قرار امیر تتلو به زودی یک آلبوم با نام کس مس منتشر کند. در این مقاله باهم حواشی و جزئیات آلبوم کس مس تتلو را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آلبوم کس مس تتلو چند ترک دارد؟

تا کنون خیلی از اطلاعات در مورد این آلبوم منتشر نشده است. از جمله تعداد ترک های این آلبوم ولی قرار تتلو به زودی خیلی از نکات در مورد این آلبوم منتشر را اعلام کند. در مقاله های بعد حتما تعداد دقیق ترک های این البوم را به شما اعلام خواهیم کرد. اسم جنجالی البوم تتلو حواشی زیادی را ایجاد کرده است.

همراه ما باشید برای بررسی کردن آلبوم کس مس تتلو. یک سری خبر در مورد تعداد آهنگ های این آلبوم منتشر شده است. اما معلوم نیست چقدر حقیقت داشته باشد. طبق این خبر قرار آلبوم کس مس تتلو 10 ترک داشته باشد. اما هیچ خبرگذاری رسمی و غیر رسمی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است.

توضیحات تتلو در مورد آلبوم جدید خود

توضیحات تتلو در مورد آلبوم جدید خود

امیر تتلو در صفحه اینستاگرام و یوتیوب خود در مورد آلبوم جدیدش اعلام کرد: این آلبوم از نظر ریتم آهنگ شباهت زیادی به آلبوم 78 دارد. البته با یک سری تفاوت ها از جمله حرفه ای بودن کار، او قول داد که البوم جدیدش فوق العاده حرفه ای و با کیفیت خواهد بود. او علاوه بر کار کردن بر روی آلبوم جدیدش در حال همکاری و منتشر کردن آهنگ های اتحاد می باشد.

لازم به ذکر است که البوم 78 تتلو جزء بهترین و پر فروش ترین آلبوم های او بوده است. باید ببینیم که استقبال مردم از این آلبوم چگونه خواهد بود. در طی این چند سال کم سابقه بوده است یا بهتر بگوییم بی سابقه بوده که آهنگ و آلبوم های تتلو مورد استقبال قرار نگیرد. همان طور که مطلع هستید او جزء یکی از پر طرفدار ترین و پر حاشیه ترین خوانندگان رپ فارس می باشد.

آلبوم کس مس امیر تتلو کی منتشر می شود؟

همان طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم. هنوز خیلی از جزئیات آلبوم کس مس تتلو منتشر نشده است از جمله زمان انتشار آن که قرار است به زودی اعلام شود. طبق پیش بینی های صورت گرفته این آلبوم تا آخر تابستان امسال یعنی سال 1401 منتشر خواهد شد. البته اگر تداخلی با آهنگ های اتحاد ایجاد نشود.

زیرا او در این روزها در حال همکاری با رپرهای بزرگی از جمله رضا پیشرو، سهراب ام جی و…. برای آلبوم پر حاشیه اتحاد می باشد. البته یک سری حواشی هم به وجود آمده است که تتلو از تیم اتحاد جدا شده است. معمولا امیر تتلو یک هفته الی ده روز قبل از زمان انتشار آهنگ خود در پیج و صفحات مجازی خبررسانی می کند.

دانلود آلبوم کس مس تتلو

دانلود آلبوم کس مس تتلو

فعلا زمان منتشر و دانلود البوم کس مس تتلو فرا نرسیده است. اما برای مطلع شدن از زمان دقیق انتشار و دانلود این آلبوم می توانید صفحه امیر تتلو را دنبال کنید. زیرا او از طریق پیج خود اعلام خواهد کرد که چگونه کاربران و طرفداران می توانند آن را دانلود کنند. همان طور که در پاراگراف بالا اشاره کردیم به احتمال زیاد این البوم در اواخر شریور منتشر خواهد شد و می توانید آن را دانلود کنید و گوش دهید. معمولا تتلو موزیک های خودرا از طریق سایت تتل تیکت به فروش می گذارد.

آلبوم جدید تتلو با کدام خواننده فیت دارد؟

به دلیل همکاری تتلو با برخی از رپرهای نسل یک که اخیرا برای همکاری وارد کشور ترکیه شده اند. دور از انتظار نیست امیر تتلو برای ساخت البوم کس مس با این رپرها همکاری داشته باشد. چند روز پیش هم حصین رحمتی به ترکیه پیوست. البته امیر اخیرا با رپرهای های بسیار جوان و کم تجربه مثل گندم هم تجربه کاری داسته است. کمی کار سختی است که پیش بینی کنیم که آیا البوم جدید تتلو فیت انجام خواهد داد یا نه . طبق اخبار منتشر ده تتلو قصد ندارد با کسی در این البوم فیت دهد.

خرید آلبوم کس مس تتلو

اگر قصد خرید آلبوم کس مس تتلو را دارید باید کمی صبر کنید. زیرا همان طور که اشاره کردیم این آلبوم در مرحله ساخت و هماهنگی می باشد. اما علاقه مندان از چند روز دیگر می توانند این البوم را پیش خرید کنند. قرار است در هفته بعد قیمت دقیق آلبوم کس مس تتلو معلوم شود. شایعاتی مبنی بر این وجود آمده است که امیرتتلو قصد دارد آلبوم کس مس را به صورت نسخه فیزیکی (سیدی) به فروش بگذارد. ولی بازهم این خبر از سمت او تایید یا تکذیب نشده است.

حواشی آلبوم جدید سلطان تتلو

با اینکه هنوز آلبوم کس مس تتلو منتشر نشده است. اما کاربران زیادی نسبت به اسم آهنگ واکنش نشان داده اند. البته ابن موضوع برای خیلی از افراد به خصوص طرفداران وی کاملا موضوع عادی شده است. زیرا در آهنگ و آلبوم های قبل تتلو شاهد چنین نام هایی بوده ایم مانند: بزنم نفت درمیاد و…… بی صبرانه همه و به خصوص تتلیتی ها منتظر منتشر شدن و شنیدن آلبوم کس مس تتلو هستند. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از البوم کس مس تتلو اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی تون.

سوالات متداول

  1. آلبوم جدید که قرار است تتلو منتشر کند چه نام دارد؟

    این آلبوم کس مس نام دارد.

  2. چگونه می توان آلبوم کس مس تتلو را خریداری کرد؟

    تا کنون به راه های خرید این آلبوم اشاره نشده است.

  3. طبق گفته های امیر تتلو البوم جدیدش به کدام یک از آهنگ های البوم قبل خود شباهت دارد؟

    امیرتتلو اعلام کرد که کس مس شباهت زیادی به آلبوم 78 دارد اما سطح کاری از آن بسیار بیشتر خواهد بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید