نینا داولوری، دختر شایسته آمریکا است. او در سال 2014 در مسابقات دختر شایسته کشور آمریکا شرکت کرد و در آن مسابقه به عنوان دختر شایسته برگزیده شد. در ادامه به اطلاعاتی در رابطه با بیوگرافی نینا داولوری ، مشاغل نینا داولوری، گذشته او، نینا داولوری ویکی پدیا و… می پردازیم.

  • همچنین درباره آخرین دختر شایسته روسیه و حواشی کنسل شدن این مسابقات در زمان جنگ همراه ما باشید.
نینا داولوری کیست؟

نینا داولوری کیست؟

نینا داولوری که بدون شک از زیباترین زن های جهان است؛ در بیستمین روز از ماه آوریل و در سال 1989 به دنیا آمده است. نینا که در نیویورک متولد شده است، در سال 2013 به عنوان ملکه زیبایی آمریکا برگزیده شد. نینا داولوری هم چنین یک مجری و سخنران عمومی است؛ او مجری برنامه واقعیت نمایش، ساخت آمریکا در Zee TV America از منهتن بوده است. داولوری در 20 آوریل 1989 در سیراکیوز نیویورک در خانواده ای تلوگو اهل هند به دنیا آمده است. مادر او متخصص فناوری اطلاعات، پدرش متخصص زنان و خواهر نینا پزشک است. زمانی که داولوری سن کمی داشت( شش ماهگی)، برای زندگی با مادربزرگ و عمه اش در ویجایاوادا، آندرا پرادش آورده شد.

او تا دو و نیم سالگی در آنجا ماند، سپس پدر و مادرش او را به ایالات متحده آمریکا بردند، اما آن ها همچنان هر ساله در فصل تابستان به زادگاه نینا، هند، باز می گشتند. هم چنین جالب است بدانید که نینا داولوری بر زبان تلوگو نیز تسلط دارد. پدر و مادر نینا در چهار سالگی او، به اوکلاهاما نقل مکان کردند و او نیز تا 10 سالگی در آنجا زندگی کرد و سپس به سنت جوزف، میشیگان نقل مکان کرد. در کودکی، داولوری باله، تپ و رقص جاز آموخت و پس از آن زمانی که به دبیرستان می رفت، در دبیرستان سنت جوزف، جایی که در گروه راهپیمایی شرکت کرد، تنیس دانشگاهی بازی می‌ کرده است او هم چنین در تیم المپیاد علمی نیز حضور داشته است.

او در سال 2007 از سنت جوزف فارغ التحصیل شد، همان سالی که والدینش به فایت ویل، نیویورک نقل مکان کردند. او تصمیم گرفت در میشیگان بماند، با این حال، ابتدا در دانشگاه ایالتی میشیگان کالج را شروع کرد، و بعداً به دانشگاه میشیگان منتقل شد، جایی که سیگما کاپا/آلفا مو بود، در فهرست رئیس قرار داشت و شایستگی و انجمن افتخار ملی میشیگان را دریافت کرد. او در سال 2011 با مدرک B.S فارغ التحصیل شد ( در رفتار مغز و علوم شناختی). او سپس با خانواده اش در نیویورک نقل مکان کرد، جایی که 9 دوره پیش پزشکی را در کالج Le Moyne گذراند. با این حال، در نیمه‌ دوران تصدی خود به عنوان دوشیزه آمریکا، اعلام کرد که برای دانشکده پزشکی درخواست نخواهد داد.

نینا داولوری عنوان دوشیزه آمریکا 2014، اولین شرکت کننده سرخپوست آمریکایی بود که برنده هر دو جایزه دوشیزه نیویورک و سپس مسابقه دوشیزه آمریکا شد. او همچنین دومین آسیایی آمریکایی است که تاج دوشیزه آمریکا را به دست آورده است. نینا در سن 16 سالگی، به عنوان دختر شایسته برگزیده شد، پس از آن خواهر او ( به نام مینا) هم به مسابقات زیبایی علاقه مند شد. از آنجایی که او برای شرکت در مسابقات محلی خیلی جوان بود، داولوری با بخش نوجوانان دوشیزه آمریکا در میشیگان درگیر شد، جایی که او همچنین آموخت که می تواند برای کالج پول بورسیه کسب کند.

او برنده مسابقه برگزیده نوجوانان دوشیزه جنوب غربی میشیگان در سال 2005 شد و پس از آن در مسابقه نوجوانان برجسته دوشیزه میشیگان در سال 2006 برنده شد و در سال 2007 در مسابقات نوجوانان برجسته دوشیزه آمریکا نایب قهرمان شد. پس از برنده شدن نزدیک به 25000 دلار در بورسیه تحصیلی، او رقابت را برای چند سال متوقف کرد و به جای آن بر تحصیلات کارشناسی خود تمرکز کرد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه میشیگان، داولوری برای شرکت در مسابقات به منظور تأمین بودجه تحصیلات تکمیلی بازگشت.

در سال 2012، به عنوان یک ساکن نیویورک، او عنوان دوشیزه زیبای روچستر را به دست آورد، و پس از آن مقام دوم را در مسابقه دوشیزه نیویورک کسب کرد. نینا داولوری پس از یک سال، دوباره در مسابقات دوشیزه زیبایی شرکت کرد. او بیشترین امتیاز را در این مسابقه به دست اورد و در نهایت نیز عنوان دوشیزه سیراکوز را به دست آورد. پس از آن نینا تاج دوشیزه نیویورک 2013 را به کسب کرد. داولوری علناً در مورد از دست دادن 53 پوند (24 کیلوگرم)، مبارزه اش با پرخوری عصبی و اعتقادش به این که “شما برای سالم بودن نیازی به وزن خاصی ندارید” صحبت کرده است.

شغل Nina Davoluri چیست؟

شغل Nina Davoluri چیست؟

داولوری همانند اکثر افرادی که به عنوان دختر شایسته برگزیده شده اند، یک مدل زیبا و حرفه ای می باشد‌. او علاوه بر فعالیت در حوزه مدلینگ، یک سخنور معروف می باشد او در برنامه های تلوزیونی و … به عنوان یک مجری با تجربه و همچنین حرفه ای عمل می کند‌. در کنار همه این ها نینا داولوری یک وکیل حاذق می باشد.

نینا داولوری چه سالی به عنوان دختر شایسته انتخاب شد؟

نینا داولوری برنده دو مسابقه زیبایی شده است. او در سال 2014 برنده مسابقه دختر شایسته آمریکا و در سال 2013 به عنوان دختر شایسته نیویورک برگزیده شد.

عکس های Nina Davoluri را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های Nina Davoluri را در کجا مشاهده کنیم؟

بسیاری از افراد دوست دارند عکس های اشخاص معروف مورد علاقه خود را مشاهده کنند و در جریان بعضی اخبار آنها قرار بگیرند. امروزه با وجود اینترنت و فضای مجازی این کار بسیار آسان می باشد؛ به طوری که با جست و جو کردن نام این افراد، می توان به تصاویر قدیمی آنها همچنین جدیدترین عکس های فرد مورد نظر دسترسی پیدا کرد.

علاوه بر مرورگرهای اینترنتی، شبکه های مجازی نیز منبع بسیار خوبی برای دیدن عکس های هر شخصی به خصوصی افراد معروف می باشد. اپلیکیشن هایی نظیر اینستاگرام تلگرام یوتیوب و… به ما این امکان را می دهند که در کمترین زمان به عکس های نینا داولوری و یا عکس و فیلم های هر شخص دیگری دسترسی پیدا کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام نینا داولوری چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام نینا داولوری چیست؟

پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام افراد مشهور کار سختی نیست. برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام کافیست نام آن شخص را در مرورگرهای اینترنتی سرچ کنید و سپس از طریق سایت وارد صفحه اینستاگرام او شوید. یک راه دیگر برای مشاهده پیج نینا داولوری اینستا، سرچ کردن نام او کافی می باشد. به طوری که می توانید با نوشتن نام او در قسمت سرچ در صفحه اکسپلور اینستاگرام به پیج او دسترسی پیدا کنید.

این دختر شایسته کجا زندگی می کند؟

داولوری در نیویورک به دنیا آمد اما مادر و پدر او اهل هند بودند. زمانی که داولوری سن کمی داشت( شش ماهگی)، برای زندگی با مادربزرگ و عمه اش به ویجایاوادا، آندرا پرادش آورده شد. او تا دو و نیم سالگی در آنجا ماند، سپس پدر و مادرش او را به ایالات متحده آمریکا بردند، آن ها همچنان هر ساله در فصل تابستان به زادگاه نینا، هند، باز می گشتند. نینا داولوری در حال حاضر نیز در این کشور یعنی آمریکا زندگی می کند.

این دختر شایسته تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

نینا داولوری پس از اینکه در سال 2013 به عنوان بانوی نیویورک شناخته شد، درگیر حاشیه هایی شد. در ادامه بخش هایی از گفته های نینا در رابطه با این موضوع آورده شده است. پس از لقب بانوی نیویورک در سال 2013 مردم مرا تروریست و چیزهای مسخره ای از این قبیل خطاب کردند. وقتی این اتفاق افتاد، با مادر و خواهرم نشستم و گفتم: “چرا این اتفاق می‌افتد؟ من در نیویورک به دنیا آمدم و همیشه خود را در درجه اول آمریکایی می دانستم و پلت فرم من تنوع است. بزرگترین چیزی که متوجه شدم این است که بسیاری از این اظهارات لزوماً بد خواهانه نیستند، بلکه صرفاً عامل ناآگاهی هستند. درک اعتقادات و پیشینه همه و یافتن آن زمینه مشترک تا همه ما بتوانیم به صورت باز، صادقانه و با هم ارتباط برقرار کنیم. رفتارمحترمانه چیزی است که من اساساً در تمام زندگی خود تبلیغ کرده ام.”

فیلم تاج گذاری این دختر شایسته را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم تاج گذاری این دختر شایسته را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده فیلم تاج گذاری نینا داولوری، می توانید به سایت های مربوط به او مراجعه کنید. تنها کافیست در مرورگرهای اینترنتی نام او را جست و جو کنید؛ در این صورت می توانید تصاویر و فیلم هایی از زمان تاج گذاری این دختر شایسته آمریکا را مشاهده کنید.

نینا داولوری چند سال سن دارد؟

نینا داولوری از مدل های زن آمریکایی هندی است که در 20 آوریل 1989 در سیراکیوز به دنیا آمد. او در حال حاضر 33 ساله است.

نینا داولوری ازدواج کرده است؟

مانند بسیاری از افراد مشهور، نینا داولوری سعی می کند زندگی شخصی و عشقی خود را خصوصی نگه دارد، بنابراین اخبار قطعی در رابطه با این موضوع وجود ندارد. اخباری که تا کنون درباره او وجود دارد حاکی از آن است که نینا داولوری مجرد است. طبق بعضی شایعات که در رابطه با نینا داولوری، این مدل معروف و زیبا، وجود دارد، او تاکنون نامزد نکرده است اما شایعاتی درباره رابطه او و دوست پسرش وجود دارد، که هیچ کدام قطعی نمی باشد.

آیا اطلاعاتی از میزان درآمد وی وجود دارد؟

در رابطه با درآمد این دختر شایسته آمریکایی اطلاعات دقیقی وجود ندارد؛ اما می توان گفت نینا داولوری درآمد بسیاری دارد، یک منبع بزرگ درآمد برای او، تبلیغات محصولات مختلف از جمه لوازم آرایشی، لباس، کفش و … می باشد.

منابع درآمدی نینا داولوری کدامند؟

همان طور که گفتیم شغل هایی که او در حال حاضر دارد، وکیل، مدل، سخنگو و مجری می باشد. نینا داولوری از این مشاغل درآمد بسیار زیادی کسب می کند.

سوالات متداول

  1. در حال حاضر شغل نینا داولوری چیست؟

    او وکیل، مدل، سخنگو و مجری می باشد.

  2. دختر شایسته آمریکا، نینا داولوری چند ساله است؟

    نینا در حال حاضر 33 ساله می باشد.

  3. آیا نینا داولوری ازدواج کرده است؟

    نینا داولوری مجرد می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید