پیامبر رپ فارس را بیشتر بشناسید + علت این نام گذاری

0 دیدگاه

در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از رپر های نسل سوم فارسی که خیلی زود به شهرت رسید و در بین دیگر رپر ها لقب پیامبر رپ فارس ملقب شد، بپردازیم. مدت زمان زیادی از خوانندگی این هنرمند نمی گذرد اما آنقدر حرفه ای و قدرتمند ظاهر شد که خیلی خوب توانست جایگاه خود را در میان دیگر خوانندگان قدیمی تثبیت کند. برای آشنایی بیشتر با این خواننده پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پیامبر رپ فارس کیست؟

پیامبر رپ فارس کیست؟

در میان اهالی رپ بعضی از خوانندگان به خاطر تاثیری که در این سبک موسیقی در ایران داشته اند و به صورت حرفه ‌ای ظاهر شده اند به القابی ملقب شده اند. لقب پیامبر رپ فارس به خواننده جوان به نام پوریا پوتک (پوریا عرب) داده شده است. او از خوانندگان نسل سه می باشد و با وجود اینکه که سال های زیادی از فعالیتش نمی گذرد اما خیلی حرفه ای ظاهر شده است. او در آغاز فعالیتش به عنوان خواننده در سبک فست رپ یا همان خوانندگی سریع ترانه می خواند و موضوع ترانه های عمدتاً مشکلات و مسائل اجتماعی و سیاسی تشکیل می شود. در همان زمان به خاطر قلم قوی و تاثیرگذاری که داشت با وجود اینکه یک رپر نوپا محسوب می شد به شهرت زیادی در بین اهالی هیپ هاپ دست یافت و به او پیامبر رپ فارس گفته شد.

عکس های این رپر را در کجا مشاهده کنیم؟

از این خواننده جوان و حرفه‌ ای عکس های زیادی در سایت های مختلف اینترنتی منتشر شده است که برای مشاهده عکس های مربوط به او می توان به این سایت ها مراجعه کرد. علاوه بر این او فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام دارد که منبع بسیار خوبی برای مشاهده تصاویر پوتک می باشد. به خصوص اینکه برخی از این عکس ها مربوط به زندگی شخصی او می باشد و شما را بیشتر با جزئیات زندگی او آشنا می‌ کند.

پیج اینستاگرام پیامبر رپ فارس چیست؟

پوریا پوتک فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک  یوتیوب و بخصوص اینستاگرام دارد.‌ او با استفاده از این شبکه ها به معرفی و تبلیغ آلبوم های جدید و برنامه های کنسرتش می پردازد. بنابراین برای اطلاع از فعالیت های کاری و جدیدترین اخبار مربوط به پوتک می توانید به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید. بر اساس آخرین بازدید ما بیش از یک و نیم میلیون نفر دنبال کننده پیج اینستاگرام این خواننده هستند و از پست ها و مطالب منتشر شده توسط او بازدید می‌ کنند. اگر نام پوتک را در اینستاگرام جستجو کنید به آیدی پیج دست خواهید یافت.

آهنگ های پیامبر رپ فارس را چگونه دانلود کنیم؟

پوریا پوتک تاکنون ترانه های زیادی را در سبک رپ فارسی اجرا و منتشر کرده است که تمامی این ترانه ها علاوه بر پیج اینستاگرام او در شبکه یوتیوب و برخی از سایت های گوگل منتشر شده است. شما با جستجوی نام هر کدام از ترانه های مورد علاقه خود از این خواننده می توانید فایل های دانلود آن را با کیفیت های مختلف در اختیار داشته باشید.

سوالات متداول

  1. پیامبر رپ فارس لقب کدام خواننده است؟

    پوریا عرب معروف به پوتک پیامبر رپ فارس لقب دارد.

  2. از چه طریق می توان از فعالیت ها و حواشی مربوط به پوریا پوتک مطلع شد؟

    با مراجعه به پیج اینستاگرام این خواننده می ‌توان از حواشی مربوط به او از جمله خاطره سمی پیامبر رپ فارس مطلع شوید.

  3. در حال حاضر این خواننده در کدام کشور سکونت دارد؟

    پوریا پوتک در حال حاضر در شهر لندن انگلیس زندگی می کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0