بیوگرافی رضا پیشرو

بیوگرافی رضا پیشرو این گونه است که نام اصلی او محمد رضا ناصری آزاد است که متولد دوازدهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش در شهر بزرگ تهران است و با نام هنری رضا پیشرو شناخته و معروف شده است . رضا ناصری در عرصه موسیقی و خوانندگی فعالیت دارد و خواننده و ترانه سرا و آهنگساز و تهیه‌ کننده موسیقی در زمینه رپ فارسی است .

در بیوگرافی زندگی رضا پیشرو آمده است که او فعالیت غیر رسمی خودش در موسیقی را از سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت آغاز کرده است . در بیوگرافی رضا پیشرو آمده است که از بین آلبوم های او دو آلبوم غیر رسمی که به نام‌ های واقعیت تلخ و وقت کثیف است منتشر شده است . رضا پیشرو در کنار کار های غیر رسمی‌ که انجام داده است چهار آلبوم رسمی نیز به نام‌ های جهنم ساکت و دوران طلایی و آغاز اینجاست و ریل در طی دوره کاریش منتشر کرده است .

محمد رضا ناصری آزاد در طی فعالیت هنری خود در موسیقی همکاری های مشترکی با خوانندگانی مثل هیچکس و مهدیار آقاجانی و امیر تتلو و حسین تهی و علی قاف و بهرام نورایی داشته است . همچنین پیشرو با خوانندگان دیگری مثل عرفان و علی اوج و امیر قدر و حصین و صادق و بیگرض و سوگند نیز همکاری مشترک و آلبوم های مشترک داشته است .

 آلبوم های ساخته شده توسط رضا پیشرو

 در بیوگرافی رضا پیشرو ویکی‌پدیا آمده است که او آلبوم های رسمی و غیر رسمی متفاوتی داشته است و آن ها را منتشر کرده است . از نمونه آلبوم های معروف منتشر شده از رضا پیشرو می توان به آلبوم دوران طلایی و ریل اشاره کرد . یاس خواننده رپ ایرانی در مصاحبه اخیر خود درباره رضا پیشرو این گونه می گوید که رضا پیشرو را به عنوان یکی از بهترین خوانندگان رپ ایران و موسیقی عصر جدید می داند و معرفی کرده است .

 هیچ‌ کس خواننده معروف این گونه می گوید که تک‌ آهنگ ما با همیم از آثار پیشرو که با همکاری بهرام است آن را یکی از بهترین آهنگ‌ های رپ فارسی می داند و معرفی می کند . همچنین در مصاحبه ای که از سینا ساعی از خوانندگان گروه تیک تاک انجام شده است او تک‌ آهنگ‌ های دیوونه و نیلوفر آبی را به عنوان آهنگ‌ های مورد علاقهٔ خود از رضا پیشرو و دو آهنگ قوی آن نام برده‌ است .
در خصوص معرفی سایت های شرط بندی می توانید سری به مقالات abt90 و لایو بت بزنید .

 زندگی نامه رضا پیشرو از زبان خودش

 رضا پیشرو در سال هزار و سیصد و نود و چهار اولین آهنگ غیر رایگان خود را که آواتار نام دارد به بازار عرضه کرد . و همین‌طور بعد از انتشار آهنگ آواتار آهنگ مشترک او با علی اوج به نام شیرا رو زمین انتشار یافت . و بعد از انتشار این دو آهنگ از رضا پیشرو آهنگ سکندری به صورت پولی در سایت رسمی او به نمایش در آمده است .

 در بيوگرافي زندگی رضا پیشرو ذکر شده است که او در سال هزار و سیصد و نود و هفت پس از صدور حکم دستگیری او از طرف دادگاه انقلاب اسلامی به‌ صورت قاچاقی از مرز ایران به ترکیه فرار کرده است . او حتی در این باره آلبومی را منتشر کرده است او در آهنگ مرز دربارهٔ فرار خود از ایران توضیح هایی را داده‌ است . رضا پیشرو در طی دوران فعالیت هنری و موسیقی خود آلبوم‌ های گوناگون و مختلفی را منتشر کرده است . نمونه از این آلبوم ها و تاریخ انتشار آن ها این گونه است .

 آلبوم واقعیت تلخ در ۱۳۸۵ و آلبوم جهنم ساکت در سال ۱۳۸۶ و آلبوم آغاز اینجاست در ۱۳۸۹ و دوران طلائی در ۱۳۹۱ و ریل ۱۳۹۶ است که در ادامه بیوگرافی رضا پیشرو لازم به ذکر بود .

 دوران کودکی و کاری بیوگرافی رضا پیشرو

 آشنایی رضا پیشرو با گروه صفر بیست و یک بسیار برای این خواننده مهم و کلیدی در عرصه هنریش بوده است . آشنایی بین رضا پیشرو با گروه صفر بیست و یک در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار بوده است و این اتفاق و آشنایی باعث تحولی بزرگ در سبک کاری رضا پیشرو در موسیقی شده است .

 این خواننده هنگامی که در سن پنج سالگی خود قرار داشته است پدرش دنبال گنج رفته است ولی بعد این کار دستگیر می شود و مدتی را به زندان می افتد . در سن نه سالگی رضا پیشرو پدر و مادرش از هم جدا می شوند و خانواده آن از هم می پاشد و بعد از این اتفاق مادرش ازدواج مجدد می کند و رضا مدتی با مادرش زندگی زندگی کرده است ولی به دلیل اختلافات با نا پدریش در آستانه سن یازده سالگی از خانه خارج می شود .

 او پس از جدا شدن از خانواده اش مدتی را در خیابان زندگی می کند و دوباره به خانه مادرش باز می گردد و ناپدریش رضا را سرکار می فرستد ولی حقوق رضا را برای خودش برمی داشته است و رضا دوباره خانه را ترک می کند .

 ازدواج رضا پیشرو خواننده رپ ایرانی

 در بیوگرافی رضا پیشرو و همسرش آمده است که رضا پیشرو با همسرش فرزانه پورمحمدی در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج ازدواج کرده است . بیوگرافی آوا همسر رضا پیشرو به این گونه است که آوا پور محمدی متولد بیست و یکم مهر ماه سال هزار و سیصد و شصت و هشت در شهر تهران است.

 رضا پیشرو با همسرش دو سال اختلاف سنی دارد و این دو به واسطه یکی از دوستان مشترکی که با هم داشته اند با یک دیگر آشنا شده اند . پس از آشنایی این دو با هم همسر رضا پیشرو می گوید که یک و سال نیم بعد از آشنایی آن ها نیز رضا به خواستگاری او رفته است . دانلود بیوگرافی رضا پیشرو بر روی سایت های معتبر موجود است اگر چه شایعات زیادی نیز درباره این خواننده به وجود آمده است .

 همواره رضا پیشرو حضور خود را در عرصه موسیقی رپ ایرانی دارد و آلبوم های مختلفی از این خواننده محبوب منتشر شده است . رضا پیشرو تعداد زیادی طرفدار از بین جوانان و نوجوانان ایرانی که علاقه مند به عرصه رپ در موسیقی هستند دارد . او در حال حاضر سی و سه سال سن را دارد .