چند روز پیش بود که خبر بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی منتشر شد. در این مقاله باهم بررسی خواهیم کرد که دقیقا چه اتفاق هایی افتاده است. با ما همراه باشید.

آیا بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی حقیقت دارد؟

چند روز پیش بود که با بازگشت کی روش به تیم ملی خبرهای زیاد و مهم دیگری هم منتشر شد. یکی از این اخبار مهم بازگشت رامین رضاییان به تیم بود. رامین رضاییان بازیکن جوان و با استعداد سال هاست که به اردو و بازی های تیم ملی دعوت نشده است. اما طبق خبرگزاری طرفداری کی روش از رامیین رضاییان برای شرکت و تمرین در اردوی تیم ملی دعوت کرده است. کی روش حمایت ویژه ای از بازیکنان جوان می کند. شایعاتی مبنی بر این که کیروش از چند بازیکن دیگر هم دعوت کرده است منتشر شده است. اما تا کنون این خبر از نهاد رسمی تایید و منتشر نشده است.

دلیل بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی

دلیل بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی

همان طور که اشاره کردیم کی روش از بازیکنان جوان و با استعداد همیشه حمایت کرده است. رامین رضاییان هم جزء بازیکنان جوان و با مهارت و از اسطوره های فوتبال می باشد. البته رامین رضاییان در دوران اسکوچیچ از تیم ملی فاصله گرفت. خیلی از اهالی فوتبال بر این عقیده هستند که رامین با اسکوچیچ مشکل داشتند. با رفتن اسکوچیچ از تیم ملی فرصت بسیار خوبی فرا رسیده است که رامین مهارت های خودرا برای بار دیگر به نمایش بگذارد. رامین تا کنون به حواشی خود با اسکوچیچ هیچ گونه واکنشی نشان نداده است.

حضور رامین رضاییان در جام جهانی قطر

نمی توان پیش بینی کرد که آیا بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی به معنای حضور او در جام جهانی هم خواهد بود؟ باید ببینیم رامین در بازی های پیش رو تیم ملی چه جایگاهی دارد. قرار شده است کی روش در مصاحبه پیش رو به حضور رامین و چند بازیکن دیگر که نام آن ها تا کنون منتتشر نشده است اشاره داشته باشد. بدون شک حضور رامین رضاییان در تیم ملی تاثیر بسیار خوبی خواهد داشت. باید ببینیم کیروش چه تصمیمی برای حضور رامین رضاییان در جام جهانی قطر گرفته است. قطعا با بازگشت کی روش و روی کار آمدن رامین رضاییان شاهد تغییرات و اتفاقات مثبت خواهیم بود.

در مقاله های بعد به جزئیات این خبر اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آیا رامین رضاییان در موقع اسکوچیچ در تیم ملی فعالیت داشت؟

    خیر رامین در دوران اسکوچیچ هیچ وقت به تیم ملی دعوت نشد.

  2. آیا رامین رضاییان در جام جهانی 2022 حضور خواهد داشت؟

    این موضوع صد درصد قطعی نشده است. اما احتمال آن زیاد است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید