اگر می خواهید درباره یکی استمیرهای معروف دختر و یوتیوبر ها اطلاعات بیشتری کسب کنید پس بهتر است بدانید که از صفر تا صد زندگی پریسا پیکسی را اینجا در چند دقیقه می خوانید. پریسا محمدی معروف به پریسا پیکسی در ۳۰ آذر ۱۳۷۴، شب یلدا سال ۱۳۷۴ را به نام خود زد. پریسا در پایتخت کشور متولد شده است و زندگی می کند.

پریسا پیکسی کیست؟

پریسا پیکسی کیست؟

پریسا یکی از معروف ترین یوتیوبر جهان است که با زور پدر و مادر و خانواده اش در دوران دبیرستان رشته نظری ریاضی فیزیک را انتخاب کرده است اما پریسا به دلیل اینکه علاقه ای به این رشته نداشته است در سال دوم دبیرستان به هنرستان برای ادامه تحصیل رفت و دیپلم خود را از هنرستان دریافت کرده است. پریسا از قدیم لقب خود را پیکسی گذاشته بود و در هر برنامه ای یا هر نقطه ای از فضا مجازی که فعالیت داشت، به پیکسی معروف بود و او را با این نام می شناختند. پریسا محمدی از تابستان ۱۳۹۹ شروع به فعالیت کرده است و در زمستان ۱۳۹۹ توانسته بود مخاطبان بسیار زیادی را به حوزه کاری اش و استریم هایش علاقه مند کند.

توییچ یکی از شبکه های آمریکاست که در آن استریم های واقعی افراد، تحلیل های موسیقی، گیم ها یا بازی های مختلف و انواع هنر های مربوط به سرگرمی به طور زنده مردم نمایش داده می شود و افراد مختلفی با فعالیت در این شبکه سرگرمی به انواع مختلف، می توانند از این راه درآمد زیادی را کسب کنند. پریسا استریم های بسیار حرفه ای و خوبی از خود به اشتراک می گذارد و این مسئله باعث شد پس از گذشت چندین ماه از شروع فعالیتش، شهرت زیادی را در میان استریمر ها بیابد و افراد مختلفی را جذب استریم های خود کند. پریسا پیکسی اعتقاد دارد که استریم کردن سخت است و به این راحتی ها که مردم فکر می کنند نیست و او در هنگام شروع فعالیتش در این حوزه، زمانی که شروع به ساخت استریم ها کرده بود ۵۳ کیلوگرم وزن داشته است اما در زمستان همان سال با گذشت ۶ یا ۷ ماه به ۴۹ کیلوگرم وزن رسیده است و معتقد است فشار زیادی را در این حوزه تحمل می کند چون کارش بسیار سخت است. قد پریسا پیکسی ۱۵۷ سانتی متر است و این استریمر مشهور فنچ کشورمان در مصاحبه اش اعلام کرده است که بسیار ریزه میزه است و در جیب جا می شود.

همان طور که مشخص است پریسا استعداد و ذوق هنری بسیار زیادی دارد. او در دانشگاه نیز پس از اینکه کنکور هنر را از سر گذراند، مشغول تحصیل در رشته دانشگاهی نقاشی بوده است. پریسا چهار سال قبل، از طریق استریمر معروف که بیشتر استریمر های دیگر از طریق این فرد با استریم آشنا می شوند، آشنا شد. این استریمر معروف، نینجا نام دارد و پریسا نیز مانند شمیم شمولی از طریق نینجا، با استریم کردن آشنا شده است اما نینجا استریمر مورد علاقه پریسا نیست و پرسا صرفاً فقط از طریق این استریمر با این فضا و کار آشنا شده است. پریسا پیکسی سپس با استریمر های دیگری که استریمر های پیشنهادی بودند، آشنا شد و استریم های آن ها را تماشا می کرد اما هنوز ایده ای به ذهنش نیامده بود که استریم را شروع کند. پریسا می گوید بیشتر شیفته استریمر های ساده و بدون تجملات می شود و این گونه که به نظر می رسد پریسا مینیمالیست پسند است.

سپس پریسا این ایده که مانند دیگر استریمر ها استریم کند را به ذهنش که رسیده، با خانواده اش مطرح کرده است اما با مخالفت سفت و سخت خانواده رو به رو شده است. پریسا پیکسی خانواده سخت گیر و به شدت حساسی دارد. او به دلیل روحیه پایین و حال خود که در آن دوران داشته است اصرار زیادی نورزیده است که بخواهد با خانواده مخالفت کند اما چندین سال بعد در تابستان ۱۳۹۹، پریسا با زور خانواده را راضی می کند تا ابزار و وسایل استریم کردن را فراهم و نصب کنند و پس از آن پریسا شروع به استریم کردن می کند که تمام زندگی اش با استریم تغییر می کند از روحیه و حالش تا سبک زندگی اش دست خوش تغییر توسط استریم کردن است.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

پیکسی از استریمر های ایران از دو سال قبل در برنامه یوتیوب شروع به فعالیت کرد و سومین ویدیو منتشر شده از پریسا پیکسی، ویدیویی است که بیوگرافی کامل از خود ارائه می دهد و باکس سوال یا کواسشن باکس در استوری اینستاگرام می گذارد و به سوال های مخاطبانش در ویدیو یوتیوبش پاسخ می دهد. این ویدیو پریسا پیکسی ۲۴ هزار بازدید داشته است و هنوز این بازدید در حال رشد صعودی است و این ویدیو درآمد بالایی برای پیکسی دارد. پیکسی توسط این ویدیو بسیار معروف شد و به دلیل انرژی و شخصیت باحال و به اصطلاح کول او و همچنین ادیت های جذابش باعث جذب مخاطبان به سمت کانال یوتیوب او شد. پیکسی بسیار اعتماد به نفس پایینی دارد و حتی در ساخت ویدیو هایش بسیار خجالت می کشد.

عکس های پریسا پیکسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پریسا پیکسی را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید با جستجو نام پریسا در کانال یوتیوب او و یا با جستجو نام او در برنامه اینستاگرام می توانید صفحه اینستاگرام پیکسی را بیابید و عکس ها و ویدیو های مختلف پریسا را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام پریسا پیکسی چیست؟

شما می توانید در برنامه اینستاگرام که عده زیادی از افراد معروف و حتی افراد ناشناخته در آن فعالیت دارند، نام پریسا را جستجو کنید و صفحه اینستاگرام او را بیابید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه یوتیوب پریسا در بخش بایو یا معرفی او، از طریق لینک اینستاگرامی که پریسا به اشتراک گذاشته است، وارد اینستاگرام پریسا پیکسی شوید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب پریسا، لقب معروف او پیکسی است. اما شما می توانید هم به زبان انگلیسی کلمه پیکسی را جستجو کنید و کانال یوتیوب پریسا را بیابید و همچنین می توانید نام او را به فارسی جستجو کنید و از طریق ویدیو هایی که به چشم شما می رسد وارد چنل یوتیوب او شوید. پریسا پیکسی یا پریسا محمدی را می توانید در تمامی برنامه ها و فضا مجازی با عنوان پیکسی بیابید زیرا او در استریم هایش با عنوان پیکسی معروف شده است و در دیگر برنامه ها نیز برای شهرت بیشتر نام خود را پیکسی می گذارد و با این نام مستعار به فعالیت مشغول است.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

شما می توانید ویدیو های پریسا را در چنل یوتیوب او مشاهده کنید. پریسا محمدی یا پیکسی در چنل یوتیوب خود ویدیو های مختلفی از جمله گیم یا بازی، بیوگرافی و معرفی خود، آموزش انواع آرایش ها و مدل مو های ترند و غیره را منتشر می کند و این ویدیو ها به دلیل شخصیت او و ادیت های خوبش به قدری جذاب هستند که مخاطبان زیادی را به خود علاقه مند می کنند.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد پریسا از طریق یوتیوب و همچنین از طریق استریم کردن به دست می آید که او از درآمد استریمش راضی است و از درآمد یوتیوبش که در حال رشد صعودی است نیز رضایت دارد. برنامه یوتیوب به فعالان خود که بالا ۱۰۰۰ سابسکرایبر یا مشترک دارند، درآمد خود را اختصاص می دهد و بر اساس بازدید های آن ها و سابسکرایب ها یا مشترکان یا افرادی که کانال یوتیوب آن ها را دنبال می کنند، این درآمد را ارائه می دهد و هر چقدر که تعداد سابسکرایب ها یا دنبال کنندگان چنل شما بیشتر شود و بازدید کنندگان بیشتری به خود اختصاص دهید، درآمد ماهیانه شما توسط برنامه یوتیوب بیشتر خواهد شد. در ایران به دلیل فیلتر بودن این برنامه و محدودیت های بیشتری که وجود دارد، امکان پرداخت مستقیم و دریافت آن مبلغ به حساب شما وجود ندارد و شما باید یک حساب در خارج از کشور داشته باشید و یا از طریق مشارکت و همکاری با صرافی های مختلف، ماهیانه آن صرافی پورسانتی را برای خود از درآمد شما کسر می کند و مابقی مبلغ را به شما ارائه می دهد، درآمد خود را از برنامه یوتیوب کسب کنید.

پریسا پیکسی کجا زندگی می کند؟

پریسا پیکسی کنار پدر و مادر و خواهر کوچک ترش در تهران زندگی می کند. او یک اتاق برای گیم ها یا بازی هایش دارد که بسیار اتاق کوچکی است ولی دیزاین این اتاق به شکلی است که پریسا با استفاده از نور ها و طراحی های اتاقش توانسته است ویدیو ها و بازی ها یا استریم هایش را جذاب تر کند.

آیا پریسا پیکسی ازدواج کرده است؟

خیر، پریسا هنوز ازدواج نکرده است و قصدی از این بابت نیز ندارد.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب پریسا پیکسی چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب پریسا پیکسی چقدر است؟

پریسا محمدی یا پیکسی توسط ۶.۳۹ هزار نفر در برنامه یوتیوب دنبال می شود. البته که این یوتیوبر بازدید کنندگان بسیار بالایی دارد و حتی گاهی بازدید کنندگان پریسا به بالا ۲۰ هزار نفر می رسد.

پریسا محمدی چند ساله است؟

پریسا پیکسی ۲۷ ساله است. او متولد ۳۰ آذر ماه ۱۳۷۴ است که در شب یلدا به دنیا آمده است.

سوالات متداول

  1. پریسا چرا موهایش را کوتاه کرده است؟

    پریسا مدتی بسیار ناراحت بوده است و حال خوبی را تجربه نمی کرده است و این باعث شد او فکر کند اگر موهایش را کوتاه کند، حالش و افکارش بهتر می شود اما این طور نبود و خود پریسا نیز از این کارش پشیمان است.

  2. پریسا پیکسی چه کاره است؟

    پریسا پیکسی استریمر و یوتیوبر و فعال فضا مجازی است.

  3. درآمد این استریمر چقدر است؟

    معمولا درآمد استریمر ها خوب است اما خود پریسا اطلاعات دقیقی در این مورد ارائه نداده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید