ما در این مقاله از اخبار سلبریتی ها می خواهیم درمورد رامینا ترابی صحبت کنیم. رامینا ترابی مدل و دیزاینر مطرح ایرانی است آشنایی او با عرصه مدل و دیزاین به طور اتفاقی بود این اتفاق باعث ورود او به عرصه مدل و دیزاین شده است. در ادامه راجب بیوگرافی رامینا ترابی هم برای شما عزیزان صحبت خواهیم کرد.

رامینا ترابی کیست

رامینا ترابی کیست

او متولد 23 مهر 1373 در شیراز می باشد. او در خانواده ای متوسط متولد شد. وی دانشجوی رشته روانشناسی بود. در کنار روانشناسی فعالیت نوازندگی هم داشته است. اینستاگرام رامینا ترابی که دارای فالوور های بالایی می باشد و تعداد فالوورهای آن تا کنون 528 هزار می باشد که آدرس اینستاگرام او (raminatorabii) می باشد.

باتوجه به اینکه رامینا در خانواده ای ساده زندگی می کرد. برای خیلی ها سوال شده بود. که آیا خانواده او با عکس گرفتن یک فرد از او و ترند شدن آن عکس مشکلی نداشتند؟ خیر، خانواده او به این دلیل که عکس با چادر بود بسیار استقبال کردند و از این موضوع خوشحال شدند.

پس از این اتفاقات رامینا ترابی تبدیل به یکی از مدل های مطرح شده است. و در این عرصه کارنامه ی موفقی داشته است. مزیت او نسبت به سایر افراد حاضر در زمینه ی مدلینگ این است که وی هیچ گونه عمل جراحی انجام نداده و طبیعی و به صورت کاملا ذاتی زیباست رامینا ترابی می گوید: که وی زیبا ترین دختر ایرانی نیست و فقط به دلیل سادگی و بدون عمل و آرایش بودن چهره اش از او استفاده شده است. و این به معنای دختر شایسته بودن نیست. وی اکنون از افراد موفق در زمینه مدلینگ هست و از مدل های تراز اول به حساب می آید وهم چنین او دارای برند لباس می باشد.

مصاحبه رامینا ترابی با سینا ولی الله

مصاحبه رامینا ترابی با سینا ولی الله

رامینا ترابی مهمان برنامه تلویزیونی چند شنبه با سینا بود. که سینا ولی الله مجری آن برنامه می باشد.سینا ولی الله ساکن لندن است. او گوینده،مجری،تهیه کننده، مدیر تولید تلویزیون می باشد. در ادامه به چکیده ای از مصاحبه این دو می پردازیم.

در این مصاحبه از چگونگی به شهرت رسیدن رامینا صحبت به میان آمد. و از رشته ای که رامینا خوانده است. و اینکه آیا ازدواج کرده است؟در آینده چه روندی را می خواهد برای خود اتخاذ کند.آیا خانواده با رفتن او به سر صحنه عکاسی مشکل داشتند یا خیر؟آیا به او پیشنهاد بازیگری شده یا خیر؟ و اینکه کسی به او پیشنهاد عمل زیبایی و .. را داده است.

خلاصه بعد از مصاحبه این دو به بازی تیر اندازی با کمان هم پرداختند که سینا به دلیل سابقه بالا درآن بازی، برنده شد.

رامینا ترابی و همسرش

رامینا ترابی و همسرش

خانوم رامینا ترابی مدل و دیزاینر معروف ایرانی از خود عکس هایی در مقابل دفتر ثبت ازدواج منتشر کرده بود. و بدین صورت خبر ازدواج خو را به صورت رسمی اعلام کرد. رامینا ترابی عکس های خو و همسرش را در اینستا گرامش منتشر کرده بود.

پس از انتشار عکس ها برای مخاطبانش سوال شده بود که این مرد کیست وی هم در پاسخ گفت تا دیروز همسر و همدم هم بودیم و امروز رسما و قانونا ازدواج کردیم. نام همسر او علی اعتمادی است. رامینا خودش نیز از ده سالگی وارد عرصه موسیقی شده است. وعلاقه زیادی به موسیقی دارد.

طبق گفته های خود رامینا ترابی:خواننده ای غیر مردمی(بدون مجوز رسمی خواندن)، گوینده و عاشق است. همسر او نیز در اینستا گرامش با انتشار عکس رامینا اشرفی نوشت:عشق، آن نیست کـه مثل چسب بـه کسی بچسبی و آزادی‌اش را بگیری. عشق، آزادیست. وقتی کـه توانستی هر کس و هر چیز را همانگونه کـه هست بپذیری، وقتی کـه در اندیشه‌ ي تغییر دادن کسی فرو نرفتی، وقتی‌کـه بودنش را حرمت نهادی و آزادیش را پاس داشتی و اجازه دادی خودش باشد… بر تـو باد برکت عشق این سخنان علی اعتمادی و رامینا در اینستاگرام بوده است.

فعالیت رامینا در صنعت مدلینگ

فعالیت رامینا در صنعت مدلینگ

رامینا که ورود به عرصه مدلینگ او از بازار وکیل در سال 1393 وقتی 19 سال داشت کلید خورده است. وی هم اکنون دارای یک برند از خود هست همینطور که در این عرصه کار می کند دوست دارد یک دیزاینر موفق باشد.در ادامه نحوه آشنا شدن او با این عرصه را توضیح می دهیم.

او به طور کاملا تصادفی در جاده با عکاسی مشهور بنام (میخاائیلانوروک) آشنا شد. این عکاس معروف اهل کشور رومانی است وی به گرفتن عکسها از بانوان بدون آرایش در کشور های مختلف شهرت داشت این عکاس در کشور های مختلف با همکاری آژانس های مدلینگ سوژهای مورد نظر خود را پیدا می کرد اما به دلیل عدم وجود آژانس های مدلینگ در ایران آشنایی رامینا ترابی با او از طریق آشنایان بود.رامینا ترابی پس از آشنایی اتفاقی با عکساش وارد عرصه مدلینگ و دیزاینری شد.

او در بیشتر کارهایش از دستمال سر استفاده می کند که از برند خود هستند او هم اکنون در تیزرهای تبلیغاتی وکار های مدلینگ حضور دارد همانند( خمیر دندان کرست (crest) و پرسیل) او هم چنین در یک موزیک ویدئو به دلیل علاقه شخصی به خواننده حامد نیک در آهنگ (چو شب های دگر ) حضور داشته است.

رامینا زیبا ترین دختر ایران

خودش معتقد است که دختران بسیار زیباتری از او نه تنها در جهان بلکه در ایران هم وجود دارند. او می گوید :دخترانی بسیار زیباتر از او در ایران وجود دارند و او دختر شایسته ایران نیست و فقط بخاطر اینکه بدون آرایش و بدون عمل بودم انتخاب شدم.

خیلی ها او را شبیه به مونیکا بلوچی و گلشیفته فراهانی می دانند و به گفته خود او مردم او را به خاطر سادگی و بی آرایش بودنش دوست دارند.

رامینا ترابی بدون آرایش

رامینا ترابی بدون آرایش

شاید تنها دلیل مشهور شدن او همین ساده و بودن اوست که عمل زیبایی به همراه نداره و کم تر آرایش می کند مگر در گرفتن عکس های تبلیغاتی خود و… و همین سادگی او باعث جلب توجه رسانه های داخلی و خارجی به او شد که البته این را مدیون آن عکاس رومانیایی هم بود.

بسیاری به او پیشنهاد دادند که عمل زیبایی کند اما او نیازی به عمل زیبایی در خود ندیده است. و برخلاف دیگر افراد در زمینه مد عمل زیبایی انجام نداده است.

سوالات متداول

 1. رامینا ترابی عمل زیبایی یا … انجام داده است؟

  خیر او به خاطر ساده و بی آلایش بودن خود مشهور شد.

 2. رامینا ترابی عاشق چه رشته ای است؟

  به گفته خودش او عاشق رشته روانشناسی بوده است.

 3. آیا خانواده او نسبت به ترند شدن عکس او واکنش نشان دادند؟

  خیر چون با چادر بود استقبال کردند.

 4. آیا به رامینا پیشنهاد بازیگری شده است؟

  بله افرادی چون آقای فرح بخش و آقای مهرجویی و آقای مقدم به او پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی را دادند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید