صدف مسائلی معروف به صدف بیوتی متولد سال ۱۳۶۸ هجری شمسی می باشد او دانش‌ آموخته شیمی در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی می باشد .

بیوگرافی کامل صدف بیوت

او اکنون ۳۰ سال سن دارد و در کنار همسر و خانواده‌ اش مقیم آمریکا می باشد .
در پاسخ به این سوال که صدف بیوتی کیست باید گفت صدف که فالوور هایش او را مامان بیوتی می شناسند یک میکاپ آرتیست می باشد .
کلیپ های صدف بیوتی طرفداران زیادی دارد و او جدا از این که به صورت حرفه‌ای در حوزه آرایشی با فالوور های خود مشارکت می کند زندگی خصوصی و شخصی خود را نیز همانند دوستان و آشنایان با فالوور هایش به اشتراک می گذارد .
در بسیاری از مراکزی که به عنوان یک میکاپ آرتیست دعوت می‌ شود و بسیاری از سفر هایی که می رود فالوور های خود را نیز با خود می برد و بسیاری از مناطق زیبای گردشگری که از آن ها بازدید می‌ کنند را نیز به آن ها نشان می‌ دهد .
اینستاگرام صدف بیوتی طرفداران زیادی دارد و در سراسر دنیا بسیاری از افراد آن را دنبال می کند به گونه ای که حمایت طرفداران صدف از او در بین بسیاری از این میکاپ آرتیست های خارج از کشور زبان زد است و قدرت حمایت آن ها از صدف بسیار بالا می باشد .
صدف که با همسر و خانواده خود در آمریکا زندگی می کند در عرصه حرفه‌ ای خود در میکاپ و آرایش بسیار موفق و حرفه‌ای ظهور کرده است .
او را همگان به عنوان یک شخص معروف شبکه های مجازی می شناسند که فردی بسیار باشخصیت و خوش صحبت است .
او در هیچ یک از حواشی مربوط به فضای مجازی مشارکت نمی کند و بسیار ریتمی آرام و دوستانه با فالوور های خود دارد .
او حدود سه سال است که متاهل می‌باشد .

اعتقادات و علاقمندی های صدف بیوتی

صدف که از نمونه رفتار و نوع زندگی او مشخص است که زندگی با شخصیت را سپری می‌ کند و یک شخصیت اجتماعی کامل و پخته شده‌ای دارد بسیار به حیوانات علاقه مند است و از آزار و اذیت آن ها رنج می برد .
صدف بسیار خوش برخورد و خوش رو می باشد به گونه ای که بسیاری از طرفداران او در سراسر دنیا هنگامی که متوجه می‌ شوند صدف برای سفر کاری یا تفریحی به یکی از شهر های سراسر دنیا می‌ رود برای استقبال از او به دیدنش همراه با گل می رود .
صدف در بسیاری از کلیپ ها و ویدیو های منتشر کرده خود در صفحه اینستاگرامی اش بسیار لحنی صمیمی و دوستانه با طرفداران خود دارد و همین امر سبب محبوبیت و صمیمیت بین او و طرفدارانش می باشد .
صدف که یک شخصیت شناخته شده مجازی بسیار بی‌ حاشیه می‌ باشد اما در بسیاری از مواقع برای بسیاری از مشکلات جامعه که باعث رنجیدن او می شود واکنش نشان می دهد و با طرفداران خود در مورد این موضوعات گفتگو می کند .
صدف که اولین میکاپ آرتیست شناخته شده ایرانی در فضای مجازی می باشد برای رسیدن به این نقطه تلاش های بسیاری را انجام داده .
در ابتدا تلگرام صدف‌ بیوتی فعالیت بیشتری داشته است و کلیپ های منتشر شده از خود را به صورت کامل بر روی تلگرام خود قرار می‌ داده است .
اکنون این کانال فعالیتی ندارد و صدف در آن به انتشار کلیپ های خود نمی پردازد .

صدف بیوتی ناسا

چندی پیش طرفداران صدف‌ بیوتی در صفحه رسمی او مشاهده کردند که او خبر خوشحال کننده ای را به طرفدارانش داده است .
که در مورد این موضوع گفته است که یکی از طرفداران او به او پیام می‌ دهد و می‌ گوید که ناسا از چهره های مشهور مجازی دعوت به عمل آورده است تا آن ها را در یک تور دو روزه معرفی ناسا شرکت دهد .
صدف نیز اطلاعات شخصی خود را به ناسا ارسال می کند و آنان پس از بررسی و این که می دانند که صدف بسیار طرفداران زیادی دارد و شناخته شده می باشد آن را به این برنامه دعوت می کند .
با این که پس از اعلام این موضوع به طرفداران صدف یک بار این موضوع به تعویق افتاده است اما سرانجام پس از گذشت یک هفته صدف به ناسا می‌ رود .
در آن جا پس از مشاهده موزه ناسا و همچنین شرکت در ساختمان اصلی شرکت ناسا به برخی از اطلاعات ناسا می پردازند .
صدف همانند همیشه طرفداران خود را در این سفر با خود همراه می کند و بسیاری از نقاط موزه و همچنین ساختمان اصلی ناسا را به آن ها نشان می دهد که در یکی از کلاس‌ های معرفی ناسا که در شبکه تلویزیونی رسمی ناسا نیز پخش شده است صدف شرکت داشته است .
همچنین در ادامه توضیحات این سفر صدف می‌ گوید که از آن ها دعوت شده است تا مشاهده کنند چگونه سفینه های فضایی ناسا که چندی پیش به فضا فرستاده شد ارسال خواهد شد .
او از نحوه ارسال این سفینه فیلمبرداری کرده و با طرفداران خود به اشتراک گذاشته است .
او همچنین در ادامه موضوع می‌ گوید تجربه سفر به ناسا یکی از مهیج ترین تجربه های سفر در زندگی او بوده است و از آن به خاطره‌ ای خوش یاد می‌ کند .

عمل های زیبایی صدف بیوتی

بسیاری معتقد هستند که صدف‌ نیز همانند بسیاری از چهره های مشهور زیبایی خود را بر اثر عمل های متفاوت زیبایی کسب کرده است .
اما صدف بیوتی قبل از عمل خود را نیز با طرفداران خود به اشتراک گذاشته و او تنها گفته است که صدف بیوتی قبل عمل تنها بینی خود را عمل کرده و هیچ یک از عمل های زیبای دیگر را بر روی چهره خود انجام نداده است .
همچنین صدف بسیاری از کلیپ های طنز و خنده دار خود را در زمان انجام عمل بینی خود در حین بیهوشی بعد از عمل با طرفداران خود به اشتراک گذاشته است .
او معتقد است شخصیت و چهره او به گونه ای نمی باشد که واقعیت آن را از طرفداران خود پنهان کند و هر چیزی که زندگی شخصی او را شامل شود با آنان در میان می گذارد .
صدف شخصیتی محبوب و دوست‌داشتنی دارد .

بیوگرافی صدف بیوتی

زندگی شخصی و ازدواج صدف بیوتی

در زندگی خانوادگی صدف، صدف تنها یک خواهر به نام سارا دارد که آن نیز در خارج از کشور زندگی می کند اما از محل زندگی صدف و خانواده‌ اش دور می باشد .
سارا نیز در بسیاری از کلیپ های خودمانی صدف همانند کلیپ هایی که اسم آن ها را با من حاضر شویم می گذارد شرکت داشته است .
سارا از صدف بزرگتر می باشد اما در بسیاری از مواقع به گفته صدف پشتیبان او نیز بوده است در صفحه اینستاگرامی صدف سارا نیز همکاری ها و مشارکت های گوناگونی با خواهر خود داشته است .
شوهر صدف بیوتی علی نام دارد آن ها که نزدیک به سه سال است ازدواج کرده اند چندین سال قبل از ازدواج با یک دیگر آشنا شده اند و در خارج از کشور زندگی می کنند .
شوهر صدف علی در بسیاری از فعالیت‌ های او، او را حمایت می‌ کند و به پشتیبانی او مشغول است علی در بسیاری از کلیپ هایی که توسط صدف ساخته می شود با او مشارکت دارد و همچنین او نیز همانند یک خانواده با طرفداران صدف برخورد می‌کند .
طرفداران صدف طرفداران همسر او نیز می باشند و آن را همانند صدف دوست دارند .
صدف بیوتی اینستاگرام خود را راهی برای ارتباط و همچنین انجام فعالیت حرفه‌ ای خود انتخاب کرده است .
او در انجام فعالیت حرفه‌ ای خود بسیار خوش درخشیده است و طرفداران زیادی را نسبت به خود جذب کرده است .
طرفدارانی که در بسیاری از مواقع حمایتگر و پشتیبان او نیز بوده اند آن ها جزو یک خانواده می باشند و حمایت آنان تنها بستگی به فضای مجازی ندارد .
آن ها در بسیاری از مواقع ای که صدف نیاز به رای و حمایت آنان همچنین شراکت در بسیاری از مسائل در حرفه کار میکاپ خود داشته است او را حمایت کردند .

بیوگرافی صدف بیوتی

همکاری های صدف در زمینه حرفه ای او

صدف بیوتی در زمینه ی کاری و حرفه ای خود همکاری های متفاوتی را با انواع برند های آرایشی داشته است .
چندی پیش صدف بیوتی یکی از همکاری های بی نظیر خود را با شرکت سیگما انجام داد و محصولات صدف بیوتی که شامل ۴ براش های آرایشی می باشد وارد بازار شد .
همکاری که تمام دنیا را شگفت زده خود کرد در این همکاری به مدت بسیار کوتاهی تمامی تولیدات محصولات صدف به فروش رسید و سیگما اعلام کرد که دیگر محصولی برای فروش ندارد و دوباره خط تولید محصولات صدف را راه اندازی می کند .
برای بار دوم نیز این محصولات به پایان رسید و تمام دنیا از همکاری و طرفداری طرفداران صدف شگفت زده شدند .
همچنین چندی قبل صدف به طرفداران خود اعلام کرد که یک همکاری دیگر با یکی از برند های معروف آرایشی را داشته است .

پیج صدف بیوتی

عکس صدف بیوتی

در حال حاضر صدف دو پیج‌ کاری دارد که مسئولیت اداره آن ها خودش بر عهده دارد .
یکی از این پیج ها ، پیج های کاری و حرفه‌ای خود در عرصه میکاپ می باشد و پیج دیگر پیج دایری که در ابتدا به عنوان پیج عروسی شناخته می شده است .
که هنگام عروسی در انتخاب لباس عروس و وسایل عروسی با مشارکت طرفداران خود می پرداخته است .
همچنین عکس های متفاوت و کلیپ های متفاوت عروسی صدف در این پیج قرار دارد .
پس از آن این پیج راهی برای به مشارکت گذاشتن سفرهای صدف شناخته شد در آن بسیاری از ولاگ سفر های خود را به مناطق مختلف دنیا قرار می‌ دهد و حتی هنگامی که به خرید می‌ رود در آن نظرسنجی گذاشته و با مشارکت طرفداران خود خریدهای خود را انجام می‌ دهد .
او در بسیاری از موفقیت های خود را مدیون طرفداران خود می داند و با آن ها بسیار احساس خوشحالی می کند و می گوید اگر حمایت آنان نبود هرگز به این نقطه ای که قرار دارد نخواهد رسید .
بیشتر در پیج اصلی خود بیشتر به مشارکت با طرفداران خود می‌ پردازد و بسیاری از کلیپ های آرایشی در این پیج قرار دارد .

علاقه صدف به حیوانات

صدف علاقه زیادی به حیوانات دارد و بار ها در صحبت‌ های خود گفته است که از آزار و اذیت آنان رنج می‌ برد .
صدف که خود یک سگ کوچک در خانه اش دارد و نام آن را فندق گذاشته است هنگامی که این سگ بسیار کوچک بوده و آن را به همراه همسرش بزرگ کردند .
او می گوید او اکنون همانند فرزند او می باشد .
علاقه صدف به حیوانات به حدی می باشد که او در حیاط منزل شخصی خود برای پرندگان و سنجاب هایی که وجود دارد قضا قرار داده تا از آن ها تغذیه کنند .
صدف با فندق و همانند فرزند خود برخورد می‌ کند به گونه‌ای که حتی با گذاشتن عکس های او یک پیج شخصی نیز برای او در اینستاگرام فعال کرده است . او فندق را همانند فرزند خود می داند و در بسیاری از مواقع از او مراقبت و نگهداری می‌ کند و اگر او مریض شود یا مشکلی برایش پیش آید صدف با آن ناراحت می شود .
در بسیاری از سفر هایی که نمی تواند فندق را با خود ببرد در طی سفر بسیار ابراز دلتنگی می کند و هنگامی که به خانه باز می گردد شادی می کند .

عکس بیوگرافی صدف بیوتی

فعالیت های صدف در فضای مجازی

همان طور که می‌ دانید صدف‌ در بسیاری از فضا های مجازی با طرفداران خود در ارتباط می باشد . نمونه‌ ای از این فضا های مجازی که قبلا گفتیم اینستاگرام می باشد همچنین صدف بیوتی یوتیوب را نیز فعال کرده و در آن به اشتراک بسیاری از کلیپ های آرایشی خود می‌پردازد .
نکته قابل توجه در معروفیت صدف شاید بتوان گفت صمیمیت آن با طرفداران او و همچنین نشان دادن چهره واقعی زندگی خود با طرفدارانش می باشد .
این صمیمیت و رو راست بودن صدف باعث محبوبیت او در بین طرفداران او شده است .
او زندگی و شخصیت خود را به همان گونه که می باشد با طرفدارانش در میان می گذارد .
صدف هیچ گاه با پشرفت های خود مغرور نشده است و رفتار صمیمی او با صرفدارانش تغییر نکرده است .
همچنین او همیشه شادی خود از موفقيت با آن ها شریک می‌شود .