بیوگرافی نیا فرانکلین (Nia franklin) به همراه بهترین تیپ های او در مراسم های خاص

0 دیدگاه

قبل از معرفی نیا فرانکلین باید بگوییم که شاید شما هم راجب مراسم یا مسابقه دختر شایسته آمریکا چیز هایی شنیده باشید. این مراسم که نام انگلیسی او Miss America می باشد یک مسابقه ای است که برای انتخاب شایسته ترین دختر و زیباترین دختر سال برگزار می‌شود که بجز معیار زیبایی صورت برخی معیار های دیگر هم در نظر گرفته می شود.

مسابقات به این صورت است که کشور هایی عضو این سازمان و انجمن مسابقات هستند که در نهایت برگزیدگان این کشور ها به مدت یک ماه باهم به رقابت می پردازند تا در نهایت از بین یکی از آنها تنها یک نفر به عنوان دختر شایسته سال شناخته شود. نیا فرانکلین (Nia franklin) یکی از آن دختران شایسته ای است که در سال 2019 انتخاب شد. در این مقاله به بیوگرافی نیا فرانکلین خواهیم پرداخت تا بیشتر با دختر شایسته سال 2019 آمریکا آشنا شوید.

نیا فرانکلین کیست؟

نیا فرانکلین کیست؟

نیا فرانکلین که نام کامل او نیا ایمانی فرانکلین می باشد، در سال 1993 در نیوجرسی به دنیا آمد. او یک آهنگساز آمریکایی و از مدل های زن خارجی آمریکایی است و در سال 2019 که به عنوان زیباترین دختر سال انتخاب شد بسیار شناخته شده است. او در این سال موفق شد این عنوان را کسب کند و تاج شایسته ترین دختر سال را، کارا موند که دختر شایسته سال 2018 آمریکا بود بر سر نیا فرانکلین نهاد. نکته جالب سال 2019 این است که این سال اولین سالی است که در هر چهار مسابقه بزرگ ایالت متحده، تماما زنان سیاهپوست برنده شدند. او در خانواده ای 5 نفره به دنیا آمد و فرزند اول خانواده است.

نیا فرانکلین در سال 2011 از دبیرستان به نام دیویدسون فارغ التحصیل شد و بلا فاصله وارد دانشگاه شد تا مسیر زندگی خود را رقم بزند. بعد از 4 سال درس خواندن در دانشگاه کارولینای شرقی در سال 2015 موفق شد با مدرک آهنگسازی و موسیقی فارغ التحصیل شود. بعد از اینکه از این دانشگاه فارغ التحصیل شد به دانشکده هنر های موسیقی کارولینای جنوبی رفت در آنجا به ادامه تحصیل پرداخت.

او دو سال بعد در همین دانشگاه فارغ التحصیل شد و کارشناسی ارشد خود را با مدرک آهنگسازی به دست آورد. او پیش از اینکه به این دانشگاه بیاید در دانشگاه قبلی و در مقطع کارشناسی آهنگی به نام پادشاه سلیمان ساخت که در سال 2015 بسیار مورد استقبال قرار گرفت. اتفاق دیگری که در زندگی او رقم خورد ماجرای بیماری پدرش بود. بیماری پدر نیا فرانکلین سرطان بوده است که ظاهرا بسیار وضعیت نابسامانی داشته و نیازمند عمل و پیوند اعضا بوده است، سپس نیا تصمیم می‌ گیرد که سلول های بنیادی خود را به پدر اهدا کند.

این ماجرا نقشه برجسته ای هم در انتخاب شدن او به عنوان دختر شایسته داشته است. فرانکلین در سال 2017 و بعد از فارغ التحصیلی با شخصی به نام ویلیام آر کنان در زمینه موسیقی و آهنگسازی همکار می شود و از نیوجرسی به شهر نیویورک نقل مکان می کند. بعد از نقل مکان به نیویورک گویا زندگی جور دیگه ای برای او رقم می خورد که زمینه های منتخب شدن به عنوان دختر شایسته آمریکا فراهم می شود.

او بعد از اینکه وارد نیویورک می شود با یک آکادمی موسیقی وارد کار و همکاری می شود و از این جهت به کودکان و دانش آموزانی که دسترسی ندارند یا به دلیل نداشتن امکانت کافی و آلات موسیقی، از این امکانات محروم هستند همکاری کند. او بعد از آن به کمک چندین نفر دیگر یک آکادمی مستقل تاسیس کردند و با سازمان نیکوکاری نیویورک به نام sing for hope همکاری کردند و این آکادمی را برای این دانش آموزان به راه انداختند. همانطور که پیش تر ذکر شد، مسابقه برای انتخاب دختر شایسته سال، فقط از روی ظاهر و صورت نبوده است.

نکته ای که وجود دارد این سازمان تمامی ابعاد را در نظر گرفتند و به بعد های بشر دوستانه و معاشرت های فرد هم توجه داشتند و با محک زدن کارنامه زندگی نیا فرانکلین متوجه این موضوع شدند و او را به عنوان دختر شایسته سال انتخاب کردند.

شغل Nia Franklin چیست؟

همانطور که گفته شد، نیا فرانکلین در زمینه موسیقی کار می‌ کند و یک آهنگساز معروف و حرفه ای است. علاوه بر این دارای آکادمی های خیریه در جهات نیکو کاری می باشد که به کودکان کم توان کمک می کند. اما این شخص بعد از انتخاب شدن به عنوان دختر شایسته سال با برخی از مارک ها و برند های مشهور جهان همکاری هایی در زمینه مدلینگ داشته است که زیاد برجسته نیست.

همچنین او هم اکنون مدرس موسیقی و آهنگسازی می باشد و به گفته خود او، آهنگسازی چیزی بوده که همیشه رویایش را در سر می پرورانده و خود را هنگام تدریس این درس خوشحال تر احساس می کند. ناگفته نماند که هنر موسیقی او در سال 2017 به عنوان یک استعداد برتر شناخته شد، طی مسابقه ای که دانشگاه کارولینا برگذار کرد، نیا فرانکلین جزو 10 استعداد برتر شناخته شد.

نیا فرانکلین چه سالی به عنوان دختر شایسته انتخاب شد؟

نیا فرانکلین زیبا ترین دختر آمریکا در سال 2019 انتخاب شد. همینطور که از توضیحات بر می آید معیار انتخاب شدن آن سال فقط بر مبنای زیبایی نبوده است بلکه زمینه های دیگر راهم در نظر گرفته اند مانند کار هایی که در زمینه بشر دوستی و نیکوکاری انجام داده بود و همچینن پیوند اعضای سلول های بنیادی خود به پدر که نقش برجسته ای در انتخاب شدن او داشته است.

عکس های Nia Franklin را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های نیا فرانکلین از زیباترین زن های جهان را می توانید با جستجو کردن در اینترنت و در سایت های مختلف خارجی مشاهده کنید. علاوه بر این شما می توانید با جستجو کردن نام این مدل و آهنگساز آمریکایی در اپلیکیشن اینستاگرام، عکس و فیلم های او را در صفحه شخصی او مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام نیا فرانکلین چیست؟

نیا فرانکلین هم مانند بسیاری دیگر از سلبریتی ها دارای صفحه شخصی در اپلیکیشن اجتماعی اینستاگرام می باشد، و آدرس پیج او «niaimanifranklin» است که با جستجو کردن نام او می توانید صفحه شخصی او را پیدا کنید. ناگفته نماند برخی افراد هستند که برای حمایت کردن از او صفحاتی را با نام و نشان او در این فضا تشکیل داده اند که نباید آنها با شخص مورد نظر اشتباه گرفت و همانطور که گفته شد نیا فرانکلین اینستا شخصی خود را دارد.

این دختر شایسته کجا زندگی می کند؟

دختر شایسته امریکا، که در سال 2017 به همراه همکار خود به شهر نیویورک نقل مکان کرد، هنوز هم در همین شهر زندگی می کند و مشغول کارو زندگی می باشد. پس از او پدر و خانواده اش هم به این شهر آمدند و در همین شهر زندگی می کنند.

این دختر شایسته تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

همانطور که همگی ما بر موضوع حاشیه سازی واقف هستیم می دانیم که سلبریتی های انگشت شماری هستند که در طول فعالیت هنری خود حاشیه ای نداشته باشند. حالا برخی از قصد و برخی کاملا نا خودآگاه وارد مسائل حاشیه ای می شوند. تا جایی که اطلاع داریم نیا فرانکلین حاشیه ای خاصی نداشته است و تنها یک مورد، مورد نقل و نقد است. در زمانی که نیا فرانکلین شایسته ترین دختر 2019 آمریکا انتخاب شد ظاهرا بعد از آن با فردی عکس می گیرد که سو تفاهم هایی در باب ازدواج او پیش می آید که خود او بعدا اعلام می کند که ازدواج او کاملا شایعه است.

فیلم تاج گذاری این دختر شایسته را در کجا مشاهده کنیم؟

این فیلم را هم در صفحه رسمی او و هم در اینترنت و سایت های خارجی و همچنین در اپلیکشن هایی مانند یوتیوب می توانید مشاهده کنید.

نیا فرانکلین چند سال سن دارد؟

سال تولد این هنرمند 1993 می باشد و با توجه به اینکه الان در سال 2023 به سر می بریم این شخص حدود 30 سال را دارا می باشد. نیا فرانکلین در سن 25 سالگی به عنوان دختر شایسته آمریکا انتخاب شد.

نیا فرانکلین ازدواج کرده است؟

طبق گزارشات و همانطور که توضیح دادیم نیا فرانکلین ازدواج نکرده است و ماجرای عکس و ازدواج اش را در همان چند سال پیش تکذیب کرد و شایعه خواند.

آیا اطلاعاتی از میزان درآمد وی وجود دارد؟

اطلاعاتی راجب میزان در آمد این شخص وجود ندارد و اینکه خود او هم به این موضوع اشاره ای نکرده است و در هیچ صفحه ای یا مصاحبه ای به طور قطع یا مشخصی میزان در آمد خود را در کار های هنری و غیره اعلام نکرده است.

منابع درآمدی نیا فرانکلین کدامند؟

همانطور که گفته شد از آنجایی که هنوز هم آهنگساز است و هم آهنگسازی را تدریس می کند و هم اینکه یک آکادمی مستقل در هم زمینه دارد می توان گفت که منابع در آمد او در همین راستا می باشد. ظاهرا وی با یک برند معتبر در زمینه مدلینگی هم همکاری می کند.

سوالات متداول

  1. آیا در سایت ویکی پدیا اطلاعاتی راجب نیا فرانکلین وجود دارد؟

    راجب نیا فرانکلین ویکی پدیا، سایت معتبر دانشنامه‌ ای اطلاعاتی ارائه نداده است.

  2. نیا فرانکلین از بین چند نفر به عنوان دختر شایسته آمریکا شناخته شد؟

    ظاهرا چند از ایالت های آمریکایی در این مسابقات شرکت کرده بودند که در مراحل آخر نیا فرانکلین از بین 51 نفر به عنوان دختر شایسته انتخاب شد.

  3. نیا فرانکلین چندمین دختر شایسته آمریکا است؟

    تا کنون از زمان شروع این مسابقات و مراسمات دختر شایسته، چندین و چند سال می گذرد که نیا فرانکلین در سال 2019 نود و دومین دختر شایسته آمريکا بود.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0