در این مقاله به معرفی یکی از بلاگر‌های ایرانی به نام رضا روحی پرداخته ایم. فعالیت او نه تنها در اینستاگرام بلکه در دیگر شبکه‌های اجتماعی می بینیم. رضا روحی به تازگی با ساخت ویدیو‌های جنجایی با موضوعات طنز آمیز شهرت دوباره ای در اینستاگرام پیدا کرده است. آوازه ویدیو‌هایی او به قدری زیاد شده است که حتی در آپارات هم چندتا از آن‌ها آپلود شده است. رضا با این کار کمی از حاشیه‌های پیش آمده فاصله گرفت. ورود او در اینستاگرام از همان ابتدا پر رنگ و جنجالی بود. آشکار شدن روابط او با یکی دیگر از کاربران فعان اینستاگرام، زندگی پر سر صدا و پر شایعه برای او ایجاد کرد.

امروزه فعالیت او بیشتر در جنبه طنز و کمدی دارد. او از حاشیه‌ها سعی در فاصله گیری دارد. ما در این مطلب زندگی پرحاشیه و روابط قبلی رضا و روابط شخصی او در زندگی پرداخته ایم. پس همراه ما باشید.

رضا روحی و روابط جنجالی او

رضا روحی و روابطه ججالی او

رضا روحی یکی از کاربران فعال و تاثیر گذار در اینستاگرام است. او امروزه بلاگر مشهوری است. او همچنین در صنعت مدلینگ و فشن فعالیت دارد. چهره جذاب و مردانه او باعث ورود او به این حیطه کاری شده است. او مد بسیاری از عکاسان فعال در ایران است. چندین نمونه از کار‌هایی که با عکاسان مشهور همکاری کرده است؛ درصفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. برندهای مشهور ایرانی برای تبلیغ صحفه خود با رضا در حال همکاری هستند. او در صفحه اینستاگرامش مطرح کرده است که برای تبلیغ میتوانید از طریق دایرکت با او در ارتباط باشید.

رضا روحی مدتی با حاشیه‌های زیادی در اینستاگرام همراه بود. اما امروزه بیشتر فعالیت خود را در کافی شاپی در تهران بنام لئون متمرکز کرده است. او علاقه زیادی به محیط این کافی شاپ و کار در آن را دارد. بسیاری از پست های خود را در اینستاگرام در محیط این کافی شاپ گرفته است. استایل متفاوت و به روز رضا باعث جذب فالوئر‌های زیادی شده است. صفحه او نزدیک به نیم میلیون دنبال کننده دارد. همچنین چندین صفحه فن پیچ با موضوع عکس‌های رضا در اینستا وجود دارد. این میزان شهرت او را در این شبکه اجتماعی نشان می‌دهد. با فعالیت او در زمینه فشن و حیطه ‌های دیگر تعداد طرفداران او هر روز بیشتر هم خواهد شد. برای دنبال کردن اینستاگرام رضا روحی از این لینک استفاده کنید.

عکس‌های رضا روحی و کیمیا

عکس‌های رضا روحی و کیمیا

رضا روحی و شایعات که برای روابط احساسی او وجود دارد؛ بسیار پرصدا بود. او مدتی با دختری به نام کیمیا دوست بود. کیمیا یکی از بلاگر‌های فعال اینستاگرام است. او در حال حاضر نزدیک به دویست بیست هزار دنبال کننده دارد. رابطه کیمیا و رضا به دلیل فعالیت آن ها به صورت عمومی و علنی شد. طرفداران رابطه آن ها با هشتک کیمیا روحی به شهرت این رابطه افزودند. ویدیو‌های زیادی از آن‌ها در حال بوسیدن منتشر شد. آن‌ها مدتی با هم دوست بودند. بعد شایعه مبنی بر جدا شدن آن‌ها آشکار شد. اما پس از مدتی ویدیویی منتشر شد. این ویدیو که قسمتی از مراسم نامزدی بین آن‌ها را نشان میداد.

تمامی دوستان صمیمی آن‌ها در این جشن نامزدی حضور داشتند. حتی در ویدیو دیگر که توسط افراد شرکت کننده در مهمانی گرفته شده بود؛ مادر رضا به کیمیا یک سرویس گردن بند و دست بند کادو داد. مهمانان با جمله کادو مادر داماد از او تقدیر کردند. اما کسانی همچنان بر این باور بودند که ویدیوهای منتشر شده از یک مراسم ساده برای آشتی آن‌ها بوده نه بیشتر. رضا و کیمیا پس مدتی با هم بهم زدند و کیمیا امروزه با عرفان حلاجیان دوست است. البته دوستداران رابطه آن ها معتقدند که کیمیا همچنان علاقه قلبی و عاطفی زیادی به رضا دارد. او تنها برای فراموش کردن با دیگران در ارتباط دارد.

رضا روحی و مهیار رضوی

رضا روحی و مهیار رضوی

رضا روحی امروزه با ساخت ویدیو‌ و انتشار آن‌ها در صفحه خود در اینستاگرام و کانال یوتوب، فعال در شبکه‌های اجتماعی است. موضوعات این ویدیو‌ها معمولا طنز و دوربین مخفی است و باید او را حالا به عنوان یمکی از سلبریتی های اینستاگرام بشناسیم. او این ویدیو‌ها را با همکاری چندتا از دوستان صمیمی اش ساخته است. دوستان صمیمی او از کاربران فعال و مشهور اینستاگرام هستند. مهیار رضوی، پویان و پیمان هستند. فعالیت اصلی پویان و پیمان در زمینه کمدی و دوربین مخفی است. موضوعات ویدیو‌های آن‌ها بسیار جالب و دیدنی است . همین سبب شده است تا بازدید زیادی از این ویدیو‌ها انجام شود. در اکثر این ویدیو‌ها دوستان صمیمی رضا هم حضور دارند. ضبط اکثر این ویدیو ها در خانه است. به نظر میرسد آن‌ها با هم در این خانه زندگی میکنند. برای دیدن کامل این ویدیو‌ها میتوانید به صفحه یوتوب آن‌ها سر بزنید.

مهیار رضوی کیست

با وجود رابطه صمیمی بین رضا روحی ودوستانش، اما رابطه نزدیک تری بین او مهیار رضوی دیده میشود. به طوری که امروزه نام رضا و مهیار در تمام صحفه طرفداران آن‌ها کنار هم است. مهیار رضوی یکی از اینفلوئنسر‌های اینستاگرام است. البته او حضور پر رنگی در یوتوب دارد. صفحه یوتوب او هزار پانصد نفر عضو دارد. البته بازدید از ویدیو‌ها او در یوتوب به شصت هزار نفر هم می‌رسد. او اوین ویدیو یوتوب خود را در شهریور ماه ۹۹ منتشر کرد. از دیگر فعالیت‌های مهیار میتوانیم به کارهای او در مدلینگ و فشن اشاره کرد. هیکل رو فرم و تناسب اندام مهیار باعث شده است تا او هم مدل عکس ها، عکاسان مشهور تهرانی شود. او تتو‌های زیادی بر روی بدنش زده که همین باعث جذاب‌تر و زیباتر شدن عکس‌هایش شده است.

در صفحه اینستاگرام مهیار عکس‌های زیادی از او به همراه رضا وجود دارد. همین صمیمیت رابطه آن‌ها را به وضوح نشان می‌دهد. البته رابطه صمیمی و نزدیکی انکار ناپذیری بین پویان وجود دارد. اما صمیمیت بین مهیار و رضا برای کاربران اینستاگرام جذب تر است. مهیار در اینستاگرام خود بیان کرده است که زندگی واقعی هیچ کس در اینستاگرام دید نمی‌شود. مهیار چندین استوری خود را در قسمت هایلات‌ها به تبلیغات ‌های رضا اختصاص داده است.

سوالات متداول

  1. علت جدایی رضا روحی و کیمیا چیست؟

    رضا و کیمیا به دلیل اختلافات شخصی از هم جدا شدند

  2. دوست صمیمی رضا روحی چه نام دارد؟

    مهیار رضوی دوست صمیمی رضا روحی است.

  3. فعالیت رضا روحی در چه زمینه است؟

    رضا روحی فعالیت در زمینه مدل و بلاگر است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید