بیوگرافی مجتبی الله وردی (مجال) رپر صدا سیما برای تیزر جام جهانی

0 دیدگاه

خوانندگان بسیار زیادی وجود دارند که برخی از آن ها موسیقی را با سبک پاپ می خوانند و برخی دیگر هم به سبک رپ علاقه مند هستند. البته موسیقی دارای چندین سبک است ولی ما قصد داریم در این مطلب در مورد یکی از مشهورترین رپرهای ایرانی به نام مجتبی الله وردی که نام هنری او مجال است، اطلاعاتی را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

مجتبی الله وردی کیست؟

مجتبی الله وردی کیست؟

مجال کیست؟ مجتبی الله وردی یکی از خوانندگان جدید در زمینه رپ و از رپر های نسل 4 است. او از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی و سبک های رپ و هیپ هاپ داشته است و علاوه بر این، او در کودکی یکی از ساز های اصیل ایرانی به نام سه تار را آموخته است. او از نوجوانی موسیقی های رپ زیادی گوش کرده است و علاقه زیادی به آهنگ های رضا پیشرو، حصین، یاس و هیچ کس و شایع داشته است. رشته تحصیلی او در دبیرستان ریاضی و فیزیک می باشد. او زمانی که در دبیرستان مشغول تحصیل بود، کار خود را آغاز کرد. او اولین آهنگ خود را ارائه کرد که باعث حواشی بسیار زیادی شد. بسیاری از خوانندگان رپ به این جوان و شعر های او انتقاد کرد ند و او را دیس کردند. البته نا گفته نماند که این رپر انقلابی عکس هایی با امیر حسین مقصود لو که به امیر تتلو معروف است دارد اما هیچ وقت آن ها را فاش نکرده است و اجازه فاش کردن آن ها را به هیچ کس نداده است. در گذشته او تنها در یکی از موزیک ویدئو های خود، چهره اش را نشان داد و باقی آهنگ های خود را بدون این که چهره اش مشخص شود، ارائه می داد. بسیاری از مردم می گفتند که این رپر و خواننده زیر زمینی دوست دارد که مانند خواننده رپ به نام شایع، چهره خود را مخفی نگه دارد و هیچ وقت خود را نشان ندهد و این گونه به کار خود ادامه بدهد.

شغل مجتبی الله وردی چیست؟

او هم اکنون به عنوان شغل اصلی خود به خوانندگی مشغول می باشد. در بیوگرافی خواننده مجال اطلاعات کاملی وجود ندارد. مجتبی الله وردی یکی از کسانی است که به اوضاع جامعه و نا بسامانی ها اعتراض می کند اما او یکی از طرفداران حکومت و دولت است که این امر در همه ترک های او مشهود می باشد. مجال رپر انقلابی است که تمام متن های موسیقی خود را بر اساس انقلاب آماده می کند.

مجال چگونه به شهرت رسید؟

مجال پس از منتشر کردن اولین ترک خود توسط خوانندگان بزرگ رپ مورد انتقاد قرار گرفت. همین امر باعث شد که او بیش تر از آن چه که باید دیده شود. امروزه دیگر کسی رادیو گوش نمی دهد و شو های موسیقی زیاد دیده نمی شوند و معروف شدن در زمان حال بسیار بازمان گذشته فرق دارد. امروزه همه مردم به شبکه های ماهواره ای و فضا های مجازی روی آورد ه اند و توسط این شبکه ها، افراد معروف می شوند و دیده می شوند. همان طور که می دانید افراد بسیار زیادی به عنوان خوانندگان نسل جدید معرفی شده اند که ممکن است بیش تر از نصف آن ها استعداد و یا صدای خوبی نداشته باشند. اما به دلیل داشتن آشنا و سرمایه لازم در این زمینه می توانند به راحتی خود را به عنوان یک خواننده معرفی کنند.

معروف ترین آهنگ های مجال کدامند؟

مجال تعدادی آهنگ تهیه و تولید کرده است که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد.

آهنگ یکی بزنی

به گفته خبر گزاری تسنیم این ترک به کمک موسیقی مزدک عباسی و تهیه کنندگی طاها چوگان باز تولید شده است. این ترک در موسسه ماوا و نشر موسیقی باریتون تولید شده است. سبک این موسیقی رپ است و در متن آن گفته شده است که اگر آمریکا علیه ایران کاری بکند، با قاطعیت و جدیت به او پاسخ خواهیم داد. گفته شده است که قصد دارند برای این ترک، موزیک ویدئو هم تهیه کنند. تاریخ ارائه این آهنگ 14 آبان ماه سال 1400 می باشد.

آهنگ اومدم

اولین آهنگی که مجتبی الله وردی تهیه کرد و بیرون داد، اومدم نام داشت. سبک این ترک رپ بود که باعث شد افراد زیادی به او انتقاد کنند. این آهنگ در سال 1398 تولید شده است.

آهنگ گمرک

این آهنگ نیز توسط مجال تهیه شده است. متن این آهنگ کاملا انقلابی می باشد و با کیفیت های متفاوتی تولید شده است و در اختیار طرفداران او قرار گرفته است. این آهنگ برای نوجوانان و جوانانی که به این روش و سبک علاقه مند هستند بسیار مناسب می باشد.

آهنگ دو راهی

در این ترک مجال از یک متن جالب استفاده کرده است و موسسه نشر آن را با بهترین کیفیت ها ارائه کرده است. البته آهنگ های دیگری به نام حالتان به هم نخورد و برعکس نیز از تولیدات این رپر است. آهنگ مجال حاج قاسم، نیز طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد بسیاری این ترک را دانلود کرده و می خوانند.

موزیک ویدیو های این رپر انقلابی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشا کردن موزیک ویدئو های این رپر انقلابی می توانید نام او را در سایت آپارات وارد نمایید. تعدادی از ویدئو های او پیدا خواهند شد که می توان آن ها را تماشا کرد. البته اگر نام او را در اینترنت خود بنویسید هم تعداد زیادی از ویدئو های این خواننده جوان پیدا می شوند. کلیپ ها و ویدئو های این خواننده در سایت های انقلابی نیز یافت می شود. باید به این سایت ها مراجعه نمایید تا بتوانید این کلیپ ها را تماشا نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام مجتبی الله وردی چیست؟

برای به دست آوردن پیج این خواننده باید نام او را در اینترنت بنویسید. البته می توان وارد نرم افزار اینستاگرام خود شوید و نام او را در قسمت جست و جو با حروف انگلیسی بنویسید. سپس پیج او را پیدا خواهید کرد. آدرس پیج اینستاگرام او، mojallofficial@ می باشد. او در پیج خود طرفران زیادی ندارد. تعداد 84 ویدئو و کلیپ را تا کنون به اشتراک گذاشته است و تعداد دنبال کننده های او 47 هزار و 900 نفر هستند. در این برنامه مجال تعداد 131 پیج را دنبال می کند. راستی پیج او تیک آبی ندارد و باید آن را از تعداد دنبال کننده هایش پیدا کرد.

عکس های این رپر را در کجا مشاهده کنیم؟

می توانید به پیج اینستاگرام او بروید و تصاویری که در این نرم افزار منتشر شده است را مشاهده نمایید. اگر نام او را در اینترنت خود بنویسید هم می توانید تعدادی از عکس های او را مشاهده نمایید. عکس های این خواننده در بسیاری از سایت هایی که در مورد خوانندگان رپ اطلاعات به دست می آورند، نیز دیده می شود که با مراجعه کردن به آن ها می توانید آن ها را ببینید. مجال خواننده زن زندگی آگاهی می باشد. او با این ترک طرفداران بیش تری را برای خود جمع آوری کرد.

چگونه می توان آهنگ های این رپر را دانلود کرد؟

برای دانلود کردن آهنگ های مجتبی الله وردی می توانید به اینترنت مراجعه کرده و نام ترک دلخواه خود را نوشته و سرچ نمایید. البته می توانید به سایت رسمی موسسه هایی که آهنگ های او را منتشر می کنند نیز مراجعه نمایید و آن ها را با بهترین کیفیت ها دریافت نمایید. مجال در اینستاگرام خود سایت هایی را معرفی کرده است که با رفتن به آن ها می توانید آهنگ های او را دانلود نمایید. دانلود آهنگ مجال برعکس را می توانید هم اکنون از سایت های رسمی انجام دهید.

این رپر در کجا زندگی می کند؟

اطلاعات دقیق و کاملی در مورد محل زندگی این خواننده در دسترس نمی باشد. مجال خواننده کیست؟ در این مطلب می توانید اطلاعات بسیاری از او را به دست آورید. او در نرم افزار های دیگری مانند ایتا، تلگرام و واتساپ نیز فعالیت دارد و آیدی خود را در پیج اینستاگرامش، ثبت کرده است تا به آسانی به آن ها دسترسی پیدا نمایید.

همسر مجتبی الله وردی کیست؟

این خواننده جوان هنوز مجرد است و هیچ گونه اطلاعاتی از زندگی خود را در فضای مجازی و سایر رسانه ها نداده است. او هم مانند بسیاری از خواننده ها از حاشیه ها دوری می کند و می داند که با دادن اطلاعاتی از خانواده اش به سرعت درگیر حاشیه های رپ فارس و پاپاراتزی ها می شود به همین دلیل است که او تا کنون با هیچ رسانه ای صحبت نکرده است و اطلاعاتی از او وجود ندارد. برای اطلاعات بیش تر به مجال خواننده ویکی پدیا مراجعه نمایید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

سوالات متداول

 1. نام هنری مجتبی الله وردی چیست؟

  نام هنری مجتبی الله وردی، مجال است که به کار خوانندگی مشغول می باشد.

 2. مجتبی الله وردی در چه سالی اولین آهنگ خود را منتشر کرد و نام این ترک چیست؟

  مجتبی الله وردی اولین آهنگ خود را در سال 1389 منتشر کرد که نام این آهنگ اومدم بوده است.

 3. مجتبی الله وردی آهنگ های خود را با چه سبکی می خواند؟

  مجتبی الله وردی آهنگ های خود را با سبک رپ می خواند و او یک رپر انقلابی می باشد.

 4. مجتبی الله وردی چند فرزند دارد؟

  مجتبی الله وردی تا کنون ازدواج نکرده است و فرزندی ندارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 1 / 5. 1