در این مقاله به معرفی یکی از بلاگر‌های ایرانی به نام رضا روحی پرداخته ایم. فعالیت او نه تنها در اینستاگرام بلکه در دیگر شبکه‌های اجتماعی می بینیم. رضا روحی به تازگی با ساخت ویدیو‌های جنجایی با موضوعات طنز آمیز شهرت دوباره ای در اینستاگرام پیدا کرده است. آوازه ویدیو‌هایی او به قدری زیاد شده است که حتی در آپارات هم چندتا از آن‌ها آپلود شده است. رضا با این کار کمی از حاشیه‌های پیش آمده فاصله گرفت. ورود او در اینستاگرام از همان ابتدا پر رنگ و جنجالی بود. آشکار شدن روابط او با یکی دیگر از کاربران فعان اینستاگرام، زندگی پر سر صدا و پر شایعه برای او ایجاد کرد.

امروزه فعالیت او بیشتر در جنبه طنز و کمدی دارد. او از حاشیه‌ ها سعی در فاصله گیری دارد. ما در این مطلب زندگی پرحاشیه و روابط قبلی رضا و روابط شخصی او در زندگی پرداخته ایم. پس همراه ما باشید.

رضا روحی و روابط جنجالی او

جدول بیوگرافی رضا روحی

محل زندگی رضا روحی:ایران
دوست دخترهای رضا روحیمحدثه هنرمند، کیمیا
شغل رضا روحی:یوتیوبر، تبلیغات، عکاس
حواشی رضا روحی:قهر آشتی های زیاد با دوست دخترش!

رضا روحی و روابطه ججالی او

رضا روحی یکی از مشهورترین سلبریتی های اینستاگرام و فعال و تاثیر گذار در اینستاگرام است. او امروزه بلاگر مشهوری است. او همچنین در صنعت مدلینگ و فشن فعالیت دارد. چهره جذاب و مردانه او باعث ورود او به این حیطه کاری شده است. او مد بسیاری از عکاسان فعال در ایران است. چندین نمونه از کار‌هایی که با عکاسان مشهور همکاری کرده است؛ درصفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. برندهای مشهور ایرانی برای تبلیغ صحفه خود با رضا در حال همکاری هستند. او در صفحه اینستاگرامش مطرح کرده است که برای تبلیغ میتوانید از طریق دایرکت با او در ارتباط باشید.

رضا روحی مدتی با حاشیه‌های زیادی در اینستاگرام همراه بود. اما امروزه بیشتر فعالیت خود را در کافی شاپی در تهران بنام لئون متمرکز کرده است. او علاقه زیادی به محیط این کافی شاپ و کار در آن را دارد. بسیاری از پست های خود را در اینستاگرام در محیط این کافی شاپ گرفته است. استایل متفاوت و به روز رضا باعث جذب فالوئر‌های زیادی شده است. صفحه او نزدیک به نیم میلیون دنبال کننده دارد. همچنین چندین صفحه فن پیچ با موضوع عکس‌های رضا در اینستا وجود دارد. این میزان شهرت او را در این شبکه اجتماعی نشان می‌دهد. با فعالیت او در زمینه فشن و حیطه ‌های دیگر تعداد طرفداران او هر روز بیشتر هم خواهد شد. برای دنبال کردن اینستاگرام رضا روحی از این لینک استفاده کنید.

عکس‌های رضا روحی و کیمیا

رضا روحی و شایعات که برای روابط احساسی او وجود دارد؛ بسیار پرصدا بود. او مدتی با دختری به نام کیمیا دوست بود. کیمیا یکی از بلاگر‌های فعال اینستاگرام است. او در حال حاضر نزدیک به دویست بیست هزار دنبال کننده دارد. رابطه کیمیا و رضا به دلیل فعالیت آن ها به صورت عمومی و علنی شد. طرفداران رابطه آن ها با هشتک کیمیا روحی به شهرت این رابطه افزودند. ویدیو‌های زیادی از آن‌ها در حال بوسیدن منتشر شد. آن‌ها مدتی با هم دوست بودند. بعد شایعه مبنی بر جدا شدن آن‌ ها آشکار شد. اما پس از مدتی ویدیویی منتشر شد. این ویدیو که قسمتی از مراسم نامزدی بین آن‌ ها را نشان میداد.

تمامی دوستان صمیمی آن‌ ها در این جشن نامزدی حضور داشتند. حتی در ویدیو دیگر که توسط افراد شرکت کننده در مهمانی گرفته شده بود؛ مادر رضا به کیمیا یک سرویس گردن بند و دست بند کادو داد. مهمانان با جمله کادو مادر داماد از او تقدیر کردند. اما کسانی همچنان بر این باور بودند که ویدیوهای منتشر شده از یک مراسم ساده برای آشتی آن‌ ها بوده نه بیشتر، رضا و کیمیا پس مدتی با هم بهم زدند و کیمیا امروزه با عرفان حلاجیان دوست است. البته دوستداران رابطه آن ها معتقدند که کیمیا همچنان علاقه قلبی و عاطفی زیادی به رضا دارد. او تنها برای فراموش کردن با دیگران در ارتباط دارد.

رضا روحی و مهیار رضوی

رضا روحی امروزه با ساخت ویدیو‌ و انتشار آن‌ها در صفحه خود در اینستاگرام و کانال یوتوب، فعال در شبکه‌های اجتماعی است. موضوعات این ویدیو‌ها معمولا طنز و دوربین مخفی است و باید او را حالا به عنوان یمکی از سلبریتی های اینستاگرام بشناسیم. او این ویدیو‌ها را با همکاری چندتا از دوستان صمیمی اش ساخته است. دوستان صمیمی او از کاربران فعال و مشهور اینستاگرام هستند. مهیار رضوی، پویان و پیمان هستند. فعالیت اصلی پویان و پیمان در زمینه کمدی و دوربین مخفی است. موضوعات ویدیو‌های آن‌ها بسیار جالب و دیدنی است . همین سبب شده است تا بازدید زیادی از این ویدیو‌ها انجام شود. در اکثر این ویدیو‌ها دوستان صمیمی رضا هم حضور دارند. ضبط اکثر این ویدیو ها در خانه است. به نظر میرسد آن‌ها با هم در این خانه زندگی می کنند. برای دیدن کامل این ویدیو‌ها می توانید به صفحه یوتوب آن‌ها سر بزنید.

رضا روحی و مهیار رضوی

مهیار رضوی کیست؟

با وجود رابطه صمیمی بین رضا روحی و دوستانش، اما رابطه نزدیک تری بین او مهیار رضوی دیده میشود. به طوری که امروزه نام رضا و مهیار در تمام صحفه طرفداران آن‌ ها کنار هم است. مهیار رضوی یکی از اینفلوئنسر‌های اینستاگرام (معنی اینفلوئنسر) است. البته او حضور پر رنگی در یوتوب دارد. صفحه یوتوب او هزار پانصد نفر عضو دارد. البته بازدید از ویدیو‌ها او در یوتوب به شصت هزار نفر هم می‌رسد. او اوین ویدیو یوتوب خود را در شهریور ماه ۹۹ منتشر کرد. از دیگر فعالیت‌ های مهیار میت وانیم به کارهای او در مدلینگ و فشن اشاره کرد. هیکل رو فرم و تناسب اندام مهیار باعث شده است تا او هم مدل عکس ها، عکاسان مشهور تهرانی شود. او تتو‌های زیادی بر روی بدنش زده که همین باعث جذاب‌تر و زیباتر شدن عکس‌ هایش شده است.

در صفحه اینستاگرام مهیار عکس‌های زیادی از او به همراه رضا وجود دارد. همین صمیمیت رابطه آن‌ ها را به وضوح نشان می‌ دهد. البته رابطه صمیمی و نزدیکی انکار ناپذیری بین پویان وجود دارد. اما صمیمیت بین مهیار و رضا برای کاربران اینستاگرام جذب تر است. مهیار در اینستاگرام خود بیان کرده است که زندگی واقعی هیچ کس در اینستاگرام دید نمی‌ شود. مهیار چندین استوری خود را در قسمت هایلات‌ ها به تبلیغات ‌های رضا اختصاص داده است.

رابطه رضا روحی و محدثه هنرمند به چه صورت است؟

رضا روحی و محدثه هنرمند یکی از زوج های معروف اینستاگرام و یوتیوب هستند، به عقیده بسیاری از کاربران فضای مجازی این دو نفر بسیار زیبا هستند و انگار برای هم ساخته شده اند. عکس های زیادی از این زوج در فضای مجازی منتشر شده است و برای بسیاری از کسانی که این دو نفر را نمی شناسند، این سوال مطرح می شود که رابطه آن ها چیست؟

محدثه هنرمند در زیر عکسی دو نفره از خودش و رضا روحی در اینستاگرام رضا روحی کامنت گذاشته و او را ” نیمه من ” خطاب کرده است. کمتر از دو ماه پیش هم محدثه هنرمند ویدئویی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است که او در لباس عروس و رضا روحی در کت و شلوار دامادی است. این ویدئو مربوط به جشن عروسی این دو نفر است که عروس و داماد را در حال بالا رفتن از پله های عمارت مجلل الوین نشان می دهد.

این دو نفر که مدتی با هم دوست بودند، چند ماه است که با یکدیگر ازدواج کرده اند و در زمینه مدلینگ هم فعالیت های مشترکی با هم دارند. محدثه هنرمند متولد 8 مهرماه 1378 است و در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است. او در حال حاضر مدل معروفی است که در اینستاگرام هم فعالیت می کند، قد محدثه هنرمند 174 و وزن او 64 کیلو است. او که حالا به عنوان همسر رضا روحی شناخته می شود، قبل از اینکه مدل شود، ورزشکار حرفه ای بوده است اما به دلیل آسیب دیدگی دیگر ورزش نمی کند.

عکس های رضا روحی و محدثه هنرمند

رضا روحی و محدثه هنرمند هر دو در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند و انصافا از چهره های زیبایی هم برخوردار هستند. البته محدثه هنرمند در یکی از هایلایت های پیج اینستاگرامش گفته که شغل مورد علاقه اش مدل بودن نیست اما به خاطر کسب درآمد بیشتر این شغل رو به ورزش حرفه ای ترجیح داده است.

رنگ چشم های محدثه هنرمند مشکی است و در عکس هایش از لنزهای رنگی استفاده می کند، که تبلیغ آن را هم در پیجش می گذارد. اما رنگ طبیعی چشم های رضا روحی همان است که در عکس هایش می بینید. او در یکی از پست های اینستاگرامش که مربوط به گذشته و سه یا چهار سال پیش است، در یک ویدئو چشمش را نزدیک لنز دوربین می آورد و این ویدئو را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد تا رنگ چشم هایش را از نزدیک ببینند. بهترین عکس های او و همسرش رضا روحی را می توانید در پیج اینستاگرام این دو نفر مشاهده کنید. 

عکس‌های رضا روحی و کیمیا

یوتیوب رضا روحی 

رضا روحی از بهترین یوتیوبر های ایران می باشد و در یوتیوب یک کانال فعال دارد که ویدئوهایی با موضوعات مختلف خنده دار و سرگرم کننده را در آن منتشر می کند. او در این کانال بیشتر از 27 هزار سابسکرایب و 114 ویدئو دارد. کل بازدید ویدئوهای رضا روحی 4.5 میلیون بار است و از بازدید ویدئوهایش درآمد کسب می کند. او بیشتر با دوستانش مهیار، شایان نوروزی و پیمان ویدئو می سازد که موضوع آن ها در ابتدا دوربین مخفی بود، اما حالا ویدئوهایی با موضوعات مختلف با آن ها در خانه می سازد.

در یوتیوب رضا روحی ویدئویی با عنوان داستان آشنایی من و محدثه وجود دارد که در صورت تمایل می توانید مشاهده کنید. اما اگر به طور خلاصه بگوئیم، او عکس های محدثه هنرمند را در استوری اینستاگرام یکی از همکاران خود که عکاس است دیده است. رضا روحی با دیدن این عکس ها به او علاقه مند می شود و ماجرا از همین جا شروع شد.

اینستاگرام رضا روحی

او در اینستاگرام با آیدی rez.rohi فعالیت می کند و نزدیک نیم میلیون نفر او را در این شبکه اجتماعی پرطرفدار دنبال می کنند. این بلاگر جوان در پیج اینستاگرام خود عکس ها و ویدئوهای کوتاهی از خود به اشتراک می گذارد. تمام عکس ها و ویدئوهای او در سه یا چهار ماه اخیر، همراه با همسرش محدثه هنرمند است. در صورت تمایل می توانید محدثه هنرمند را در اینستاگرام با جستجوی آیدی hnarrmand پیدا کنید و عکس هایی که او به اشتراک می گذارد را هم ببینید.

رضا روحی فعالیتش در اینستاگرام را از چند سال پیش با دوست دختر سابقش کیمیا شروع کرد اما بعد از جدایی از او به تنهایی در این شبکه مجازی فعالیت می کند. تا اینکه در ماه های اخیر با محدثه آشنا می شود و جدیدترین عکس ها و فعالیت اینستاگرامش با همسرش است.

حاشیه های این بلاگر به چه صورت است؟

یکی از حاشیه های این یوتیوبر جوان و خوش چهره ایرانی، رابطه ای است که قبلا با دختری به نام کیمیا داشت. این دو نفر علاقه زیادی به هم داشتند اما ماجراهای قهر و آشتی های زیاد آن ها فضای مجازی را پر کرده بود. در زمانی که رضا روحی و کیمیا با هم رابطه داشتند، شایعاتی از نامزدی آن ها منتشر شد. این شایعات در پی انتشار ویدئوهایی بود که این دو را با هم در یک مهمانی نشان می داد که در این ویدئو مادر رضا به کیمیا سرویس طلا کادو می دهد. مشخص نشد که این ویدئو مربوط به چه مراسمی بود، چون بعد از مدتی این دو از هم جدا شدند.

پس از پایان این رابطه بسیاری از کاربران فضای مجازی علت جدایی آن ها را خیانت کیمیا می دانستند. اما رضا روحی این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد پایان این رابطه به خواست هر دو نفر بوده و خیاتی در کار نبوده است. او بعد از پایان این رابطه از حاشیه فاصله گرفت و به کار کردن در یک کافی شاپ در سعادت آباد تهران مشغول شد.

این بلاگر در کدام شهر زندگی می کند؟

رضا روحی به همراه خانواده اش ساکن ایران است و به نظر می رسد این خانواده در شهر تهران زندگی می کنند. او در یوتیوب خود ویدئوهای متنوعی با دوستانش مهیار رضوی، پیمان و پویان منتشر می کند که این ویدئوها را در خیابان های تهران ضبط می کنند.

اطلاعات دقیقی از محله زندگی او و همسرش در تهران، در دست نیست. البته عکس هایی که این زوج در اینستاگرام خود منتشر می کنند در مناطق مختلف ایران گرفته شده است و به فعالیت مدلینگ آن ها مربوط می شود.

سوالات متداول

 1. علت جدایی رضا روحی و کیمیا چیست؟

  رضا و کیمیا به دلیل اختلافات شخصی از هم جدا شدند.

 2. دوست صمیمی رضا روحی چه نام دارد؟

  مهیار رضوی دوست صمیمی رضا روحی است.

 3. فعالیت رضا روحی در چه زمینه است؟

  رضا روحی فعالیت در زمینه مدل و بلاگر است.

 4. آیا رضا روحی در یوتیوب فعالیت دارد؟

  باید بدانید رضا روحی یکی از یوتیوبرهای موفق ایرانی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید