بیوگرافی صبا لند به همراه بررسی مسیر موفقیت او در یوتیوب

0 دیدگاه

صبا لند دختر خلاق یوتیوبر نیز بسیار پر طرفدار است و علاقه بسیار زیادی به کره و افراد کره ای مخصوصاً خوانندگان کی پاپ ها و همچنین وسایل و خوراکی یا حتی غذا های کره ای دارد. صبا لند توانسته در یک سال کاری اش نزدیک به ۵۰۰۰ دنبال کننده یا سابسکرایب جذب کند و پیام های مثبت بسیار زیادی را از مخاطبانش دریافت می کند و همواره در حال رشد و بالا بردن مخاطبان خود است.

صبا لند کیست؟

صبا لند کیست؟

صبا لند یکی از بهترین یوتیوبر های ایران است که در بیست و یکم آخرین ماه از فصل پاییز و در سال ۱۳۷۹ در تهران به دنیا آمده است. صبا دختری خلاق و باهوش است که فن یا علاقه مند به گروه های کره ای مختلف مخصوصاً معروف ترین آن ها اکسو است. صبا در دبیرستان در رشته تجربی و در دانشگاه در رشته گریم سینما مشغول به تحصیل بوده است. صبا معتقد است وقتی از او می پرسند یک بیوگرافی از خود به مخاطبانش ارائه دهد، او بسیار معذب می شود و نمی داند دقیقاً باید چه چیزی از خود بگوید و این سوال را سوال عجیبی می داند.

او تایپ شخصیتی اش آی ان تی جی است، اما می گوید آی ان تی پی به او بیشتر شباهت دارد و ویژگی هایش شبیه افرادی است که تایپ شخصیتی آی ان تی پی است. صبا یک دوست صمیمی به نام مریم دارد که مانند خودش یک کی پاپر است و بسیار به یکدیگر نزدیک هستند.

صبا لند اصلا اهل بیرون رفتن و گردش نیست و دوست صمیمی اش مریم نیز همین طور است، به همین دلیل است که آن ها خیلی کم پیش می آید بیرون بروند و کلیپ از خود در یوتیوب منتشر کنند. صبا می گوید پدر و مادرش از زمان کودکی به تصمیمات او احترام می گذاشتند و اکنون نیز در زمان آغاز کارش در یوتیوب، پدر ومادرش به تصمیمش احترام گذاشته اند. او می گوید از پنهان کاری خوشش نمی آید و همیشه سعی می کند تمام کارهایش را با پدر و مادرش در جریان بگذارد تا با خیال راحت تری به کارهایش بپردازد. صبا یک خواهر دارد که از او کوچک تر است و در هنگام تولد خواهرش به دلیل سن کم خود، بسیار به او حسودی می کرده است.

کی پاپ به یک ژانر موسیقی کره ای گفته می شود که مورد علاقه مردم زیادی از کشورهای مختلف است. این ژانر از موسیقی توانسته است علاقه مندان زیادی از کشورهای مختلف دنیا مخصوصاً از نسل های جوان را به خود جذب کند. این ژانر از کره جنوبی سرچشمه می گیرد و تحت تأثیر ژانرهای مختلف دنیا از جمله راک، رپ، جاز، فولک، کلاسیک، هیپ هاپ، رقص الکترونیک، رگی، آراندبی، گاسپل و علاوه بر آن موسیقی سنتی کره جنوبی قرار گرفته است. کی پاپر به کسانی که طرفدار این نوع ژانر از موسیقی هستند گفته می شود.

صبا لند معتقد است کی پاپر شدن یک نقطه شروع ندارد، وقتی شما کی پاپ را گوش می دهید یا تماشا می کنید دو حالت وجود دارد یا از آن بسیار خوشتان می آید و طرفدار پر و پا قرص کی پاپ می شوید و یا از موسیقی کی پاپ خوشتان نمی آید و دیگر هم خوشتان نخواهد آمد و این مسئله کاملاً یک موضوع سلیقه ای است. او می گوید به سلیقه همه کسانی که این ژانر از موسیقی کره ای را می پسندند و یا نمی پسندند احترام می گذارد.

صبا از آن دسته جوان های یوتیوبری است که به مهاجرت زیاد فکر می کند و اگر شرایط مهاجرتش پیش بیاید حتماً این کار را می کند. حتماً با خود حدس می زنید که او حتما به کره مهاجرت خواهد کرد، اما باید بگویم که خیر، صبا می گوید بسیار علاقه دارد که به کره سفر کند و خوانندگان جوان کی پاپ را از نزدیک مشاهده کند اما برای مهاجرت و اقامت همیشگی او یک کشور آرام مانند استرالیا را می پسندد و می خواهد اگر روزی شرایطش فراهم شد به استرالیا مهاجرت کند.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

یوتیوب یکی از برنامه هایی است که افراد عادی و معروف بسیار زیادی در آن به صورت روزانه کلیپ های مختلفی از خود منتشر می کنند. صبا لند یکی از دختران خلاقی است که کلیپ های خلاقانه مختلفی از خود در یوتیوب منتشر می کند. برخی از این کلیپ ها آموزش های خلاقانه مختلفی مخصوصاً در رابطه با کی پاپر بودن یا کی پاپ ها است و علاقه مندان زیادی آن را می بینند و به ویدیوهای او واکنش های مثبت نشان می دهند.

صبا از یک سال قبل که اولین کلیپ خود را در یوتیوب منتشر کرد، پس از آن به طور مرتب فعال بود اما اکنون فعالیت او کمتر شده است و هفته ای فقط ۱ عدد ویدیو از خود منتشر می کند. صبا می گوید باید در یوتیوب صبور باشید و فعالیت منظم داشته باشید و ویدیو منتشر کنید. وقتی که به نتیجه رسیدید یا به اصطلاح عامیانه خرتان از پل گذشت، می توانید فعالیت خود را کمتر کنید که در این صورت یوتیوب وقت زیادی از شما نخواهد گرفت.

عکس های صبا لند را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید عکس ها و ویدیوهای مختلفی از صبا در کانال یوتیوب او با عنوان صبا لند جستجو و تماشا کنید. همچنین می توانید با جستجوی صفحه اینستاگرام او در برنامه اینستاگرام با نام صبا لند به انگلیسی، به عکس ها و ویدیو های دیگری از صبا دست پیدا کنید.

آدرس پیج اینستاگرام صبا لند چیست؟

اینستاگرام یکی دیگر از برنامه هایی است که افراد بسیار زیادی در این برنامه فعالیت دارند و عکس ها و ویدیوهای کاری یا شخصی خود را منتشر می کنند و مخاطبان زیادی را روزانه و حتی در ساعت جذب خود می کنند. صبا یکی از این کاربران فعال است که در اینستاگرام نیز ویدیوها و عکس های زیادی از خود و مخصوصاً کی پاپ ها به اشتراک می گذارد. همچنین صبا در صفحه اینستاگرام خود مانند کانال یوتیوبش بسیار آموزش های خلاقانه در قسمت هایلایت استوری های صفحه اش گذاشته است که می توانید با دیدن این آموزش ها و استفاده از آن ها لذت ببرید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یا کانال یوتیوب صبا لند، این دختر خلاق و باهوش و طرفدار ژانر موسیقی کره ای را می توانید با جستجو در برنامه یوتیوب تحت عنوان صبا لند به زبان انگلیسی، بیابید و ویدیوها و ولاگ های جذاب او را مشاهده کنید. صبا لند واقعاً از زمان شروع فعالیتش به طور حرفه ای و خوب پیش رفته است و در همواره در حال رشد است و مخاطبان زیادی را به خود علاقه مند می کند. ادیت های خوب ویدیوهای این یوتیوبر نیز در رشدش در برنامه یوتیوب موثر هستند، البته صبا می گوید ویدیوهایش را خودش ادیت می کند و چون ادیت شان ساده هستند به دست ادیتور نمی سپارد.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

شما می توانید ویدیو های صبا لند را در کانال یوتیوبش با نام و آیدی صبا لند به زبان انگلیسی جستجو و تماشا کنید و لذت ببرید. یا اینکه می توانید با جستجوی صفحه صبا در برنامه اینستاگرام با عنوان صبا لند به زبان انگلیسی، ویدیوها و تصاویر روزمره و یا آموزشی و فان او را مشاهده کنید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد یوتیوبرهای ایرانی به صورت کلی بسیار خوب می باشد. برنامه یوتیوب به یوتیوبرها یا فعالان خود مبلغی را بابت فعالیت شان می پردازد. اما چندین قانون برای پرداخت این مبلغ وجود دارد مثلا باید ویدیوی شما بالای ۴۰۰۰ بار دیده شود یا به اصطلاح بازدید بخورد و همچنین تعداد سابسکرایبرهای شما یا دنبال کنندگان کانال یوتیوبتان باید بالای ۱۰۰۰ دنبال کننده باشد تا بتوانید از برنامه یوتیوب درآمد کسب کنید.

در ایران به دلیل فیلترینگ برنامه یوتیوب شما نمی توانید مستقیم از برنامه درآمد داشته باشید و باید یا در خارج از کشور حساب بانکی داشته باشید و یا در ایران با برخی از شرکت ها همکاریکنید تا درآمد شما را از یوتیوب دریافت کنند و به حساب شما در ایران پرداخت نمایند.

صبا لند نیز با یکی از این شرکت ها همکاری دارد و ماهانه مبلغی را با توجه به درآمد صبا به حساب بانکی او واریز می کنند. صبا می گوید خاله اش در آمریکا ساکن است و می توانسته در آنجا برای صبا حساب بانکی بسازد تا درآمدش از یوتیوب را در این حساب خود دریافت کند. اما او این کار را انجام نداده است و می گوید نمی خواسته خاله اش به دردسر بی افتد و ترجیح داده است با یکی از این شرکت ها همکاری کند تا مبلغی را به حساب صبا ماهانه واریز کنند.

این طور که به نظر می رسد صبا با توجه به تعداد بازدید کنندگان ویدیوهایش و با توجه به تعداد دنبال کنندگانش که روزانه در حال رشد هستند، درآمد خوبی از یوتیوب به دست آورده است است. او در ۲۲ سالگی توانسته است به عنوان یکی از دختران مستقل فعالیت خوبی را داشته باشد و الگوی بسیاری از کی پاپرها و دیگر افراد کوچک تر یا حتی بزرگ تر از او که او را دنبال می کنند و به او علاقه دارند، باشد. او خود بیان کرده است در آینده ای نه چندان دور تبدیل به پردرآمدترین یوتیوبر ایران خواهد شد.

صبا لند کجا زندگی می کند؟

صبا لند در تهران به دنیا آمده است و در آن جا نیز زندگی می کند. اما بسیار علاقه دارد که به استرالیا مهاجرت کرده و در آن کشور زندگی کند.

آیا صبا لند ازدواج کرده است؟

صبا لند ازدواج نکرده است و هنوز هم قصد ازدواج ندارد. او همچنان قصد وارد شدن به هیچ رابطه ای را ندارد اما گفته اگر یکی از اعضای گروه مورد علاقه او، یعنی اکسو، به او پیشنهاد دهند حتماً پیشنهاد آن ها را قبول خواهد کرد.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب صبا لند چقدر است؟

صبا لند در یک سال اخیر، با انتشار ۱۰۷ ویدیو در کانال یوتیوب خود توانسته ۴.۴۷ هزار دنبال کننده یا در اصطلاح یوتیوب سابسکرایب را به خود جذب کند. این عدد، عدد خوبی برای یک سال فعالیت در یوتیوب است و نشان می دهد صبا توانسته با ولاگ هایش که موضوعات مختلفی از موضوعات آموزشی گرفته تا موضوعات روزمره دارد، مخاطبان خوبی را جذب کند.

سوالات متداول

  1. صبا لند چند سال دارد؟

    صبا لند متولد ۲۱ آذر ماه سال ۱۳۷۹ است و در حال حاضر 22 سال سن دارد.

  2. صبا لند چرا کی پاپر شده است؟

    صبا لند به دلیل علاقه زیادش به کی پاپ و به گروه اکسو، به این سمت کشیده شده است.

  3. صبا لند کیست؟

    صبا لند یک دختر کی پاپر در یوتیوبر است که ولاگ های جذابی را از خود در یوتیوب با مخاطبانش به اشتراک می گذارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0