بیوگرافی پیمان باقری + اطلاعات دقیق در مود قد، وزن و رابطه های او

0 دیدگاه

اینستاگرام پلتفرمی است که فرصت دیده شدن و معروف شدن را به افراد می دهد و هر کسی که در این پلتفرم خلاقیت داشته باشد و یا اینکه چهره و اندام مناسبی داشته باشد می تواند با تولید محتوای مناسب برای خود طرفدارانی را جذب کند و با گرفتن فالوور های زیاد کسب درآمد داشته باشد. افرادی که این کار را در اینستاگرام انجام می دهند بلاگر نامیده می شوند. یکی از این بلاگر ها که از سلبریتی ها اینستاگرام است؛ پیمان باقری می باشد که در ادامه این مطلب به زندگی نامه او و فعالیت هایی که در اینستاگرام انجام می دهد می پردازیم.

پیمان باقری کیست؟

پیمان باقری کیست؟

حتما تا به حال نام این بلاگر که از تیک تاکرهای ایرانی است؛ را شنیده اید و یا اینکه او را در کلیپ های مختلف دیده اید و به دلیل ظاهر جذاب وی به او جذب شده اید. این موقع ها معمولا همه دوست دارند بیوگرافی این افراد را بدانند. درباره پیمان باقری باید بگوییم که این شخص اطلاعات کاملی را از خود ارائه نداده است و تا به حال نیز درباره سن خود صحبتی نکرده است. اطلاعاتی که از این فرد وجود دارد این است که پیمان در حقیقت یک عکاس بسیار ماهر است که در ایسنتاگرام صفحه ای را برای خود به وجود آورده بود تا بتواند کار های خود را به مردم نشان دهد و از این راه مشتری جذب کند.

هم چنین کسانی که کار عکاسی را انجام می دهند و قصد دارند بسیار معروف شوند معمولا از مدل هایی که در اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی معروف هستند عکاسی می کنند و این عکس ها را به عنوان نمونه کار در صفحه خود قرار می دهند.

پیمان نیز همین کار را انجام داد و از بلاگر هایی مانند نگین فضلی عکاسی کرد. بعد از اینکه او با دنیای بلاگری آشنا شد تصمیم گرفت یک پیج جدا بزند و خود نیز این کار را انجام دهد. از این طریق او هم می توانست برای عکاسی خودش مشتری های بسیار داشته باشد و هم قادر بود با جذب فالوور بالا تبلیغات بگیرد و راه درآمد بهتری داشته باشد. او شروع به ساختن کلیپ های جذاب کرد و به دلیل چهره مناسبی که داشت این کلیپ ها بازدید بسیار خورد و صفحه عکاسی او نیز بسیار رشد کرد و به همین دلیل پیمان معروف شد. شاید او در آینده مصاحبه ای انجام دهد و در آن از بیوگرافی دقیق خودش نیز صحبت کند.

کلیپ های پیمان باقری را در کجا مشاهده کنیم؟

برای اینکه بتوانیم کلیپ های این فرد را تماشا کنیم، اولین کار این است که به اینترنت مراجعه کنیم. می توان نام او را در گوگل نوشت و سایت هایی را که کلیپ های او را ارائه می دهند پیدا کرد و تماشا کرد که اولین آن حساب یوتیوب او هست. هم چنین همان طور که گفتیم این فرد یک بلاگر و تیک تاکر است. پس اولین جایی که می توان برای دیدن کلیپ های او در نظر گرفت صفحه اینستاگرام و حساب تیک تاک او است. او همیشه اولین کلیپ ها را در اینستاگرام خود قرار می دهد و یا اینکه در تیک تاک می گذارد و ما می توانیم آن ها را تماشا کنیم. در ادامه آدرس اینستاگرام این شخص را به شما معرفی خواهیم کرد.

آدرس پیج اصلی این تیک تاکر در اینستاگرام چیست؟

در بالا نیز این مورد را بیان کردیم که این فرد در اینستاگرام نیز صفحه دارد و کار بلاگری را انجام می دهد. بنابراین این صفحه برای او خیلی مهم است. آدرس این پیج peymood است که بیشتر از 421 هزار نفر دنبال کننده دارد. می توان درباره زندگی روزمره او در این صفحه کلیپ هایی را تماشا کرد و هم چنین دابسمش و دیگر ویدیوهای او را نیز می توان از طریق این پیج دید.

اگر به بیو توجه کنید می توانید پیج کاری او یعنی پیج عکاسی را هم ببینید که آدرس آن peybqri است و بیشتر از 179 هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. اگر در شهر تهران زندگی می کنید می توانید برای عکاسی با او قرار بگذارید. هم چنین وی پکیج های آموزشی مخصوص عکاسی را نیز می فروشد که می توانید آن را از طریق لینکی که در بیوی صفحه کاری قرار دارد خریداری کنید.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های پیمان باقری از مدل های ایرانی چندین راه داریم. اول از همه و آسان ترین راه این است که به گوگل مراجعه کرده و نام پیمان را در قسمت تصاویر بنویسیم تا تمامی عکس های او در اینترنت را تماشا کنیم. البته این مورد را نیز باید در نظر بگیریم که در اینترنت عکس های زیادی از او وجود ندارد چون سایت های کمی به این تیک تاکر پرداخته اند.

پس بهترین راه مراجعه به حساب های او در شبکه های اجتماعی است. می توان به اینستاگرام اومراجعه کرد و عکس های او را تماشا کرد. هم چنین همان طور که گفتیم می توانیم کلیپ های او را نیز ببینیم. اگر کمی جستجو کنیم، صفحه هواداران او را نیز پیدا خواهیم کرد و می توان از طریق آن ها نیز عکس های او را تماشا کرد. البته از طریق گوگل امکان ذخیره این عکس ها را در تلفن همراه یا رایانه خود دارید تا دوباره نیازی به جستجو نداشته باشید.

پیمان باقری چگونه معروف شد؟

همان طور که در بالا بیان کردیم او یک عکاس معروف است اما دلیل این معروف شدن عکس گرفتن از بلاگر های محبوب اینستاگرام است. پیمان از این افراد عکس می گرفت و آن ها نیز او را در عکس های خود تگ می کردند. درواقع این یکی از راه هایی است که یک عکاس می تواند در اینستاگرام برای خود مشتری جذب کند. با ادامه این کار پیمان توانست فالوور های بسیاری را برای خود داشته باشد و هم کسب و کار خود را پر رونق تر کرد و هم پیج جدیدی را برای خود تاسیس کرد.

درآمد پیمان باقری چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این بلاگر اطلاعاتی در دسترس نیست. اما می توان حدس زد که درآمد بالایی داشته باشد. او هم عکاس است و بخاطر کلاس کاری بالایی که دارد، می تواند قیمت بیشتری هم از مشتریان خود برای عکاسی بگیرد. هم چنین در بالا نیز بیان کردیم که او در صفحه خود یک پکیج آموزشی می فروشد. این خدمت نیز می تواند برای او بسیار درآمد زا باشد. هم چنین از طریق بلاگری نیز می تواند کسب درآمد داشته باشد و تبلیغات بگیرد و در ازای آن مبلغی را برند مورد نظر دریافت کند.

این تیک تاکر در کلیپ های خود با چه کسانی همکاری کرده است؟

این فرد تا به حال کلیپ های زیادی ساخته است که در بیشتر آن ها تنها نیست و کسانی نیز او را همراهی می کنند. البته آن ها نیز بلاگر ها و تیک تاکر های معروف هستند. یکی از این افراد media است که صفحه او mediamun نام دارد و بیشتر از 95 هزار نفر دنبال کننده دارد. نفر بعدی نیز یک بلاگر معروف است که به youngflame معروف است و آدرس صفحه او flamehossein است ئ بیشتر از 45 هزار نفر دنبال کننده دارد. بیشتر همکاری او با مدیا است و اگر به اینستاگرام او مراجعه کنید این مورد را متوجه خواهید شد.

این تیک تاکر کجا‌ زندگی می کند؟

بسیاری از تیک تاکر ها و بلاگر های معروف ایرانی در تهران زندگی می کنند و یا اینکه برای داشتن شرایط کاری بهتر به تهران می روند. پیمان نیز در تهران ساکن است و اگر کلیپ های او را تماشا کنیم این موضوع را کاملا متوجه خواهیم شد.

همسر پیمان باقری کیست؟

پیمان هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است. البته به نظر می رسد سن او هنوز برای ازدواج کم است و با اینکه چیزی از سن و سال خود نگفته است به نظر می رسد متولد اواخر دهه هفتاد باشد. اما در کلیپ های او مدیا را زیاد مشاهده می کنیم و ممکن است این دختر رل او باشد. البته او در این باره تا به حال چیزی را بیان نکرده است ولی از روابط آن ها می توان این موضوع را متوجه شد.

پیمان باقری چه حاشیه هایی داشته است؟

پیمان تا کنون حاشیه ای نداشته و جنجالی برای او به وجود نیامده است. البته به این دلیل نیز می تواند باشد که او دوست دارد بیشتر از طریق کار خود دیده شود و نه حواشی. به همین دلیل سعی می کند از حاشیه ها فاصله بگیرد و تمام تمرکز خود را روی کارش بگذارد. اگر به کلیپ های او توجه کنیم نیز بیشتر نکات آموزنده را نشان می دهد و به افراد کمک می کند تا بهتر با هم رفتار کنند.

آیا پیمان باقری در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

پیمان یک یوتیوبر نیز هست و حسابی را در یوتیوب دارد و در آن جا ویدیو هایی را به اشتراک می گذارد که در تیک تاک و اینستاگرام نیست. آدرس یوتیوب او peymood است و بیشتر از 3 هزار نفر سابسکرایبر دارد. او می تواند این عدد را درآینده بیشتر نیز بکند و از طریق یوتیوب نیز برای خود درآمد بالا داشته باشد.

سوالات متداول

  1. پیمان باقری و نگین فضلی چه ارتباطی با هم دارند؟

    پیمان فقط یک بار از نگین فضلی عکاسی کرده است و نگین نیز او را معرفی کرده و با هم در ارتباط نیستند.

  2. آیا مدیا با این تیک تاکر نسبتی دارد؟

    پیمان باقری بیشتر کلیپ های خود را با تیک تاکر دختر دیگری به نام مدیا می سازد. همان طور که در متن گفتیم به احتمال قوی آن ها با هم در رابطه هستند.

  3. پکیج این عکاس را از کجا خریداری کنیم؟

    برای خرید پکیج پیمان باقری می توان به پیج او که در متن اشاره کردیم مراجعه کرد و آن را خریداری کنیم.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0