاصل کرده است، تا این زوج با یک دیگر بار دیگر هم صحبت شوند و ملاقات هایشان از سر گرفته شود. شاید اگر این شکست وجه اشتراک هر دو آن ها نبود، رابطه عمیق آن ها بعد از ازدواج شکل نمی گرفت.

سجاد عبادی و همسر اولش

همسر اول سجاد عبادی مهسا آبومگر نام دارد، این زن جوان تنها برای مدت کوتاهی در زندگی سجاد بود و بعد از طلاق نیز از ایران مهاجرت کرد. زندگی سجاد همیشه برای رسانه ها پر از نقاط تاریک بوده است، به شکلی که هیچ گاه دلیل طلاق اول او مشخص نشد. او که در سال 1391 هجری شمسی با مهسا ازدواج کرد، بعد از سه سال از ازدواج خود از او جدا شد. البته این زوج شباهت های زیادی به هم نداشتند. چرا که برای مثال حجاب و نوع پوشش مهسا شباهتی با خانواده و نوع کار سجاد نداشت. شاید همین مورد یکی از عامل های طلاق آن ها شد. البته در بعضی از رسانه ها دلیل این طلاق و جدایی را مهاجرت مهسا آبومگر می دانستند. چرا که مهسا خواهان زندگی در ایران نبود و سال ها بود، که برای مهاجرت تلاش می کرد.

زندگی سجاد تا به الان اتفاق های عجیبی داشته است. چرا که بلافاصله بعد از طلاق از همسر اولش، مهسا با فردی دیگر ازدواج کرد. این اتفاق باعث شد، تا نظر مخاطبان و افکار آن ها به سمت خیانت نیز کشیده شود. البته سجاد هیچ گاه و از هیچ طریقی علت طلاق خود از مهسا آبومگر را مشخص نکرد. مهسا بلافاصله بعد از طلاق خود پیج خود را از حالت عمومی خارج کرد. این طور که پیداست، شیوه اشنایی مهسا و سجاد در محیط کار بوده است. چرا که مهسا در بازه زمانی برای سجاد کار می کرده است. این اتفاق بعد ها مشخص شد. زمانی که مهسا استوری را مبنی بر حضور خود در جمع همکار هایش گذاشت.

مهسا بعد از ازدواج دوم خود سریعا ایران را ترک کرد. بسیاری بر این باور بودند، که او در ایران و بعد از طلاق مورد آزار قرار گرفته است. البته خود او هیچ گاه چنین موضوعی را مطرح نکرد. اما شایعه های موجود برای طلاق و جدایی این آقازاده کم نبود. به شکلی که بحث های بسیاری درباره ازدواج و طلاق او در میان آمد. البته این بحث ها زمانی شدت گرفت، که او از همسر اول خود جدا شد.

مهسا ابومگر همسر اول آقازاده ایرانی

مهسا ابومگر بعد از آن که در سال 1394 هجری شمسی از سجاد عبادی جدا شد و طلاق گرفت. مسیر زندگی خود را کاملا تغییر داد. او که در گذشته در شرکت همسر سابقش در حال فعالیت و کار بود، شغل قبلی خود را رها کرد. این دختر جوان بعد از طلاق حضور در ایران را مناسب خود ندید. چرا که شرایط از نگاه او سخت و طاقت فرسا بود. در نتیجه مهسا، تصمیم گرفت، تا با فردی که ایده ها آرزوهای یکسان دارد، وارد رابطه شود. این رابطه به سرعت جدی شد و به مرحله ازدواج رسید. همسر دوم مهسا، یک خلبان مسافربری بود، که درآمد و ثروت بسیاری داشت. از طرفی شرایط کار برای همسر اولش در خارج از ایران نیز به راحتی مهیا بود. به همین دلیل مهسا به سرعت موضوع مهاجرت را مطرح کرد و مورد قبول همسر جدیدش واقع شد.

نام همسر دوم مهسا، علی خسرو تاج می باشد. این مرد یکی از خلبان های مشهور مسافربری در ایران می باشد. مهسا بعد از مهاجرت خود، فعالیتش را در فضای مجازی بسیار کم کرد. چرا که از حاشیه های بی مورد و بی اساس بیزار بود. از طرفی این حواشی و شایعات را که از زندگی قبلی او برایش به یادگار مانده بود، تاثیر نامطلوبی بر زندگی جدید و تازه او می گذاشت. مهسا آبومگر بعد از مهاجرت کم تر در فضای مجازی دیده شده است و از او خبر درستی در دسترس نمی باشد.

آشنایی آزاده نامداری و سجاد عبادی

بار ها شده بود، که آزاده نامداری از ازدواج دوم خود احساس رضایت کرده بود و از همسر دوم خود به دلیل حمایت های بی پایانش تشکر کرده بود. ایت اتفاق نشان از رابطه گرم و صمیمی داشت، که در ازدواج آن ها مشاهده می شد. رابطه سجاد و آزاده بسیار قدیمی می باشد. به شکلی که این رابطه به سال های اولیه حضور آزاده نامداری در تلویزیون و رسانه ملی بر می گردد. سجاد که به دلیل سمت و موقعیت پدر خود در بخش های مختلف و ارگان های متفاوت حضور داشت. در یکی از برنامه های آزاده نامداری حضور پیدا کرد و به عنوان ناظر در این برنامه شرکت کرد. در همان سال 1384 هجری شمسی بود، که این آشنایی رخ داد. البته این آشنایی تنها به موارد کاری و حرفه ای مربوط می شد.

بعد از گذشت مدتی از آشنایی آن ها هر کدام به دنبال زندگی شخصی خود رفتند. آزاده نامداری در سال 1392 هجری شمسی با فرزاد حسنی ازدواج کرد. البته این ازدواج بسیار سریع به پایان رسید. به شکلی که این زوج هنرمند و این دو مجری پر آوازه در سال 1393 هجری شمسی از یک دیگر جدا شدند. این جدایی شرایطی را حاصل کرد، که برای آزاده اذیت کننده بود. البته این طلاق نیز حاشیه های خود را داشت. چرا که این زوج در سال تحویل اول خود، در یک برنامه اجرا داشتند. اما چند ماه بعد از آن از یک دیگر جدا شدند. بعد از طلاق آزاده تصاویری از ضرب و شتم نوسط فرزاد حسنی منتشر کرد، که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.

البته این اتفاق ها و شایعه های بی اساس زمانی که آزاده برای بار دوم ازدواج کرد، بیش تر از قبل شد. در ان سال ها که اغلب برنامه های مهم کشور با حضور این مجری جوان انجام می شد، توجه بسیاری به سمت آزاده بود. به شکلی که کوچک ترین رفتار او مورد بررسی قرار می گرفت. سجاد و آزاده در سال 1394 هجری شسمی با یک دیگر ازدواج کردند.

رابطه آزاده نامداری و همسر دومش

این زوج جوان در سال 1394 هجری شمسی با یک دیگر ازدواج کردند. این ازدواج حواشی زیادی را به همراه داشت:

 • بسیاری ازدواج آزاده نامداری با یک آقازاده را غلط می دانستند.
 • بسیاری دیگر از ازدواج سریع سجاد عبادی در تعجب بودند و شایعاتی نیز در این باره منتشر شد.

آزاده نامداری که در آن روز ها مورد توجه بسیاری از رسانه ها بود، بالاخره آسیب جدی را از سمت رسانه دریافت کرد. این دختر جوان در سال 1396 هجری شمسی و در روز هایی که به دلیل بارداری و فرزند آوری بسیار کم کار تر شده بود، مورد حمله بسیاری از رسانه ها قرار گرفت. علت این حمله شدید، نصویری از آزاده نامداری بود، که در فضای مجازی منتشر شده بود. آزاده نامداری در این عکس، حجاب نداشت. این اتفاق برای بسیاری از طرفدار های او شوکه کننده بود. چرا که مجری زنی که در تلویزیون دختران را به حجاب دعوت می کند، خود ریا کار است. این اتفاق تبعات بسیاری را برای آزاده از لحاظ کاری و زندگی شخصی در پی داشت.

آزاده بعد از این شرایط از صدا و سیما اخراج شده و ممنوع التصویر شد. این اتفاق در زندگی شخصی او آثار منفی بسیاری داشت. چرا که مردم دچار نفرت بسیاری درباره این مجری زن جوان شدند. آزاده همیشه سجاد را در این روز های سخت همراه و در کنار خود توصیف کرده است. آزاده بعد از ممنوع التصویر شدن، تمام زمان و انرژی خود را صرف رسیدگی به فرزند و همسرش کرد. این زوج با یک دیگر به خوبی زندگی می کردند و از بزرگ شدن دختر خود، گندم، احساس رضایت داشتند. اما شرایط به این شکل پیش نرفت. مرگ آزاده در سال 1400 هجری شمسی بسیار مشکوک بود.

آزاده در روز های آخر حیات خود در صفحه اینستاگرام خود به انتشار ویدیو و تصاویری از خود می پرداخت. او به تازگی توانسته بود، اتفاقات مربوط به سال 1396 هجری شمسی را کم رنگ کند. این زن جوان در روز ها و ساعت های آخر حضور خود در این دنیا، در پی ارتباط گیری دوباره با مردم بود.

علت خودکشی آزاده نامداری

یکی از اتفاق های شوکه کننده در عید سال 1400 هجری شمسی، مرگ آزاده نامداری بود. این مرگ دارای جزییات بسیاری است. به شکلی که در تاریخ 6 فروردین امسال به صورت ناگهانی خبری منتشر شد، که تمام مردم ایران دچار شوک عطیمی شدند. آزاده نامداری که مجری سابق تلویزیون و رسانه ملی بود، کشته شده است. خبری که در ساعت های اولیه منتشر شد، نشانه های قتل را بررسی می کرد. اما در اصل این دختر جوان خودکشی کرده بود. نتیجه ای پزشک قانونی منتشر کرد، خودکشی با مصرف بی اندازه دارو بود.

یکی از اتفاق های عجیب درباره مرگ آزاده نامداری، تنها بودن او در خانه بود. به شکلی که انگار تمام شرایط به صورت پیش بینی شده و از قبل مشخص شده بود. سجاد عبادی و دخترشان گندم، در خارج از تهران و در شهر های شمالی ایران به سر می بردند. اما این اتفاق به صورت لحظه ای برای آزاده رخ نداده بود. چرا که او وصیت نامه خود را نیز نوشته بود. در عین حال به تنهایی در خانه مانده بود، تا تصمیم خود را عملی کند. آزاده در وصیت نامه خود تنها از دخترش گندم سخن گفته بود. تحقیقات موجود درباره مرگ آزاده نامداری یک ماه پیش بسته شد. اما هنوز اطلاعی به خارج درج نکرده است. به شکلی که هیچ مقام و دستگاهی از اتفاقات موجود پرده برداری نکرده است.

آزاده نامداری به صورت بی جان در محله سعادت اباد تهران و در منزل شخصی خود پیدا شده بود. مراسم این دختر جوان بسیار غم انگیز بود. آزاده در روز های آخر عمر خود انگیزه بسیاری برای ارتباط گیری دوباره با مردم داشت. اما علت آن که به خودکشی دست زده است، نامشخص مانده است.

واکنش سجاد عبادی به مرگ آزاده نامداری

آزاده نامداری با مرگ خود حاشیه های بسیاری در رسانه ها ایجاد کرد. این دختر پر حاشیه، در تمام روز های زندگی خود از شایعه ها و حواشی دور نبود. حتی مرگ او نیز حواشی بسیاری در پی داشت. انگشت اتهام بسیاری از مردم به سمت همسر او بود، چرا که او را در شرایط و حال نابسامان تنها رها کرده است. البته پدر آزاده از داماد خود نهایت حمایت را داشت. به شکلی که به شایعه های موجود درباره اتهام سجاد عبادی، پایان داد. سجاد نیز در روز چهلم همسر خود که از نظر روحی در شرایط بهتری بود، با مردم و مخاطبان آزاده صحبت کرد.

سجاد در این سخنرانی از رابطه شیرین خود با همسرش گفت. این مرد جوان سخنرانی بسیار غم انگیزی داشت، که سوژه و خبر داغ رسانه ها شد. سجاد در صحبت های خود مشکلاتی که برای آزاده در این سال های پیش آمده بود را بیان کرد. این مرد جوان از مردم که نسبت به همسرش رفتار های ناپسند بسیاری داشتند، بسیار گله مند بود.

سوالات متداول

 1. سجاد عبادی متولد چه سالی است؟

  سجاد عبادی در سال 1360 هجری شمسی متولد شده است.

 2. نام دختر سجاد عبادی و آزاده نامداری چیست؟

  نام دختر سجاد عبادی و آزاده نامداری، گندم است.

 3. شیوه مرگ آزاده نامداری چگونه بود؟

  آزاده نامداری خودکشی کرده بود.

 4. آزاده نامداری و سجاد عبادی در چه سالی ازدواج کردند؟

  آزاده نامداری و سجاد عبادی در سال 1394 هجری شمسی ازدواج کردند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0