چندی پیش بالاخره انتظار ها برای آلبوم مجاز به پایان رسید، و خبر انتشار آلبوم مجاز و همچنین آهنگ قاضی من رو دوست داشت هیچکس از این آلبوم از سوی سوروش هیچکس و همچنین تیم ملتفت به اذهان عمومی رسید. در تاریخ 12 اسفند سال 1398 این خبر اعلام شد و این تیم خبر انتشار این آلبوم را به صورت عمومی در تاریخ 12 فروردین سال 1399 اعلام کردند و البته پیش فروش آلبوم جدید هیچکس نیز از همان تاریخ آغاز شده است. در ادامه راجع به این آلبوم و همچنین نحوه ی پیش خرید ان با ما همراه باشید. برای اطلاعات تکمیلی می توانید به اینستاگرام این خواننده مراجعه کنید.

دانلود آهنگ قاضی من رو دوست داشت هیچکس

آلبوم مجاز

آلبوم مجاز دومین آلبوم بلند و رسمی سروش هیچکس، یکی از بزرگان رپ فارسی می باشد. بسیاری از طرفدران موسیقی رپ و همچنین این خواننده و گروه ملتفت مدت هاست منتظر انتشار این آلبوم می باشد. چندی پیش سروش لشکری از نام ترک های این آلبوم نیز رو نمایی کرد و همچنین مشخصات هر ترک را اعلام کرد که چهارمین این ترک ها آهنگ قاضی من رو دوست داشت از آلبوم مجاز هیچکس می باشد. شما می توانید برای دانلود آلبوم مجاز از طریق وبسایتی که این تیم معرفی کرده اند، اقدام کنید و همچنین باید بگوییم که این آلبوم در تاریخ 12 فروردین 1399 به صورت عمومی منتشر می شود.

دانلود آهنگ قاضی من رو دوست داشت هیچکس

آهنگ سازی این آهنگ توسط رفیق قدیمی سروش هیچکس که عضو گروه ملتفت نیز هست و از بهترین و با نبوغ ترین اهنگ سازان ایرانی است یعنی مهدیار آقاجانی انجام شده است و همچنین کلام و خوانش ان با صدای هیچکس، بدون همراهی هیچ یک از اعضای گروه ملتفن می باشد. لینک دانلود و همچنین ما متن آهنگ قاظي من رو دوست داشت هیچکس از آلبوم مجاز به محض انتشار این آلبوم برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید