بیوگرافی پیمان رجبی و ماجرای دعوای او با همسرش

0 دیدگاه

پیمان رجبی یکی از بدنساز های ایران می باشد که چند سالی هست مربی بدنسازی تیم پرسپولیس تهران و مربی چهره های معروفی بوده است. در ادامه به معرفی بیوگرافی پیمان رجبی می‌ پردازیم.

پیمان رجبی کیست؟

پیمان رجبی کیست؟

رجبی در ۲۷ بهمن سال ۱۳۶۲ در شهر بوشهر استان خوزستان متولد شد و فعالیت خود را با ورزش دو میدانی آغاز کرد و توانست در این رشته افتخارات زیادی کسب کند. رجبی ورزش را با هندبال از مدرسه آغاز کرد و از همان جا وارد رشته بسکتبال شد. او از سال ۱۳۷۶ به تیم ملی راه یافت و مدال‌ های زیادی در این رشته را از آن خود کرد؛ مدتی هم در رشته دو و میدانی فعالیت کرد که موفق هم بود اما به خاطر مسائل مالی و درآمد خیلی اندک این رشته به ورزش بدنسازی روی آورد.

لازم به ذکر است که خیلی ها او را بهترین بدنساز می دانند. البته افراد زیادی می توانند لایق این لقب باشند که در ادامه مقالات سایت اشاره ای به آن ها خواهیم داشت.

خانواده این ورزشکار حرفه ای

پیمان در یک خانواده با دو خواهر و یک برادر که خواهران و برادرانش نیز ورزشکار هستند متولد شده است. خواهرانش در رشته ‌های بسکتبال و دو و میدانی فعالیت می کنند و برادر او بازیکن تیم ایران جوان بود.

پیمان رجبی از ایران رفت؟

حاشیه مهاجرت رجبی به همراه همسرش از ایران مدتی در فضای مجازی و خبر گزاری ها پخش شده بود و این خبر بدین شرح بود که رجبی از ایران رفت و دیگر مربی بدنسازی تیم پرسپولیس نمی باشد. این خبر دهن به دهن در بین ورزشکاران و مردم و هواداران رجبی پخش شده بود که توسط ایشان تکذیب شد و گفت خبر مهاجرت از ایران به هیچ عنوان صحت ندارد.

دیدار عجیب پیمان رجبی با آشپز جنجالی اینستاگرام

پیمان رجبی یکی از ورزشکارانی است که ماجرا های فراوانی در زندگی ورزشی‌ اش داشته است. در زمان‌ هایی که او با لباس تیم ملی دو و میدانی به میادین می‌ رفت و افتخاراتی هم به دست آورد، تصمیم گرفت که راه خود را عوض کند و به یک حرفه‌ جدید مشغول شود. او معتقد است که نبود حمایت‌ های لازم از ورزش دو و میدانی او را به سمت بدنسازی هدایت کرده است.

او، که امروزه به عنوان یکی از چهره‌ های شناخته‌ شده فضای مجازی معرفی می‌ شود، گفته است که برای رسیدن به جایگاه فعلی‌ اش تلاش‌ های زیادی کرده و دوره‌ های سختی را پشت سر گذاشته است.

اکنون پیمان رجبی با همسرش، لیلا رجبی، به امارات مهاجرت کرده و با فعالیت‌ های خلاقانه‌ اش در فضای مجازی مردم را شگفت‌ زده می‌ کند. اخیرا در صفحه شخصی‌ اش از ملاقات با نواب ابراهیمی، آشپز و بلاگر معروف اینستاگرامی نام برده است، ولی مشخص نیست که این دیدار در چه زمانی اتفاق افتاده است.

تمرینات پیمان رجبی

تمرینات رجبی روزانه بین ۴ تا ۵ ساعت است و بدنسازی کار می کند. او در مورد تمرینات خود گفته است که مدت زیادی است که بدنم به این وضعیت عادت کرده و اگر یک روز تمرین نکنم حالم خوب نیست.

خبر شوکه کننده درباره پیمان رجبی و همسرش

پیمان رجبی با نگاهی نگران به خاطرات گذشته می‌ اندیشد. بعد از تمرین‌ های مستمر و تلاش‌ هایی که برای آماده‌ سازی لیلا رجبی، همسرش، به عنوان یک ورزشکار المپیکی کرد، با موانعی روبرو شد. فدراسیون، با وجود اینکه پیشتر او را به عنوان مربی برای آماده‌ سازی لیلا انتخاب کرده بود، از اعزام او به المپیک ریو جلوگیری کرد. پیمان با تعجب به چنین تصمیمی فکر می‌ کرد.

در مورد ماجرای ویزای شینگن هم او خاطره ای وجود دارد. وقتی برای اولین بار به سفارت فرانسه برای دریافت ویزا مراجعه کرد، با موفقیت به ویزای چندبار ورود با مدت یک ساله دست پیدا کرد. بیشتر از همه، او از اعتمادی که مامور سفارت به او به عنوان یک ایرانی نشان داد، لذت برد.

پیمان رجبی به مامور مربوطه گفت من یک قهرمان ورزشی خارجی را به ایران آورده‌ ام و به تربیت او پرداخته‌ ام. ایران زمین من است، چگونه می‌ توانم فکر ترک کردن آن برای همیشه را داشته باشم با این حرف، مامور متوجه علاقه و وفاداری پیمان به کشورش شد و به او اعتماد کاملی نشان داد.

همسر رجبی ورزشکار چه کسی است؟

او سال ۱۳۹۸ به عنوان مربی بدنسازی پرسپولیس انتخاب شد و در سال ۱۳۸۶ با یک قهرمان بلاروسی به نام آنا که در رشته پرتاب وزنه بود ازدواج کرد که این ورزشکار بعد از ازدواج رسمی او با پیمان به ایران آمد و نام خود را به لیلا‌ رجبی تغییر داد.

آیا این زوج به امارات رفته اند؟

در روزهای اخیر، یک چهره شناخته‌ شده اینستاگرام یعنی پیمان رجبی با انتشار استوری جلب‌ توجه کننده‌ ای توجه فالوئرهای خود را جلب کرده است. این ورزشکار معتبر با نمایش کارت طلایی امارات، از اقامت ده ساله‌ اش در آن کشور با خبر داده است. او تلاش زیادی برای این اقامت کشیده است و اصلی ترین دلیل مهاجرت او، محدودیت های کشور ایران است.

پیمان رجبی در یک یادداشت کوتاه ولی پر معنا، ادعا کرده است که در سال‌ های پیش‌ رو، به تربیت قهرمانان برجسته در زمینه بدنسازی برای امارات می‌ پردازد و مرز ها برای او مانعی نیستند. او بیان کرده است که در تربیت قهرمانان پرورش اندام تلاش خود را می کند و اسطوره های بزرگی را آموزش خواهد داد.

عکس های پیمان رجبی را در کجا ببینیم؟

عکس های این ورزشکار با عناوین مختلفی از جمله عکس باشگاه رجبی، عکس مو های او، عکس رجبی دو و میدانی، عکس و فیلم های تمرینات رجبی و همسرش، عکس لیلا رجبی و پیمان رجبی، عکس فرزند پیمان رجبی، در سایت ها و مجلات مختلف وجود دارد؛ شما می توانید با مراجعه کردن به آن ها این عکس ها را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام پیمان رجبی چیست؟

شما می توانید این ورزشکار را در پیمان رجبی اینستاگرام دنبال کنید. رجبی هم اکنون در پیج اینستاگرام خود یک میلیون دنبال کننده، ۶۳۵ دنبال شونده و یک هزار و ۵۷۱ پست دارد و عکس های شخصی خود را با همسرش و فیلم های تمریناتش، عکس های خودش و هوادارانش را به اشتراک می‌ گذارد.

چه حاشیه هایی برای پیمان رجبی به وجود آمد؟

از حاشیه های این ورزشکار می توان به ماجرای انتشار تصاویری از مراسم عروسی با لیلا رجبی در فضای مجازی ماجرای و صحبت او در مورد سید جلال حسینی ماجرای کری خوانی لیلا و پیمان سر فوتبال و ماجرای انتقاد او از مسئولان کشور اشاره کرد.

در مصاحبه ای که با رجبی صورت گرفت عملکرد مسئولان انتقاد کرد و گفت: “بهترین خاطره از مربیگری هم امسال این بود که در خدمت تیم پرسپولیس بودم ولی نشد بگذارند کارمان را بکنیم ولی آرزوی موفقیت برای این تیم دارم، به زودی یک تیم دیگر به جای دیگه مسئولان ورزش کشور که عاشق پول دادن به مربی خارجی هستند به تابلو رو خراب کنه هدف ما فقط بارسا هست”.

دور بازو پیمان رجبی چقدر است؟

اخبار موثقی در مورد مشخصات بدنی رجبی در دست نیست که البته این در بین ورزشکاران بدنسازی که تا کنون به مسابقات مستر المپیا راه پیدا نکرده اند عادی می باشد.

پیمان رجبی چه عناوینی کسب کرده است؟

از عناوین و افتخاراتی که رجبی کسب کرده است می توان به کسب دو مدال برنز آسیا، کسب مدال طلای مسابقات بین المللی تایوان سال ۲۰۰۹ و کسب مدال طلای ۴۰۰ متر امدادی تایوان و مدال های دیگر این چنینی اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. این ورزشکار در چه تاریخی متولد شد؟

  رجبی در تاریخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۶۲ بدنیا آمد.

 2. همسر این ورزشکار کیست؟

  لیلا رجبی همسر این ورزشکار است.

 3. پیمان رجبی ورزش را در چه رشته ای آغاز کرد؟

  رجبی ورزش خود را با رشته دو میدانی شروع کرد.

 4. رجبی ورزشکار در حال حاضر به عنوان مربی کدام تیم فعالیت می‌کند؟

  رجبی در حال حاضر مربی بدنسازی تیم پرسپولیس می باشد‌.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0