خانم نوشین حسین خانی در تاریخ هشتم خرداد ماه سال ۱۳۶۰ به دنیا آمده است. او در حال حاضر از کارکنان شبکه ماهواره ای به نام ایران اینترنشنال می باشد. خانم حسین خانی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام نیز می باشد که در حال حاضر چهل و دو سال سن دارد و قد او نیز حدود صد و شصت و هشت سانتی متر است. در ادامه بیش تر با این مجری معروف آشنا خواهیم شد.

جنجالی ترین رسوایی های سلبریتی ها + آشنایی با افشاگر سلبریتی ها نیز در اختیار شما است!

نوشین خانی کیست؟

نوشین خانی کیست؟

نوشین حسین خانی اصالتا ایرانی می باشند و در ایران در حوزه بازیگری در تئاتر و تلویزیون فعالیت داشته است. ایشان هم چنین چند فیلم سینمایی معروف را نیز بازی کرده است که در ادامه آن ها را نام خواهیم برد. نوشین حسین خانی از ۱۶ سالگی یعنی از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرده است هم چنین پس از آن در زمینه های مختلف دیگر نیز فعالیت کرده و در نهایت در فیلم سینمایی ایرج قادری نقش اول فیلم سام و نرگس را بازی کرده است که این فیلم سینمایی در زمان اکران خودش، برای ببیدگان بسیار جذاب بود و حتی اکنون نیز با گذشتن سال های بسیار، عده زیادی از مردم با این فیلم زیبا خاطره دارند.

در فیلم سام و نرگس نوشین حسین خانی در کنار بازیگر مرد به نام محمدرضا گلزار بازی کرده است که پس از دیده شدن این فیلم، معروفیت هردو بیش تر شده است. او هم چنین در سال ۱۳۷۷ در فیلم دختری با کفش های کتانی که به کارگردانی کارگردان معروف سینما و تلویزیون، رسول صدرعاملی ساخته شده بود، بازی کرده است. بازی در فیلم دختری با کفش های کتانی باعث شد که نوشین خوانی بیش تر از پیش دیده شود و محبوبیت و معروفیتش نیز بیش تر شد.

نوشین حسین خانی هم چنین توانسته است در کنار بازیگران مشهور دیگری مانند پگاه آهنگرانی، عبدالرضا اکبری، اکرم محمدی و مجید حاجی زاده بازی کند که باعث شناخته شدن بیش تر او شده است. شاید برای شما سوال شده باشد که نوشین خانی در چه رشته ای تحصیل کرده است؟ در جواب به این سوال می توان گفت که نوشین خانی در ایران رشته روانشناسی کودک را خوانده است و فارغ التحصیل این رشته می باشد و پس از مهاجرت به هلند در رشته پرستاری مشغول به تحصیل شد و پس از آن توانست مدرک خود را در رشته پرستاری بگیرد.

خانم نوشین خانی هم چنین در ایران دوره های آموزشی بازیگری بسیاری را شرکت کرده است که اساتید بسیار کار بلد و بی نظیری مانند، استاد ایرج راد، محمود استاد محمد، علیرضا خمسه و دکتر محمود عزیزی داشته است. نوشین خانی نه تنها در بازیگری فعالیت می کرد بلکه او گاهی جزو عوامل پشت صحنه می ایستاد و به انجام پروژه های مختلف در پشت صحنه و یا حتی طراحی صحنه مشغول می شد.

در نهایت نوشین خانی پس از ازدواجش همراه همسر خود به هلند مهاجرت کرد و همسر او نیز دلیل مهاجرت شان را حمایت نکردن از هنرمندان بیان کرده است. از فیلم های معروف و محبوب این بازیگر توانمند می توان به جنایات و جنحه، خانه امن، شنگول و منگول، باتلاق، دنا، چهارخونه، ملاصدرا، شب مهتاب، دختری با کفش های کتانی، شریک، تاوان، سام و نرگس، انتظار، سه جلد، فقط یک آرزو، پرنده شب، آریادا کابو، من و پوتی، دختر گل فروش و رویای یک شب نیمه تابستان اشاره کرد.

گلناز حسینی کیست؟ افشاگری درباره گلناز حسینی مجری شبکه من و تو در اختیار شما قرار داده شده است.

نوشین خانی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

خانم نوشین حسین خانی و همسرشان آقای امید آهنگر سال های زیادی است که از ایران رفته اند و به هلند مهاجرت کرده‌ اند. آن ها در هلند زندگی می کنند و هر دو شان نیز به تولید کردن فیلم های کوتاه مشغول هستند. آن ها حتی توانسته اند که فیلم های کوتاه خود را به چندین جشنواره بفرستند و دیپلم افتخار را در این جشنواره ها به دست آورده‌ اند.

گفتنی است که همسر خانم نوشین خانی نیز در عرصه بازیگری و کارگردانی فعالیت داشته است و او نیز زمانی که در ایران بوده است در یکی از فیلم هایی که علی تهرانی کارگردانی کرده در نقش علی کوچولو بازی کرده است. سر انجام آن ها در سال ۱۳۹۷ به شبکه ماهواره ای من و تو پیوستند و در این شبکه مشغول به کار شدند سپس در سال ۱۳۹۹ نیز به شبکه اینترنشنال پیوستند.

نوشین خانی در کدام شبکه ماهواره ای فعالیت دارد؟

پس از مهاجرت خانم حسین خانی و همسرش، هر دو آن ها به شبکه های جم پیوستند و در شبکه من و تو مشغول به فعالیت شدند، پس از آن در سال ۱۳۹۹ به شبکه خبری ایران اینترنشنال پیوستند و اکنون نیز یکی از مجری های این شبکه خبری می باشد، این شبکه تنها شبکه ای است که در بیست و چهار ساعت روز مدام برنامه های خبری با زبان فارسی پخش می کند و شبکه های ماهواره ای او در لندن مستقر هست.

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های نوشین خانی را به روش های مختلف می توانید مشاهده کنید. یکی از این روش ها این است که به طور مستقیم به اینستاگرام این مجری ماهواره ای مراجعه کنید و عکس های او را در پیجش مشاهده کنید. هم چنین می توانید در اپلیکیشن پینترست نیز عکس های منتشر شده از او را ببینید، اما اگر به هیچ کدام از این پلتفرم ها در دسترسی ندارید می توانید به طور ساده تری به جست و جو عکس های نوشین بپردازید. در این روش کافی است که به گوگل مراجعه کنید و با سرچ کردن در وب سایت های مختلف داخلی به خارجی، عکس های متنوعی از او را مشاهده کنید.

آیدی نوشین خانی در اینستاگرام چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام نوشين حسین خانی nooshinkhany می باشد که شما می توانید با مراجعه به پیج او و دیدن محتوای منتشر شده از او، این مجری توانمند و زندگی شخصی و کاری او را بهتر بشناسید. هم چنین می توانید در اپلیکیشن اینستاگرام به سراغ فن پیج های نوشین خانی بروید در این پیج ها نیز اطلاعات بسیار زیادی از او را به دست خواهید آورد.

این مجری از چه زمانی فعالیت خود را در شبکه های ماهواره ای آغاز کرد؟

نوشین خانی پس از گذشتن چهار سال از مهاجرتش به هلند، در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ به شبکه ماهواره ای من و تو پیوست و همان طور که قبلا نیز گفته شد در سال ۱۳۹۹ به شبکه ایران اینترنشنال پیوست و در این شبکه مجری اخبار شده بود و اخبار سیاسی و اجتماعی راجه به ایران را می خواند. او اکنون نیز در همین شبکه کار می کند.

حواشی این مجری کدامند؟

همان طور که در همه جای دنیا سلبریتی ها افراد معروف زیر ذره بین افراد دیگر قرار دارند حواشی زیادی پیرامون آن ها رخ می دهد. از حواشی که نوشین خانی داشته است می ‌توان به مهاجرت یکباره او و همسرش به هلند اشاره کرد که در زمان خودش در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد.

از دیگر حواشی او کشف حجابش بود این موضوع بود پس از رفتن نوشین از ایران انجام شده بود، نوشین و همسرش هم چنین با فعالیت در شبکه ماهواره ای من و تو به حواشی بیش تر در مکرد خودشان دامن زدند و در نهایت با مجری گری در شبکه ایران اینترنشنال باعث شدند که حواشی آن ها روز به روز بیش تر شود البته در این بین نیز به معروفیت بسیاری رسیدند.

محل زندگی نوشین خانی کجاست؟

محل زندگی خانم خانی در حال حاضر انگلیس می باشد و او به دلیل شرایط کاری اش در انگلیس زندگی می کند اما در ابتدای مهاجرتش از ایران در هلند زندگی می کرده است.

درآمد نوشین خانی چقدر است؟

درآمد خانم نوشین حسین خانی به طور دقیق مشخص نمی باشد و همان گونه که می دانید اکثر هنرمندان و افراد معروف دوست ندارند که در مورد درآمد و زندگی شخصی خود صحبت کنند.

همسر نوشین خانی

همسر نوشین خانی چه کسی است؟

همسر خانم نوشین خانی، آقای امید آهنگر می باشد که آقای آهنگر نیز مانند نوشین خانی در حرفه بازیگری و کارگردانی نقش آفرینی کرده است. امید آهنگر به همراه همسرش در جشنواره های مختلف توانسته اند جوایزی را برای فیلم های کوتاه خود دریافت کنند و در نهایت هر دو آن ها به مجری گری در شبکه های ماهواره ای مشغول شده اند.

سوالات متداول

  1. نوشین خانی کیست؟

    ما در این مقاله به طور کامل به زندگی نوشین حسین خانی و همسرش پرداخته ایم، پس شما می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات زیادی از این زوج به دست آورید.

  2. آیا نوشین خانی اینستا گرام فعالی دارد؟

    اینستاگرام نوشین خانی بسیار فعال است و او روزانه ویدیو ها و عکس های زیادی را در پیج خودش به اشتراک می گذارد که شما می توانید با دنبال کردن پیج او تمام مطالب و محتوای منتشر شده توسط او را مشاهده کنید.

  3. نوشین خانی در حال حاضر در کدام یک از شبکه های ماهواره ای فعالیت می کند؟

    نوشین خانی در حال حاضر در شبکه ایران اینترنشنال فعالیت دارد.

5/5 - (1 امتیاز)