آهنگ اسنوپ داگ و بی تی اس + لینک دانلود موزیک ویدئو

1 دیدگاه

بریم با هم همکاری اسنوپ داگ و بی تی اس (اسنوپ داگ و bts) را مورد بررسی قرار دهیم.

همکاری جدید اسنوپ داگ و گروه bts

در ماه گذشته خبر همکاری اسنوپ داگ و bts منتشر شد. این خبر از منبع رسمی یا از طرف خوانندگان تایید یا تکذیب نشد. در روزهای گذشته اولین آهنگی منتشر شد که مثل بمب در فضای مجازی ترکید. این موزیک از نظر تعداد دانلود و ویو توانست در طول 48 ساعت بیشترین رکوردهای بی تی اس را ثبت خود کند. در ادامه به جزئیات و حواشی این آهنگ بیشتر اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آهنگ bad decision از اسنوپ داگ و بی تی اس

آهنگ bad decision از اسنوپ داگ و بی تی اس

در این روزها اگر به آمار دانلود موزیک در سایت های مختلف سر بزنیم. می بینیم که آهنگ bad decision از اسنوپ داگ و بی تی اس در بین سه تا موزیک اول قرار دارد. اما یک سوال مهم چرا این آهنگ توانست انقدر مورد توجه مردم قرار گیرد؟ به دلیل این که هم گروه بی تی اس طرفداران بسیار زیادی دارند و هم اسنوپ داگ که نیازی هم به معرفی ندارد.

این آهنگ اولین همکاری اسنوپ و BTS می باشد. روز به روز تعداد فروش و دانلود این موزیک در حال افزایش پیدا کردن است. اگر تا حالا این موزیک را گوش نکرده اید. توصیه می کنم این آهنگ را حتما دانلود و گوش کنید. در حال حاضر برای گوش یا دانلود این موزیک می توانید به سایت های معتبرسر بزنید.

حواشی کنسرت اسنوپ داگ و گروه بی تی اس

مثل این که قرار است علاوه بر ساخت آهنگ اسنوپ و bts با یکدیگر آلبوم موسیقی درست کنند و موزیک bad decision به عنوان اولین آهنگ این آلبوم ثبت شده است. و خبر خوش برای طرفداران این دو خواننده. قرار است پس از انتشار اولین آلبوم کنسرت آن را در کشورهای مختلف اجرا کنند.

البته لازم به ذکر است برای ساخت آلبوم موسیقی هیچ کدام یک به طور رسمی خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند. این موزیک جزء بهترین همکاری های اخیر موسیقی در کل دنیا بوده است. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از این موزیک و ساخت آلبوم بیشتر اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. اولین آهنگ از اسنوپ داگ و بی تی اس (اسنوپ داگ و bts) چه نام دارد؟

    اولین موزیک، آهنگ آهنگ bad decision نام دارد.

  2. آهنگ bad decision در فارسی به چه معناست؟

    به معنای تصمیم بد می باشد.

  3. آیا فعالیت های اسنوپ و این گروه کره ای خاتمه یافت؟

    تا کنون به صورت رسمی یا توسط خوانندگان به چنین موضوع ای اشاره نشده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0