در این مقاله قصد داریم تا درباره پارمیس شریفی که یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد مطالبی جالب و بیوگرافی او را در اختیار شما قرار دهیم. حرفه اینستاگرامر حرفه ای جدید در بین کاربران اینستاگرام است که با تولید محتوا و انتشار آن در صفحه های شخصی خود کاربران را جذب کارهای خود می کنند و تعداد فالوورهای خود را افزایش می دهند. آن ها زمانی که تعداد فالوورهایشان افزایش یافت با قبول و به اشتراک گذاشتن تبلیغات و دریافت کردن هزینه هایی بابت این تبلیغات به کسب درآمد می پردازند هر چه تعداد فالورها بیشتر باشد درآمد حاصل از تبلیغات پیج بیشتر خواهد بود.

افرادی که در این حرفه فعالیت دارند معمولا ماهیانه دستمزدهای بالایی دریافت می کنند. پارمیس شریفی نوجوانی که پا در این عرصه گذاشته است و آن چه که از پیج او و فعالیت هایش مشخص است آینده درخشانی در این حرفه خواهد داشت.

اینستاگرامر یک حرفه جدید است که در بین جوانان و نوجوانان طرفدار زیادی دارد. امید آن داریم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

فهرست محتوا پنهان
پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی دختر مرداد ماهی 17 ساله که اصالتا کرد است و با خانواده در تهران زندگی می کند. او را نیز با نام پارمیس مدل نیز می شناسند. او در خانواده کم جمعیت و چهار نفره زندگی می کند که یک خواهر کوچکتر از خود به نام پرنیا دارد که در کلیپ های او حضور دارد. پارمیس او را فندوق خطاب می کند او در کنار خواهرش کلیپ های طنز دیدنی را اجرا کرده است که بازدید کنندگان زیادی داشته است.

نام پدر او جواد و نام مادرش میترا می باشد. پدر و مادر پارمیس شریفی در پیج او نیز حضور دارند. پارمیس کلیپ های رقص نیز از خود منتشر می کند او به رقص علاقه خاصی دارد و یک طراح رقص و رقصنده نیز محسوب می شود و بسیار دختری با انرژی و فعال می باشد که چهره جذاب و دوست داشتنی این اینستاگرامر توجه همه را به خود جلب کرده است و اکثر مخاطب ها و طرفداران او نوجوانان هم رده سنی خودش می باشند.

عکس های پارمیس شریفی را در کجا ببینیم؟

عکس های پارمیس شریفی را در کجا ببینیم؟

پارمیس شریفی دختر نوجوان 17 ساله که چهره شناخته شده ای دارد و با این سن کم توانسته به یک چهره سرشناس اینستاگرامی تبدیل شود و می توان گفت او حتی یک اینفلوئنسر نیز می باشد. عکس ها و فیلم های زیادی از پارمیس شریفی وجود دارد از این جهت دسترسی افراد به عکس های او بسیار آسان است. علاقمندان به این اینستاگرامر می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجوی نام او به عکس های این چهره سرشناس اینستاگرام دست پیدا کنند.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس شریفی چیست؟

پارمیس شریفی به صورت حرفه ای در اینستاگرام حضور دارد. او کلیپ های رقص و چالش و دابسمش های در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است که مورد توجه و علاقه طرفدارانش که اکثریت نوجوان هستند قرار گرفته است. به صورتی که با جستجوی نام او در قسمت جستجوی اینستاگرام مشاهده می کنید که فن پیج های زیادی با نام پارمیس شریفی وجود دارد.

می توانید با مراجعه به این فن پیج ها عکس ها و فیلم های او را مشاهده کنید. پارمیس شریفی از طریق اینستاگرام و تبلیغاتی که در پیجش انجام می دهد توانسته است یک منبع درآمد خوبی برای خود به وجود بیاورد. علاقه مندان و طرفداران این چهره نوجوان می توانند با مراجعه به آدرس parmis_org4 به پیج او دست پیدا کنند‌. اینستاگرام پارمیس شریفی بیش از 1 میلیون فاوور دارد.

دوست پسر پارمیس شریفی کیست؟

دوست پسر پارمیس شریفی کیست؟

شایعاتی در مورد دوست پسر پارمیس شریفی در فضای مجازی موجود می باشد که هیچ کدام آن ها درست نیست و در حد شایعه می باشد پارمیس شریفی دوست پسر و رلی ندارد.

معمولا حواشی برای این گونه افراد زیاد می باشد که این حواشی به آن ها در جذب فالوور کمک می کند و بیشتر مطرح می شوند. دوست پسر پارمیس شریفی یکی دیگر از این شایعه ها می باشد.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

پارمیس شریفی این اینستاگرامر نوجوان و خوش فکر و طراح رقص از طریق پیج اینستاگرامش کسب درآمد می کند. او با ایجاد کلیپ و دابسمش توجه کاربران را جلب می کند و سعی می کند که بر تعداد فالوورهایش هر روز بیافزاید تا تبلیغاتی که در پیجش می گذارد بیشتر دیده شود. هر چقدر فالوورها بیشتر باشند تبلیغات بیشتر دیده می شوند در نتیجه مبالغ دریافتی از این تبلیغات بیشتر خواهند بود. او با سن کم خود توانسته است ماهیانه درآمد خوبی را از طریق اینستاگرام کسب کند و این نشان دهنده هوش و ذکاوت این دختر است که در چنین سنی صاحب درآمد می باشد.

او در یوتیوب هم فعالیت دارد و در آن جا نیز کلیپ های خود را به اشتراک می گذارد و تعداد بازدید کنندگان بالای دارد. در آن جا هم درآمد کسب می کند و همچنین در لایکی هم حضور دارد لایکی یک پلتفرم ایجاد ویدئو و اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه برای شبکه مجازی است. اما پارمیس شریفی در برنامه کلاب هاوس فعالیت ندارد کلاب هاوس هم یک شبکه اجتماعی مجازی است که در آن متن و عکس و ویدئو جایگاهی ندارد و این اپلیکیشن صرفا صوتی است. در کلاب هاوس همه چیز زنده و هم زمان رخ می دهد در این اپلیکیشن تعداد مشخصی از افراد می توانند صحبت کنند و بقیه فقط شنونده می باشند.

پارمیس شریفی چند سال دارد؟

پارمیس شریفی این دختر هنرمند و با ذوق ایرانی 17 سال سن دارد و با این سن کم توانسته است در حرفه خود موفق باشد که این نشان دهنده شناخت کافی او از سلایق هم سن های خود می باشد‌. کارهای او خیلی مورد توجه و استقبال نوجوانان قرار گرفته است. با دیدن کارهای پارمیس شریفی و جذاب بودن آن برای هم نسلانش می توان متوجه تغییر نوع تفکر و منش نوجوانان شد و از نوع علایق آن ها آگاه شد.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

پارمیس شریفی به همراه خانواده اش در ایران زندگی می کند و فعالیت های اینستاگرامی خود را در ایران انجام می دهد. خانواده پارمیس به او برای رسیدن به اهدافش کمک می کنند و همراه او در این مسیر هستند و در کلیپ های او نیز حضور دارند. پرنیا خواهر کوچکتر پارمیس نقش پر رنگی در کارهای پارمیس دارد. او تصمیمی برای خروج و ترک ایران را تا به حال نداشته است و از آن سخنی به میان نیاورده است.

آیا پارمیس شریفی عمل زیبایی انجام داده است؟

داشتن چهره زیبا و جذاب برای افرادی که شاخ مجازی هستند بسیار مهم است. از این رو افرادی که در این حرفه قرار دارند برای دیده شدن و افزایش فالوورهایشان دست به انجام عمل های زیبایی متعددی می زنند تا بیشتر دیده شوند. باید به این مطلب توجه داشت که هر چقدر تعداد فالوورهای این افراد زیاد باشد هزینه ای که از تبلیغات کسب می کنند بسیار بیشتر است. پارمیس شریفی چهره جذاب و زیبایی دارد و به دلیل سن پایین او هنوز عمل زیبایی انجام نداده است. او با توجه به چهره واقعی خود توانسته است توجه کاربران را به خود جذب کند و در حرفه اش موفق باشد.

این اینستاگرامر مهاجرت کرده است؟

پارمیس شریفی اینستاگرامر ایرانی از کشورش مهاجرت نکرده است. او به صورت حرفه ای در اینستاگرام و یوتیوب به ساخت دابسمش و محتوا می پردازد و در صفحه خود به اشتراک می گذارد و تصمیمی در حال حاضر برای خروج از کشور ندارد و صحبتی از مهاجرت کردن به میان نیاورده است. شاید در آینده نظر او تغییر کند بهتر است افراد برای اطلاع از این گونه خبر ها به پیج خود او مراجعه کنند و مستقیم در جریان این گونه اخبار قرار بگیرند.

دابسمش های پارمیس شریفی را از کجا ببینیم؟

دابسمش های پارمیس شریفی را از کجا ببینیم؟

علاقه مندان و طرفداران پارمیس شریفی می توانند برای دیدن دابسمش های جذاب او به صفحات اینترنتی مراجعه کنند. یا می توانند مستقیم وارد پیج او و فن پیج های طرفدارانش بشوند در پیج او اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی و دیگر کارهای او و دابسمش هایش وجود دارد؛ افراد می توانند آن ها را نیز مشاهده کنند و همچنین برای دیدن دابسمش ها می توانند به سایت آپارات مراجعه نمایند. دابسمش های این نوجوان ایرانی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و تعداد بازدید کنندگان این دابسمش ها بسیار بالا می باشد.

یوتیوب پارمیس شریفی

یوتیوب پارمیس شریفی

این روزها یکی از کاربردی ترین برنامه ها در فضای مجازی یوتیوب می باشد که افراد زیادی به خصوص سلبریتی ها به آن علاقه دارند، دلیل آن هم این می باشد که یوتیوب برای هر بازدید و نظری که افراد می گیرند به آن ها مبلغی پرداخت می کند. در این بین اما بعضی افراد فعالیت بیشتری در این فضا دارند که یکی از آن ها پارمیس شریفی می باشد.

پارمیس یکی از یوتیوبرهای فعال است که چنل او حدود 57 هزار دنبال کننده دارد و از این طریق درآمد خوبی به دست می آورد. چنل یوتیوب این خانم شامل ولاگ های مختلف از سفر و مهمانی هایی که می رود است و گاهی نیز در کنار دوستانش بازی هایی را طراحی و اجرا می کند و بعد در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

برای مشاهده یوتیوب این خانم می توانید نام وی را در این برنامه و یا گوگل جست و جو کنید و به دیدن ویدیوهای وی بپردازید. چنل پارمیس شریفی یکی از فضا های بسیار سرگرم کننده برای افراد به خصوص نوجوان ها می باشد و هر ویدیو و ولاگ وی همیشه با استقبال بسیار زیادی رو به رو می شود.

پارمیس شریفی ولاگ خاستگاری

پارمیس به نسبت سن و فعالیتی که می کند سابسکرایب یا همان دنبال کننده های زیادی دارد و روز به روز به تعداد آن ها اضافه می شود. ویدیو هایی که او در یوتیوب منتشر می کند بسیار سرگرم کننده می باشد که برخی از آن ها با استقبال بیشتری نسبت به بقیه مواجه می شوند. یکی از این ولاگ های معروف مربوط به روز خاستگاری می باشد که او ضبط کرده است.

در این ولاگ او به همراه خانواده اش به خاستگاری خانمی برای دایی کوچکش می روند و تمام ویدیو مربوط می شود به زمان هایی که به آماده شدنش اختصاص می دهد و بعد که خاستگاری می روند. این ولاگ یکی از پر بازدید ترین و عاشقانه ترین ولاگ های پارمیس می باشد که قبل از این که منتشر کند قول آن را به طرفدارانش داده بود.

اگر شما هم از علاقه مندان ولاگ های یوتیوب هستید پیشنهاد می کنیم که به چنل این خانم نیز سر بزنید و با دیدن ویدیوهای سرگرم کننده و شادی که دارد وقت بگذرانید. یکی از دلایلی که به دیده شدن پارمیس شریفی کمک کرد انرژی مثبتی است که در ویدیوهای او وجود دارد و حال بیننده را خوب می کند.

پارمیس شریفی رقص جدید

پارمیس شریفی رقص جدید

یکی از هنرهایی که پارمیس شریفی به آن علاقه زیادی دارد رقص می باشد و وی نیز در این زمینه استعداد زیادی هم دارد. در ابتدا او با انتشار ویدیوهای زیبایی از رقص هایش دیده شد اما بعد از معروفیت آن طور که باید نتوانست در این زمینه فعالیت کند و اکنون ما کم تر ویدیو های رقص او را می بینیم چرا که به دلیل قوانین ایران او نمی تواند در این زمینه فعالیت کند.

پارمیس بعد از این که متوجه شد که نمی تواند در زمینه رقص ویدیویی منتشر کند شروع کرد به ساخت کلیپ های طنز و هم چنین چالش های ترند و از این طریق با دنبال کننده های خود ارتباط برقرار کرد. کم کم این ویدیوها تبدیل شد به ولاگ های روزانه که اتفاقا بسیار هم از آن ها استقبال شد و او سعی کرد که بیشتر در این زمینه فعالیت کند.

اکنون نیز این خانم حدود 1 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد که عدد قابل توجهی نیز هست اما وی به اینستاگرام قانع نبود و اکنون فعالیت گسترده ای در یوتیوب نیز دارد و در این برنامه هم یکی از کاربران موفق می باشد.

آیا parmis ازدواج کرده است؟

پارمیس شریفی از بلاگرهای ایرانی متولد 30 مرداد 1386 می باشد و اکنون 17 سال دارد. وی دانش آموز می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است. در رابطه با ولاگ خاستگاری خیلی از افراد فکر می کردند که این ولاگ ویدیویی از خاستگاری او می باشد؛ اما بعد از انتشار متوجه شدند که در واقع خاستگاری دایی او بوده است و این خانم نیز خود توضیح داد که سنش کم است و هنوز در فکر ازدواج نمی باشد.

پارمیس نوجوانی بسیار فعال می باشد که علاوه بر درس خواندن در فضای مجازی فعالیت می کند. وی در ابتدا تنها برای سرگرمی تولید محتوا می کرد؛ اما کم کم وقتی که دید بازخورد خوبی دارد به صورت حرفه ای ادامه داد. این یوتیوبر نیز همانند دیگر سلبریتی های فضای مجازی گاهی با حواشی مواجه می شود که در رابطه با همه آن ها صحبت می کند.

یکی از این شایعات مربوط به قضیه ازدواج او می باشد که از ابتدای فعالیتش در اینستاگرام و یوتیوب با آن رو به رو بود و بعد از این که ولاگ خاستگاری دایی اش را منتشر کرد بیشتر هم شد. اما وی در این رابطه بار ها توضیح داده و گفته که من دانش آموز هستم و برای ازدواج کردن هنوز بچه ام بنابراین فعلا هم قصدش را ندارم.

پارمیس شریفی قصد مهاجرت دارد؟

پارمیس شریفی قصد مهاجرت دارد؟

معمولا خانم های ایرانی که در فضای مجازی به شهرت می رسند یا به انتخاب خود مهاجرت می کنند و یا این که از آن ها خواسته می شود که اگر می خواهند به فعالیت خود ادامه دهند باید از ایران بروند. پارمیس شریفی نیز با توجه به سن و فعالیت هایی که در اینستاگرام و یوتیوب دارد همه فکر می کردند که ممکن است به زودی مهاجرت کند اما هنوز در ایران زندگی می کند.

این خانم تا کنون بار ها در این رابطه صحبت کرده و حتی ولاگ هایی در یوتیوب منتشر کرده است و در همه آن ها می گوید که من نمی توانم به تنهایی کشور خود را ترک کنم و اگر قرار باشد که این اتفاق بافتد یا باید به همراه خانواده ام بروم و یا این که به سن قانونی برسم و برای ادامه تحصیل ایران را ترک کنم اما فعلا تصمیمی در رابطه با مهاجرت ندارم.

به هر حال این خانم تا کنون مسافرت های زیادی در داخل و یا خارج از ایران رفته است و از همه آن ها ولاگ و ویدیوهایی برای طرفدارانش منتشر کرده و حتی گاهی می گوید زندگی در برخی کشورهای خارجی بسیار خوب می باشد اما هم چنان قصد مهاجرت ندارد و شاید در سال های آینده این تصمیم را بگیرد.

حاشیه های پارمیس شریفی

همه افراد هنگامی که به شهرت می رسند با حواشی و شایعاتی مواجه هستند که گاهی به سرعت رفع می شود و گاهی تاثیر بسیار بدی در زندگیشان می گذارد. پارمیس شریفی نیز حتی با توجه به سن کمی که دارد همیشه شایعاتی داشته است که در بیشتر موارد سعی کرده که به آن ها بپردازد تا به طور کامل رفع شود.

از جمله این حواشی می توان به قضیه دوست پسر او اشاره کرد، چرا که مدتی اخباری مبنی بر این که او با پسری رابطه دارد منتشر شد؛ اما خود این خانم از این شایعات بسیار ناراحت بود چون که وی تنها یک نوجوان است و دوست ندارد که مخاطبانش درمورد موارد بسیار شخصی او صحبت کنند به همین دلیل در یک استوری همه این حواشی را رد کرد.

از دیگر شایعات پارمیس شریفی اخباری است که در رابطه با عمل های زیبایی او منتشر شد، چرا که برخی از پیج های اینستاگرام مدعی بودند که او جراحی هایی بر روی صورت و بدن خود داشته است. اما پارمیس در ویدیویی توضیح داد که من هنوز به سن قانونی نرسیده ام بنابراین اجازه انجام هیچ عمل زیبایی ندارم و این اخبار شایعه ای بیش نیست.

چالش پارمیس شریفی با پسر خالش

پارمیس شریفی علاوه بر تمام ویدیوهایی که به تنهایی ضبط می کند برخی کلیپ هایی نیز دارد که در آن ها با دوستان و آشنایانش فعالیت می کند. یکی از این ویدیو ها مربوط می شود به چالش هایی که او به همراه پسر خالش انجام می دهد. آن ها معمولا چالش های ترند دنیا را به همراه هم ضبط می کنند و در اختیار مخاطبانشان قرار می دهند.

در واقع این گونه ویدیوهای چالشی علاوه بر این که طرفداران زیادی دارد در اکسپلور اینستاگرام هم بیشتر دیده می شود و پیج آن ها روز به روز پیشرفت می کند. این چالش ها معمولا شامل بازی ها، رقص ها و موزیک های ترند است که در بین بلاگر ها و تیک تاکر های ایرانی بسیار معروف می باشد.

هم چنین پارمیس و پسر خالش گاهی با دیگر اعضای خانواده در ویدیوها دیده می شوند و به صورت گروهی با هم چالش مورد نظر را انجام می دهند که اتفاقا به دلیل فضای صمیمی که بین آن ها است به شدت مورد استقبال مخاطبان قرار می گیرد.

انتخاب رشته پارمیس شریفی

پارمیس شریفی از آن دسته سلبریتی های اینستاگرامی است که معمولا در مورد تمام مسائل خود با دنبال کننده هایش صحبت می کند که بیشتر هم مربوط به انتخاب رشته و آینده تحصیلی وی می باشد. زمانی که پارمیس قصد داشت در دبیرستان انتخاب رشته کند ویدیو و ولاگ هایی در این رابطه ضبط کرد و در اختیار مخاطبانش قرار داد.

هم چنین اخیرا خود را برای کنکور و انتخاب رشته دانشگاهی آماده کرده است و در این رابطه نیز ولاگ هایی از کتابخانه، درس خواندن و دانشگاه تهیه می کند و در این ویدیو ها سعی دارد به هم سن و سال های خود برای انتخاب بهتر رشته ای که می خواهند کمک کند.

سوالات متداول

 1. پارمیس شریفی در خانواده چند نفره بزرگ شده است؟

  پارمیس شریفی در خانواده کم جمعیت و چهار نفره بزرگ شده است و او یک خواهر کوچکتر از خود به نام پرنیا دارد که در کارهای او حضور دارد.

 2. پارمیس شریفی به غیر از اینستاگرام در کدام شبکه اجتماعی دیگری فعالیت دارد؟

  پارمیس شریفی علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب به صورت حرفه ای حضور دارد و فعالیت می کند.

 3. اصالت پارمیس شریفی چیست و در کجا زندگی می کند؟

  پارمیس شریفی اصالتا کرد می باشد او به همراه خانواده اش در تهران زندگی می کند.

 4. پارمیس شریفی در پیج خود چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

  پارمیس این اینستاگرامر نوجوان در صفحه شخصی خود انواع کلیپ و دابسمش به اشتراک می گذارد و همچنین تبلیغاتی نیز در پیج خود به اشتراک می گذارد که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

5/5 - (3 امتیاز)