پارک شین هه کیست؟ | بیوگرافی و بهترین فیلم های Park Shin hye

0 دیدگاه

پارک شین هه، یکی از زیباترین بازیگران کره ای می باشد که داستان های جذاب زیادی در مورد بیوگرافی این شخص وجود دارد که ما اکنون می خواهیم در مورد ان ها مطالبی را منتشر کنیم.

پارک شین هه کیست؟

پارک شین هه کیست؟

یکی از بازیگران بسیار مطرح کره پارک شین هه می باشد که بسیار زیاد توانسته است که در این عرصه خوب عمل کند. وی متولد هجده فوریه هزار و نهصد و نود می باشد. او در کره جنوبی متولد شده است و بازیگر می باشد. وی در رشته تئاتر از دانشگاه چونگ انگ سئول در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شد و فعالیت خود را از سن سیزده سالگی آغاز کرد. هم اکنون یکی از چهره های طراحی می باشد. در مورد تاریخ تولد این بازیگر جوان باید گفت که او به سال و ماه شمسی، متولد بیست و نهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و شصت و هشت می باشد. وی در شهر گوانگجو کره جنوبی به دنیا امده است و فقط یک برادر دارد که از خودش بزرگتر می باشد. برادر وی یک گیتاریست و اهنگساز حرفه ای می باشد.

او اولین بار و در سال دوهزار و یک وقتی هنوز یازده سال سن داشت با تشویق معلم خودش که معلم زبانش بود، برای دیدن دوره های اموزش بازیگری و خوانندگی در اکادمی اموزشی در سئول ثبت نام کرد. او در یک سال و نیم توانست که برای اولین بار در یک موزیک ویدیو که متعلق به لی سونگ هوان بود بازی کند. از همین رو خیلی ها او را در لیست خوانندگان کره ای هم جای داده اند.

در مورد شروع بازیگری او باید گفت که در سال دو هزار و سه وقتی هنوز سیزده سال سن داشت در یک تست بازیگری در سریال به سوی بهشت شرکت کرد و از بین دویست و پنجاه نفر شرکت کننده موفق شد که نفر اول بشود. نقش او در این سریال کودکی های هان جونگ یو بود و این سریال از محبوبیت بالایی برخوردار شد. این شخص با بازی در این سریال بسیار زود به شهرت رسید.

بعد از ان در سال دو هزار و شش در سن شانزده سالگی در سریال درخت بهشتی بازی کرد و در ان سریال اهنگ دعا را خواند. بعد از ان در سال دو هزار و هفت با بازی کردن در فیلم دو قلو های شیطانی به عنوان نقش اول این فیلم وارد عرصه سینما شد و در سال دو هزار و نه با بازی کردن در سریال تو زیبایی به یک شهرت جهانی رسید.

دلیل انتخاب او به عنوان بازیگر این فیلم تنها هنر بازیگری نبود بلکه به این دلیل که او خوانندگی و رقصندگی را نیز مهارت داشت برای این نقش انتخاب شد. باید گفت که این سریال به صورت دوبله نیز منتشر شده است. او بعد از فعالیت زیاد در این حرفه ها و هم چنین دیده شدن بسیار زیاد، ان هم بعد از سریال پینوکیو در سال دو هزار و چهارده، برند تبلیغاتی زیادی که این هنرمند چهره تبلیغاتی شان ها بود با رشد بسیار زیادی رو ربه رو شد.

بعد از ان نیز وی به عنوان با برند لوکس ایتالیا قرار داد بست و سپس اولین بازیگر کره ای شد که با شرکت مالی ویزا کارت، در یک کار تبلیغاتی همکاری کرده است.

او هم چنین در کار های خیر بسیار فعالیت دارد. او در سال دو هزار و یازده حامی یک موسسه خیریه در غنا شد که گفته شده هدف وی حمایت از کودکان مستضعف می باشد. بعد از ان نیز در سال دوهزار و شش سرپرستی و حمایت یک دختر غنایی را نیز برعهده گرفت و هم اکنون سی و هشتمین خیر بزرگ مبارزه با گرسنگی در بین الملل می باشد.

اگر بخواهیم در مورد روابط عاشقانه وی صحبت کنیم باید گفت که در سال دو هزار و چهارده که موفقیت زیادی را در فیلم وارثان به دست اورد، رسانه های چینی بر این باور بودند که پارک شین هه و لی مین هو رابطه عاشقانه با یکدیگر دارند اما بعد از این هر دو بازیگر این خبر را تکذیب کردند.

در سال بعد ان یعنی در سال دو هزار و پانزده با انتشار عکس های عاشقانه وی با لی جونگ سوک در سریال پینوکیو حدس هایی در مورد رابطه عاشقانه این دو نفر زده شد که بعد از ان گفتند که فقط دوست معمولی می باشند. رابطه عاشقانه وی تنها با چویی ته جون تایید شده است و این دو نفر با یکدیگر می باشند و این در سال دوهزار و هفده اتفاق افتاد. او می گوید امور حرفه ای را باید از امور شخصی جدا کرد. او می گوید که هر موقع ازدواج کردم حتما اطلاع می دهم و رسانه ای می کنم.

پارک شین هه در سال دو هزار و هجده بیست عدد ماشین لباس شویی را که ارزشی حدود پنجاه میلیون وون که معادل چهل و چهار هزار دلار بود را برای شستن لباس های ضد حریق اتش نشان ها اهدا نمود. بعد از این خبر شرکت ال جی عهد بست که برای هر لباس شویی اهدایی یک خشک کن مخصوص نیز اهدا کند.

در مورد افتخارات شین هه اگر بخواهیم بگوییم باید گفت که او در سال دوهزار و هفده قدرتمند ترین هنرمند کره شد و در همان سال نیز مشهور ترین هنرمند انسان دوست در اسیا نیز شناخته شد.

او در مورد استراحت کردن می گوید و اذعان دارد که شغل وی نیز به استراحت و ابراز احساسات زیادی دارد و باید که ذهن و قلبش را خالی کند تا بتواند روی نقشش تمرکز کافی را داشته باشد. او می گوید اول مطمئن می شوم که استراحت کافی را انجام داده ام و بعد از ان به کارم می رسم.

او می گوید که همانند بقیه مردم زندگی می کند و گاهی ناراحت و عصبی می شود. او می گوید دوست دارد نوشیدنی بخورد و به ورزش نیز علاقه زیادی دارد. او می گوید به دلیل بازیگر بودن نمی تواند این کار را انجام بدهد که با این مسئله تا حدی کنار امده است.

در مورد اوقات فراغت خودش می گوید که بسیار اهل مسافرت می باشد و فیلم های زیادی را تماشا می کند. در مورد دین این هنرپیشه باید گفت که از پیروان میسیحی پروتستان می باشد. قد او صد و شصت و هشت و وزن او پنجاه و دو کیلو گرم می باشد.

عکس های پارک شین هه

با جست و جو کردن نام پارک شین هه عکس های زیادی از این بازیگر را خواهیم دید. هم چنین اگر بتوانیم صفحه اینستاگرام این شخص را پیدا کنیم متوجه خواهیم شد در صفحه اینستاگرامش نیز به تعداد زیادی عکس از خودش وجود دارد که هرکدام درحالت های مختلف می باشد. او یک بازیگر معروف می باشد و به همین جهت عکس های زیادی از او در اینترنت موجود می باشد.

پارک شین هه و همسرش

همانطور که گفته شد پارک شین هه هنوز ازدواج نکرده است. اما در مورد روابط عاشقانه وی گمانه زنی های فراوانی شد ولی در نهایت رابطه عاشقانه وی با چویی ته جونگ اثبات شد که وی با او رابطه عاشقانه دارد . او گفته هرگاه ازدواج کند رسانه ای می کند اما تا کنون خبری از ازدواج او منتشر نشده است.

پارک شین هه قبل از عمل

در مورد عمل زیبایی باید گفت که کشور کره اولین کشور و پیشرفته ترین کشور در عمل زیبایی می باشد. پارک شین هه نیز جزو کسانی بوده است که عمل زیبایی زیادی را انجام داده است. عکس های وی را می توان به خوبی مشاهده نمود. هم چنین عکس های وی در فضای مجازی به صورت قبل عمل و بعد عمل نیز وجود دارد. باید گفت که وی چهره ای بسیار زیبا تر را در بعد از عمل کسب نموده است.

پارک شین هه و لی مین هو بهترین زوج سال

پارک شین هه و لی مین هو در یک سریال به نام وارثان با یکدیگر همکاری داشته اند و این دو نفر در این سریال بسیار زیبا بازی کردند و هم چنین این سریال از سری سریال های محبوب طرفداران لی مین هو در کل دنیا می باشد. بعد از این سریال پارک شین هه و لی مین هو به عنوان یکی از بهترین زوج های سال البته به عنوان زوج هنری منتخب شدند.

ثروت پارک شین هه چقدر است؟

پارک شین هه یکی از هنرمندان مشهور و محبوب کره می باشد. این شخص که کار های مختلف از جمله خوانندگی نیز انجام می دهد و مدل تبلیغاتی برند های معروف نیز می باشد، از ثروت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل به یکی از بزرگترین خیرین در بین الملل شناخته شده است.

این خواننده در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

پارک شین هه تا کنون در فیلم های مختلفی بازی کرده است که اکنون به معرفی چند مورد از ان ها خواهیم پرداخت.

وی در فیلم تماس در سال دوهزار و بیست بازی کرده است. هم چنین در فیلم زنده در سال دو هزار و بیست بازی کرده است. او در فیلم قلب تیره در سال دو هزار وهفده بازی کرده است و در سال دو هزار و شانزده نیزدر فیلم برادر بزرگ بازی کرده است. هم چنین در فیلم خیاط در سال دوهزار و چهارده بازی کرده است و در سال دو هزار و پانزده نیز در فیلم زیبای درو ن بازی کرده است. او در سریال های زیاد دیگری نیز بازی کرده است که او را تبدیل به یک چهره محبوب و مشهور کرده است.

اینستاگرام پارک شین هه

علی رغم اینکه این شخص یک بازیگر و خواننده معروف است اما باید گفت که در اینستاگرام تنها یک میلیون فالوور دارد و در صفحه اش عکس های زیادی را از خود منتشر می کند. این شخص نیز هم چنین بسیار زیاد جذاب به نظر می رسد و عکس هایی که از خود می گذارد لایک زیادی می خورد و وی هم چنین از اینستاگرامش به عنوان صفحه تبلیغاتی نیز استفاده می کند که این خود باعث در امد زیاد او می باشد.

مصاحبه پارک شین هه

پارک شین هه با موسسه های مختلفی مصاحبه انجام داده است و از برند های مختلف تا مجلات و روزنامه ها و هم چنین در شبکه های مختلف کره ای نیز با او مصاحبه های زیادی انجام شده است. هم چنین باید گفت که کلیپ این مصاحبه ها در سایت های مختلف همانند سایت اپارات نیز موجود می باشد و می توان ان را دانلود کرده و مشاهده نمود. هم چنین بعد از سریال وارثان با لی مین هو و پارک شین هه با هردوی ان ها و هم زمان مصاحبه شد و این برنامه نیز از استقبال بی نظیری برخوردار شد. چرا که لی مین هو نیز یکی از معروف ترین بازیگران کره ای در تمام دنیا می باشد و تقریبا همه او را می شناسد.

حاشیه های این خواننده

این فرد تمام حاشیه هایی که دارد مثبت می باشد. چرا که او خود را سرگرم کار های خود می کند و حاشیه زیادی را ندارد و تنها چند حاشیه در مورد رابطه عاشقانه او بوجود امده بود که ان نیز با تکذیب کردن او به پایان رسید. او سعی می کند هر موضوعی که در رسانه در مورد او مطرح می شود را در موردش صحبت کند و ان حرف ها را بدون جواب رها نمی کند تا بعدا برای او دچار دردسر بشود. اگر موضوعی صحیح باشد وی ان را تصحیح می کند و در موردش توضیح می دهد اما اگر درست نباشد او را فوری تکذیب می کند و نمی گذارد که به یک مساله بزرگ تبدیل بشود.

کلاب هاوس پارک شین هه

این گونه که به نظر می اید پارک شین هه زیاد اهل فضای مجازی نمی باشد و هم چنین زیاد خود را درگیر فضای مجازی نمی کند. او با اینکه خود را درگیر نمی کند اما باید گفت که وی در برنامه پیام رسان تازه روی کار امده یعنی کلاب هاوس دارای صفحه می باشد و این صفحه نیز بسیار کم بازدید است. او سعی می کند فعالیت خود را در فضای واقعی انجام بدهد و فقط در موارد ضروری از کلاب هاوس و یا دیگر شبکه های مجازی استفاده نماید. او از این شبکه ها بیشتر به عنوان صفحه تبلیغاتی خودش استفاده می کند. این کار برای پارک شین هه و هر سلبریتی دیگری نیز لازم می باشد. هم چنین وجود این سلبریتی باعث می شود که طرفداران او بتوانند بهتر با وی ارتباط برقرار کنند.

جوایز و افتخارات این خواننده محبوب

او تا کنون توانسته است جوایز بسیار زیادی را کسب کند که ما اکنون قصد داریم در مورد این بازیگر و جوایز مطالبی را بنویسیم. جوایز این شخص نیز به شرح زیر می باشد:

 • جایزه اس بی اس دراما برای بهترین زوج در سال 2013
 • جایزه هنری پاک سانگ برای محبوب ترین زن در تلوزیون در سال های 2012 و 2014
 • جایزه هنری پاک سانگ برای محبوب ترین بازیگر زن در سال های 2011 و2013 و2015

هم چنین جوایز زیاد متعدد دیگر که این شخص دریافت کرده است.

بهترین اهنگ های پارک شین هه

پارک شین هه نیز علاوه بر بازیگری و فیلم های برتری که دارد از اهنگ های برتری نیز برخوردار می باشد که می خواهیم به بررسی چند اهنگ بسیار زیبا از وی بپردازیم و ان را مورد بحث قرار دهیم.

ویدوت وورد

این اهنگ جزو اهنگ های ارام و احساسی پارک شین هه قرار داد و بسیار زیاد محبوب می باشد.

استوری

اهنگ استوری یک اهنگ بسیار ارام بخش می باشد که می تواند شنونده را مجذوب خود کند. این اهنگ جزو یکی از بهترین اهنگ های پارک شین هه می باشد.

لاولی دی

این اهنگ از سری اهنگ های عاشقانه پارک شین هه می باشد و توانسته است که توجه های بسیار زیادی را به خود جلب کند. این اهنگ یک اهنگ عاشقانه ارام می باشد و از متن بسیار خوبی برخوردار است.

پرامیس

اهنگ پرامیس نیز یکی از اهنگ های عاشقانه می باشد که از یک متن بسیار زیبا برخوردار است و طرفداران او بسیار زیاد توانسته است با این اهنگ ارتباط خوبی برقرار کنند.

استیل

اهنگ استیل نیز از اهنگ های بسیار زیبای این خواننده می باشد که این اهنگ نیز طرفداران خاص خودش را دارد.

رقص پارک شین هه و لی مین هو

لی مین هو و پارک شین هه در سریال وارثان باید با یکدیگر می رقصیدند. این رقص گرچه یک رقص از بازی و فیلم بود اما بسیار با احساس بود و می توانست احساس زیادی را به بیننده منتقل کند. اما در پشت ان سکانس نیز می بینیم که لی مین هو مسخره بازی های زیادی را در اورده است. این سکانس نیز یکی از زیباترین سکانس های سریال وارثان بود.

خواستگاری لی مین هو از پارک شین هه

خواستگاری لی مین هو از پارک شین هه نیز یکی از قسمت های دیگر فیلم وارثان بود. در واقع باید گفت که این یک سکانس و یک پلان برای فیلم بود و در واقعیت لی مین هو از شین هه خواستگاری نکرده است. البته شایعه های فراوان زیادی بود که این شخص از شین هه خواستگاری کرده است ولی این موضوع هم سوی پارک شین هه و هم سمت لی مین هو تکذیب شد و گویا هیچوقت چنین اتفاقی رخ نداده بوده است. خواستگاری صورت گرفته تنها در فیلم بود که این فیلم نیز با بازخورد های مثبت زیادی رو به رو شده بود. فیلم این خواستگاری نیز در فضای مجازی موجود می باشد ومی توان که این را به خوبی تماشا نمود. البته پشت صحنه های این فیلم نیز در اینترنت وجود دارد که دیدن ان خارج از لطف نیست. این سکانس بسیار زیبا است و بسیار از احساس بالایی برخوردار است.

احساس پارک شین هه درباره درباره بوسه لی مین هو

هنگامی که با این دو نفر مصاحبه شد از وی پرسیدند که کدام صحنه از صحنه های مورد علاقه شما بوده است؟ و پارک شین هه می گوید که حتما باید یک صحنه را گفت؟ بعد از ان لی مین هو به شین هه نگاه می کند و می گوید که نکند که می خواهی صحنه بوسه را بگویی و نیشخند می زند. شین هه ناگهان می گوید که نه نه نمی خواستم این را بگویم و هول می شود. بعد از ان نیز لی مین هو می گوید که من هم ان صحنه را که نمی شود بگوییم دوست داشتم و کلا صحنه بوسه را از سکانس های بسیار خوب می دانم. مین هو و شین هه می گویند که خیلی ها ان صحنه را بوسه خیالی می دانند. چراکه در اصل اتفاقی نیفتاد و فقط نیتش بود که با رسیدن یک شخص سوم ان ها از ان جا رفتند و بوسه ای شکل نگرفت.

عکس پارک شین هه بدون آرایش

کره ای ها به دلیل تغذیه بسیار سالم و هم چنین مواد ارایشی ارگانیک بسیار زیاد از پوست خوبی برخوردار می باشند. این شخص نیز همانند دیگر افراد کره از پوست بسیار خوبی برخوردار می باشد. هم چنین بعد از عمل زیبایی نیز از زیبایی بسیار زیبایی برخوردار شده است که او را از مواد ارایشی بی نیاز می کند. البته کره ای ها نیز ارایش می کنند اما ارایش انان نیز بسیار زیاد نچرال و طبیعی می باشد و فرقی با صورت بدون ارایش ان ها ندارد. شین هه نیز یک بار عکس بدون ارایش خود را در اینترنت منتشر نمود که با بازخورد های خوبی مواجه شد. این بازخورد ها نیز بسیار زیاد خوش حال کننده بود و سرشار از حال خوب بود که شین هه بسیار زیاد از ان ها خوشحال شد.

برادر پارک شین هه کیست؟

برادر پارک شین هه پارک شین وون می باشد. این شخص یک نوازنده و گیتاریست و اهنگساز می باشد. او در کار خود بسیار زیاد موفق عمل کرده است و باعث شده است که تقریبا همانند سلبریتی های دیگر بسیار معروف باشد. برادر این شخص همانند خواهرش یعنی پارک شین هه در تلاش است تا کار خود را ارتقا بدهد و بتواند که بسیار زیاد در کارش موفق بشود و تلاش زیادی می کند. البته هم چنان به واسطه خواهرش افرادی هستند که وی را بشناسند اما او می خواهد که به عنوان یک اهنگساز حرفه ای در کشور کره فعالیت کند و شناخته بشود.

ویکی پدیا park shin hye را می توایند به عنوان اصلی ترین مرجع خود مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری را در دسترس داشته باشید.

سوالات متداول

 1. پارک شین هه متولد چه سالی به شمسی و چه سالی به میلادی می باشد؟

  وی متولد بیست و نهم بهمن ماه هزارو سیصد و نود و هشت به شمسی و هجده فوریه سال هزارو نهصد و نود به میلادی می باشد.

 2. وی چندمین خیر بین الملل دنیا می باشد؟

  به دلیل فعالیت های خیریه ای خود او سی و هشتمین خیر انسان دوست بین الملل می باشد.

 3. پارک شین هه ازدواج کره است؟

  باید گفت که خیر وی ازدواج نکرده است اما دارای رابطه عاشقانه می باشد.

 4. پارک شین هه با بازی در کدام فیلم بسیار مشهور شد؟

  وی با بازی در سریال تو زیبایی توانست بسیار مشهور بشود و از شهرت زیادی برخوردار شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0