رهام هادیان را می توان به عنوان یکی از مدعیان برای لقب بهترین خواننده پاپ ایران دانست که در گروه فعال ماکان بند حضور دارد. در این مقاله قصد داریم اطلاعات جذاب و جالبی را از زندگی این خواننده به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جذابی بهره مند شوید.

رهام هادیان کیست؟

رهام هادیان کیست؟

در ابتدا اجازه دهید که به صورت مختصر رهام هادیان را به شما معرفی کنیم. رهام هادیان، از خوانندگان معروف و محبوب ماکان بند می باشد. امیر مقاره و رهام هادیان، از اشخاصی هستند که در این گروه مکمل هم می باشند و با یک دیگر هم خوانی می کنند. رهام در تاریخ 7 مرداد ماه سال 1370 در شهر اراک به دنیا آمده است. او به دلیل صدای خوب، از کودکی به سمت یاد گیری موسیقی ترغیب شد. او برای اینکه به جایگاه امروزش برسد، تا به حال تلاش های زیادی را انجام داده است. این شخص فقط یک خواننده نیست، بلکه او شاعر و نویسنده نیز می باشد و به ادبیات نیز علاقه مند می باشد. برخی از آهنگ های معروف از گروه ماکان بند را رهام هادیان نوشته است. رهام، فارغ التحصیل لیسانس میکروبیولوژی می باشد. همچنین او فوق لیسانس خود را در رشته زبان انگلیسی گرفته است.

فعالیت های حرفه ای رهام

این شخص فعالیت های حرفه ای و هنری خود را از همان نوجوانی آغاز کرد و در ابتدا فقط به آهنگ سازی مشغول بود. رهام با یاد گرفتن ساز هایی مانند پیانو، ساکسیفون و گیتار کار خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد. کار های او در ابتدا موفقیت های زیادی را به دست نیاورد. اما پس از گذشت مدتی، توانست خود را مورد توجه همه قرار بدهد. این خواننده خوش صدا قبل از دوران معروفیت خود، انبار داری یک کار خانه را انجام می داد و سپس در یک دارو خانه و آزمایشگاه نیز مشغول به کار شده بود. در سال 1394 اتفاق بسیار مهمی برای زندگی او رخ داد. او با اعلامیه جذب و تشکیل گروه آقای خسروی مواجه شد و پس از ارسال یک ویدئوی چند دقیقه ای مورد توجه قرار گرفت. سپس از همین طریق با دوست صمیمی خود امیر مقاره آشنا شد و با هم گروه ماکان بند را تشکیل دادند.

عکس های رهام هادیان را در کجا ببینیم؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به شیوه دیدن عکس های این خواننده پر طرفدار و جذاب اشاره کنیم. راه های زیادی وجود دارد که می توان به وسیله آن عکس های این خواننده جوان را مشاهده کرد. از جمله این راه ها می توان به اینترنت اشاره کرد. شما می توانید با جست و جو در اینترنت و سایت های مختلف عکس های زیادی را از این خواننده معروف ببینید. از دیگر راه های دیدن عکس های این خواننده مراجعه به صفحه شخصی اینستای او می باشد. شما می توانید در این برنامه با یک جست و جوی ساده پیج این هنرمند موسیقی را پیدا کرده و در صورت تمایل او را دنبال کنید. در این صفحه عکس های زیادی از رهام هادیان وجود دارد. همچنین در بسیاری از کانال های تلگرامی نیز عکس هایی از این خواننده به چشم می خورد.

اینستاگرام رهام هادیان چند فالوور دارد؟

اینستاگرام رهام هادیان چند فالوور دارد؟

امروزه اینستاگرام به یکی از برنامه های پر طرفدار و مردمی تبدیل شده است. در این برنامه افراد معروف زیادی فعالیت می کنند و از خود عکس هایی را منتشر می کنند. یکی از این افراد معروف، رهام هادیان می باشد که سال هاست در این فضا مشغول به فعالیت شده است. رهام در این برنامه عکس ها و فیلم های زیادی از خود منتشر کرده است. اوهمچنین از موزیک ویدئو ها و آهنگ های خود نیز پست های زیادی پخش کرده و به این وسیله با طرفداران خود در ارتباط می باشد. این شخص توانسته است با فعالیت های مختلف خود و انتشار 2135 پست، نزدیک به 14 کا دنبال کننده را جذب خود کند. او در این صفحه استوری های تبلیغاتی زیادی را منتشر می کند و از این راه نیز درآمد قابل توجهی را به دست می آورد.

یوتیوب رهام

در این قسمت از مقاله می خواهیم فعالیت رهام هادیان در یوتیوب را بررسی کنیم. رهام هادیان از جمله افرادی می باشد که در برنامه یوتیوب فعالیت گسترده ای دارد. او در این برنامه کنسرت های بسیاری را به اجرا رسانده است. رهام در برنامه یوتیوب از موزیک ویدئو های خود رو نمایی می کند و آن را به طرفدارانش نشان می دهد. در واقع او به این طریق نیز درآمد زیادی به دست می آورد. شما می توانید برای دیدن ویدئو های این شخص، با یک جست و جوی ساده در برنامه یوتیوب آن را پیدا کرده و در صورت تمایل و علاقه او را دنبال کنید. شما می توانید با تنظیمات یوتیوب خود، امکان این را فراهم کنید که پس از گذاشتن پست جدید از او به شما اطلاع داده شود.

کلاب هاوس رهام هادیان

در این قسمت از مقاله می خواهیم فعالیت های رهام هادیان در کلاب هاوس را بررسی کنیم. یکی از برنامه های جدید و تازه افتتاح شده کلاب هاوس می باشد. در این برنامه افراد زیادی مشغول به فعالیت شده اند. در کلاب هاوس هیچکس با اسامی مستعار و فیک نمی تواند حضور پیدا کند. برای ورود به این برنامه احتیاج به دعوت نامه از طرف یکی از اعضای کلاب هاوس می باشد. رهام هادیان نیز از افرادی می باشد که به تازگی در این برنامه فعالیت خود را آغاز کرده است. او در این برنامه از فعالیت های روزانه خود عکس و فیلم بارگزاری می کند و درباره فعالیت های موسیقی خود با مخاطبانش صحبت می کند. همچنین این شخص روی استوری اینستای خود، تبلیغات زیادی برای جذب افراد به این برنامه انجام داده است. شما می توانید در صورت تمایل به این برنامه مراجعه کرده و با یک جست و جوی ساده صفحه رهام هادیان را پیدا کنید. در صورت علاقه و تمایل شما می توانید این شخص را دنبال کنید.

درآمد رهام هادیان چقدر است؟

درآمد رهام هادیان چقدر است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره درآمد این خواننده معروف و خوش صدا صحبت کنیم. یکی از منابع درآمد این خواننده کنسرت هایی می باشد که در شهر های مختلف اجرا می کند. او با اجرای این کنسرت ها درآمد قابل توجهی را به دست می آورد. یکی دیگر از منابع درآمد این شخص فروش آلبوم ها و آهنگ های او می باشد. رهام هادیان با فروش این آلبوم ها تاکنون مقدار زیادی درآمد جمع کرده است. از دیگر منابع درآمد این خواننده می توان به استوری های تبلیغاتی در صفحه شخصی اینستاگرامش اشاره کرد. وی همچنین با بارگزاری موزیک ویدئو هایش در یوتیوب، مبلغ قابل توجهی را به دست می آورد. درآمد این شخص دقیقا مشخص نیست. اما با این توصیفات مشخص می شود که رهام هادیان، از درآمد نسبتا خوب و زیادی دارا می باشد.

حاشیه های رهام

دراین قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از حاشیه هایی که رهام هادیان به وجود آورده است اشاره کنیم. این شخص به تنهایی تاکنون حاشیه های زیادی نداشته است، اما از سوی گروه ماکان بند برای او نیز حاشیه هایی به وجود آمد. یکی از حاشیه هایی که گروه ماکان بند داشت که دامن رهام هادیان هم گرفت، ماجرای بازیگری امیر مقاره بود. این طور به نظر می رسید که امیر مقاره قصد بازیگر شدن را دارد. در همین حین او طرفداران خود را شگفت زده کرد و این طور عنوان کرد که قرار نیست رقیب هیچ بازیگری شود و این یعنی اینکه در برنامه های او خبری از بازیگری وجود ندارد. از دیگر حاشیه های این گروه می توان به دانش موسیقی آن ها اشاره کرد. رهام هادیان با حضور در برنامه فرمول یک، با مجری گری علی ضیا با او به مصاحبه پرداخت.

علی ضیا درباره هفت دستگاه موسیقی که ایرانی است از رهام سوالاتی پرسید. در این میان پاسخی که رهام به علی ضیا داد باعث شد که حاشیه هایی برای او ایجاد شود. جالب اینجا بود که با وجود پاسخ اشتباه رهام به سوالات این مجری، علی ضیا نیز جواب های اشتباه او را تایید می کرد. همین موضوع باعث شد که سوژه اخبار بیست و سی در شبکه دو شود. مجری خانم این اخبار، این طور بیان کرد که تلویزیون به محلی برای تبلیغ تبدیل شده است. فقط بد نیست که این وسط نام چند دستگاه موسیقی ایرانی هم بلد باشید. علی ضیا نیز در واکنش به صحبت های این مجری گفت هر آدم معروفی طبیعتا کامل نیست و ممکن است اشتباهاتی را انجام دهد. در این میان برخی از مردم می گفتند که آن ها ستاره هایی می باشند که یک شبه ظاهر شده اند و یک شبه نیز ناپدید می شوند و به این صورت دانش موسیقی آن ها را به تمسخر گرفتند.

مصاحبه با رهام هادیان

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از مصاحبه هایی که رهام هادیان انجام داده است اشاره کنیم. رهام هادیان از جمله افراد معروف ایرانی می باشد که در شهر اراک به دنیا آمده است. این شخص با حضور در برنامه های تلویزیونی بسیاری به مصاحبه پرداخته است. یکی از برنامه هایی که رهام هادیان به همراه امیر مقاره در آن حضور پیدا کرد برنامه جذاب و صمیمی دورهمی به کارگردانی و مجری گری مهران مدیری بود. آن ها در این برنامه با انجام یک مصاحبه صمیمی توجه افراد زیادی را جذب خود کردند.

از دیگر برنامه هایی که رهام هادیان در آن حضور پیدا کرد، خندوانه بود. آن ها در این برنامه به بازی کردن با رامبد جوان پرداختند و ساعت ها مشغول شدند. همچنین رهام هادیان در برنامه فرمول یک علی ضیا نیز حضور پیدا کرد و به سوالات این مجری پاسخ داد. البته حاضر شدن در این برنامه برای رهام هادیان حاشیه های زیادی به همراه داشت. فیلم این مصاحبه ها در اینترنت و برنامه یوتیوب وجود دارد. شما می توانید برای تماشای فیلم این مصاحبه ها با یک جست و جوی ساده، این فیلم ها را پیدا کرده و تماشا کنید.

رهام هادیان در دورهمی

رهام هادیان در دورهمی

در این قسمت از مقاله می خواهیم به حضور این خواننده پر طرفدار و خوش صدا در برنامه دورهمی اشاره کنیم. حدود دو سال قبل بود که رهام هادیان به همراه امیر مقاره به برنامه جذاب و پر طرفدار دورهمی با مجری گری مهران مدیری رفتند. آن ها در این برنامه با انجام یک مصاحبه داغ و هیجان انگیز توانستند طرفداران خود را بیشتر کنند. آنها همچنین در این برنامه آهنگ هایی را برای تماشاگران اجرا کردند. از دیگر برنامه های تلویزیونی که گروه ماکان بند در آن حضور پیدا کرد برنامه خمدوانه با مجری گری و کارگردانی رامبد جوان بود. آن ها در این برنامه پانتومیم بازی کردند و مصاحبه ای بسیار صمیمی با رامبد جوان انجام دادند که در آن زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. فیلم این مصاحبه ها در اینترنت و برنامه یوتیوب موجود می باشد. شما می توانید با جست و جو در این برنامه ها، فیلم مصاحبه دیدنی و جذاب این شخص را پیدا کرده و در صورت تمایل دانلود کنید.

رهام هادیان چند سال دارد؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به سن و سال این خواننده معروف و محبوب اشاره کنیم. رهام هادیان از خوانندگان گروه ماکان بند می باشد که با امیر مقاره مکمل یک دیگر می باشند. او در تاریخ 7 مرداد ماه سال 1370 در شهر اراک متولد شده است. رهام هادیان اکنون 30 سال دارد و به فعالیت در این گروه همچنان ادامه می دهد. او از خوانندگان معروفی است که تاکنون آهنگ های زیادی را با کمک امیر مقاره و گروه ماکان بند منتشر کرده است.

دوست دختر رهام هادیان کیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم دوست دختر رهام هادیان را به شما معرفی کنیم و درباره او به شما اطلاعاتی را بدهیم. چندی پیش شایعه ای مبنی بر اینکه رهام با شخصی به نام غزل دوست است منتشر شد. اما رهام هادیان این طور عنوان کرد که غزل فقط یکی از فن های گروه ماکان بند می باشد و هیچ ارتباطی با او ندارد. پس از آن دوباره شایعه ای پخش شد که رهام با دختری به نام پگاه وارد رابطه شده است. اما مدتی بعد این موضوع نیز توسط خود او تکذیب شد. رهام هادیان در مصاحبه هایش می گوید که ازدواج نکرده و در حال حاضر نیز برنامه ای برای آن ندارد. البته دوباره شایعه ای از رابطه رهام با دختری به نام نیلوفر پخش شد. لازم است بگوییم که این شخص با هیچ دختری ارتباط ندارد.

رهام هادیان در بیمارستان

رهام هادیان در بیمارستان

در این قسمت از مقاله می خواهیم به ماجرای بستری شدن رهام هادیان در بیمارستان اشاره کنیم. مدتی پیش بود که خبری مبنی بر اینکه رهام هادیان، خواننده گروه ماکان بند به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری شده است پخش شد. پس از مبتلا شدن رهام به کرونا و بستری شدنش در بیمارستان شایعات زیادی درباره وخامت حال این شخص مطرح شد. اما اعضای گروه ماکان بند اعلام کردند که خوشبختانه رهام درگیر کرونای خفیف شده است و هیچ مشکلی ندارد. آن ها گفتند که حال رهام رو به بهبود است و به زودی به کار خود بر می گردد. پس از آن مشخص شد که این شخص اصلا در بیمارستان بستری نبوده و در منزل درحال استراحت بوده است. کلیپ ها و فیلم های زیادی از رهام هادیان در اینترنت و یوتیوب وجود دارد که این شخص در باشگاه درحال ورزش کردن است. شما می توانید برای مشاهده این فیلم ها به اینترنت و برنامه یوتیوب مراجعه کنید.

رهام و دوست دخترش غزل

این خواننده از افرادی می باشد که شایعات زیادی درباره او موجود است. مدتی پیش خبری منتشر شد که رهام هادیان با شخصی به نام غزل وارد رابطه عاشقانه شده است. پس از آن رهام این خبر را سریعا تکذیب کرد و گفت غزل فقط یکی از فن ها گروه ماکان بند است و هیچ ارتباطی با این شخص ندارد. این شایعه همچنین درباره دختری به نام پگاه نیز مطرح بود که با واکنش شدید رهام رو به رو شد. شما می توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر از زندگی این خواننده مشهور به سایت ویکی پدیا مراجعه کنید و از اطلاعات جذابی بهره مند شوید.

رهام هادیان کرونا گرفت؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به ماجرای کرونای این شخص اشاره کنیم. چند ماه پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رهام هادیان و امیر مقاری کرونا گرفته اند و با حال وخیم در بیمارستان به سر می برند. اعضای گروه ماکان این خبر را تکذیب کردند و گفتند رهام هادیان در سلامتی کامل به سر می برد. او دچار کرونای خفیف شده بود و در منزل در حال استراحت بود. پس از آن مشخص شد رهام هادیان اصلا در بیمارستان بستری نشده و امیر مقاره نیز اصلا به کرونا مبتلا نشده است.

امیر مقاره و رهام هادیان

امیر مقاره و رهام هادیان

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره امیر مقاره و رهام هادیان به شما اطلاعاتی را بدهیم. امیر مقاره و رهام هادیان از افرادی هستند که در گروه ماکان بند خوانندگی می کنند. آن ها ترک های بسیاری را باهم اجرا کرده اند. ار بهترین آهنگ های آن ها می توان به ترک هنوزم اشاره کرد. آن ها علاوه بر همکار با هم دوست صمیمی هستند و تاکنون مسافرت های زیادی رفته اند. چندی پیش شماره ای پخش شد که عده ای معتقد بودند شماره رهام هادیان است. آن ها می گفتند رهام این شماره را جهت ارتباط با طرفداران خود پخش کرده است و خواستار این است که هواداران خود را در کانال شخصی اش اضافه کند. اما پس از آن مشخص شد که این خبر نیز شایعه بوده و حقیقت ندارد. رهام هادیان از خوانندگان مشهور و خوش چهره می باشد. قد این شخص یک متر و نود و هشت سانتی متر است.

لایو رهام هادیان

از خوانندگان برتر ایرانی می باشد. این شخص تا به حال لایو های زیادی را با Roham hadian طرفداران خود گذاشته است. او در لایو های خود با دنبال کنندگانش به صورت صمیمی ارتباط برقرار کرده و با آن ها صحبت می کند. فیلم لایو های او در برنامه هایی مانند یوتیوب و سایت هایی مانند آپارات وجود دارد. شما می توانید با جست و جو در اینترنت این لایو ها را پیدا کرده و در صورت تمایل آن ها را دانلود و تماشا کنید.

علایق رهام هادیان چیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از علایق رهام هادیان اشاره کنیم. رهام هادیان خواننده جوان ایرانی است که در سنین کودکی فعالیت های خود را آغاز کرده است. از علایق رهام هادیان می توان به موسیقی اشاره کرد. او به دلیل علاقه زیادش به موسیقی و داشتن علم کافی به آن وارد گروه ماکان بند شد و در آن شروع به فعالیت های حرفه ای خود کرد. از دیگر علایق این خواننده خوش صدا کتاب خواندن می باشد. رهام در اوقات بیکاری خود کتاب خواندن را به همه چیز ترجیح می دهد و از آن آرامش می گیرد. همچنین رهام این طور می گوید که به غذا خوردن نیز علاقه فراوانی نشان می دهد. به شکلی که هر وقت او را مشاهده کنی در حال خوردن چیزی است. با این وجود رهام اضافه وزنی نداشته و تناسب اندام خوبی دارد. چندی پیش مطرح شده بود که رهام هادیان با دختری به نام پگاه نامزد کرده است. پس از آن رهام گفت این خبر شایعه می باشد و من ازدواج نکرده ام.

آیا رهام هادیان مدلینگ است؟

سوالی که ممکن است ذهن خیلی از افراد را به خود درگیر کند این است که آیا رهام هادیان یکی از مدل های اینستاگرام می باشد؟ این خواننده از اندام و هیکل نسبتا خوبی دارا می باشد. گاهی دیده شده است که رهام هادیان کار های مدلینگی نیز انجام می دهد. این شخص به وسیله انجام این کار درآمد قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. رهام هادیان در چه شهری مشغول به زندگی می باشد؟

  این خواننده اهل شهراراک می باشد اما در حال حاضر به علت شغلش در تهران زندگی می کند.

 2. رابطه پگاه و رهام هادیان به چه شکل می باشد؟

  پگاه یکی از فن های دو آتیشه گروه ماکان بند می باشد و همین موضوع سبب شد که شایعاتی درباره این دو نفر بر سر زبان ها بیفتد.

 3. رهام هادیان چند سال دارد؟

  رهام هادیان در تاریخ 7 مرداد ماه سال 1370 به دنیا آمده است و اکنون 30 سال دارد.

 4. پیش از موسیقی رهام به چه شغل هایی مشغول بود؟

  پیش از معروفیت، رهام به کارهایی مانند انبار داری یک کارخانه، کار در دارو خانه و آزمایشگاه مشغول بود.

5/5 - (2 امتیاز)