آهنگ بهزاد لیتو و 021kid جدیدترین دریل فارسی

0 دیدگاه

بریم برای بررسی آهنگ بهزاد لیتو و 021kid که به تازگی منتشر شد.

نام آهنگ بهزاد لیتو و 021kid

نام آهنگ بهزاد لیتو و 021kid آوالانچ می باشد. این موزیک را می توانید از سایت های معتبر دانلود کنید. حتی موزیک ویدیئو آوالانچ هم منتشر شده است. از این موزیک و موزیک ویدیو استقبال زیادی صورت گرفت. در ساخت این موزیک افراد به نامی از جمله خشایار اس ار از تیک تاک ،سولاک و ….. نقش داشتند.

در ادامه این مقاله به حواشی های این همکاری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار آهنگ بهزاد لیتو و 021kid

دانلود آهنگ بهزاد لیتو و 021kid

همان طور که اشاره کردیم برای دانلود آهنگ آوالانچ می تونید به سایت های موزیک سر بزنید. حتی بهزاد لیتو و 021 کید لینک دانلود این موزیک را در صفحه اینستاگرام و یوتیوب خود برای طرفداران و علاقه مندان به اشتراک گذاشته اند. این موزیک به قدری مورد استقبال قرار گرفت که تقریبا آن را می توانید از تمام سایت های موزیک آن را دانلود کنید. موزیک ویدیو آوالانچ هم بسیار جذاب است. پیشنهاد می کنیم حتما این موزیک ویدیو را تماشا کنید.

تاریخ انتشار آهنگ بهزاد لیتو و 021kid

این آهنگ در دوازده شهریور بر روی سایت ها قرار گرفت. موزیک ویدیو آوالانچ هم دقیقا در همین تاریخ منتشر شد و کاربران و علاقه مندان می توانند آن را دانلود کنند. البته لازم به ذکر است این موسیقی قرار بود پایان تابستان منتشر شود. اما خوانندگان آن بهزاد لیتو و 021 کید یک روز قبل یعنی در یازده شهریور خبر از منتشر شدن و تغییر تاریخ خبر دادند.

همکاری بهزاد لیتو و 012 کید ادامه دارد؟

خیلی از کاربران این سوال پرسیدند که آیا همکاری بهزاد لینو و 012 کید ادامه دارد؟ به طور صد درصد نمی توان به این موضوع پاسخ داد زیرا در رپ فارسی حواشی زیاد وجود دارد. اما با توجه به این چند ماه گذشته بهزاد لیتو بارها از 021 کید حمایت کرده است. یکی از دلایل حمایت های بهزاد این است که 021 کید هم نسل خود بهزاد است. هر دو آن ها از رپر های نسل 4 می باشند.

در حال حاضر میشه احتمال داد این همکاری حالا حالاها ادامه خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که این حمایت دو طرفه بوده است و بارها 021کید از بهزاد حمایت کرده است.

سوالات متداول

  1. نام آهنگ بهزاد لیتو و 021kid چی می باشد؟

    نام این موزیک آوالانچ می باشد.

  2. چه کسانی در ساخت موزیک ویدیو آوالانچ همکاری داشتندند؟

    افراد مطرحی از جمله سولاک و خشایار از گروه تیک تاک در ساخت این موسیقی همکاری داشتند.

  3. آیا در حال حاضر امکان دانلود موزیک آوالانچ وجود دارد؟

    بله دیروز در یازده شهریور این موزیک بر روی سایت ها قرار گرفت.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0