استعفای محمد بنا مربی تیم ملی کشی فرنگی بعد از فاجعه صربستان 2022

0 دیدگاه

در این مقاله دلایل اصلی استعفای محمد بنا را بررسی خواهیم کرد که حواشی زیادی همراه خود داشت. با ما همراه باشید.

  • برای اقدام به شرط بندی کشتی کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین صفحه مشاهده می کنید کلیک کنید.

دلیل استعفای محمد بنا

کم تر کسی انتظار داشت که تیم کشتی ایران چنین نتایجی را کسب کند. چند روزی که مساقات جهانی کشتی در صربستان به اتمام رسیده است. در این دوره کشتی گیرهای مطرحی از کشورهای آمریکا، روسیه، ایران و…. حضور داشتند. اما متسفانه تیم کشتی ما نتوانست مانند سال های قبل خوش بدرخشد. پس از به اتمام رسیدن مسابقات خبر استعفای محمدبنا منتشر شد. بدون هیچ شکی نتایج و عملکرد ضعیف کشتی در این دوره باعث استعفا بنا شده است. در ادامه این مقاله به حواشی این استعفا اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا محمد بنا باز خواهد گشت؟

آیا محمد بنا باز خواهد گشت؟

این برای بار اول نیست که محمد بنا از کشتی خداحافظی کرده باشد. در گذشته هم شاهد خداحافظی و بازگشت های او بوده ایم. اما مثل این که او قصد دارد برای همیشه از کشتی خداحافظی کند.

شاید عوامل زیادی وجود داشته باشد که دیگر بنا به کشتی باز نگردد. البته بازهم نمی توان استعفا یا خداحافظی اورا دائمی دانست. زیرا هر سال با درخواست های مکرر مردم و فدراسیون کشتی از بنا درخواست می شود که به عنوان مربی تیم کشتی ایران را هدایت کند. با توجه به نتایج این دوره از مسابقات شاید بهتر که فدراسیون به فکر یک مربی دیگری باشد.

واکنش ها به استعفای محمد بنا

بهتر که بگوییم اهالی ورزش و کشتی نسبت به استعفای محمد بنا بی تفاوت بودند و هیچ گونه بازخورد خاصی نشان ندادند. این بی تفاوتی قطعا نشانه نارضایتی از عملکردهای اخیر بنا می باشد. حتی برخی افراد از جمله پدر حسن یزدانی کشتی گیر ملی پوش از بنا انتقاد کرد. خیلی از اهالی کشتی بر این باور هستند که بنا با توجه به ملی پوشانی که در مسابقات صربستان شرکت کردند ایران باید جایگاه اول یا دوم را کسب می کرد. مثل این که تنها دلیل عملکرد ضعیف ایران نداشتن استراتژی مناسب محمد بنا بوده است.

نظر شما چیست؟ آیا محمد بنا در این چند سال عملکرد خوبی داشته است؟

در مقاله های بعد به جزئیات و حواشی بیشتر از استعفای محمد بنا اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. از نظر اهالی کشتی عامل باخت اصلی ایران در مسابقات جهانی صربستان چی بوده است؟

    از نظر اهالی کشتی نداشتن استراتژی محمد بنا باعث کسب نتایج ضعیف ایران شد.

  2. مردم نسبت به استعفای محمد بنا چه واکنشی نشان دادند؟

    مردم و اهالی ورزش نسبت به استعفا بنا بی تفاوت بودند و بازخورد خاصی از خود نشان ندادند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0