رها صادقی کیست؟ بیو گرافی رها دختر تامبوی اینستاگرام

0 دیدگاه

در این جا می خواهیم در مورد یکی از دختران تامبوی که اخیرا در شبکه های مجازی معروف شده است یعنی رها صادقی، اطلاعات بیش تری در اختیارتان بگذاریم، اگر از طرفداران و علاقه مند به جامعه ال جی بی تی (LGBT) هستید این مقاله را از دست ندهید.

رها صادقی کیست

رها صادقی کیست؟

در این جا به بیوگرافی رها صادقی می پردازیم. او جزء زیبا ترین دختران تامبوی و معروف ایرانی است که توانسته در این مدت اخیر، دنبال کننده های زیادی را به سمت خود جذب کند. رها یکی از پر طرفدار و زیبا رو ترین چهره های جدید تامبوی اینستا می باشد و بسیار زیادی از تامبوی ها از او استقبال و حمایت می کنند.

او یکی از طرفداران پر و پا قرص و دو آتیشه جامعه رنگین کمانی یا همان ال جی بی تی است و خود را معرفی این خانواده می داند، هدف اصلی وی از مشهور بودن خود به خاطر حمایت از ال جی بی تی ها است. مطمئنا اگر صفحه های مختلف مجازی را دنبال می کنید نمونه های زیادی را مانند او دیده اید.

مهاجرت این هنرمند جوان

وی یک دختر تامبوی و هنرمند است، او مدتی است که از کشور خود به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. رها متولد سال 1380 در 5 شهریور است و در استان البرز (کرج) به دنیا آمده است، او تا قبل از مهاجرت خود در شهر کرج زندگی می کرد. موضوعی که او را آزار می داد و یکی از دلایل اصلی او برای ترک ایران و مهاجرت او به ترکیه بود، طرز برخورد و دیدگاه عموم جامعه به جامعه تامبوی ها بود، زیرا از نظر او جامعه ایران در این زمینه هنوز دچار فقر فرهنگی است و توانایی ارتباط برقرار کردن و درک اشخاصی مانند او را ندارند.

عکاسی این تامبوی جوان

او توانست تا حدودی با روشن کردن تفکر ها و انگیزه های خودش، درک عموم از جامعه رنگین کمانی را بهبود دهد. او در جامعه هم سنان خودش در بخش هنر هم دستی بر آتش دارد، هنر عکاسی یکی از رشته های مورد علاقه او بود که از دوران دبیرستان خود به آن گرایش پیدا کرد و همین علاقه او به هنر عکاسی موجب ادامه تحصیل او در رشته عکاسی در هنرستان شد.

رها صادقی اینستا دارد؟

او در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، همواره با طاها بهمنی دوست پسر خود دیده می شود، البته سابقه دوستی این دو نفر به زمان سکونت رها صادقی در ایران مربوط می شود. او در اینستاگرام خود علاوه بر کلیپ ها و دابسمش هایی که از خود منتشر کرده است، به منظور آگاه سازی بیش تر افراد جامعه اطلاعات گسترده ای هم درباره جامعه ال جی بی تی و شرایطی که این افراد در جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند را توضیح داده است.

او نیز که خود بخشی از جامعه ال جی بی تی یا همان رنگین کمانی ها است همواره سعی کرده تا از آن ها حمایت کند و فعالیت زیادی هم در این زمینه می کند.

رها صادقی رل طاها است؟

به دلیل بسیاری از محدودیت های فرهنگی و دیدگاه عموم جامعه نسبت به جامعه رنگین کمانی ها رابطه بین این رها صادقی و طاها بهمنی به صورت مخفیانه و دور از انظار شکل گرفت و ادامه پیدا کرد، که پس از خروج رها صادقی از ایران و مهاجرتش به کشور ترکیه و تغییر شرایط جامعه آن ها این دوستی را علنی کردند و به گونه ای موفق شدند تا خود حقیقی شان را به نمایش بگذارند.

در حال حاضر می توان این تغییر در رابطه بین رها صادقی و طاها بهمنی را در صفحه و پیج رها صادقی در قالب عکس ها و کلیپ های زیادی که از خودش به همراه طاها بهمنی به اشتراک می گذارد به وضوح دید و مشاهده کرد. رها ارتباط بسیار نزدیک و صمیمانه ایی با طاها بهمنی دارد، که این نزدیکی و این صمیمت را مدیون درک طاها بهمنی از شرایط خودش می داند و جالب اینجاست با این که طاها بهمنی تنها 19 سال بیش تر ندارد، اما درک بسیار خوب و روشنی از رها صادقی و مشکلات او دارد که موجب این صمیمیت شده است.

در سال های قبل وی با موهای بلند تصاویری از خود در شبکه های مجازی منتشر کرده بود، ولی بعد از تغییرات ظاهری که در نحوه پوشش و چهره خود با کوتاه کردن موهایش ایجاد کرد، همواره مورد تأیید طاها بهمنی بود. طاها بهمنی همواره معتقد بوده است که تامبوی بودن او نه تنها عیبی ندارد، بلکه به کمک کرده که درک بهتری از خود، شخصیت و تمایلاتش داشته باشد، البته این درک در بین طرفداران این زوج نیز، که غالبا متولدین دهه هشتاد و هفتاد می باشند نیز به خوبی به چشم می خورد.

رها صادقی و طاها بهمنی رل می باشند؟

رها صادقی و طاها بهمنی، دوست پسر مشهورش، این دو جوان 19 ساله که امروزه در بین سلبریتی های فضای مجازی به خوبی خود را جا انداخته اند، مدت زیادی است که با یک دیگر در ارتباط هستند، ارتباطی که از لحاظ احساسات عاطفی و عاشقانه در سطح بالایی است.

شماره رها صادقی چند است؟

اگر تا به حال از خود پرسیده باشید که اطلاعات شخصی افراد نام دار در فضای مجازی مانند شماره تلفن همراه و یا آدرس محل سکونت آن ها که در برخی از صفحه های دنیای مجازی در معرض دید عموم بازدید کنندگان این سایت ها قرار داده می شود حقیقی است یا خیر؟

بهتر است که این موضوع را مد نظر قرار بدهید که عباراتی مانند شماره تلفن همراه و یا آدرس محل سکونت افراد که در این سایت ها به چشم می خورد اغلب فیک و دروغین است و تنها جنبه جلب نظر بازدید کننده از آن سایت را دارند. او هم از این موضوع مستثناء نیست، هر چند شماره اش ممکن است که در بعضی فضا های مجازی و اینترنت پخش شده باشد، اما مطمئن باشید که همه ی آن ها کذب است و حقیقتی ندارد و فقط جنبه تبلیغاتی برای جلب توجه کاربران دارد.

اینستاگرام رها صادقی هم مانند سایر اشخاص مطرح در فضای مجازی بار دنبال کننده های بسیار زیادی را به دوش خود می کشد، و اما تاریخ تولد رها صادقی، او متولد روز 5 شهریور ماه سال 1380 در شهر کرج است.

رها صادقی تامبوی است؟

وقتی صحبت از تامبوی بودن رها صادقی می شود، شاید بهتر باشد که در ابتدا به معنی تامبوی بودن بپردازیم، تا بتوانیم بعد از آن شناخت و درک بهتری از این دختر تامبوی ایرانی داشته باشیم. تامبوی (tomboy) به آن دسته از اشخاصی گفته می شود که تمایلات روحی و فکری و ذهنی آن ها بر خلاف جنسیت شان است. در مورد رها صادقی این تمایلات و افکار و ذهنیت ها بیش تر نمودی پسرانه دارد با وجود این که رها صادقی به لحاظ جنسیتی دختر است. تمایلاتی از قبیل مدل موی پسرانه و یا مدل لباس پسرانه و …، از این دسته اند.

درامد رها صادقی چقدر است؟

رها صادقی در اینستاگرام موفق به دریافت فالوئر های زیادی شده است و از این طریق بر اساس تعداد دنبال کننده ها، برای پیج های کسب و کار تبلیغ هایی را انجام می دهد و از این طریق به کسب درآمد می پردازد.

دابسمش رها صادقی

رها صادقی در لایکی و نرم افزار هایی از جمله این فعالیت دارد، او دابسمش و کلیپ های پارکی با دوستان خود و طاها بهمنی در پیج خود منتشر می کند و این قبیل ویدئو ها را می توان به وفور در پیج اینستاگرامی اش دید.

سوالات متداول

رها صادقی کیست؟

او دسته ای از دختر های تامبوی است که از جامعه ال جی بی تی یا همان جامعه رنگین کمانی ها حمایت می کند.

رها صادقی و طاها بهمنی با هم هستند؟

زمانی که رها در ایران زندگی می کرد رابطه آن ها به صورت مخفیانه بود، اما بعد از مهاجرتش به ترکیه رابطه خود را آشکار کردند.

درآمد رها صادقی چه قدر است؟

رها صادقی با کسب فالوئر در اینستاگرام توانست، بخشی از درآمد خود را از طریق تبلیغ های پیج های کسب و کار در بیاورد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0