رامین رضاییان سمسکندی متولد ۲۷ اسفند ماه ۱۳۶۸ در شهر ساری است. این فوتبالیت معروف اهل ایران است و عضو باشگاه پرسپولیس و همچنین تیم ملی ایران می باشد. سن رامین رضائیان در حال حاضر ۳۲سال و قد 185 سانتی متر است. آخرین خبری که درباره او غوقا کرد؛ بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی برای جام جهانی 2022 بوده است.

بیوگرافی رامین رضاییان

بیوگرافی رامین رضاییان

همان طور که بالاتر گفتیم رامین رضاییان متولد سال ۶۸ در شهر ساری است و بازیکن لژیونر تیم ملی است. این بازیکن تحصیلات بالایی ندارد و با مدرک دیپلم در جایگاه دفاع راست در فوتبال بسیار درخشید و قد رامیین رضاییان ۱۸۵ سانتی متر است و او توانست از تیم پرسپولیس به تیم ملی برسد.
رامین در روستای سمسکنده ساری در خانواده ای فرهیخته به دنیا آمد، پدرش پزشکی بازنشسته بود و یک خواهر بزرگ تر از خودش دارد. به گفته خودش، او در زمان مدرسه بچه درسخوانی بوده است و در آن زمان در مسابقات انفرادی شطرنج به مقام اول رسیده است. همچنین این بازیکن ملی، از ابتدا در رشته های ورزشی فعال بوده است به طوری که در رشته دو همیشه مقام اول را داشته است و در مسابقات دو صحرایی هم توانسته است به مقام اول برسد. او می گوید مانند سایر فوتبالیست ها از زمین های خاکی شروع کرده است و با تلاش های فراوان توانسته است در سال ۱۳۸۰ و در ۱۲ سالگی اش وارد تیم نوجوانان سارویدر شده است. یک سال بعد به تیم شهرداری ساری پیوست و به مدت ۷ سال در آن تیم بازی کرد.

برای پیشرفت در فوتبال به سایپا تهران پیوست و در همان سال هم به تیم ملی دعوت شد. او مدتی در تمرینات تیم راه آهن حاضر می شد تا این که در همان سال که سال ۱۳۸۸ بود مورد توجه تیم صبا قم قرار گرفت و از او دعوت کردند و به مدت ۴ سال هم در آن تیم بازی کرد. در سال های ۹۲ و ۹۳ در تیم راه آهن بازی می کرد تا این که در سال ۹۴ با یک قرارداد دوساله به تیم پرسپولیس پیوست و از همان جا توانست به تیم ملی بزرگسالان راه پیدا کند. در سال ۱۳۹۶ با بازی های درخشانی که از خود بجای گزاشته بود به تیم اوستنده بلژیک پیوست و به مدت یک سال در آن تیم بازی کرد و در نهایت در آبان سال ۱۳۹۷ به تیم الشحانیه قطر پیوست.
رامین رضائیان در مورد علی کریمی می گوید: «علاقه ی زیادی به او و شخصیتش دارم و او جزو محبوب ترین شخصیت های فوتبالی من است و آرزو می کنم همیشه سلامت و پاینده باشد». این بازیکن رابطه خوبی با هوادارنش دارد و برای درخواست آن ها برای عکس گرفتن حوصله زیادی به خرج می دهد اما بار ها بیان کرده است که تصمیمش این است که بعد از پایان فوتبالش ازدواج کند. او‌ در مورد رژیم غذایی اش می گوید که حواسش به میزان مصرف نان یا برنج است و غذای پر چرب نمی خورد همچنین نوشابه هم نمی خورد اما می گوید عاشق بستنی است ولی نمی تواند زیاد بستنی بخورد.

درآمد رامین رضاییان چقدر است؟

تکنیک های رامین رضاییان بسیار حرفه ایست و مورد توجه همه قرار می گیرد. کانون هواداران الدحیل قطر قبل از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ به تعریف و تمجید از لژیونر های این تیم پرداخت. همچنین بیان کرد که همه تیم ها آرزو دارند که لژیونر های الدحیل را در ترکیب تیمشان داشته باشند. چهار لژیونر الدحیل شامل دودو، ادمیلسون، مهدی بن عطیه و رامین رضائیان است. طبق گزارش این کانون دستمزد سالیانه این لژیونر ها در مجموع ۲۰ میلیون یورو و چیزی در حدود ۶۰۰ میلیارد تومن است. حواشی فوتبالیست ها به خاطر درآمد او همواره پیرامونش بوده است.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

تیم جدید رامین رضاییان السیلیه است. او پس از ادحیل قطر به تیم السیلیه قطر پیوست. اما جدیدا خبر های کنار گزاشته شدن رضائیان از السیلیه به گوش می رسد. باشگاه السیلیه به تازگی از جانشین رامین رضائیان هم رونمایی کرده است و به صورت رسمی اعلام کرده است که این بازیکن در لیست جدید این تیم جایی ندارد و می تواند به دنبال تیم جدیدی برای خود باشد. خبر هایی است راجع به این که این فوتبالیست معروف پس از تلاش هایی که در قطر کرد آنطور که باید ندرخشید و حالا قصد بازگشت به ایران و تیم پرسپولیس را دارد و در این راستا تلاش می کند. او که قادر است در تیم پرسپولیس در دو پست دفاع و هافبک راست بازی کند. در این رابطه یکی از آشنایان باشگاه پرسپولیس گفته است که رضاییان به قدری خواهان برگشت به پرسپولیس است که گفته است حاضر است قرارداد سفید امضا با پرسپولیس امضا کند.

جوایز و افتخارات Ramin Rezaeian

در شانزدهم مهر ماه سال ۱۳۹۶، این بازیکن از سمت بی بی سی اسپورت به عنوان یکی از کلیدی ترین مهره های تیم ملی ایران معرفی شد و علت این معرفی هم بازی های هجومی و سانتر های تاثیر گزار او بود. یکی دیگر از افتخارات این بازیکن مطرح و حرفه ای قرار گرفتن او در جایگاه ۲۹ لیست گلزن ترین های تاریخ که از سمت فدراسیون جهانی آمار و تاریخ فوتبال ارائه شد، است. او در دوران بازی اش در مجموع ۶۰ گل به ثمر رسانده و ۵۲ تا از گل هایش در لیگ های باشگاهی بوده است.

بهترین گل های رامین رضاییان

بهترین گل های رامین رضاییان

گل این بازیکن در تیم فوتبال الدحیل قطر که در برابر تیم شارجه امارات در هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ به ثمر رسانده بود، از طرف هواداران او به عنوان بهترین گل ایستگاهی این فصل در رقابت ها انتخاب شد. کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۶ گل ایستگاهی را به عنوان کاندید معرفی کرد و انتخاب بهترین گل را بر عهده مخاطبان قرار داد که گل رضائیان و علی کریمی در گل های برتر از سمت مخاطبان قرار گرفتند. رامین رضاییان در تمرینات هم بسیار عالی عمل می کند.

آیدی اینستاگرام رامین رضاییان چیست؟

آیدی اینستاگرام این بازیکن با نام او یکیست و کافیست تا ramin rezaeian را در اینستاگرام سرچ کنید و به صفحه شخصی او برسید. در اینستاگرام او می توانید شاهد زندگینامه رامین رضاییان و عکس های شخصی رامین رضاییان و همچنین سبک زندگی او که بیانگر ثروت رامین رضاییان است، باشید. پیج اینستاگرام این بازیکن دارای دو میلیون و 400 هزار نفر دنبال کننده است که رقم نسبتا بالایی است و نشان از محبوبیت این بازیکن ملی در ایران دارد.

مصاحبه با این فوتبالیست

مصاحبه با این فوتبالیست

در یکی از مصاحبات به او گفته شد که برایش تیتر « از جنگ برگشت» را انتخاب کردند چون هم با جنگ از پرسپولیس برگشت و هم در ترکیه که بود با دعوا خواست تا به پرسپولیس برگردد و در جواب او گفت با صلح برگشتن را ترجیح می دهد و به قدری عاشق پرسپولیس است که حاضر است برای آن هرکاری بکند.

جدیدترین اخبار از رامین رضاییان

در تیر ماه سال ۹۲ دختری دورگه که ایرانی و آمریکایی بود و نام او آماندا بود، مدعی شد که حدود پنج سال با رضائیان در ارتباط بوده است و برای اثبات ادعایش چت ها و ویدیویی شخصی از این بازیکن را منتشر کرد که حواشی زیادی به دنبال داشت. انتشار این چت ها و ویدیو باعث شد شایعه احضار این بازیکن به کمیته اخلاق و محرومیت در فضای مجازی به گوش برسد اما به نظر نمی رسد که مشکلی برای رضائیان پیش آمده باشد.

رامین رضاییان چند گل ملی دارد؟

اولین گل ملی او در سال ۲۰۱۵ در بازی در برابر گوآم به ثمر رسید و به طور کلی در طول دوران بازی اش در تیم ملی تا سال ۲۰۱۹، او توانست دو گل ملی را در طول تمام گل های ملی به نام خود به ثبت برساند. او توانست با تیم ملی ایران به عنوان اولین تیم آسیایی به جام جهانی 2018 صعود کند. گل های ملی این بازیکن یکی در بازی های مقدماتی جام جهانی و دیگری در بازی های دوستانه ایران با سایر کشور ها بوده است.

رامین رضاییان اهل کجاست؟

رامین رضاییان اهل کجاست؟

رامین رضائیان اهل روستای سمسکند شهرستان ساری است و در حال حاضر ساکن قطر است. رامین رضاییان و مهدی طارمی که زاده بوشهر است، در تیم پرسپولیس باهم همبازی بوده اند.

ازدواج رامین رضاییان با همسر سابق بکهام واقعیت دارد؟

این خبر هم یکی از شایعه های است که برای افراد مشهور ساخته می شود. خبر های زیادی در فضای مجازی برای بازدید گرفتن ساخته می شود که شایعه هایی در مورد افراد مطرح است. ممکن است عکس هایی با تیتر رامین رضاییان و همسرش دیده باشید که همه ان ها طرفداران این بازیکن هستند و یا ممکن است عکس ها و خبر هایی با تیتر رامین رضاییان در پارتی دیده باشید.

سوالات متداول

 1. آیا رامین رضاییان و مندی وکیلی باهم در رابطه بودند؟

  ارتباط مندی وکیلی و خواهرش با بازیکنان فوتبال از شایعات پخش شده در فضای مجازی بود که توسط هیچکس تایید نشد.

 2. آیا رامین رضاییان در استقلال بازی کرده است؟

  در تیم های باشگاهی ایران، رامین رضاییان در پرسپولیس بازی کرده است.

 3. مادر رامین رضاییان کیست؟

  این بازیکن در پستی محبت آمیز، روز مادر را به مادرش تبریک گفت و پست او بسیار مورد توجه قرار گرفت.

 4. آیا دکتر رامین رضایی همان رامین رضاییان است؟

  دکتر رامین رضایی متخصص روماتولوژی است که به علت شباهت اسمش به بازیکن معروف گاهی اشتباه گرفته می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید