گروه زیر زمینی اکتاو + لیست اعضا و بیوگرافی آن ها

0 دیدگاه

در ارتباط با گروه اکتاو و فعالیت‌های این گروه در عرصه موسیقی زیرزمینی کشورمان صحبت ها و همینطور پرسش‌های بسیار زیادی مطرح می شود که به همین علت ما تصمیم گرفتیم تا در یک مقاله در ارتباط با این گروه و بیوگرافی آن و همینطور زندگینامه اعضای آن برای شما صحبت کنیم و به تمامی موارد مربوط به این گروه و همینطور حواشی آن بپردازیم و امیدوار هستیم که مورد توجه و همینطور مورد قبول شما واقع شود.

بیوگرافی اعضای اکتاو

این روزها در کشورمان هم مانند سایر نقاط دنیا صحبت های زیادی در ارتباط با موسیقی زیرزمینی ایران به گوش می‌رسد و این موضوع به این علت است که ایرانی ها در اکثر نقاط جهان پراکنده شده اند و حضور دارند اما رپ فارسی در واقع یک محصول کاملاً ایرانی می باشد که تولید داخل بوده و توسط آرتیست ها و همین طور رپر هایی تولید می شود که هیچ‌گونه تعلیماتی را در ارتباط با این موضوع را ندیده اند و برای سرودن اشعار خود و همینطور ساختن آهنگ ها و بیت های رپی هیچ گونه آموزشی و کلاسی را نگذرانده اند.

اعضای گروه اکتاو نیز جزو همین دسته از آرتیست های موسیقی کشورمان هستند که در زمینه موسیقی زیر زمینی یعنی رپ و هیپ هاپ فارسی فعالیت می‌کنند و تاکنون آهنگ های بسیار زیادی را ساخته و منتشر کرده‌اند که این آهنگ ها به علت جذابیت بسیار بالایی که برای شنوندگان و علاقه‌مندان به رپ فارسی داشته است باعث شده تا تعداد هواداران و مخاطبان گروه اکتاو نیز تاحد قابل توجهی افزایش پیدا کند و در حال حاضر این گروه و اعضای آن در بین دوستداران موسیقی زیرزمینی کشورمان بیشتر از گذشته می باشند.

گروه اکتاو که یکی از گروه های نسبتاً قدیمی و ریشه دار هیپ هاپ و رپ فارسی می باشد همانند بسیاری از گروه های دیگر رپ و هیپ هاپ فارسی در بین علاقه مندان به این سبک از موسیقی هوادارانی را دارد که به علت سبک خاص موزیک های این گروه تصمیم گرفته اند تا دنبال کننده کارهای آنها باشند و بر این باور هستند که آهنگ ها و موزیک هایی که این گروه ساختمان می‌کند در مقایسه با موزیک های سایر گروه های رپ و هیپ هاپ فارسی بسیار متفاوت تر بوده و اعضای این گروه برای ساختن موسیقی از روش‌های خاصی بهره می گیرند که باعث شده تا کارهای آنها به شدت جذاب و مورد توجه قرار بگیرد.

اما در واقع مهم تر و واجب تر از هر موضوع دیگری سبک موسیقی گروه اکتاو می باشد که آنها از سبک داب استپ در ترکیب با سبک بلوز استفاده می کنند و این موضوع سبب شده تا موزیک های آنها رنگ و لعاب دیگری داشته باشد و نسبت به سایر فعالیت های موزیسین های دیگر رپ فارسی از حال و هوای متفاوت تری برخوردار هستند. در واقع سبک موزیک های گروه اکتاو در بین گروه‌ها و شخصیت‌های فعال در این زمینه خاص می باشد و این سبک خاص آنها باعث شده تا طرفداران آنها نسبت به سایر گروه های رپ و هیپ هاپ فارسی کمتر از آن ها باشد و در واقع نمی توانیم تا با توجه به تعداد هواداران این گروه و مقایسه آن با هواداران سایر گروه ها و لیبل های رپ فارسی میزان قدرت کار و موزیک های این گروه را بسنجیم.

میلاد octave کیست ؟

یکی دیگر از اعضای گروه در واقع با نام میلاد اکتاو فعالیت می‌کنند و هوادارانش را با این نام می شناسند از رپر ها و آرتیست های حرفه ای موسیقی زیرزمینی کشورمان می باشد که به خوبی این موضوع را در آهنگ ها و همینطور اشعاری که می نویسد و منتشر می کند نشان داده است. میلاد اکتاو در واقع یکی از رپرهای موفق نسل دوم رپ فارسی به حساب می آید که توانسته تا در حد زیادی به شهرت رسیده و اکنون به عنوان یکی از اعضای اصلی رپ و هیپ هاپ به فارسی یعنی یکی از رهبران گروه افتاب از او یاد می شود. میلاد اکتاو نیز متولد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد و جزو با استعداد ترین و همینطور سرشناس ترین چهره های موسیقی کشورمان دسته بندی می شود.

میلاد اکتاو در موزیک ستاره مربع توانست با مانند سایر کارهای است خودش را به خوبی نشان دهد و این موزیک را به تنهایی را بدون همکاری و همراهی با اعضای دیگر گروه خوانده و منتشر کرده است که در واقع در این ترک او در حال دیس کردن و همینطور تیکه انداختن به صدا و سیمای کشورمان ایران می باشد و توانسته تا موزیک جالب و کاملا مورد قبول را ساخته و در اختیار هواداران خود قرار بدهد.

کوشان عضو گروه اکتاو

اما در ارتباط با زندگی نامه یکی دیگر از اعضای موفق و سرشناس گروه اکتاو باید بگویم که نام او در موسیقی کشورمان و همین طور در گروه اکتاو با نام کوشان اکتاو معروف می باشد و او هم مانند علی اردوان علاوه بر هنر بسیار خوبی که نوشتن اشعار به خرج می دهد از قدرت بالایی نیز در ساخت موزیک ها و بیت های مختلف برخوردار است این موضوع سبب شده است موزیک های گروه حتی بعد از جدایی علی اردوان نیز بسیار جالب بوده و مورد توجه قرار بگیرد و از تعداد دنبال کنندگان و مخاطبان این گروه کمتر نشود.

این موضوع در حالی است که تقریباً تمامی علاقه مندان و مخاطبان گروه اکتاو فکر کردند که بعد از جدایی علی اردوان از این گروه دیگر گروه اکتاو از هم خواهد باشید و یا مانند گذشته به حالت خفنی از موزیک در زمینه رپ و هیپ هاپ نخواهد رسید اما با توجه به جذاب بودن اشعار و همینطور آهنگ های علی اردوان بعد از جدایی این گروه اکتاو نیز این گروه افت نکرد و درک تا حد قابل توجهی پیشرفت نیز داشته است و در حال حاضر چندین پروژه خوب را منتشر کرده که برای یک تعداد از کارهای موزیک ویدیو نیز تدارک دیده و در حال ساخت آن ها می باشد.

در ارتباط با سن و سال کوشان اکتاو باید بگوییم که او متولد سال ۱۳۷۴ بوده و از رپر های دهه هفتادی و کاملا حرفه‌ای فارسی به حساب می‌آید که توانسته تا با تکنیک ها و فن های خفنی که در اشعار و همین طور موزیک هایش ایجاد می کند، باعث شهرت و معروفیت هر چه بیشتر گروه اکتاو در بین علاقه مندان به موسیقی رپ بشود.

شروع فعالیت گروه اکتاو

شروع فعالیت گروه اکتاو

گروه اکتاو از دو عضو با نامهای میلاد اکتاو و کوشان تشکیل شده است که به عنوان اعضای ثابت این گروه بوده و تقریباً در تمامی آهنگ های آن حضور داشته اند و فقط همین دو نفر هستند که جزو اعضای گروه به حساب می آیند ولی خواننده های زن و مرد دیگری نیز هستند که همکاری های زیادی با گروه اکتاو داشتند که از بین آنها می توانیم به دیاتا خواننده حرفه ای آر اند بی و هیپ هاپ کشورمان اشاره کنیم که از معروف ترین و خوش صداترین خواننده های زن موسیقی زیرزمینی ایران می باشد.

گروه اکتاو در واقع در سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرد که ابتدا در بین اعضای آن علاوه بر میلاد و همین‌طور کوشان علی اردوان نیز حضور داشته و با ورس های فوق‌العاده و همینطور آهنگسازی جذابی که داشت توانست تا با گروه تا حد بالایی رسیده و باعث شود که شهرت او و همینطور دیگر اعضای این گروه تاحد زیادی افزایش پیدا کند. در واقع حضور علی اردوان در گروه اکتاو یک شانس برای او و هم تیمی هایش محسوب می‌شود چرا که همکاری اردوان با میلاد و همینطور کوشان باعث شده بود که موزیک های آنها به شدت جذاب و مورد توجه باشد که این اتفاق توانست تا سبب شود که در مدت کوتاهی تعداد مخاطبان و طرفداران آنها در سراسر کشور افزایش پیدا کند.

این گروه که در سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت کرد تا ساده ۹۷ به پیشرفت خود تا حد قابل توجهی ادامه داد اما بعد از مدتی فعالیت حرفه ای و به دست آوردن طرفداران بسیار به طور کاملا ناگهانی اعضای آن تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند که در این اتفاق علی اردوان از این گروه جدا شد و در حال حاضر نیز به تنهایی به فعالیت هایش در عرصه موسیقی ادامه می دهد.

همسران افراد گروه اکتاو

برای پی بردن به موضوع بیوگرافی اعضای اکتاو و زندگی مشترکشان به سایت ها و برنامه های مختلفی سر زدیم اما در ارتباط با این موضوع هیچ گونه حرف و یا صحبتی را پیدا نکردیم و این موضوع می تواند نشان دهنده این باشد که آنها اصلا ازدواج نکرده اند و مجرد می باشند اما باز هم نمی توانیم تا در ارتباط با این مسئله مطمئن صحبت کنیم.

آهنگ های اکتاو

تعدادی از موزیک های گروه اکتاو هستند که در بین هواداران آنها به شدت معروف بوده و مورد توجه قرار گرفته اند که بیش تر این آهنگ ها دارای درون مایه ای لاو و عاشقانه بوده و بیشتر از سایر آهنگ های این گروه سبب شده تا آن ها در بین مخاطبان و علاقه مندان به موسیقی زیرزمینی کشور به شهرت رسیده و معروف شوند. از این موزیک ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

بهترین آهنگ گروه

در واقع بهترین آهنگ گروه اکتاو که با این آهنگ این گروه و تمامی اعضای آن در بین مخاطبان رپ فارسی به شهرت رسیده اند آهنگ دلم تنگ شده برات می باشد که یک آهنگ فوق العاده احساسی و جذاب از سوی اعضای این گروه بوده و به شدت از آن استقبال شده و مورد توجه علاقه مندان به این سبک از موسیقی قرار گرفته است و شما می توانید تا با توصیه ما در صورتی که تا کنون این موزیک را گوش نداده اید آن را دانلود کرده و لذت کامل را ببرید.

یکی دیگر از کارهای به شدت قوی اعضای گروه اکتاو موزیک ‏savage می باشد که یکی از موسیقی های جذاب و حرفه ای اعضای گروه اکتاو بوده و به علت بیت فوق العاده ای که دارد توانسته تا به شدت مورد توجه قرار بگیرد و این موزیک من از همون آهنگ هایی است که توصیه می کنیم تا حتما بشنوید. از موزیک هایی که گروه اکتاو علی اردوان همکاری داشته است می توانیم به آهنگ اکسمه اشاره کنیم که یک موزیک دیس لاو بوده و با توجه به این که از سایر موزیک های گروه اکتاو ضعیف تر می باشد اما باز هم مورد توجه عده زیادی از هواداران و علاقه مندان به این گروه قرار گرفته است.

آهنگ جدید اکتاو

از جدیدترین آهنگهای گروه اکتاو می توانیم به موزیک ندیدیمون اشاره کنیم که یک آهنگ فوق العاده جذاب و بمب در رپ فارسی می باشد که در تاریخ دومین روز از ماه آگوست سال ۲۰۲۰ منتشر شده است و انتشار آن از سایت رادیو جوان می باشد.

حاشیه های اکتاو

در ارتباط با حواشی گروه اکتاو فقط می‌توانیم تا به جدا شدن علی اردوان از این گروه اشاره کنیم که دلیل آن را به طور دقیقی عنوان نکرده است اما صحبت هایی در ارتباط با مشکلات او با سایر اعضای گروه به میان آمده و شنیده می شود.

سوالات متداول

  1. بهترین ترک گروه اکتاو کدام موزیک است؟

    موزیک دلم تنگ شده برات به عنوان بهترین موزیک آن ها می باشد.

  2. مهم ترین آلبوم هایی که اکتاو در آن ها حضور داشته است کدامند؟!

    آلبوم های اوردوز ۳ و همین طور فرکانس از آلبوم های معتبر رپ فارسی هستند که اکتاو در آن ها حضور داشته است.

  3. از برترین رپر هایی که با این گروه همکاری داشته است به چه کسی می توان اشاره داشت؟

    سپهر خلسه یکی از رپر هایی است که با این گروه یک قدرتمند ضبط کرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0