در این مقاله ما قصد داریم تا در ارتباط با یکی دیگر از خوانندگان مشهور و معروف رپ فارسی یعنی نیموش صحبت کنیم که سال هاست به عنوان یک از سلبریتی های اینستاگرام هم شناخته می شود و در عرصه رپ فارسی فعالیت گسترده داشته و توانسته طرفداران بسیار زیادی را در رپ فارس برای خود جمع کند و رفاقت قدیمی و همکاری های بسیاری با رپرهای بزرگ کشور ما داشته است. برای اطلاع یافتن از بیوگرافی او در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیموش خواننده

بیوگرافی نیموش خواننده

در دنیای رپ فارسی رپر های بسیار زیادی فعالیت دارند که عده زیادی از آن ها بی نام و نشان بوده و طرفداران چندانی نداشته و حتی نوع رپ کردن آن ها در بین رپر های کار درست و حرفه‌ای رپ فارسی دیده نشده اما عده ای از آنها هستند که نسبت به بقیه بهتر بوده و همانطور که تعدادشان کمتر می باشد در عوض موزیک های شان بیشتر از سایر آرتیست ها شنیده شده و طرفداران بسیار بیشتری نسبت به بقیه دارند.

یکی از این آرتیست های سرشناس موسیقی زیر زمینی کشور نیما نیموش خواننده مطرح رپ و هیپ هاپ فارسی است که تا کنون با شخصیت های بزرگ و سر شناس رپ فارسی فیت های جذابی را کار کرده است و آهنگ های زیبای او را اغلب علاقه مندان به رپ فارسی و طرفدارانش در جای‌ جای ایران و جهان شنیده اند.

با توجه به جذابیت بسیار زیاد او برای هوادارانش و همچنین حواشی مختلفی که هر چند وقت یکبار از طرف او در رپ فارسی شروع می‌ شود ما بر آن شدیم تا تحت عنوان یک مقاله در ارتباط با این خواننده زیرزمینی که در سبک های مختلف نیز فعالیت دارد صحبت کنیم و بیوگرافی او را مورد بررسی قرار دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیموش خواننده

بیوگرافی نیموش خواننده

همان طور که ممکن است بسیاری از شما علاقه مندان به رپ و هیپ هاپ فارسی شنیده باشید و بدانید نیما نیموش در واقع اسم رپی و لقب هنری نیما زمانی خواننده رپ و هیپ هاپ زیرزمینی کشورمان ایران می باشد که سال‌ ها سعی در عرصه فعالیت داشته و آهنگ های زیادی را با همراهی بسیاری از آرتیست های مطرح و سرشناس در این عرصه خوانده و منتشر کرده است.

نیما زمانی و یا همان نیموش در سبک های مختلفی از موسیقی رپ و هیپ هاپ فعالیت دارد که از مهمترین فعالیت های او در این عرصه می توانیم به سبک های آر اند بی و رگتون اشاره کنیم که این سبک، سبک خاصی از موسیقی هیپ هاپ می باشد و خوانندگان انگشت‌ شماری در جهان هستند که توانسته اند تا در این سبک از رپ فعالیت داشته باشند و موفق عمل کنند.

اما نیما نیموش از افرادی است که توانسته است تا در بین آرتیست هایی در جهان قرار بگیرد که از سبک رگاتون بهره برده و با کار حرفه ای اش در این زمینه به اولین آرتیست ایرانی تبدیل شده است که وارد فعالیت در سبک رگتون شده و به عنوان وارد کننده این سبک از موسیقی هیپ هاپ به کشور ما ایران شناخته می شود.

این فعالیت نیما نیموش در رپ و هیپ هاپ فارسی سبب شد تا خیلی سریع و بیش از پیش نامش در بین علاقه مندان به موسیقی هیپ هاپ در کشورمان ایران بر سر زبان ها بیفتد و همه او را به عنوان یکی از صاحب سبک های رپ فارسی در کشورمان ایران بشناسند. اکنون نیما نیموش یکی از معروف ترین رپرهای ایرانی است که در زمینه هیپ هاپ فعالیت گسترده دارد.

خانواده این رپر فارسی زبان

در ارتباط با بیوگرافی نیما نیموش و خانواده اش باید بگویم که او در یک خانواده فرهیخته و باسواد چشم به جهان گشوده است که پدر و مادر او دارای تحصیلات عالیه بوده و در کشور آلمان زندگی می کنند و بعد از مهاجرت نیما نیموش به کشور ایران آنها همچنان در آلمان باقی مانده و در همان جا زندگی می کنند.

همان طور که اشاره کردیم نیما نیموش نیز متولد کشور آلمان بوده و در شهر اوبر هاوزن این کشور چشم به جهان گشوده است. نیما در آلمان تمام تحصیلات و دوران دبستان و راهنمایی و دبیرستان خود را به طور کامل گذرانده بود و بعد از به پایان رساندن تحصیلات متوسطه تصمیم گرفت تا به ایران مهاجرت کرده و مابقی عمرش را در خاک خودش زندگی کند.

در ارتباط با دلیل بازگشت نیموش به کشور ما ایران صحبت دقیقی وجود ندارد اما یکی از احتمالاتی که در ارتباط با این موضوع داده می‌شود این است که به علت جذابیت رپ فارسی و این که می توانست در ایران با شخصیت های مطرح موجود در رپ فارسی ایران همکاری داشته باشد به کشور خودش برگشت تا بتواند با فعالیت در این جا علاوه بر پیشرفت بیشتر، تعداد هواداران و طرفداران خود را نیز بیشتر نماید چرا که هر کسی نمی تواند تا از خارج از کشور و فعالیت در حوزه موسیقی رپ فارسی در بین مردم و علاقمندان به رپ ایران شناخته و معروف شود.

برگشت از آلمان به ایران

از سختی های زندگی نیما نیموش در کشور آلمان این است که او پدر خود را در این کشور از دست داده است و مجبور به ترک این کشور و بازگشت به خاک ایران شده بود اما همچنان مادر او در کشور آلمان زندگی می کند و به گفته خودش این دوری تا حد زیادی برای آزار دهنده می باشد.

در ارتباط با سن نیما نیموش و همین طور تاریخ تولد او باید بگویم که نیما در تاریخ هفدهم فروردین ماه سال ۱۳۶۶ هجری شمسی در شهر اوبرهاوزن آلمان متولد شده است و اکنون حدود ۳۳ سال سن دارد و جزو رپرهای نسل دوم رپ فارسی شناخته می شود که توانسته از تو با این حال با بزرگان رپ فارس همکاری های زیادی داشته باشد.

نیموش و بهرام نورایی

بیوگرافی نیموش و همسرش

در ارتباط با بیوگرافی نیما نیموش و همسراو باید بگویم که تا کنون هیچگونه صحبتی راجع به ازدواج منتشر نکرده است اما حرف و حدیث های بسیاری در ارتباط با رابطه اش با یکی از دختران خواننده رپ زیرزمینی کشور ایران در شهر تهران زده شده بود که به درستی مشخص نشد که آیا با او در حد رابطه دوستی بوده و یا ازدواج کرد و زندگی تشکیل داده است.

غیر از این صحبت های ضد و نقیض که در ارتباط با ازدواج نیموش با یکی از همکاران خانم او در تهران به وجود آمده بود, هیچ گونه صحبت و یا مطلب دیگری در ارتباط با تشکیل زندگی مشترک نیما و هیچ شخصیتی منتشر نشده است و او در حال حاضر مجرد می باشد.

بيوگرافي نیموش و بررسی زندگی او در ایران

با توجه به زندگینامه نیموش باید بگویم که او یکی از رپر هایی است که در میزان تحصیلاتش ادامه تحصیل نداده و بعد از اینکه از آلمان به ایران مهاجرت کرده است در همان سطح تحصیلات دیپلم باقی مانده و به دانشگاه نرفته است البته گفته می‌شود که دانشجوی انصرافی رشته عمران از دانشگاه تهران می باشد اما توسط خودش این موضوع به طور دقیق عنوان نشده است.

نیما نیموش بعد از آمدن به ایران در سن ۱۸ سالگی شروع به فعالیت هایی در عرصه موسیقی و به خصوص موسیقی زیرزمینی یعنی رپ و هیپ هاپ کرد که در ابتدا بیشتر به نوشتن آهنگ های رپی و همینطور آهنگسازی علاقه‌مند بود و از طریق بیت سازی و آهنگسازی و همینطور نوشتن شعر های مختلف و فروختن آنها به خوانندگان تازه وارد به کسب درآمد می پرداخت تا این که بعد از حدود دو سه سال تصمیم گرفت تا خودش شروع به خواندن و معروف شدن در این عرصه کند.

او بعد از شروع به کار به علت فعالیت های گذشته اش در عرصه موسیقی توانسته بود تا آشنایی های دورا دوری با عده‌ای از رپر های معروف تهران داشته باشد و این موضوع سبب شد تا با شروع کردن خوانندگی اش در عرصه رپ بتواند تا با آن افراد نیز همکاری هایی را داشته باشد این همکاری ها علاوه بر پیشرفت او باعث شد که خیلی سریعتر در بین هواداران و علاقه مندان به رپ فارسی شناخته شده و بتواند که به عنوان یک رپر معروف و صاحب سبک کارش را دنبال کند.

همکاری نیموش و بهرام نورایی

به عنوان مثال از مهم‌ ترین برگ های برنده او در عرصه رپ و هیپ هاپ که موجب شناخته شدن و پیشرفت خیلی سریع او در این زمینه شد همکاری و رفاقت صمیمی او با بهرام رپ فارسی یکی از بزرگترین خوانندگان موزیک زیرزمینی ایران بود که بسیار توانست در زندگی او تاثیر گذار باشد چرا که در ابتدا نیما نیموش با نام بهرام توانست تا به شهرت برسد.

اینکه می‌گویم نیموش توسط بهرام توانست تا به شهرت بسیار بالایی دست پیدا کند به این علت است که نیما نیموش برای دومین همکاری اشتباه بهرام توانست با سبک رگتون یکی از سبک های سرشناس و فوق العاده هیپ هاپ می باشد را وارد رپ فارسی کرده و به عنوان اولین خواننده فارسی زبان که از این سبک از هیپ هاپ استفاده می کند شناخته شد.

در ارتباط با این همکاری بزرگ نیما نیموش و بهرام در قسمت آهنگ های نیموش و همکاری هایش با رپر های مختلف توضیحات کامل را خواهیم داد که قطعاً مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. در ارتباط با بیوگرافی باید بگویم که نیما زمانی بعد از اینکه اقدام به خواندن و خوانندگی در عرصه هیپ هاپ کرد توانست تا خیلی زود استارت کارش را بزند چرا که او تا قبل از از این که بخواهد رپ بخواند شعر ها و ورس های زیادی را نوشته بود که اشعار خوبش را نگه داشته بود تا در صورت این که بخواهد روزی خواننده شود از آن ها استفاده کند.

دوست دختر نیموش

دوست دختر نیموش

همانطور که جلوتر نیز توضیح دادیم در ارتباط با دوست دختر نیموش باید بگوییم که مدتی با یکی از همکاران دختر اش که در عرصه خوانندگی رپ و هیپ هاپ فعالیت داشت دوست شده بود و سال‌ ها با او در ارتباط بود ولی صحبت ازدواج میان آن ها وجود نداشت و به احتمال زیاد نیما نیموش در حال حاضر مجرد می باشد چرا که در صفحه اینستاگرامش نیز هیچ صحبتی در ارتباط با شروع زندگی مشترکش به میان نیاورده است.

زندگی نامه نیموش

در ارتباط با زندگی نامه نیما نیموش و به خصوص از زمانی که فعالیتش را در عرصه رپ و هیپ هاپ آغاز کرد باید بگوییم که او از قبل از شروع فعالیتش به صورت خوانندگی در رپ با کلیت رپ آشنایی کامل داشت و برای تعداد زیادی از رپرها نیز آهنگسازی انجام داده بود و به این جهت نگاه کاملی به رپ و هیپ هاپ داشت.

اما بعد از گذشت چند سال و در سال ۱۳۸۵ نیما نیموش علاقمند شد تا شروع به خوانندگی در رپ فارسی کند که در آن سال چندین ترک را ضبط کرد ولی در ارتباط با شنیده شدن آن ترک ها باید بگویم که زیاد مورد توجه علاقمندان به رپ فارسی قرار نگرفت و در واقع نیما نیموش از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای اش را آغاز کرد.

نیما از سال ۱۳۸۶ و در تابستان آن سال اولین فعالیت حرفه‌ ای خود را در عرصه رپ و هیپ هاپ فارسی انجام داد که این آهنگ او، اولین همکاری اش با بهرام خواننده پر مخاطب و پر طرفدار رپ فارسی بود که سبب شد تا او بسیار مورد توجه هواداران بهرام و همین طور طرفداران گروه یا لیبل دیوار قرار بگیرد.

گروه یا همان لیبل دیوار یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین گروه های رپ فارسی بوده و آرتیست های زیادی تا کنون در این گروه فعالیت کرده اند که از مهم ترین آن ها می‌ توانیم به بهرام، نیموش و رض اشاره کنیم. البته باید بگویم که در واقع بهرام پدر گروه دیوار می باشد و این گروه را او تشکیل داده است و با این که چندین مرتبه فعالیت خود را در عرصه رپ و هیپ هاپ قطع کرده است اما با هر بار بازگشتش به رپ و هیپ هاپ دوباره تحت عنوان این لیبل فعالیت نموده است.

آهنگ های نیموش

آهنگ های نیموش

رسیدیم به مهم‌ ترین و جذاب ترین قسمت این پست یعنی آهنگ های مربوط به نیموش که در این آهنگ ها خود نیموش به عنوان خواننده و همین طور آهنگساز حضور داشته و آن ها را به صورت تک نفره و یا به صورت همکاری هایی با سایر خوانندگان و رپر های رپ فارسی ساخته و منتشر کرده است. از شما دعوت می‌کنیم تا به این قسمت توجه کنید.

اولین و در واقع مهم ترین آهنگ نیموش که او با این آهنگ معروف شد و توانست مخاطبان زیادی را در فارسی متوجه خود سازد آهنگ پایه کار از او به را می باشد که در تابستان سال ۱۳۸۶ منتشر شد و یک کاره گنگ بوده و در این آهنگ نیما نیموش با استفاده از سبک رگتون که یکی از سبک های مهم و پر طرفدار رپ و هیپ هاپ در کل دنیا می باشد توانست با یک همکاری فوق‌العاده را با بهرام داشته باشد.

نیما در واقع در آهنگ پایه کار بهرام توانسته بود تا به عنوان یکی از آرتیست ها و هنرمند های میهمان در آلبوم ۲۴ ساعت بهرام حضور پیدا کند که همانطور که شما نیز می دانید فیت دادن و همکاری با رپر های بزرگ رپ فارسی تقریباً آرزوی هر رفتار و خواننده تازه وارد و تازه کاری می باشد چرا که باعث می شود تا آن هنرمند تازه وارد خیلی سریعتر مسیر شهرت و شناخته شدن را طی کند و به معروفیت مورد نظرش برسد.

درواقع در اوضاع این روزهای رپ فارسی که تعداد خواننده ها و فعالان در این زمینه نسبت به گذشته تا چندین برابر افزایش پیدا کرده است حضور یک آرتیست نوپا در آلبوم رپر های بزرگ رپ فارسی به یک آرزو تبدیل شده و نیازمند صرف کلی پول و خرج کردن برای حضور در چنین آلبوم هایی می باشد.

البته نکته جالب توجه اینجاست که در صورت خرج کردن کلی پول نیز در حال حاضر هیچ فردی نمی‌تواند تا در آلبوم‌های رپر های بزرگ حضور پیدا کنند بلکه می تواند تا با پرداخت هزینه مورد نظر آن ها در یک و یا چند آهنگ آن هم به طور سینگل ترک حضور پیدا کند و کم کم به شهرت دست پیدا نماید.

البته یکی از اتفاقات مهمی که در حال حاضر در رپ و هیپ هاپ فارسی در حال رخ دادن است پول دادن به رپر ها برای حضور در آلبوم خواننده های نوجوان می باشد تا آن ها بتوانند با همکاری با یک آرتیست سر شناس در کشور در یک و یا دو ترک از آلبوم خود شنیده شده و بتوانند تا با مخاطب پیدا کردن برای آلبوم و آهنگ های خود خیلی سریع تر معروف بشوند.

معروف شدن در رپ فارسی

از هرچی که بگذریم می رسیم به شروع فعالیت نیما نیموش و معروف شدن او در فارسی که به اعتقاد بسیاری از هواداران و طرفداران او نیما با ساختن و انتشار آهنگ بچه بازی توانست تا بسیار معروف شود چرا که این آهنگ یک دیس ترک بسیار قوی به گروه بزرگ زدبازی می باشد که با آهنگسازی فوق العاده نیما در این آهنگ او توانسته است به معروفیت بالایی دست پیدا کند.

نکته‌ای که باید بسیار به آن توجه کنیم این است که نیما در آهنگسازی مهارت بسیار بالایی دارد و به عنوان اولین بیت باکسر رپ فارسی شناسایی می شود چرا که او در متن آهنگ ها و فایل های بسیار زیادی است رپر های معروفی مانند بهرام به عنوان بیت باکسر موزیک کار را ساخته و به همین علت توانسته است تا حد زیادی به شهرت برسد.

از دیگر آثار جنجالی نیما نیموش می‌توانیم به آهنگ ناک اوت اشاره کنیم که در این آهنگ نیما خیلی صریح سپهر خلسه را دیس می کند و به گفته بسیاری از هوادارانش او را با خاک یکسان کرده است اینترنت نیز یکی از آثار شنیده شده نیما نیموش به حساب می آید.

نیما یک همکاری جالب نیز با یکی از خوانندگان زن رپ و هیپ هاپ فارسی یعنی سوگند داشته است که نام آن ترک نقطه کور بوده و یکی از جذاب ترین کارهای این دو آرتیست بزرگ کشورمان به حساب می آید و بسیار مورد توجه هواداران آن ها قرار گرفته است.

علاوه بر آهنگ پایه کار نیما نیموش و بهرام همکاری دیگری را تحت عنوان آهنگ خیابون با یکدیگر داشته اند که این آهنگ نیز از آهنگ های جذاب رپ فارسی بوده و به علت حضور بهرام در آن نسبت به سایر موزیک های نیموش از پلی بالاتری بر خوردار می‌ باشد.

از دیگر همکاری های نیما نیموش با اشخاص سرشناس رپ فارسی می توانیم به همکاری او با تی دی در آهنگ راه دراز اشاره کنیم که این آهنگ نیز از آهنگ های جالب نیما بوده و توانسته تا در بین هواداران او به عنوان یک آهنگ پرطرفدار شناخته شود.

دانلود آهنگ جدید نیموش

دانلود آهنگ جدید نیموش

جدیدترین فعالیت نیما نیموش آهنگ حقیقت تلخ می باشد که یکی از آهنگ های آلبوم رزوممو یکی از آرتیست های تازه کار رپ فارسی می باشد که موزیک ویدیو این آهنگ نیز به زودی منتشر خواهد شد و تیزر آن در جدیدترین پست اینستاگرام نیما نیموش منتشر شده است.

اما در ارتباط با خفن ترین کار جدید نیما نیموش میتوانیم به آهنگ توشکاری اشاره کنیم که یکی از بهترین ترک های این آرتیست رپر کشورمان می باشد و مانند سایر کارهای دیگرش یک آهنگ گنگ بوده و به شدت مورد توجه طرفداران او قرار گرفته است.

حاشیه های نیموش و حصین ابلیس

همانطور که شما نیز می دانید نیموش به عنوان یکی از پر حاشیه ترین رپر های رپ فارسی شناخته می شود که در ارتباط با فعالیت‌های سایر رپرهای کشورمان اظهار نظر کرده و سال ها او دیسبک های بسیاری را ضد آن ها منتشر می کند که در این روز های رپ فارسی به علت جنجال های بسیاری که شنیده می شود این حرکات نیموش کم رنگ تر به نظر می رسد.

مهم ترین حاشیه‌ هایی که نیموش به وجود آورده، فحاشی به حصین ابلیس مدیر سایت شرط بندی سنگین بت که قبلاً با او همکاری داشته است، بوده که این کل کل بین آن ها مانند بمب در رپ فارسی صدا کرد و با تهدید هایی از طرف حصین ابلیس مواجه شد که حصین خطاب به نیموش گفت اگر دهنت رو نبندی میگم تو گونی ببرنت ظاهراً این صحبت حصین جدی بود و نیموش دیگر فحاشی را ادامه نداد.

حاشیه های نیموش و حصین ابلیس

سوالات متداول

  1. نیموش متولد چه کشوری و چه سالی می‌باشد؟!

    نیما متولد سال ۱۳۶۶ هجری شمسی بوده و اکنون در سن ۳۳ سالگی می باشد محل تولد او نیز کشور آلمان است.

  2. محل سکونت نیموش در کجاست؟!

    او هم در تهران و هم در شمال کشور ساکن بوده و مرتباً در رفت و آمد است.

  3. بهترین بیت باکسر ایران چه کسی بوده است؟

    نیما نیموش بیش از 9 سال است که این عنوان را یدک می کشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید