آروین شو از جمله استریمر های ایران و یوتیوبر های جوان و مشهور می باشد. او که مدت زمان کوتاهی است، که فعالیت خود را اغاز کرده است. به سرعت در میان دیگر همکار های خود و فعالان در این حوزه مشهور شده و توانست مخاطبان بسیاری را برای خود جمع کند. آروین در ویدیو های خود تا به حال سبک های مختلفی را ارائه کرده است. آروین با بسیاری از یوتیوبر های مشهور در ایران در ارتباط است. به شکلی که یکی از بهترین دوستان او فرشاد سایلنت می باشد. یکی از دلایل این رابطه نزدیک، حضور هر دو آن ها در یک کشور می باشد.

آروین در حال حاضر در میان 10 یوتیوبر برتر فارسی قرار گرفته است. اما این مرد جوان ایرانی، به نسبت دیگر یوتیوبر های موجود در رتبه پایین تری قرار دارد. یکی از دلایل آن تازه شروع کردن این حرفه می باشد. البته شیوه متفاوت کاری این مرد جوان و فعالیت های او نیز باعث شده است، تا تعداد محدود و خاصی او را دنبال کنند. آروین مدت زمان کوتاهی است، که کمی مضمون ویدیو های خود را تغییر داده است. به شکلی که بیش تر در قامت یک یوتیوبر دیده می شود. او در گذشته بیش تر توجه خود را بر روی استریم بازی های مشهور می گذاشت.

برای شناخت بهتر زندگی شخصی و حرفه ای آروین توصیه می شود، تا این مقاله را با توجه خاصی دنبال کنید. اگر درباره مسیر موفقیت آروین کنجکاو می باشید، در این مقاله با ما همراه شوید.

آروین شو کیست؟

آروین شو کیست؟

آروین شو یکی از بهترین یوتیوبر های ایران می باشد. این مرد جوان از ابتدای شروع فعالیت های خود، بر روی استریم تمرکز داشت. به صورتی که این پسر ایرانی جوان و خوش قیافه، تمام توجه خود را به استریم بازی های مشهور معطوف کرده بود. در دوره ای که آروین وارد این موضوع شد، افراد دیگری در گذشته این فعالیت را آغاز کرده بودند و رقبای خاص خود را داشت. اما این اتفاق باعث نشد، تا از جذابیت او کم شود. به شکلی که او نیز با نحوه ارائه ویژه و مخصوص به خود، مخاطبینش را جذب کرد. آروین مدت کوتاهی است، که لقب یوتیوبر را نیز به خود داده است و در زمینه های مختلف نیز فعالیت می کند.

اکثر طرفدار های این پسر خوشتیپ ایرانی او را بعد از آن که فعالیت های خود را دچار تغییر کرد، نیز دنبال می کنند. البته این تغییر مضمون ویدیو ها به سرعت صورت نگرفته و با احتیاط انجام شد. آروین که تا به الان فعالیت های خود موفق عمل کرده است. البته او در زمینه کاری و فعالیت های خود مخالفانی نیز دارد. برای مثال آریا کئوکسر یکی از مخالفان او می باشد، که در ابتدای فعالیت های آروین به تمسخر او می پرداخت. از ان جایی که آریا در میان یوتیوبر ها در رتبه اول قرار گرفته است، شرایط کمی برای آروین سخت می باشد. البته او نیز به دیس کردن آریا نپرداخت و نسبت به ویدیو های تمسخر بر انگیز او واکنش خاصی نشان نداد.

آروین تا به حال در مصاحبه ها و یا ویدیو های خود از خانواده اش حرفی نزده است. به صورتی که این پسر ایرانی و جوان تنها به معرفی ابتدایی از خود پرداخته است. این معرفی شامل اهداف و علایق این مرد جوان بوده است. آروین در تمام دوره های زندگی خود در تلاش برای کسب خواسته های خود بوده است. او شخصیت تلاش گری دارد و برای اهداف خود بسیار کوشاست.

بازی های مورد علاقه آروین شو

بازی های مورد علاقه آروین شو

زمانی که آروین شو فعالیت های خود را به صورت جدی آغاز کرد، به عنوان استریمر در حال بررسی بازی های مشهور بود. این پسر جوان ایرانی، در ویدیو های خود که به صورت استریم لایو بود به بازی می پرداخت و در عین حال نظر خود درباره بازی ها و گیم های مختلف را بیان می کرد. او بر اساس گفته های خودش از کودکی علاقه بسیاری به بازی های رایانه ای داشته است و هر بازی جدیدی که وارد بازار می شده است، را تجربه می کرده. آروین در ویدیو های خود که در یوتیوب منتشر می کرد، از الفاظ و نظرات بامزه ای استفاده می کرد، که ویدیو را برای مخاطب فان جلوه می داد. یکی از دلایل به شهرت رسیدن این مرد جوان همین مورد بود.

البته لازم به ذکر است، که چهره بامزه و بانمک آروین نیز در خلق این حجم از مخاطب بی تاثیر نبوده است. زمانی که آروین فعالیت خود را آغاز کرد، میا در این زمینه به شهرت رسیده بود. البته این اتفاق باعث نشد، تا او مخاطبان خود را دریافت نکند. چرا که اغلب مخاطب های او به صورت تخصصی به گیم علاقه مند بودند. شاید یکی از دلایل شهرت او این بود، که به سرعت تغییر رویه نداد و برای مدت طولانی در یک زمینه فعالیت می کرد.

از بازی های مشهور و مورد علاقه آروین شو می توان به کال اف دیوتی اشاره کرد. این بازی که در جهان از شهرت بسیاری برخودار است، یک بازی جنگی بوده و مخاطبان بسیاری دارد. این بازی محبوب ترین گیم رایانه ای برای آروین می باشد. البته از ویدیو های پر مخاطب او می توان به بازی امانگ آس و مورتال کومباد نیز اشاره کرد. این دو ویدیو در میان استریم گیم های آروین از شهرت بیشتری برخوردار می باشند. البته در کانال یوتیوب این پسر خوش قیافه ایرانی کم تر ویدیو های استریم گیم دیده می شود. چرا که او تا حد زیادی مسیر فعالیت های خود را تغییر داده است. البته به گیم های مشهور نیز پرداخته می شود. اما شکل و شمایل تخصصی خود را از دست داده است.

ماجرای آپارات آروین شو

ماجرای آپارات آروین شو

چندی پیش آروین شو در یکی از ویدیو های خود بیان کرد، که از آپارت متنفر است و علاقه ای به انتشار ویدیو در آن فضا ندارد. اما این حرف زمانی که بیان شد مورد توجه بسیاری از مخاطبان او قرار گرفت. به صورتی که در پی جست و جوی مخالفان و یا هیتر های آروین، ویدیویی از او دیده شد، که در آپارات همراه با دوستان خود منتشر کرده بود. البته آروین نیز به این ویدیو بی توجه نبود. او بعد از آن که ویدیو اش در آپارات مشهور شده و منتشر گردید، اعلام کرد، که این اتفاق برای مدت ها پیش بوده است. به صورتی که سال های بسیاری از انتشار آن گذشته است. در عین حال اعلام کرد، که نظر او در حال حاضر این می باشد و ممکن است بعد ها دچار تغییر شود.

آروین شو و فرشاد سایلنت

یکی از دوستان محبوب و صمیمی آروین شو، فرشاد سایلنت می باشد. این دو زمانی رابطه خود را آغاز کردند، که هر دو در کشور سوئد ساکن شدند. البته آروین از سال های قبل در آن کشور ساکن بوده و زندگی می کرد. اما فرشاد که به تازگی در آن کشور ساکن شده بود، از حمایت ها و کمک های آروین بسیار استفاده کرد. این دو یوتیوبر مشهور و پر طرفدار در حال حاضر دوستان بسیار خوبی برای یک دیگر بوده و تا به حال نیز ویدیو های مشترک منتشر کرده اند. لازم به ذکر است، زمانی که فرشاد و آروین رفاقت خود را آغاز کردند، آروین تعداد مخاطب بسیار کمی داشت. بسیاری بر این باور می باشند، که آروین برای کسب شهرت با فرشاد وارد رابطه شد. چرا که به دنبال شناخته شدن توسط فرشاد سایلنت بود.

سبک ویدیو های آروین استریمر

ویدیو های آورین شو دارای سبک های مختلفی می باشد. به شکلی که او در حال حاضر مدل ها و شیوه های مختلفی را به ویدیو های خود افزوده است، تا بتواند مخاطب بیشتری را کسب کند. سبک ویدیو های آروین شو :

 • استریم گیم های مختلف
 • بحث آزاد با افراد مشهور در فضای مجازی
 • چالش های مختلف فان
 • چالش سعی کن نخندی

ویدیو هایی که این پسر جوان و خوش چهره ایرانی تا به الان منتشر کرده است، در این 4 مورد دسته بندی می شوند. اغلب ویدیو های آروین بسیار پر بازدید بوده است و مخاطبان بسیاری دارد. آروین در ویدیو های خود سبک منحصر به فردی را ارائه می دهد، که باعث جذب مخاطبان بسیاری شده است.

تعداد سابسکرایب های آروین شو چقدر است؟

تعداد افرادی که آروین شو را دنبال می کنند و یا سابسکرایب های او هستند، روز به روز در حال افزایش است. البته در حال حاضر نیز او تعداد مخاطبان بسیاری دارد. به شکلی که در کانال یوتیوب او حدود 35 هزار نفر دنبال کننده موجود می باشد. البته بسیاری از ویدیو های او بیش تر از کسانی که کانال او را سابسکرایب کرده اند، مشاهده می شوند. این پسر جوان درامد خوبی را از طریق یوتیوب کسب کرده و در سوئد به خوبی زندگی می کند.

اگر خواندن این مقاله برایتان خوش آیند بود حتما بیوگرافی حامی کی ام یکی دیگر از یوتیوبر های ایرانی موفق را هم مطالعه کنید.

سوالات متداول

 1. آروین شو در چه کشوری ساکن است؟

  آروین شو در کشور سوئد در حال حاضر ساکن می باشد.

 2. یکی از بهترین دوستان آروین شو چه کسی است؟

  یکی از بهترین دوستان آروین شو، فرشاد سایلنت می باشد.

 3. تعداد سابسکرایب های آروین شو چقدر است؟

  آروین شو در حدود 35 هزار دنبال کننده و یا سابسکرایب دارد.

 4. بازی مورد علاقه آروین شو چیست؟

  بازی مورد علاقه آروین شو، کال اف دیوتی می باشد.

4.9/5 - (55 امتیاز)