اجرای 021kid در برنامه plugged in افتخار جدید دریل ایرانی

0 دیدگاه

در این مقاله تصمیم گرفتیم به حواشی اجرای 021kid در برنامه plugged in بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید بیوگرافی کامل “021Kid” را مطالعه کنید.

واکنش به اجرای 021kid در برنامه plugged in

اخیرا 021 کید در برنامه ی Plugged in اجرا داشت که بلافاصله این اجرا در بین طرفداران رپ وایرال شد. 021 کید از رپر های نسل 4 است؛ او با این که تقریبا به تازگی شروع به کار کرده ولی حواشی زیادی به وجود آورده است. کم تر شاهد شاهد این بودیم که رپرهای ایرانی در برنامه های خارجی یا بین المللی از جمله برنامه ی plugged in اجرا داشته باشند. بدون شک این اجرا تاثیر بسیار مهمی در دیده دشدن 021 کید خواهد داشت. از نظر اهالی رپ این اجرا برای 021کید یک برگ برنده بود. در ادامه به حواشی بیشتری اشاره خواهیم کرد. یا ما همراه باشید.

ویو جالب اجرای 021kid در برنامه plugged in
plugged in

ویو جالب اجرای 021kid در برنامه plugged in

همان طور که اشاره کردیم گروه 021کید اخیرا فعالیت خودرا شروع کرده است و قطعا این نام برای خیلیا هنوز نا آشنا است. اما با وجود تمام این قضایا جالب بدانید اجرای 021kid در برنامه plugged in در یوتیوب توانسته طول دو روز بیش از 250000 ویو داشته باشد. این آمار واقعا برای یک رپر تازه کار واقعا فوق العاده است. پیش بینی شده کمتر از ده روز ویو این اجرا به یک میلیون خواهد رسید. باید ببینیم آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه؟

انتقاد از اجرای 021 کید

021 کید با این که طرفداران زیادی پیدا کرده است در عوض منتقدان بسیار زیادی هم دارد. این رپر نسل چهار با وجود این که در برنامه های معروف هم اجرا داشته است. خیلی از طرفداران و رپرهای رپ فارسی مخالف او هستند. یکی از دلایل این موضوع ممکن دیس کردن رپرهای دیگه باشد. او در ترک های اولیه خود چند دیس به چند رپر مطرح داد. با وجود تمام این حواشی 021 کید میانه خوبی با رپرهای نسل خود از جمله بهزاد لیتو داره که قرار یک آهنگ هم به زودی منتشر کنند. باید ببینیم 021kid در ادامه چه عملکردی خواهد داشت؟ نظر شما نسبت به این رپر نسل چهار چی می باشد؟ در مقاله های بعد به حواشی بیشتر اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

  1. کاربران به اجرای 021kid در برنامه plugged in چه واکنشی نشان دادند؟

    واکنش ها نسبت به این اجرا متفاوت بود. اما بازخورد آن در صفحات مجازی از جمله یوتیوب عالی بود.

  2. 021 کید با کدام رپرها میانه خوبی دارد؟

    021کید با بهزاد لیتو میانه خوبی دارد و قرار است یک ترک هم منتشر کنند.

  3. چرا 021کید منتقد زیاد دارد؟

    به دلایل مختلف از جمله این که 021 کید در ابتدا کار خود رپرهای مطرح را دیس کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0